بلیط هواپیما بلگراد شهر باورنکردنی‌ها

خرید بلیط هواپیما بلگراد آن‌قدر در ماه‌های اخیر پرطرفدار شده که حتی خود اهالی شهر هم از دیدن خیل عظیم ایرانیانی که به پایتخت صربستان سفر می‌کنند شوکه می‌شوند. درست است لغو روادید صربستان برای ایرانیان در این موضوع بی‌تأثیر نبوده اما دلیل این اتفاق فقط لغو روادید نیست. بلکه بلگراد چنان زیبایی بی‌نظیری دارد که همه گردشگران را عاشق خود می‌کند. جدا از همه این زیبایی‌ها، در مطلب زیر سعی کرده‌ایم دریچه دیگری به پایتخت صربستان بازکنیم و حقایق جالب و باورنکردنی از این شهر به گوش شما برسانیم تا هنگام خرید آنلاین بلیط هواپیما بلگراد، سفرتان را با اطلاعات بهتر و بیشتری آغاز کنید.

0
145
خرید بلیط هواپیما بلگراد
بلیط هواپیما بلگراد
بلیط هواپیما بلگراد شهر باورنکردنی‌هاReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Apr 23Rating: 4.5بلیط هواپیما بلگراد شهر باورنکردنی‌ها - خرید بلیط هواپیما ارزان بلگراد صربستانخرید بلیط هواپیما بلگراد آن‌قدر در ماه‌های اخیر پرطرفدار شده که حتی خود اهالی شهر هم از دیدن خیل عظیم ایرانیانی که به پایتخت صربستان سفر می‌کنند شوکه می‌شوند. درست است لغو روادید صربستان برای ایرانیان در این موضوع بی‌تأثیر نبوده اما دلیل این اتفاق فقط لغو روادید نیست. بلکه بلگراد چنان زیبایی بی‌نظیری دارد

بلیط هواپیما بلگراد شهر باورنکردنی‌ها

خرید بلیط هواپیما بلگراد آن‌قدر در ماه‌های اخیر پرطرفدار شده که حتی خود اهالی شهر هم از دیدن خیل عظیم ایرانیانی که به پایتخت صربستان سفر می‌کنند شوکه می‌شوند. درست است لغو روادید صربستان برای ایرانیان در این موضوع بی‌تأثیر نبوده اما دلیل این اتفاق فقط لغو روادید نیست. بلکه بلگراد چنان زیبایی بی‌نظیری دارد که همه گردشگران را عاشق خود می‌کند. جدا از همه این زیبایی‌ها، در مطلب زیر سعی کرده‌ایم دریچه دیگری به پایتخت صربستان بازکنیم و حقایق جالب و باورنکردنی از این شهر به گوش شما برسانیم تا هنگام خرید بلیط هواپیما بلگراد، سفرتان را با اطلاعات بهتر و بیشتری آغاز کنید.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما صربستان

بلیط هواپیما بلگراد

1بلیط هواپیما بلگراد با 15 نام

اولین حقیقت جالب در مورد بلگراد به نام این شهر مربوط می‌شود. از زمانی که سلتیک‌ها این شهر را Singidūn نامیدند تا به امروز، بلگراد 15 بار اسم عوض کرده است. به همین دلیل اگر هدفتان از خرید بلیط هواپیما به بلگراد آشنایی با تاریخ این شهر باشد، شاید بانام‌هایی همچون Alba Graeca, Alba Bulgarica, Fehérvár, Nandoralba, Nándorfehérvár, Landorfehérvár در موزه‌ها و کتب تاریخی آن روبرو شوید. ناگفته نماند که نام امروزی بلگراد اولین بار در سال 878 میلادی و در نامه پاپ به بوریس اول، حاکم بلغارستان ذکرشده است.

بلیط هواپیما بلگراد

2غاری در دل شهر

باور می‌کنید که درست در مرکز شهر بلگراد یک غار وجود دارد. غار شالیترنا (Šalitrena) در زمان رومی‌ها مورداستفاده قرار می‌گرفت تا نوعی سنگ از آن استخراج کنند که در تابوت‌سازی به دردشان می‌خورد. این غار زیر کلیسای سنت مارک واقع‌شده و دیدنش هنگام خرید بلیط هواپیما بلگراد نمی‌تواند خالی از لطف باشد.

بلیط هواپیما بلگراد

3بلگراد، خانه جنگ

اگر به شما بگوییم که بلگراد تاکنون در 115 جنگ مختلف حضورداشته آیا تعجب می‌کنید؟ اگر بگوییم این شهر تاکنون 44 بار با خاک یکسان شده چطور؟ بله. پایتخت صربستان به دلیل موقعیت فوق­العاده استراتژیک خود و پهلو گرفتنش در کنار دو رودخانه بسیار مهم، خواه‌ناخواه همیشه در جنگ‌ها شرکت داشته و بارها از این بابت آسیب‌دیده است. اما آنچه امروزه با خرید بلیط هواپیما بلگراد می‌توان دید، چیزی جز یک شهر مدرن و باشکوه نبوده و آثاری از خرابی‌های گذشته در آن وجود ندارد.

بلیط هواپیما بلگراد

4چاه رازآلود بلگراد

از مهم‌ترین و جذاب‌ترین نقاط دیدنی بلگراد می‌توانیم به چاه عجیب‌وغریب آن اشاره‌کنیم. یک چاه رومی ‌با 212 پله که عمقی 62 متری داشته و بسیار رازآلود است. جالب است بدانید که پایین‌ترین نقطه بلگراد 52 متر عمق دارد و این چاه 10 متر عمیق‌تر ازآنجاست. در سال‌های اخیر 2 اسکلت از این چاه کشف شد. عده‌ای می‌گویند این‌ها سربازان اتریشی هستند، عده‌ای هم آن‌ها آلمانی‌هایی می‌دانند که در پی یافتن گنج بوده‌اند.

بلیط هواپیما بلگراد

5بلیط هواپیما بلگراد، شهر دوطبقه

اگر بلیط هواپیما بلگراد بخرید با رازهای بسیار زیادی در این شهر روبرو خواهید شد. یکی از این رازها هم شهری است که در زیر بلگراد واقع وجود دارد. کانال‌ها، تونل‌ها، راه‌ها، سالن‌های رومی ‌و دفتر اطلاعات جاسوسی کمونیستی که در زیر شهر بلگراد وجود دارند، داستان‌های فراوانی برای نقل کردن از امپراتوری‌ها و حکومت‌های پیشین دارند. داستان‌هایی که هنوز بسیاری از آن‌ها سرپوشیده باقی‌مانده‌اند.

بلیط هواپیما بلگراد

6مهمان‌نوازی در بلگراد

یک نکته بسیار جالب هم در مورد میزبانی اهالی بلگراد وجود دارد. بر اساس یک رأی‌گیری، بلگرادی‌ها خونگرم‌ترین و مهمان‌نوازترین ملت روی کره زمین هستند. گفته می‌شود که دلیل این امر هم اعتقادات مذهبی آن‌ها می‌باشد. چراکه در آیین آن‌ها به‌صراحت بیان‌شده کسی که غذا و جای خواب به مهمان ندهد، از لطف و رحمت خداوند به دور خواهد بود. مسلماً هنگام خرید بلیط هواپیما بلگراد خودتان به‌خوبی متوجه این موضوع خواهید شد.

بلیط هواپیما بلگراد

7جشن روی آب

قرار گرفتن بلگراد در کنار رودخانه‌های ساوا و دانوب باعث شده که علاوه بر رستوران‌ها، کافه‌ها و کلوپ‌ها، اهالی این شهر یک گزینه بسیار جذاب‌تری هم برای برگزاری جشن‌های خود داشته باشند. بدین ترتیب آن‌ها برای برگزاری جشن‌های خانوادگی یا دوستانه بر روی کشتی‌های قرارگرفته در رودخانه می‌روند. شما هم اگر واقعاً به دنبال سورپرایز کسی هستید، برایش بلیط هواپیما بلگراد بخرید و جشن تولدش را روی این کشتی‌ها برگزار کنید.

بلیط هواپیما بلگراد

8کمی ‌نزدیک‌تر

با این لغات و این جملاتی که در اینجا نوشته‌شده‌اند، نمی‌توان بلگراد را شناخت و از حقایق آن آگاه شد. حقایق اصلی در مورد آن را موقعی می‌توانید بدانید که بلیط هواپیما بلگراد بخرید و مسافرتی چندروزه به این شهر‌ ترتیب دهید. وقتی بفهمید که بلگرادی‌ها از 200 سال پیش و قبل از سوئیسی‌ها ساعت‌سازی می‌کردند، وقتی جاذبه‌های زیبای این شهر را ببینید، وقتی از تأثیر بلگراد در تاریخ آگاهی یابید، تازه می‌توانید ادعا کنید که به بخش کوچی از حقایق پایتخت صربستان پی برده‌اید.

برای خرید بلیط هواپیما بلگراد به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
ibikebelgrade.com
serbia.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید