بلیط هواپیما به شهرهایی با سریع‌ترین پیشرفت در گردشگری

0
188
خرید بلیط هواپیما به شهرهای در حال پیشرفت
بلیط هواپیما به شهرهای در حال پیشرفت
بلیط هواپیما به شهرهایی با سریع‌ترین پیشرفت در گردشگریReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 14Rating: 4.0بلیط هواپیما به شهرهایی با سریع‌ترین پیشرفت در گردشگریبلیط هواپیما به چین بلیط هواپیما به اندونزی بلیط هواپیما به مالزی بلیط هواپیما به فیلیپین بلیط هواپیما به هند بلیط هواپیما به گوانگژو. بلیط هواپیمابه گوانجو

بلیط هواپیما به شهرهایی با سریع‌ترین پیشرفت در گردشگری

قدم گذاشتن در مسیر پیشرفت و تکامل، همیشه تحسین بر انگیز است. بلاشک، رشد یک شهر یا کشور در هر حوزه‌ای، علاقه‌مندان به همان حوزه را به فکر خرید بلیط هواپیما به مقصد شهر یا کشور مربوطه انداخته و مقدمات پیشرفت‌های بعدی را به وجود می‌آورد.

با این وصف، به نظر می‌رسد که پیشرفت‌های هیچ حوزه‌ای نمی‌تواند به اندازه صنعت گردشگری، نظر عموم مردم را به سمت شهر خاصی جلب کند. از این رو، شهرهای بسیاری با علم به مزایای پیشرفت صنعت گردشگری، کمر همت خود را برای پیشی گرفتن از بقیه سفت کرده و با ارج نهادن به علایق و سلیقه‌های مختلف، سعی در ایجاد فضایی مناسب برای لذت بردن گردشگران دارند.

احتمالا شما هم مثل بسیاری از افراد، هنگام صحبت از پیشرفت، به شهرهای اروپائی و آمریکائی فکر می‌کنید. اما تحقیقات امسال سازمان جهانی گردشگری، حرف‌های تازه‌ای برایمان دارند.

خرید بلیط هواپیمای ارزان به شهرهای در حال پیشرفت
بلیط هواپیمای ارزان به شهرهای در حال پیشرفت

طبق این تحقیقات، تمامی‌ ده شهری که سریع‌ترین پیشرفت‌ها در ده سال آینده صنعت گردشگری را خواهند داشت، در قاره آسیا قرار گرفته‌اند و در این بین، کشور چین که مقصد بسیاری از بلیط‌های هواپیمایی گردشگران می‌باشد، با داشتن شش شهر مختلف در بین ده شهر برتر، عملکردی استثنائی از خود بر جای گذاشته است. با ما باشید تا با بررسی دقیق این گزارش، راه انتخاب بلیط هواپیمائی مناسب‌تان را هموارتر کنیم.

بلیط هواپیما به چین و دیدن از چونگ کینگ

خرید بلیط هواپیما به چین
بلیط هواپیما به چین

شهر 30 میلیون نفری چونگ کینگ که در جنوب غربی چین واقع شده است، با رشدی 14 درصدی در صدر لیست شهرهای در حال پیشرفت قرار گرفته است. موقعیت استراتژیک این شهر که آن را به محلی برای بارگیری کشتی‌ها تبدیل کرده، نقشی اساسی در پیشرفت آن دارد. غذاهای چونگ کینگ هم بسیار لذیذ بوده و سالانه گردشگران بسیاری را به خرید بلیط هواپیما به این شهر ترغیب می‌کنند. اگر فرصتی پیش آمد و مسافر چونگ کینگ شدید، طعم سوپ مخصوص این شهر که متشکل از سبزیجات پخته شده و گوشت هست را به تجربیات خود اضافه کنید.

بلیط هواپیما به چین و دیدن از گوانگژو

خرید بلیط هواپیمای ارزان به چین
بلیط هواپیمای ارزان به چین

با اختلاف بسیار اندکی نسبت به چونگ کینگ، شهر گوانگژو در رتبه دوم شهرهای در حال پیشرفت قرار گرفته است. بستر این شهر، میزبان سرمایه گذاری‌های بسیار عظیمی ‌بوده و همین مسأله باعث شده که افراد بسیاری برای فعالیت‌های شغلی به دنبال بلیط هواپیما به گوانگژو باشند.

خرید بلیط هواپیما به چین
بلیط هواپیما به چین

گوانگژو سومین شهر بزرگ چین بوده و جمعیتی 12 میلیون نفری در خود جای داده است. تغییرات فرهنگی فراوانريال فضای تجاری بسیار مناسب و تجربه چندین انقلاب و اصلاحات مختلف در طول تاریخ، بلیط هواپیما به گوانجو را ایده‌ آل برای و مقصد سفر بسیاری از گردشگران کرده‌اند. مسأله‌ای که مسلما پیشرفت‌های فوق‌العاده این شهر را در پی داشته و خواهد داشت.

بلیط هواپیما به چین و بازدید از دیگر شهرهای در حال پیشرفت

خرید بلیط هواپیما به چین
بلیط هواپیما به چین

رده‌های سوم تا پنجم جدول سریع‌ترین شهرهای در حال پیشرفت هم به چینی‌ها اختصاص یافته است. شانگهای، پکن و چنگدو، شهرهایی هستند که با تدارک بسترهای لازم، مسیر موفقیت را برای خودشان هموارتر کرده‌اند.

✅ بازدید از مقاله نصب ماه مصنوعی در چنگدو

آمارها نشان می‌دهند که کشور چین در سال 2016 میزبان حدود 140 میلیون نفر گردشگر بود و این یعنی رشد 3.5 درصدی نسبت به سال 2015.

خرید بلیط هواپیمای ارزان به چین
بلیط هواپیمای ارزان به چین

شهر شانگهای با اختصاص 11 درصد از این مسافرت‌ها به خود، سهم قابل توجهی داشته است. پکن هم که پایتخت چین بوده و مسلما اکثر مسافران، بلیط هواپیمای خود را به مقصد این شهر تهیه می‌کنند. دیدنی‌های شهر 15 میلیون نفری چنگدو نیز آنقدر زیاد و زیبا هستند که ارزش چندین بار خرید بلیط هواپیما به مقصد چنگدو را داشته باشند.

بلیط هواپیما به فیلیپین و دیدن از مانیل، شهری برای آینده

خرید بلیط هواپیما به فیلیپین
بلیط هواپیما به فیلیپین

از چین که بیرون بیاییم، مانیل را سریع‌ترین شهر در حال پیشرفت خواهیم یافت. کاهش آمار جرم و جنایت در پایتخت فیلیپین از سال گذشته، این امید را در دل گردشگران مختلف زنده کرده که مانیل را به زودی مقصد بلیط هواپیمای خود کنند. نه تنها مانیل که گشت و گذار در هر نقطه‌ای از مجمع‌الجزایر فیلیپین و تجربه تفریحاتی مثل غواصی و بازدید از معبدها و میراث‌های چندین ساله این کشور، رنگ و بوی تازه‌ای به سیر و سفر هر مسافر می‌دهد.

بلیط هواپیما به هند و دیدن از دهلی

خرید بلیط هواپیما به دهلی هند
بلیط هواپیما به دهلی هند

در ادامه سفرهای خود به شهرهای در حال پیشرفت، حتما بلیط هواپیما به دهلی را هم مد نظر قرار بدهید. پیشرفت‌های دهلی همیشه محسوس هستند. به طوریکه اگر دو سال پی در پی بلیط هواپیما به این شهر را تهیه کنید، مسلما از دیدن پیشرفت‌هایی که نسبت به سال گذشته در دهلی رخ داده، شگفت‌زده خواهید شد. معماری‌های بی‌نظیر و بهره‌مندی از نمادهایی از ملت‌ها و مذاهب مختلف، دهلی را به شهری دوست داشتنی برای همگان تبدیل کرده‌اند.

بلیط هواپیما به چین و دیدن از شنژن

خرید بلیط هواپیمای ارزان به چین و دیدن از شنژن
بلیط هواپیمای ارزان به چین و دیدن از شنژن

رشد و پیشرفت با گوشت و خون چینی‌ها آمیخته شده است. علاوه بر رده‌های اول تا پنجم جدول، رده هشتم نیز به چینی‌ها و این بار به شهر شنژن اختصاص می‌یابد. شهری در جنوب شرقی چین که به مراکز تجاری متعددش شناخته می‌شود. بلیط هواپیما به شنژن، عاشقان صنعت پوشاک را به آرزوهای دور و درازشان می‌رساند. دنیایی از تنوع و گوناگونی.

 بلیط هواپیما به مالزی و دیدن از کوالالامپور

خرید بلیط هواپیمای ارزان به مالزی و دیدن از کوالالامپور
بلیط هواپیمای ارزان به مالزی و دیدن از کوالالامپور

مگر می‌شود شهری دارای خیابان‌ها و رستوران‌های فوق‌العاده لوکس و باغ‌های گیاه شناسی سرسبز و تماشایی باشد و علاقه گردشگران را به خود جلب نکند. حتی رشد دو برابری تعداد گردشگران کوالالامپور در ده سال گذشته و رسیدن درآمد صنعت گردشگری این شهر به 13 میلیارد دلار در سال هم عطش کوالالامپور برای رشد و پیشرفت را خاموش نکرده است.

خرید بلیط هواپیما به مالزی و دیدن از کوالالامپور
بلیط هواپیما به مالزی و دیدن از کوالالامپور

در این شهر، هتل‌ها روز‌به‌روز زیباتر و مجهزتر، امکان تردد آسان‌تر و مردم خونگرم‌تر و مهمان‌نوازتر می‌شوند. چرا که آینده صنعت گردشگری در جهان را از آن خودشان می‌دانند.

بلیط هواپیما به اندونزی و دیدن از جاکارتا

خرید بلیط هواپیما به اندونزی
بلیط هواپیما به اندونزی

تحقیقاتی که سازمان جهانی گردشگری بر روی 65 شهر مختلف در جهان انجام داده است، پایتخت حیرت‌انگیز اندونزی را دهمین شهر پر سرعت در حوزه پیشرفت صنعت گردشگری نشان می‌دهد.

خرید بلیط هواپیما به اندونزی
بلیط هواپیما به اندونزی

جاکارتا جمعیتی ده میلیون نفری داشته و درصد پیشرفتش هم عدد ده را نشان می‌دهد. اغراق نیست اگر بگوئیم که از هر ملتی که دلتان بخواهد، حداقل یک نفر در جاکارتا خواهید دید. خرید بلیط هواپیما به این شهر و گردش در آن، همین امروز هم جذاب است چه رسد به سال‌های آینده.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
telegraph.co.uk
cnbc.com
wttc.org
wikitravel.org

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید