امکانات ویژه در پروازهای بیزینس کلاس ماهان

ایرلاین ماهان یکی از ایرلاین های شناخته شده در صنعت هواپیمایی کشور و یکی از شرکت‌های خصوصی ایرانی در تهران است که در سال ۱۳۷۲ (1992 میلادی) توسط بخش خصوصی در کرمان تأسیس شد و در زمانی کوتاه به یکی از خوش‌نام‌ترین و معروف‌ترین‌های این عرصه بدل گشت و در زمره ایرلاین های ایمن خاورمیانه قرار گرفت. سهامدار اصلی این ایرلاین مؤسسه خیریه مولی الموحدین است

0
297
خرید بلیط هواپیما از هواپیمایی ماهان
پرواز با هواپیمایی ماهان
امکانات ویژه در پروازهای بیزینس کلاس ماهانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 15Rating: 3.5امکانات ویژه در پروازهای بیزینس کلاس ماهان - خرید بلیط هواپیما از سفرستانایرلاین ماهان یکی از ایرلاین های شناخته شده در صنعت هواپیمایی کشور و یکی از شرکت‌های خصوصی ایرانی در تهران است که در سال ۱۳۷۲ (1992 میلادی) توسط بخش خصوصی در کرمان تأسیس شد و در زمانی کوتاه به یکی از خوش‌نام‌ترین و معروف‌ترین‌های این عرصه بدل گشت و در زمره ایرلاین های ایمن خاورمیانه قرار گرفت. خرید بلیط هواپیما

پروازهای بیزینس کلاس ماهان

ایرلاین ماهان یکی از ایرلاین های شناخته شده در صنعت هواپیمایی کشور و یکی از شرکت‌های خصوصی ایرانی در تهران است که در سال ۱۳۷۲ (1992 میلادی) توسط بخش خصوصی در کرمان تأسیس شد و در زمانی کوتاه به یکی از خوش‌نام‌ترین و معروف‌ترین‌های این عرصه بدل گشت و در زمره ایرلاین های ایمن خاورمیانه قرار گرفت. سهامدار اصلی این ایرلاین مؤسسه خیریه مولی الموحدین است.

پرواز با هواپیمایی ماهان

1بلیط هواپیما ماهان

بلیط هواپیما ماهان، در دو کلاس پروازی تجاری و معمولی در خدمت مشتریان عزیز قرار دارد. این بلیط ها به طور کل و نسبت به خدمات ارائه شده، قیمت‌های مناسبی دارند. این شرکت مجهز به 52 فروند هواپیما می‌باشد که از این تعداد 36 فروند آن فعال می‌باشند. لازم به ذکر است این مجموعه پروازهای داخلی خود را با پرواز در مسیر تهران – کرمان و پروازهای خارجی‌اش را با پرواز در مسیر تهران – دمشق آغاز کرد.

پرواز با کلاس بیزنس هواپیمایی ماهان

2کلاس‌های پروازی شرکت هواپیمایی ماهان

ایرلاین ماهان دارای 2 کلاس پروازی تجاری و معمولی است که بسته به نوع پرواز (داخلی یا خارجی)، در ارائه برخی از خدمات پروازی با هم تفاوت دارند. البته بین بیزینس کلاسهای پروازهای داخلی و خارجی اشتراکات زیادی وجود دارد و این تفاوت‌ها اغلب در مواردی نظیر امکان پخش DVD/MP3 برای هر مسافر و برخی دیگر از موارد خاص می‌باشد که در کلاس تجاری پروازهای خارجی بر خلاف پروازهای داخلی، میسر است.

پرواز با کلاس بیزنس ماهان

3کلاس تجاری

کابین بیزینس کلاس ایرلاین ماهان دارای محیط و فضایی عالی و مناسب برای استراحت، کار و مطالعه بوده و با ایجاد فضای کافی و قابلیت تنظیمات صندلی، راحتی و آرامش را برای شما به ارمغان می‌آورد و مسافران عزیز تا مقصد می‌توانند بدون خستگی از پرواز خود لذت ببرند.

4پروازهای داخلی (کلاس تجاری)

کلیه مهمانداران بیزینس کلاس دوره‌های مختلف تخصصی و ایمنی بر اساس استانداردهای کشوری و بین المللی را گذرانده‌اند و آماده ارائه سرویس در محیطی حرفه‌ای می‌باشند. مهمانداران کلاس تجاری برگزیده‌ای از بهترین‌ها بوده ودوره ها وآموزش های ویژه‌ای جهت ارائه خدمات در کلاس تجاری را پشت سر گذاشته‌اند تا مسافران کلاس تجاری تجربه کلاس تجاری را بدست آورند. برای مسافرین در کلاس تجاری، میزبانی منحصر به فردی ارائه می‌شود و می‌توانند انتخابی بین غذای ویژه ایرانی و بین‌المللی و انواع نوشیدنی داشته باشند. در تلویزیون‌های 42″ نصب شده در کابین هواپیما مسافران می‌توانند در طول پرواز بطور زنده شاهد نشست و برخاست هواپیما باشند و یا از تماشای برنامه‌های متنوعی نظیر وقایع ورزشی, کلیپ‌های طنز و برنامه‌های آموزشی لذت ببرند.

کلاس بیزنس هواپیمایی ماهان

5پروازهای خارجی (کلاس تجاری)

علاوه بر مهمانداران حرفه‌ای و منتخب، کترینگ ویژه با غذاها و نوشیدنی‌های بی نظیر ایرانی و بین المللی و تلویزیون 42 اینچ، در پروازهای بالای 3 ساعت با انتخاب از منوی فیلم‌های موجود درپرواز که توسط مهماندار ارائه می‌شود و با استفاده از سیستم پخش DVD /MP3 می‌توانید فیلم‌های مورد علاقه خود را تماشا کنید و یا به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید تا هم رفع خستگی کنید و هم از پرواز خود لذت ببرید.

کلاس بیزنس ماهان

6کلاس معمولی

محیط کلاس معمولی شامل 31 صندلی می‌باشد؛ و در مقایسه با بسیاری از ایرلاین های دیگر فضای بیشتری را در اختیار مسافران قرار می‌دهد تا آرامشی مطلق را تا مقصد تجربه کنید.

7پروازهای داخلی (کلاس معمولی)

مهمانداران این بخش بر اساس استانداردهای کشوری و بین‌المللی آماده ارائه خدمات در محیطی دوستانه و حرفه‌ای می‌باشند. لازم به ذکر است ماهان با بکارگیری تکنولوژی روز، با یکی از مجهزترین ساختمان‌های کترینگ بهترین سرویس غذایی را ارائه می‌کند و مانند کلاس تجاری مجهز به تلویزیون 42 اینچ می‌باشد.

8پروازهای خارجی (کلاس معمولی)

علاوه بر مهمان‌داران حرفه‌ای و منتخب، کترینگ ویژه با غذاها و نوشیدنی‌های بی‌نظیر ایرانی و بین‌المللی و تلویزیون 42 اینچ، در پروازهای بالای 3 ساعت با انتخاب از منوی فیلم‌های موجود درپرواز که توسط مهماندار ارائه می‌شود و با استفاده از سیستم پخش DVD /MP3 می‌توانید فیلم‌های موردعلاقه خود را تماشا کنید و یا به موسیقی موردعلاقه خود گوش دهید تا هم رفع خستگی کنید و هم از پرواز خود لذت ببرید.

پرواز با هواپیمایی ماهان

9از دیگر ویژگی‌های بیزینس کلاس ماهان

در پروازهای طولانی هواپیمایی ماهان به منظور راحتی و آسایش مشتریان کیف ملزومات بهداشتی, آرایشی و تحریری ارائه می‌شود.

برای کودکان 2 تا 12 سال به منظور سرگرمی هدیه و اسباب‌بازی ارائه می‌شود.

در کلیه پروازها پتو و بالش ضدعفونی و بسته بندی شده‌ای در اختیار مسافران قرار می‌گیرد.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید