بلیط هواپیما به آبشار مارگون فارس

0
445
خرید آنلاین بلیط هواپیما برای آبشار مارگون
بلیط هواپیما برای آبشار مارگون
بلیط هواپیما به آبشار مارگون فارسReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 21Rating: 4.0بلیط هواپیما به آبشار مارگونبلیط هواپیما به آبشار مارگون بهشتی در میان صخره‌ ها به سوی استان کهگیلویه و فارس که به راه بیافتید در مرز میان این دو استان، درست در دل طبیعت شورانگیز، می‌توانید یکی از آبشارهای زیبای جهان را بیابید.

بلیط هواپیما به آبشار مارگون بهشتی در میان صخره‌ ها

به سوی استان کهگیلویه و فارس که به راه بیافتید در مرز میان این دو استان، درست در دل طبیعت شورانگیز، می‌توانید یکی از آبشارهای زیبای جهان را بیابید. طبیعت ایران به سبب وجود رشته‌کوه‌های مختلف در میان خود آبشارهای چشم‌نواز بسیاری را جای داده‌است، از آبشارهای خزه‌ای تا صخره‌ای و چندگانه؛ این آبشارها می‌توانند سفرهای طبیعت‌گردی متنوعی را پیشنهاد دهند، سفرهایی ماجراجویانه که حتی می‌تواند پیشنهادی وسوسه‌انگیز برای مسافران پروازهای خارجی نیز باشد و آنها را به این نقاط بیاورد. ما با همراه شوید تا شما را با مارگون، یکی از این جلوه‌های طبیعی آشنا کنیم.

چه چیز مارگون را ویژه کرده‌است؟

خرید آنلاین بلیط هواپیما به آبشار مارگون
بلیط هواپیما به آبشار مارگون

نکته‌ی جالبی در مورد این آبشار وجود دارد، مارگون ادامه‌ی یک رودخانه نیست که با فرو افتادن از دیواره‌های صخره‌ای پدید آمده باشد، در واقع آبشار مارگون خود سرچشمه‌ی رودخانه‌ است. چند هزار چشمه که از دل کوه و دیوار صخره‌ای آن می‌جوشد که با به هم پیوستن آنها این آبشار منحصر به فرد پدید آمده‌است.

چه فصلی به آنجا سفر کنم؟

در نیمه‌ی اول سال دمای هوا و نیز وضعیت طبیعی منطقه می‌تواند سفر دلچسب‌تری را برای شما به ارمغان آورد. البته اگر بخواهیم یک فصل مشخص را پیشنهاد دهیم، آن فصل بهار است.

 در نیمه‌ی دوم سال به ویژه زمستان به دلیل یخ‌بندان دسترسی به این آبشار دشوار می‌شود.

سفر به مارگون چگونه است؟

خرید آنلاین بلیط هواپیما به مقصد آبشار مارگون
بلیط هواپیما به مقصد آبشار مارگون

همان‌طور که پیشتر گفتیم آبشار مارگون در روستایی در مرز میان استان فارس و کهگیلویه و بویر احمد قرار گرفته‌است، شما می‌توانید یا از مسیر استان فارس و شهرستان سپیدان به آنجا بروید و یا از مسیری که از یاسوج و شهرستان کاکان خود به سمت شهرستان مارگون می‌رود خود را به این آبشار برسانید.

با وسایل حمل و نقل می‌توانید به راحتی خود را به نزدیکی آبشار برسانید، در اطراف این آبشار امکاناتی رفاهی برای گردشگران فراهم شده که از جمله‌ی آن می‌توان به پارکینگ، سرویس‌های بهداشتی و فضای مسطح برای برپایی چادر اشاره کرد.

دیگران درباره‌ی مارگون چه می‌گویند؟

خرید آنلاین بلیط هواپیما به مقصد فارس
بلیط هواپیما به مقصد فارس

جالب است بدانید مارگون بزرگترین و مرتفع‌ترین آبشار چشمه‌ای جهان است. این آبشار توجه گردشگران خارجی را نیز بسیار به خود جلب کرده‌است؛ همچنین در یادداشت‌ها و نظرات این گردشگران اشاراتی به روستای مارگون و معماری پلکانی آن می‌شود.

این هزار چشمه‌ی جوشان از دل کوه در چشم‌اندازی رنگارنگ از سبزی درختان و گل‌های وحشی، تصویری افسانه‌ای است. اگر شما هم به دنبال سفری ماجراجویانه و متفاوت هستید و می‌خواهید تجربه‌ای به یاد ماندنی داشته‌باشید، مارگون بی‌تردید بهترین مقصد شما خواهد بود.

برای جستجو و خرید بلیط هواپیما به مقاصد داخلی به سایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید