بلیط هواپیما به تانزانیا

5
1084
خرید آنلاین بلیط هواپیما به تانزانیا
بلیط هواپیما به تانزانیا
بلیط هواپیما به تانزانیاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 2Rating: 4.0بلیط هواپیما به تانزانیابلیط هواپیما به تانزانیا کشوری در شرق قاره آفریقا است که مانند اغلب کشورهای آفریقایی اقتصاد آن بر پایه کشاورزی و صادرات آن استوار است.

بلیط هواپیما به تانزانیا

تانزانیا کشوری در شرق قاره آفریقا است که مانند اغلب کشورهای آفریقایی اقتصاد آن بر پایه کشاورزی و صادرات آن استوار است. در شرق این کشور اقیانوس هند قرار گرفته است. این کشور در فاصله سال‌های 1880 تا 1919 مستعمره و بخشی از آلمان بود. پس از آن مستعمره انگلیس شد که این وضع تا سال 1964 ادامه یافت.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به کشور تانزانیا
بلیط هواپیما به کشور تانزانیا

شرق آفریقا و تانزانیا

تانزانیا مثل هیچ کجای دیگر نیست؛ کشوری در شرق آفریقا و در کنار اقیانوس هند ؛رنگ سبز درختان با ترکیبی از رنگ اخرایی خاک، آب‌های فیروزه‌ای رنگ، شهرهایی قدیمی با کودکان و مردمانی که هر روز در خیابان‌ها در رفت و آمدند و گاه حتی ممکن است بتوانید آنها را با لباس‌های سنتیشان هم ببینید و البته موسیقی شاد آفریقایی که هرکجا و هر لحظه می‌توانید آن را بشنوید. مردم تانزانیا مردمی مهمان‌نواز و مهربان هستند و سفر به آنجا می‌تواند یکی از بهترین خاطرات عمرتان باشد. شاید همین موارد است که سبب شده هر روز بر تعداد مسافران پروازهای خارجی به سوی این کشور افزوده شود.

آب و هوا

خرید آنلاین بلیط هواپیما به تانزانیا
بلیط هواپیما به تانزانیا

تانزانیا از آن کشورهایی است که ماهایی از سال دچار بارندگی موسمی می‌شود. فصل داغ سفر از جون تا سپتامبر است، البته اگر از ماه‌های اکتبر تا فوریه نیز علی‌رغم اینکه هوا کمی گرم می‌شود، همچنان برای سفر فرصت مناسبی است و می‌توانید بلیط هواپیمایتان را برای آن زمان تهیه کنید.

حمل و نقل

خرید بلیط هواپیما به تانزانیا
بلیط هواپیما به تانزانیا

در شهرها و جزایر مختلف تانزانیا می‌توانید دوچرخه اجاره کنید و مسافت‌ها را رکاب بزنید. همچنین اتوبوس‌ها نیز در سطح شهر حرکت می‌کنند که البته در مناطق مرکزی شهر بسیار شلوغ و پر مسافر است.

خرید بلیط هواپیما به تانزانیا
بلیط هواپیما به تانزانیا

همچنین برای دیدار از شهرهای مختلف، می‌توانید از بلیط هواپیمای یکی از پروازهای محلی را تهیه کرده و سوار هواپیماهای ملخی کوچک شوید.

نکاتی که پیش از خرید بلیط هواپیما باید بدانید

برای سفر به کشورهای آفریقایی زدن واکسن تب زرد الزامی است؛ شما می‌توانید به انستیتو پاستور مراجعه کرده و به راحتی این واکسن را تزریق کرده و کارت زرد خود را به همراه داشته‌باشید.

چه کسانی از این سفر لذت می‌برند؟

خرید بلیط هواپیما به Ngorongoro تانزانیا
بلیط هواپیما به Ngorongoro تانزانیا

دوستداران طبیعت
دوستداران دریا و مقاصد ساحلی
افرادی که می‌خواهند سفری به قصد استراحت داشته‌باشند.
ماجراجویان
دوستداران حیات وحش

با چه افرادی به این سفر برویم؟

خانواده
زوج‌های جوان
گروه‌های دوستان

کجا بریم؟

بلیط هواپیما به دارالسلام

خرید بلیط هواپیما به دارالسلام تانزانیا
بلیط هواپیما به دارالسلام تانزانیا

این شهر بزرگترین شهر تانزانیا و یکی از مراکز مهم اقتصادی منطقه نیز به شمار می‌رود. در این شهر شما می‌توانید از موزه‌های مختلف دیدن کنید و یا از پیاده‌روی در شهر لذت ببرید. همچین بخش قدیمی شهر و بازار سنتی، یکی از جالب‌ترین مناطقی است که می‌توانید از آن بازدید کنید و سوغات‌هایی نیز بخرید. شما می‌توانید به هر مقصدی که می‌خواهید سفر کنید بلیط هواپیمایتان را به دارالسلام بگیرید و از آنجا با پروازهای محلی به دیگر مناطق تانزانیا پرواز کنید.

بلیط هواپیما به جزیره زنگبار

خرید بلیط هواپیما به جزیره زنگبار تانزانیا
بلیط هواپیما به جزیره زنگبار تانزانیا

این جزیره یکی از محبوب‌ترین مقاصد آفریقا است؛ این جزیره‌ی زیبا با دورنمایی از سواحل شنی چشم‌نواز و دریایی فیروزه‌ای می‌تواند هر تعطیلاتی را بدل به سفری رویایی کند. غواصی، قایق‌رانی و دیگر ورزش‌هایی آبی از محبوب‌ترین فعالیت‌ها در این جزیره است. با یک قایق‌رانی کوتاه می‌توانید به جزیره‌ی زندان بروید، این جزیره پیشتر زندان تانزانیا به شمار می‌رفت و اکنون مکانی دیدنی‌است که در آن می‌توانید به سواحلی بکرتر دسترسی پیدا کنید، همچنین گونه‌ای از لاک‌پشت‎های خاص که عمر برخی از آنها به صد سال هم می‌رسد در آنجا زندگی می‌کنند که شما می‌توانید از آنها بازدید کنید.

زنگبار در گذشته در مسیر اقتصادی جهان بوده و حتی تجار بسیاری از ایران نیز به آنجا سفر می‌کردند. شهر سنگی معروف به stonetown بخش قدیمی زنگبار محسوب می‌شود که از آن زمان‌ها به یادگار مانده با بناهایی از مرجان‌های دریایی ساخته شده و در راهروهای تو در توی آن می‌توانید خود در بازاری از رنگ و ادویه و … گم کنید.

بلیط هواپیما به جزیره پمبا

خرید بلیط هواپیما به جزیره پمبا تانزانیا
بلیط هواپیما به جزیره پمبا تانزانیا

این جزیره مقصد محبوب زوج‌های جوان است وعاشقان غواصی است. جزیره‌ای بسیار سرسبز و زیبا که در اطراف آن حیات زیبای دریایی را می‌توانید مشاهده کنیدو همچنین در جنگل‌های سرسبز آنجا گونه‌ای از میمون‌ها نیز زندگی می‌کنند.

خرید بلیط هواپیما به جزیره پمبا تانزانیا
بلیط هواپیما به جزیره پمبا تانزانیا

بلیط هواپیما به جزیره‌ مافیا

خرید بلیط هواپیما به جزیره‌ مافیا تانزانیا
بلیط هواپیما به جزیره‌ مافیا تانزانیا

این جنوبی‌ترین جزیره‌ی تانزانیا و شاید بکرترین آن است. بسیاری از افراد برای غواصی به این منطقه‌ی زیبا می‌آیند.

خرید بلیط هواپیما به جزیره‌ مافیا تانزانیا
بلیط هواپیما به جزیره‌ مافیا تانزانیا

بلیط هواپیما به دریاچه Manyara

خرید بلیط هواپیما به دریاچه Manyara تانزانیا
بلیط هواپیما به دریاچه Manyara تانزانیا

این دریاچه در پارک محافظت شده‌ای قرار گرفته‌است. اگر بلیط هواپیمای شما به مقصد دار السلام است، می‌توانید با یکی از پروازهای محلی خود را به منطقه‌ی آروشا برسانید. در طول ماه‌های بارانی این دریاچه میزبان فلامینگوهای بسیاری است. علاوه بر آن دیگر گونه‌های جانوری آفریقایی همچون شیر نیز در اینجا زندگی می‌کند که شما با شرکت در یک تور سافاری می‌توانید آنها را ببینید.

بلیط هواپیما به کلیمانجارو

خرید بلیط هواپیما به کلیمانجارو تانزانیا
بلیط هواپیما به کلیمانجارو تانزانیا

بسیاری از مسافران پروازهای خارجی برای فتح یکی از قله‌های زیبای جهان به تانزانیا می‌آیند. البته هرکس می‌تواند به این منطقه رفته و از دیدن دورنمای کوه و پیاده‌روی در کوهپایه‌ی آن لذت ببرد.

خرید بلیط هواپیما به کلیمانجارو تانزانیا
بلیط هواپیما به کلیمانجارو تانزانیا

بلیط هواپیما به Ngorongoro

خرید بلیط هواپیما به Ngorongoro تانزانیا
بلیط هواپیما به Ngorongoro تانزانیا

این پارک یکی از بزرگترین پارک‌های محافظت شده  در جهان به شمار می‌رود. سفر به تانزانیا با دیدار از این پارک می‌تواند کامل شود. Ngorongoro یکی از مهم‌ترین پارک‌های محافظت شده نیز به شمار می‌رود چراکه مسیر مهاجرت بسیاری از گونه‌های خاص جانوری در آفریقا است؛ در آنجا حیواناتی چون گورخر، شیر، کرگدن و … قابل مشاهده است. تورهایی وجود دارد که شما را به گردشی عالی در این پارک برده و همچنین تجربه‌ی اقامت در کمپ را برایتان فراهم می‌کند.

بازار غذا

خرید بلیط هواپیما به تانزانیا و بازدید از بازار غذا
بلیط هواپیما به تانزانیا و بازدید از بازار غذا

 

در شهرهای ساحلی تانزانیا، هر روز ماهیگیران همراه با غروب آفتاب بازاری از حیوانات صید شده را برپا می‌کنند که در همان محل نیز برای شما انواع ماهی و میگو و خرچنگ را طبخ می‌کنند. اگر به غذاهای دریایی علاقه دارید، حتما سری به آنها بزنید، یکی از بزرگترین آنها در جزیره‌ی زنگبار و در منطقه‌ای معروف به فروزانی قرار دارد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به مقصد تانزانیا
بلیط هواپیما به مقصد تانزانیا

آفریقا سرزمین شگفت‌انگیزی است، تانزانیا نیز یکی از زیباترین و امن‌ترین مقاصد این قاره‌ی زیبا به شمار می‌رود، جایی‌که از طبیعت خاص آفریقا با گونه‌های جانوری ویژه‌ی آن گرفته تا حیات شگفت‌انگیز زیر دریا را پیش روی شما قرار می‌دهد. اکنون فصل مناسبی برای سفر است، این تابستان خاطره‌ای متفاوت را برای خود رقم بزنید.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به تانزانیا به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

تاریخ انتشار: 8 تیر 96
آخرین بروزرسانی: 29 مرداد 96

5 دیدگاه ها

    • قیمت بلیط هواپیما همیشه در حال تغییر هست و شما برای جستجو و مقایسه قیمت ها در خرید بلیط هواپیما به سایت سفرستان مراجعه کنید و در قسمت پرواز خارجی تانزانیا رو جستجو نمایید.

  1. جدی اینا همه شون تو تانزانیا هستن؟ من تا الان فک میکردم تانزانیا کلا یه کشور فقیر و قحطی زده اس. یعنی اگه بهم میگفتن مفت بلیط هواپیما به تانزانیا میدیم بهت نمیرفتم :))

    • از حدود 1.980.000 تومان شروع میشه و البته بستگی به فرودگاه مقصد شما داره
      مثلا بلیط هواپیما تانزانیا رو به مقصد کدام شهر بگیرید: کلیمانجارو، سوباوانگا، ناچینگوا و …

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید