بازدید از جاذبه‌های طبیعی بلاروس

گردشگرانی که عاشق طبیعت، گردش و تفریح در میان جاذبه‌های طبیعی هستید، این بار بلیط هواپیما خود را به مقصد بلاروس تهیه کنید چرا که می‌خواهیم جاذبه‌های طبیعی و پارک‌های ملی این شهر را به شما معرفی کنیم. بار سفر ببندید، دوربین عکاسی‌تان را آماده کنید و با ما همراه باشید. پارک‌ها و ذخایر طبیعی یکی از بزرگ‌ترین نشانه‌های بلاروس است که مردم محلی به آن افتخار می‌کنند و واقعاً این پارک‌ها ارزش دیدن دارند.

0
60
خرید بلیط هواپیما بلاروس
بلیط هواپیما بلاروس
بازدید از جاذبه‌های طبیعی بلاروسReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Jul 22Rating: 4.0بلیط هواپیما بلاروس و بازدید از جاذبه‌های طبیعی آن - خرید بلیط هواپیما از سفرستانگردشگرانی که عاشق طبیعت، گردش و تفریح در میان جاذبه‌های طبیعی هستید، این بار بلیط هواپیما بلاروس تهیه کنید چرا که می‌خواهیم جاذبه‌های طبیعی و پارک‌های ملی این شهر را به شما معرفی کنیم. بار سفر ببندید، دوربین عکاسی‌تان را آماده کنید و با ما همراه باشید. پارک‌ها و ذخایر طبیعی یکی از بزرگ‌ترین

بازدید از جاذبه‌های طبیعی بلاروس

گردشگرانی که عاشق طبیعت، گردش و تفریح در میان جاذبه‌های طبیعی هستید، این بار بلیط هواپیما خود را به مقصد بلاروس تهیه کنید چرا که می‌خواهیم جاذبه‌های طبیعی و پارک‌های ملی این شهر را به شما معرفی کنیم. بار سفر ببندید، دوربین عکاسی‌تان را آماده کنید و با ما همراه باشید. پارک‌ها و ذخایر طبیعی یکی از بزرگ‌ترین نشانه‌های بلاروس است که مردم محلی به آن افتخار می‌کنند و واقعاً این پارک‌ها ارزش دیدن دارند.

بلیط هواپیما بلاروس

1بازدید از جنگل Bialowieza

بدون شک، معروف‌ترین و بزرگ‌ترین پارک ملی، جنگل Bialowieza واقع در منطقه برست است که بزرگ‌ترین بقایای جنگل خلیج‌فارس در اروپا است. در سال 1992، یونسکو تصمیم گرفت “Bialowieza Forest” در فهرست میراث جهانی ثبت کند. جنگل Bialowieza دارای تعدادی از گونه‌های گیاهان و حیوانات منحصربه‌فرد در اروپا است. در این پارک ملی، صدها درخت بلوط قدیمی وجود دارد که سن آن‌ها بیش از 500 سال است. در اینجا شما می‌توانید از گاومیش کوهان‌دار اروپایی را زیستگاه طبیعی خود دیدن کنید و عکس بگیرید. شما همچنین می‌توانید پرندگان نادر نظیر لک‌لک سیاه، عقاب سفید و ماهی‌خوار خاکستری پیدا کنید.

خرید بلیط هواپیما بلاروس
بلیط هواپیما بلاروس

جنگل Bialowieza به‌عنوان یک موضوع جالب برای محیط زیست گردشگری است. شما می‌توانید با نمایندگان گیاه و جانوران محلی در موزه طبیعت آشنا شوید، جایی که حیوانات در قفس‌های بزرگ در هوای آزاد زندگی می‌کنند. همچنین شما می‌توانید در مسیرهای مخصوص پیداروی کنید و از زیبایی‌های طبیعی این پارک حیرت‌زده شوید. همچنین، اینجا محل اقامت بابانوئل بلاروس است که می‌تواند جالب‌توجه گردشگران جوان باشد. با خرید بلیط هواپیما بلاروس دیدار از این جنگل معروف را از دست ندهید.

بلیط هواپیما بلاروس

2بازدید از ذخایر Berezinsky

ذخایر Berezinsky Biosphere در بخش شمالی بلاروس در فاصله 120 کیلومتری مینسک، در مرز ویتبسک و مناطق مینسک واقع شده است. مرکز این ذخایر روستای Domzheritsy در منطقه Lepel است. این ذخایر بخشی از یک شبکه جهانی از ذخایر بیوسفر یونسکو است و مساحت آن 85.2 هزار هکتار است. مرداب در پارک بیشترین قلمرو را اشغال می‌کند و در نتیجه آن را در میان پارک‌های ملی دیگر منحصربه‌فرد می‌کند. در اینجا شما می‌توانید تمام گونه‌های شناخته شده تالاب (حدود ده عدد) را پیدا کنید و آن‌ها را از ارتفاع 15 متری مشاهده کنید.

خرید بلیط هواپیما بلاروس
بلیط هواپیما بلاروس

این ذخایر به بسیاری از گونه‌های گیاهان و حیوانات مربوط می‌شود که برخی از آن‌ها در کتاب قرمز جمهوری بلاروس ذکر شده است. موزه طبیعت در بیش از 50 سال در منطقهBerezinsky Biosphere Reserve قرار گرفته که دارای حدود 300 گونه از حیوانات است. این موزه هر روز بدون وقفه بر روی بازدیدکنندگان باز است. موزه در روستای Domzheritsy واقع شده است. شما می‌توانید بسیاری از حیوانات، از جمله گوزن، خرس، گرگ و سیاه‌گوش را با بازدید از باغ‌وحش جنگل از نزدیک ببینید. همچنین شما گردشگران عزیز با خرید بلیط هواپیما بلاروس و سفر به این منطقه می‌توانید در مسیرهای اکولوژیکی پارک ملی پیاده‌روی کنید، بازدید از شهر طناب داشته باشید، اسب‌سواری بکنید یا به تور قایقرانی ملحق شوید و دوچرخه‌سواری در مسیر پارک داشته باشید.

بلیط هواپیما بلاروس

3بازدید از پارک ملی دریاچه Braslav

یکی از زیباترین و منحصربه‌فردترین نقاط در بلاروس، پارک ملی دریاچه Braslav است و در 250 کیلومتری مینسک، در شمال غربی کشور قرار دارد. ترکیب پارک شامل بخش جنوبی منطقه براشلاو با تالاب و جنگل‌های قابل توجه است. کل مساحت پارک ملی 71500 هکتار است، طول آن از شمال به جنوب 56 کیلومتر و عرض 7 تا 29 کیلومتر است. حدود 17 درصد از قلمرو آن با دریاچه‌ها پوشیده شده است، جنگل‌ها 46 درصد از این قلمرو را به خود اختصاص داده‌اند.

خرید بلیط هواپیما بلاروس
بلیط هواپیما بلاروس

شما می‌توانید تعدادی از آثار تاریخی و فرهنگی جالب در پارک ملی پیدا کنید که به شکل‌های یخی، جزایر در دریاچه‌ها، تخته‌سنگ‌های بزرگ، شهرک‌های باستانی، مکان‌ها و ساختمان‌های مذهبی است که بسیاری از گردشگران را جذب می‌کند. این پارک ملی فعالیت‌های علمی و همچنین فعالیت‌های حفاظت از طبیعت را انجام می‌دهد. همچنین سفرهای عجیب‌وغریب به شهر باستانی براشلا، که مرکز تحقیقاتی پارک است، در بین گردشگران بسیار محبوب است.

خرید بلیط هواپیما بلاروس
بلیط هواپیما بلاروس

بسیاری از مردم از این پارک به‌عنوان “گردنبند آبی” بلاروس یاد می‌کنند و این مکان محل مناسب برای محیط‌زیست است. این بهشت برای دوستداران ماهیگیری، شکار و تفریح‌های آبی فوق‌العاده است. در مناطق زیبای این منطقه، 48 سایت گردشگری انواع مختلف و چهار مرکز تفریحی به نام‌های “Drivyaty”، “Zolovo”، “Leoshki”، “Slobodka” واقع شده است و ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتماً بلیط هواپیما ارزان بلاروس تهیه کنید و از این پارک دیدن کنید.

بلیط هواپیما بلاروس

4بازدید از پارک ملی Naroch

پارک ملی Naroch از مینسک زیاد دور نیست و دارای مساحت 97.3 هزار هکتار است. 17٪ از منطقه پارک با دریاچه‌های زیبا و دیدنی پوشانده شده است. در کل، در این پارک حدود 40 دریاچه در کنار جنگل‌های دست نخورده با گونه‌های نادر حیوانات احاطه شده وجود دارد. در پارک ملی Naroch، سه گروه از دریاچه‌ها با نام‌های Bolduk، Naroch و Myadel وجود دارد. یکی از این دریاچه‌های مهم دریاچه Naroch می‌باشد که بزرگترین دریاچه با مساحت 80 کیلومتر مربع در بلاروس است. عمق متوسط این دریاچه 9 متر، طول 13 کیلومتر و عرض آن 10 کیلومتر است. ده‌ها رود در این دریاچه جریان دارد و سپس به رود Naroch می‌رود. آب دریاچه بسیار تمیز است و باعث شده تا ماهی‌های سفید در آن پرورش داده شود. این مکان با ماهیگیران بسیار محبوب است.

خرید بلیط هواپیما بلاروس
بلیط هواپیما بلاروس

ویژگی مشخص و منحصر به فرد این پارک ملی این است که بزرگترین مرکز رفت و آمد و سلامتی و مرکز بهداشتی اصلی کشوراست و حدود بیست آسایشگاه در اطراف منابع آب معدنی ساخته شده است. فصل شنا در این منطقه نزدیک به صد روز در سال است. همچنین شما می‌توانید در آب قایقرانی و ماهیگیری کنید و یا در کوه‌ها کوهنوردی و پیاده روی کنید. با خرید بلیط هواپیما بلاروس این همه تفریح و زیبایی را از دست ندهید.

بلیط هواپیما بلاروس

5بازدید از پارک ملی Pripyat

این پارک ملی در مرکز نواحی Polesie، با منطقه جغرافیایی جالب در جنوب بلاروس قرار گرفته است. دلیل اینکه این پارک نام Polesie Pripyat به خود اختصاص داده این است که این پارک در هر دو طرف رودخانه Pripyat گسترش یافته است. ذخایر Pripyat با تالابهای بالا بزرگ توسعه یافته که به مجموعه‌های طبیعی شناخته شده است.

خرید بلیط هواپیما بلاروس
بلیط هواپیما بلاروس

این پارک، آثار تاریخی زندگی مردم لهستان را حفظ کرده است، همچنین در اینجا یک موزه طبیعت وجود دارد که در سال 1998 فعالیت خود را آغاز کرد. در اینجا شما گردشگران عزیزمی توانید با میراث تاریخی، باستان شناسی و فرهنگی آشنا شوید، به ویژه زندگی مردم محلی و طبیعت غنی Polesie Pripyat. پیشنهاد می‌کنیم با خرید بلیط هواپیما ارزان بلاروس این فرصت را از دست ندهید. گردشگران عزیز می‌توانید در میان منظره‌های طبیعی استراحت کند و با طبیعت ارتباط برقرار کنید، در مسیرهای اکولوژیکی که به “شاه بلوط” و “شاه کاج” ختم می‌شود پیاده روی کنید، یک تور گردشکری به شهر باستانی Turov و کلیسای مقدس داشته باشید و یا از تور قایقرانی در رودخانه Pripyat لذت ببرید.

بلیط هواپیما بلاروس

6بازدید از حفره‌های گچی

پس از دیدن این مکان شگفت انگیز مطمئن باشید که نمی‌توانید از آن دل بکنید. سرزمینی سفید و گچی در انتظار شماست پس با خرید بلیط هواپیما بلاروس دوربین به دست از آن دیدن کنید. آب‌های زلال و شفاف، چشم انداز زیبا و فضای بسیار ویژه‌ای که شما نمی‌توانید از آنها چشم بردارید. واقعیت جالب درباره این حفره‌ها این است که هیچکس دقیقاً نمی‌داند که عمق سنگ‌های گچ چیست. و از گذشته یک افسانه در مورد یک جرثقیل غرق شده در اعماق آب‌ها وجود دارد که وجود دارد که در آب و هوای آفتابی و آرام دیده می‌شود.

این حفره‌های گچی بزرگترین جاذبه توریستی در بلاروس می‌باشد که در نزدیکی Volkovysk، در نزدیکی شهر Krasnoselsky واقع شده است. این معدن، ب از نظر خاک، از ویژگی‌های خاص برخوردار است. این گچ، به آب‌های اطراف رنگ‌های غیر معمول (آبی – فیروزه‌ای – زمرد سبز) می‌بخشد. دامنه کوه‌های سفید رنگ و گیاهان وحشی که از میان آب‌ها روییده‌اند از دیگر جاذبه‌های این منطقه است.

برای خرید بلیط هواپیما بلاروس و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
visit-belarus.com
belarus.by
tobelarus.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید