بلیط هواپیما بلگراد و بازدید از مراکز خرید بی‌نظیرش

گمان نکنید همه این دوستانی که مشتاقانه درصدد خرید بلیط هواپیما بلگراد هستند، فقط خیال تماشای زیبایی‌ها و جاذبه‌های گردشگری پایتخت صربستان را در سر دارند. برخی‌ها بسیار باهوش‌تر و زیرک‌تر از این حرف‌ها هستند که با بلیط هواپیما بلگراد بخواهند همه‌وقت خود را صرفاً به گشت‌وگذار در این شهر اختصاص دهند.

0
139
خرید بلیط هواپیما بلگراد
بلیط هواپیما بلگراد
بلیط هواپیما بلگراد و بازدید از مراکز خرید بی‌نظیرشReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Apr 30Rating: 4.0بلیط هواپیما بلگراد و بازدید از مراکز خرید بی‌نظیرش - خرید بلیط هواپیما ارزان بلگرادگمان نکنید همه این دوستانی که مشتاقانه درصدد خرید بلیط هواپیما بلگراد هستند، فقط خیال تماشای زیبایی‌ها و جاذبه‌های گردشگری پایتخت صربستان را در سر دارند. برخی‌ها بسیار باهوش‌تر و زیرک‌تر از این حرف‌ها هستند که با بلیط هواپیماارزان بلگراد بخواهند همه‌وقت خود را صرفاً به گشت‌وگذار در این شهر اختصاص دهند.

بلیط هواپیما بلگراد و بازدید از مراکز خرید بی‌نظیر و زیبا

گمان نکنید همه این دوستانی که مشتاقانه درصدد خرید بلیط هواپیما بلگراد هستند، فقط خیال تماشای زیبایی‌ها و جاذبه‌های گردشگری پایتخت صربستان را در سر دارند. برخی‌ها بسیار باهوش‌تر و زیرک‌تر از این حرف‌ها هستند که با بلیط هواپیما بلگراد بخواهند همه‌وقت خود را صرفاً به گشت‌وگذار در این شهر اختصاص دهند.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما صربستان

خرید بلیط هواپیما بلگراد
بلیط هواپیما بلگراد

حتماً می‌پرسید پس به چه منظور آن‌ها مسافر بلگراد می‌شوند؟ اتفاقاً ما هم در این مطلب می‌خواهیم به همین سؤال پاسخ دهیم. این دوستان خبردار شده‌اند که پایتخت زیبای صربستان دارای مراکز خرید فوق­العاده تماشایی و اجناس ارزان و باکیفیت هست. آن‌ها به‌خوبی می‌دانند که در بلگراد برای همه علاقه‌ها، همه سلیقه‌ها و همه جیب‌ها چیزی برای خرید هست و به همین دلیل راهی پایتخت صربستان می‌شوند. این مطلب را بخوانید و شما هم با شماری از این مراکز خرید دیدنی آشنا شوید.

بلیط هواپیما بلگراد

1مرکز خرید UŠĆE

با 150 فروشگاه چشم‌نواز، رستوران و بستنی­فروشی، فودکورت شیک و مجلل، پارکینگی با ظرفیت 1300 خودرو و مهم‌تر از همه، اجناسی با مارک Zara، Gucci، New Yorker و Marks & Spencer، مرکز خرید UŠĆE نه‌تنها یکی از بزرگ‌ترین بلکه مدرن‌ترین مرکز خرید بلگراد محسوب می‌شود. محبوبیت این مرکز خرید به دلیل وجود محل بازی برای کودکان بین خانواده‌ها بسیار زیاد است. حتماً رفتن به مرکز خرید UŠĆE، تهیه بهترین اجناس و خوردن بستنی و غذاهای لذیذ در این مکان را هنگام خرید بلیط هواپیما بلگراد، جزو اولویت‌های سفر خود قرار دهید.

بلیط هواپیما بلگراد

2مرکز خرید زیرا (Zira)

مرکز خرید فوق‌مدرن زیرا در مرکز شهر و در قلب تپنده بلگراد واقع‌شده و از هر حیثی فوق‌العاده است. سازه و طراحی بی‌نظیر آن‌وقتی در کنار امکانات ویژه­ای مثل پارکینگی با ظرفیت 400 خودرو، فروشگاه‌های زیبا، سوپرمارکت، سالن تناسب‌اندام، کفش و کیف فروشی‌ها، لباس‌فروشی‌ها و بسیاری از تسهیلات دیگر قرار می‌گیرد، همه گردشگران را از خرید بلیط هواپیما بلگراد راضی نگه می‌دارند.

بلیط هواپیما بلگراد

3مرکز خرید دلتا سیتی (Delta City)

لقب بزرگ‌ترین مرکز خرید به دلتا سیتی تعلق می‌یابد. شاید این مرکز خرید به‌اندازه UŠĆE مدرن نباشد و اجناسی از برندهای مشهور جهانی نتواند در آن پیدا کنید اما اگر به همراه خانواده بلیط هواپیما بلگراد را تهیه‌کرده باشید، مطمئن فرزند خردسال خانواده از رفتن به مرکز خرید دلتا سیتی شگفت‌زده خواهد شد. ناگفته نماند که مرکز خرید دلتا سیتی لقب کسب عنوان بهترین مرکز اروپا در سال 2009 را هم یدک می‌کشد.

بلیط هواپیما بلگراد

4مرکز خرید زمون پارک (Zemun Park)

زمون پارک بیشتر یک مرکز تجاری تفریحی است تا یک مرکز خرید. جدا از محیط تبلیغاتی و تجاری این مرکز، به‌جرئت می‌توان آن را بهشتی برای کودکان دانست. چراکه هم شهربازی بسیار زیبایی در این مکان وجود دارد و هم فروشگاه‌های اسباب­بازی متنوعی در آن هست. ضمن اینکه بزرگ‌ترین زمین‌بازی کل کشور صربستان را با خرید بلیط هواپیما بلگراد و رفتن به مرکز خرید زمون پارک می‌توان دید. از فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و کافه‌های دوست‌داشتنی این مرکز هم غافل نشوید.

بلیط هواپیما بلگراد

5مرکز خرید استادیون (Stadion)

چقدر شگفت‌انگیز است که در حین انجام خرید و دیدن ویترین فروشگاه‌های بسیار شیک، بتوان تماشاگر یک مسابقه فوتبال از نزدیک هم بود. مرکز خرید استادیون دقیقه همان‌جایی است که این اتفاق می‌تواند روی دهد. چراکه این مرکز خرید مجهز به یک زمین فوتبال هم می‌باشد. حتماً الآن آقایان با خواندن این مطلب چشم‌هایشان برق می‌زند. زیرا می‌توانند بلیط هواپیما بلگراد بخرند و با مراجعه به مرکز خرید استادیون، دیگر به‌جای رفتن از این فروشگاه به آن فروشگاه به همراه همسرشان، بنشینند و فوتبال تماشا کنند.

بلیط هواپیما بلگراد

6مرکز خرید شاپی (Shoppi)

اگر می‌خواهید با بلیط هواپیما بلگراد، شانس تماشا و خرید اجناسی از 20 برند مشهور جهانی را در اختیار داشته باشید، مرکز خرید شاپی بهترین گزینه برای شماست. این مرکز خرید وسیع که مساحتی در حدود 13 هزار مترمربع دارد مجهز به پارکینگ و شهربازی نیز می‌باشد. تنوع فروشگاه‌ها، رستوران‌ها و کافه‌های شاپی هم دیگر نقطه قوت آن می‌باشد که سبب افزایش محبوبیتش شده­اند.

بلیط هواپیما بلگراد

7مرکز خرید میلنیوم (Millennium)

اگر دلتان خواست به یکی از قدیمی‌ترین و اصیل‌ترین مراکز خرید بلگراد مراجعه کنید، پیشنهاد ما به شما مرکز خرید میلنیوم است. طبقات مختلف این مرکز خرید هر بیننده‌ای را مسحور خود می‌کنند. لباس‌های چرمی و صنایع‌دستی از این مرکز بخرید و با گردش در سالن‌های مجلل آن از تک­تک لحظات لذت ببرید.

بلیط هواپیما بلگراد

8سایر مراکز خرید

مراکز خرید بلگراد تمامی‌ ندارند. گفته می‌شود که تعداد مراکز خرید به بیش از 50 عدد در این شهر می‌رسد. غیر از مراکز خرید عنوان­شده در این مطلب، هنگام خرید بلیط هواپیما بلگراد می‌توانید به مراکز خرید بلماکس، ایوانیوم، اِنجوب، آرکاده، رسنیک، موندو، مرکاتور، ساوا سنتر و بسیاری از مرکزهای دیگر هم مراجعه کنید و در همه آن‌ها از فضا و شرایط موجود استفاده کنید و لذت ببرید. واقعاً اگر بخواهیم نام و مشخصات همه این مراکز را به‌تفصیل بیان کنیم، شاید درنهایت مجبور شویم یک کتاب قطور بنویسیم.

این نکته هم فراموش نشود

خرید بلیط هواپیما بلگراد
بلیط هواپیما بلگراد

مراکز خرید فقط یک بخش از مکان‌هایی هستند که با خرید بلیط هواپیما بلگراد می‌توانید به آن‌ها مراجعه کنید و اجناس مدنظر خود را بخرید. خارج از این مراکز، خیابان‌ها و مناطقی مثل Knez Mihajlova و Kralja Aleksandra هم هستند که پر از فروشگاه‌های زیبا و چشم‌نواز بوده و کاملاً مناسب گردش و خرید می‌باشند. پس این نکته را فراموش نکنید که بلگراد فقط شهر جاذبه‌های طبیعی و گردشگری نیست بلکه شهری بسیار مناسب برای آشنایی با آخرین مد روز و خرید بهترین و شیک‌ترین اجناس هم هست.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
belgradenet.com
apartmani-u-beogradu.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید