بلیط هواپیما برای دیدن بهترین مقاصد گردشگری در زمستان 2018

0
88
خرید بلیط هواپیما برای بازدید از بهترین مقاصد زمستانی 2018
بلیط هواپیما به بهترین مقاصد زمستانی 2018
بلیط هواپیما برای دیدن بهترین مقاصد گردشگری در زمستان 2018Reviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Feb 5Rating: 4.5بلیط هواپیما برای دیدن بهترین مقاصد گردشگری زمستانی در سال 2018خرید بلیط هواپیما برای دیدن بهترین مقاصد زمستانی در سال 2018. بلیط هواپیما به تانزانیا. بلیط هواپیما به ژاپن. بلیط هواپیما به وین. بلیط هواپیما به کامبوج

بلیط هواپیما برای دیدن بهترین مقاصد گردشگری در زمستان 2018

قطعاً هر فصل از فصول سال جاذبه‌های مربوط به خود را دارد در فصل زمستان در وجود سرمای هوا هنوز هم جاهایی وجود دارد که برای مسافرت می‌توان به آنجا رفته و خاطرات خوشی را رقم زد. بسیاری از مردم با آمدن نام زمستان به یاد قدم زدن در برف‌ها و سایر تفریحات زمستانی می‌افتند. خیلی‌ها هم بسیاری از این امور را خوش‌گذرانی نمی‌دانند و از سرما فراری هستند؛ اما به‌هرحال سرما جزئی جدانشدنی از زمستان است.

در این مطلب قصد داریم مکان‌هایی را به شما معرفی کنیم تا به شما حتی در فصل زمستان، فصل سرما هم خوش بگذرد. پس با سفرستان همراه باشید و سفری زمستانی را تجربه کنید.

بلیط هواپیما به کشور برف و یخ و اسکی

پیست‌های اسکی اطراف تهران

ژاپن

خرید بلیط هواپیما برای بازدید از بهترین مقاصد زمستانی 2018
دیدن زمستان در ساپورو ژاپن

ژاپن باوجود همه جاذبه‌ها و زیبایی‌هایش در زمستان حرف‌های دیگری هم برای گفتن دارد. چنانچه می‌توان به آن از دید یک سرزمین رؤیایی نگاه کرد. در زمستان در این کشور جشنواره‌ها و فستیوال‌های برگزار می‌شود که میل انسان را برای خرید بلیط هواپیما و  سفر به آنجا بیشتر و بیشتر می‌کند. یکی از این فستیوال‌ها فستیوال ساپورو (Sapporo) است. در این فستیوال که به مدت یک هفته طول می‌کشد بیش از ۲۰۰ مجسمه برفی که با چراغ‌های کوچک تزیین شده‌اند و چراغ‌های آن‌ها در طول شب روشن می‌ماند ساخت می‌شود. جالب است بدانید که یکی از رو رسوم معروف این فستیوال سرسره بزرگ برفی است.

اگر اهل فستیوال‌های بیشتری هستید ما به شما فستیوال آبشار یخی (Ice Waterfall Festival) را هم پیشنهاد می‌کنیم. قدم زدن در غارهای یخی زیبا که با چراغ‌های رنگی تزیین شده‌اند که حس خوبی را در شرکت‌کننده ایجاد می‌کند و یا می‌توانید به جشنوارهٔ آتش نوزاوا اونسن (Nozawa Onsen Fire Festival) بروید و در سرمای استخوان سوز زمستان با لحظه‌های گرم خودتان را مهمان کنید. نوشیدن چای گرم تماشای پل‌ها و مناظر دیدنی و همچنین چشمه‌های آب گرم نیز خالی از لطف نیستند.

پاتاگونیا

خرید بلیط هواپیما برای بازدید از بهترین مقاصد زمستانی 2018
دیدن زمستان در پاتاگونیا

لذت تماشای کوهستان‌های سفیدرنگ و آبی‌رنگ را فقط می‌توان در این منطقه تجربه کرد. از نظر بسیاری از گردشگران این کوهستان‌ها ارزش این را دارد بلیط هواپیما تهیه و ساعت‌ها در هواپیما برای سفر به پاتاگونیا منتظر بمانید. نکته جالب‌توجه این است که بسیاری از مکان‌های گردشگری مانند پارک‌ها و دیگر مناطق در تابستان تعطیل است! لذا اگر می‌خواهید پاتاگونیا را فر کنید بهتر است زمانی را از ماه آبان تا فروردین انتخاب کنید.

این زمان، بهترین زمان برای کوهنوردی است زیرا که در این دوره زمانی روزها بلندتر است و هوا نیز گرم‌تر. اگر اهل ماجراجویی هستید پیشنهاد ما به شما این است که ماجراجویی خود را از کشور آرژانتین شروع کنید؛ یعنی عبور از تونل یخچال‌های طبیعی آن‌که در آخر از پارک ملی لوس گلاسیارس (Los Glaciares National Park) سر درمی‌آورد.

تانزانیا

خرید بلیط هواپیما برای بازدید از بهترین مقاصد زمستانی 2018
دیدن زمستان و تابستان در تانزانیا

اگر در حال هوای زمستانی هوس کردید که بلیط هواپیما به یک جای گرم خوش آب‌وهوا تهیه و سفر کنید بهترین گزینه برای شما تانزانیا است. هم مناطق زمستانی و سرد در خودش دارد هم تابستانی و گرم. جغرافیای متنوع، دریاچه تانگانیکا، قله کلیمانجارو ازجمله جاذبه‌های طبیعی هستند که بلیط هواپیما به تانزانیا را بیش‌ازپیش برای علاقه‌مندان لذت‌بخش‌تر و وسوسه‌انگیزتر می‌کند. اگر اهل طبیعت هستید هیچ جای دیگری به‌اندازه تانزانیا برای شما مناسب نیست.

خرید بلیط هواپیما برای بازدید از بهترین مقاصد زمستانی 2018
دیدن زمستان و تابستان در تانزانیا

می‌توانید مهاجرت گورخرها و بزهای کوهی را تماشا کنید. پرنده‌هایی مانند شترمرغ‌ها و پرندهٔ بسیار زیبا سبزقبای سینه یاسی را در این منطقه ببینید و این ۲ تنها دو گونه از هزاران گونه پرندگان در تانزانیا هستند. همچنین به دلیل وجود آب‌وهوای گرم در این منطقه شما می‌توانید مهاجرت برخی از پرندگان فصلی را مشاهده کنید. یکی از معروف‌ترین پارک‌های سافاری تانزانیا پارک گرونگرو (Ngorongoro Crater) است. بسیاری از گونه‌های جانوری مانند شیر، اسب آبی، شامپانزه و بسیاری از گونه‌های جانوری را می‌توانید در این پارک مشاهده کنید.

برای خرید بلیط هواپیما ، به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید