شش شهر دیدنی بلاروس

گردشگران و همراهان همیشگی سفرستان در مقالات قبلی بلاروس و پایتخت زیبایش مینسک را به شما معرفی کردیم. امروز می‌خواهیم چند شهر دیدنی دیگر بلاروس را به شما معرفی کنیم. شهرهایی جذاب که ارزش سفر و دیدن را دارند. پس بلیط هواپیما بلاروس را تهیه کنید و با ما همراه باشید.

0
102
خرید بلیط هواپیما بلاروس
بلیط هواپیما بلاروس
شش شهر دیدنی بلاروسReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Apr 24Rating: 4.0بلیط هواپیما بلاروس و بازدید از پنج شهر دیدنی - خرید بلیط هواپیما ارزان بلاروسگردشگران و همراهان همیشگی سفرستان در مقالات قبلی بلاروس و پایتخت زیبایش مینسک را به شما معرفی کردیم. امروز می‌خواهیم چند شهر دیدنی دیگر بلاروس را به شما معرفی کنیم. شهرهایی جذاب که ارزش سفر و دیدن را دارند. پس بلیط هواپیما بلاروس را تهیه کنید و با ما همراه باشید. بلیط هواپیما مینسک. بلیط هواپیما ارزان بلاروس

بلیط هواپیما بلاروس و گشتی در شش شهر دیدنی این کشور زیبا

گردشگران و همراهان همیشگی سفرستان در مقالات قبلی بلاروس و پایتخت زیبایش مینسک را به شما معرفی کردیم. امروز می‌خواهیم چند شهر دیدنی دیگر بلاروس را به شما معرفی کنیم. شهرهایی جذاب که ارزش سفر و دیدن را دارند. پس بلیط هواپیما بلاروس را تهیه کنید و با ما همراه باشید.

بلیط هواپیما بلاروس

1بلیط هواپیما برست

برست یک شهر با تاریخ طولانی و پیچیده است و در زمان‌های مختلف، بخشی از کشورهای مختلف بوده و با فرهنگ‌های مختلف مرتبط است. نخستین بار در قرن 11 میلادی، شهر برست در بخش شرقی Kievan روس بود. بعدها به بخشی از قلمرو بزرگ لیتوانی (کشوری قرون وسطی بلاروس-لیتوانی) و درنهایت در قرن شانزدهم، دولت لهستان و لیتوانی تبدیل شد. هنگامی‌که در اواخر قرن هجدهم میلادی، پیمان لهستانی و لیتوانی میان پروس، روسیه و اتریش تقسیم شد، برست به بخشی از روسیه در مرزهای تازه ایجادشده با اتریش تبدیل شد. پس از جنگ جهانی اول، لهستان به‌عنوان یک کشور بازسازی شد و کنترل برست و همچنین بسیاری از بخش‌های بلاروس غربی امروزی را به دست آورد. در سال 1940 این منطقه دوباره توسط اتحاد جماهیر شوروی به امضا رسید، و بخشی از جمهوری سوسیالیست شوروی بلاروس شد. با فروپاشی شوروی، برست تبدیل به یک شهر مدرن در بلاروس شد.

خرید بلیط هواپیما بلاروس
بلیط هواپیما بلاروس

بنابراین، برست، شهری است که با تاریخ اروپای مرکزی و شرقی و مرزهای در حال تغییر ارتباط دارد. یکی از جنبه‌های شهر که نشان می‌دهد معماری آن بی‌نظیر است، بخش‌هایی از برست است که به‌طور کامل لهستانی است. کلیساهای زیبا و همچنین برخی از نمونه‌های بسیار اولیه از سبک‌های شوروی در این شهر به چشم می‌خورد و شما با خرید ارزان بلیط هواپیما بلاروس می‌توانید از نزدیک از این شهر پر رمز و راز دیدن کنید. قلعه برست، پارک شهر برست، موزه دریایی در فضای باز و Vulica Hohalia و Naberezhnaya Francyska Skoriny از جاذبه‌های دیدنی این شهر است.

بلیط هواپیما بلاروس

2بلیط هواپیما هرودن

هرودن شهری زیبا در بلاروس است که در رودخانه Neman واقع‌شده است، این شهر با مرزهای لهستان 20 کیلومتر و با لیتوانی 30 کیلومتر فاصله دارد. اگر بلیط هواپیما خریدید و بلاروس سفر کردید حتماً از هرودن دیدن کنید. یک شهر بسیار دلپذیر با یک منطقه خوش آب و هوا مخصوص پیاده‌روی خوب و یک میدان مرکزی زیبا که ارزش دیدن را دارد، زمانی که از مرکز بیرون بیایید، اروپای غربی بیشتر از اتحاد جماهیر شوروی سابق را یادآوری می‌کنید.

خرید بلیط هواپیمای ارزان بلاروس
بلیط هواپیمای ارزان بلاروس

کلیسای سنت فرانسیس کاویر، قلعه قدیمی و قلعه جدید از دیدنی‌های این شهر است.

بلیط هواپیما بلاروس

3بلیط هواپیما گومل

شهر زیبای گومل دومین شهر بزرگ بلاروس و پایتخت استان گومه است. یک موزه نظامی فوق‌العاده در حدود یک کیلومتری هتل Paradise وجود دارد و شما در این موزه با یک مجموعه فوق‌العاده از هواپیما، لباس، سلاح و حتی قطار بخار روبه‌رو می‌شوید.

بلیط هواپیما بلاروس

4بلیط هواپیما پلوتسک

پلوتسک قدیمی‌ترین شهر بلاروس است و در حال حاضر در حدود 82 هزار نفر جمعیت دارد. این شهر که در منطقه ویتبسک قرارگرفته یک مرکز منطقه‌ای قابل‌توجه است که درگذشته، پایتخت قدرتمند سلطنتی پلوتسک بود و به‌تازگی در حال شکل‌گیری دولت بلاروس مدرن است. میراث قابل‌توجه معماری از زمان‌های قدیمی روس و همچنین از دوره‌های بعد در این شهر به چشم می‌خورد. کلیسای سنت سوفیا، کلیسای مقدس، موزه چاپ بلاروس و موزه بافندگی سنتی از دیدنی‌ها و جاذبه‌های این شهر است و شما با خرید بلیط هواپیما بلاروس می‌توانید از آن‌ها دیدن کنید.

بلیط هواپیمای ارزان بلاروس

5بلیط هواپیما لیدا

شهری زیبا که در آن قلعه‌های قرون وسطایی به‌خوبی حفاظت‌شده است. شما با خرید بلیط هواپیما و سفر به این شهر می‌توانید از قلعه بی‌نظیر لیدا نیز دیدن کنید. این قلعه در اوایل قرن بیست ویکم در زمان سلطنت بزرگ لیتوانی ساخته‌شده است و در حال حاضر به‌عنوان محل برگزاری جشنواره‌های تاریخی فعالیت می‌کند. هرسال جشنواره فرهنگ قرون وسطی در آن اجرا می‌شود و همچنین مسابقات جهانی با شرکت کنندگان نه‌تنها از بلاروس بلکه همچنین از سایر کشورهای اروپایی نیز در آن برگزار می‌شود.

بلیط هواپیمای ارزان بلاروس

6بلیط هواپیما ویتبسک

تاریخ تأسیس این شهر زیبا سال 974 تعیین‌شده و برای اشغالگران متعدد در طول تاریخ خود یک مرکز مهم فرهنگی و تجاری بوده و هنوز یک مرکز مهم هنر و فرهنگ برای جمهوری بلاروس است. این شهر محل تولد Marc Chagall نقاش یهودی معروف بوده و از خانه‌اش به‌عنوان موزه استفاده می‌شود.

برای خرید بلیط هواپیما بلاروس و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع:
Wikitravel.org
Wikipedia.org
belarus.by
cia.gov

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید