بلیط هواپیما به تهران و بازدید از باغ کتاب

0
370
خرید بلیط هواپیما به تهران
بلیط هواپیما به تهران
بلیط هواپیما به تهران و بازدید از باغ کتابReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 4Rating: 4.0بلیط هواپیما به تهران و بازدید از باغ کتاببلیط هواپیما به تهران و بازدید از باغ کتاب این روزها چهره‌ای مدرن‌تر و زیباتر یافته و روز به روز به جاذبه‌ها و دیدنی‌های آن افزوده می‌شود. قیمت بلیط هواپیما به تهران

بلیط هواپیما به تهران و بازدید از باغ کتاب

تهران این روزها چهره‌ای مدرن‌تر و زیباتر یافته و روز به روز به جاذبه‌ها و دیدنی‌های آن افزوده می‌شود. یکی از این مکان‌ها که می‌تواند گردشی زیبا را هم برای ساکنان تهران و هم برای مسافران پروازهای خارجی و داخلی رقم بزند، باغ کتاب است.

باغ کتاب را بیشتر بشناسید

این باغ در منطقه‌ی عباس آباد تهران و در شرق کتابخانه‌ی ملی واقع شده‌است. وسعت آن به 110 هزار متر مربع رسیده که در مجموع از یک محوطه‌ی باز، ساختمان نمایشگاهی، تالار و البته یک دریاچه‌ی مصنوعی تشکیل شده‌است. این باغ به منظور ارتباط بیشتر مخاطبان با کتاب‌ها بنا شده و سعی کرده تا هم فضایی لذت‌بخش و تفریحی باشد و هم فضایی فرهنگی تا مخاطبان ساعاتی به دور از هیاهو خود دردنیایی کتاب‌ها به گشت و گذار بپردازند.

خرید بلیط هواپیما به تهران
بلیط هواپیما به تهران

گفتنی است در این محوطه کلاس‌های آموزشی نیز ساخته شده و کلاس‌ها و کارگاه‌های مرتبطی نیز برگزار می‌شود. همچنین مخاطبان در استودیوی مجهز می‌توانند دیگر انواع محتواهای تولید شده را مشاهده کنند.

یک روز مفرح و فرهنگی در تهران

خرید بلیط هواپیما به تهران
بلیط هواپیما به تهران

اینجا همه‌ی چیز برای کامل شدن گردشتان فراهم شده‌است، در باغ کتاب یک رستوران و کافه نیز قرار دارد؛ جالب است بدانید حتی رستوران این مجموعه نیز سعی کرده تا با توجه به موضوع کتاب و داستان‌ها دست به خلاقیت‌هایی در منوی خود بزند، کافه‌ی این مجموعه نیز می‌تواند لحظات آرامی را برای بازدیدکنندگان فراهم آورد.

خرید بلیط هواپیما به تهران
بلیط هواپیما به تهران

اگر با فرزندان خود به این باغ می‌روید، می‌توانید سری به بخش مخصوص کودک و نوجوان بزنید تا به محصولات اختصاصی آنها دسترسی پیدا کنید. در پشت بام ساختمان کودک و نوجوان یک آمفی تاتر روباز نیز ساخته شده که بازدید از آن خالی از لطف نیست.

باغ کتاب همچنین سهی می‌کند تا تسهیلات لازم برای نابینایان و ناشنوایان را فراهم کرده و همچنین از ایده‌ها و ابتکارات مخترعان این حوزه نیز حمایت می‌کند.

راه‌های دسترسی به باغ کتاب تهران

خرید بلیط هواپیما به تهران
بلیط هواپیما به تهران

یکی از نکات درخشان این باغ دسترسی مناسب از طریق وسایل حمل و نقل عمومی است؛ شما می‌توانید با استفاده از خط یک مترو تران خود را به ایستگاه‌های شهید همت و یا حقانی برسانید، از آنجا شاتل‌های مخصوص باغ شما را به مقصدتان خواهند رساند، همچنین می‌توانید پیاده به آنجا بروید.

اگر دوست دارید یک آخر هفته‌ی خاطره‌انگیز را سپری کنید، چه چیز بهتر از قدم گذاشتن به جهان داستان‌ها و کتاب‌ها؛ کافی است برای خرید بلیط به وب سایت باغ تهران مراجعه کنید.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید