بلیط هواپیما بوریرام و بازدید از شهر معابد تایلند

بوریرام که به معنای شهر خوشبختی است، یک شهر کوچک در تایلند و پایتخت استان بوریرام است و در حدود 410 کیلومتری شمال شرقی بانکوک قرار گرفته است. حدود هزار سال پیش، منطقه‌ای که امروزه استان بوریرام را تشکیل می‌دهد تحت امپراطوری خمر قرار داشت و از آن زمان، خرابه‌های بسیاری نیز باقی مانده است. بزرگ‌ترین ایستگاه آتشفشان منقرض شده در پارک تاریخی Phanom Rung است. بر اساس یک کتیبه که در آن وجود دارد، حاکم محلی آن زمان خود را پادشاه خمر نامیده بود.

0
28
خرید بلیط هواپیما تایلند
بلیط هواپیما تایلند
بلیط هواپیما بوریرام و بازدید از شهر معابد تایلندReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 17Rating: 3.5بلیط هواپیما بوریرام و بازدید از شهر معابد تایلند - خرید بلیط هواپیما تایلند از سفرستانبوریرام که به معنای شهر خوشبختی است، یک شهر کوچک در تایلند و پایتخت استان بوریرام است و در حدود 410 کیلومتری شمال شرقی بانکوک قرار گرفته است. حدود هزار سال پیش، منطقه‌ای که امروزه استان بوریرام را تشکیل می‌دهد تحت امپراطوری خمر قرار داشت و از آن زمان، خرابه‌های بسیاری نیز باقی مانده است. بلیط هواپیما بوریرام

بازدید از شهر معابد تایلند، بوریرام

بوریرام که به معنای شهر خوشبختی است، یک شهر کوچک در تایلند و پایتخت استان بوریرام است و در حدود 410 کیلومتری شمال شرقی بانکوک قرار گرفته است. حدود هزار سال پیش، منطقه‌ای که امروزه استان بوریرام را تشکیل می‌دهد تحت امپراطوری خمر قرار داشت و از آن زمان، خرابه‌های بسیاری نیز باقی مانده است. بزرگ‌ترین ایستگاه آتشفشان منقرض شده در پارک تاریخی Phanom Rung است. بر اساس یک کتیبه که در آن وجود دارد، حاکم محلی آن زمان خود را پادشاه خمر نامیده بود. با این حال، این منطقه دور افتاده و کم جمعیت بود تا زمان پادشاهی Rattanakosin. در اوایل قرن نوزدهم، Muang Pae، بزرگ‌ترین شهر، به تأیید حاکمیت تایلندی را به نام بوریرام نامگذاری کرد. بعد از اصلاحات اداری در اواخر قرن نوزدهم، بوریرام به طور رسمی به تایلند به عنوان یک استان با فرماندار خود ادغام شد.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما کانچانابوری
✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما کرابی شهر ساحلی تایلند
✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما ساموئی جزایر زیبای تایلند

خرید بلیط هواپیما تایلند
بلیط هواپیما تایلند

از آنجا که این شهر قانون مدار چهار قرن تحت تسلط بخشی از امپراطوری خمر بوده بسیاری از آثار و یادگاری‌های آن دوران را حمل می‌کند. یکی از برجسته‌ترین آنها Phanom Rung می‌باشد که از اموال پادشاهی خمر بود و در بالای کوه آتشفشانی قرار گرفته و مردم زیادی از آن بازدید می‌کنند. بیشتر گردشگران تمایل دارند که در شهر Nang Rong که در چند کیلومتری بوریرام قرار گرفته اقامت کنند. بوریرام یک شهر بی نظیر برای جستجو، کشف و دیدار از شش معبد خمر می‌باشد پس با خرید بلیط هواپیما تایلند این فرصت را از دست ندهید.

بازدید از Phanom Rung

خرید بلیط هواپیما تایلند
بلیط هواپیما تایلند

Phanom Rung، بزرگ‌ترین و بهترین آثار تاریخی خمر، در تایلند می‌باشد که در بالای یک آتشفشان خاموش، حدود 200 متر (656.2 فوت) بالاتر از سطح زمین نشسته است. معابد به خدای هندو اختصاص داده شده و به معنای نماد زندگی آسمانی خود، کوه Kailash است. و در زمان 1113 تا 1150 میلادی، در زمان سلطنت شاه Suriyavarman دوم ساخته شده است. چهار بار در سال، خورشید در 115 محراب Phanom Rung می‌درخشد. هنگامی که این اتفاق می افتد، پارک ساعات خود را برای جشنواره و هماهنگی خورشید تمدید می‌کند.

خرید بلیط هواپیما تایلند
بلیط هواپیما تایلند

خانواده سلطنتی تایلند علاوه بر جشنواره Phanom Rung نیز از این ساختمان برای مراسم استفاده می‌کنند. یک راهروی رسمی وجود دارد که در واقع یکی از زیباترین قسمت‌های پارک است. هر بخشی از پارک در واقع برای نشان دادن ارتباطات خاصی مانند ارتباط بین آسمان و زمین از طریق پله ساخته شده است. Phanom Rung اکنون یکی از مکان‌هایی است که به عنوان یک میراث جهانی یونسکو در نظر گرفته شده و سالانه گردشگران فراوانی را جذب خود می‌کند شما نیز با خرید بلیط هواپیما بوریرام این فرصت را از دست ندهید.

بازدید از Muang Tum یا Prasat Hin Muang Tum

خرید بلیط هواپیما تایلند
بلیط هواپیما تایلند

در نزدیکی Phanom Rung، معبد Muang Tum یکی دیگر از مجموعه‌های معبد خمر است که در تایلند ارزش دیدن دارد. Muang Tum حدود 1000 سال است که در پایهٔ همان آتشفشان خاموش که Phanom Rung در آن قرار دارد در قرن 10 و 11 ساخته شده و تقریباً همزمان با Phanom Rung به خدای هندو اختصاص داده شده است. در داخل مجتمع معبد، چند حوض کوچک پر از گل‌های نیلوفر وجود دارد. مجسمه‌های مار Naga در گوشه‌ای از هر حوضچه یافت می‌شوند. در نزدیکی معبد یک دریاچه به نام Baray نیز وجود دارد که حدود 1000 متر (3280.8 فوت) طول و 500 متر (1640.4 فوت) عرض دارد. دلیل انتخاب محل معبد در این مکان این بوده که نزدیک به دریاچه است که نمادی از اقیانوس است که اطراف کوه مروه را نشان می‌دهد، که مرکز جهان کیهان شناسی هندو است. این همه زیبایی و عجایب جهان در بوریرام در انتظار شماست پس با خرید بلیط هواپیما این فرصت را از دست ندهید.

بازدید از پارک جنگلی

خرید بلیط هواپیما تایلند
بلیط هواپیما تایلند

اگر می‌خواهید وارد آتشفشان خاموش در نزدیکی مجموعه‌های تاریخی خمر، Phanom Rung و Muang شوید، می‌توانید از طریق پارک جنگلی Khao Kradong وارد شوید، که قبلاً به نام Khmer Phanom Kradong شناخته شده است، که به معنای واقعی کلمه “لاک پشت” است. شما می‌توانید دهانه‌ای را که دارای یک آبشار عمیق آب است کاوش کنید که تقریباً در تمام طول سال پر از آب است. همچنین گیاهان و درختان و جانوران عجیب غریب در کنار توده‌های آتش فشانی خاموش در انتظار شماست. گردشگرانی که عاشق جاذبه‌های طبیعی و دیدار چیزهای جدید عجیب هستید با خرید بلیط هواپیما بوریرام کلی عکس یادگاری بگیرید.

برای خرید بلیط هواپیما تایلند و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
tourismthailand.org
thailandee.com
tripadvisor.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید