سفر به خون کاین، دروازه دیگری از فرهنگ تایلند

تایلند کشور سرسبز و همیشه زنده‌ایست که مسیر گردشگران بسیاری از جمله ایرانیان است و با وجود شهرهای زیبایش تنوع دیدنی و گسترده‌ای را برای گردشگران پرطرفدارش فراهم می‌کند. در سال‌های اخیر که شهرهای پربازدید دنیا خیل عظیمی از گردشگران را به سمت خود روانه می‌کنند برخی از گردشگران علاقه دارند به جاهای ناشناخته‌تری قدم بگذارند و یا حداقل تعطیلات خود را در آرامش بیش‌تری نسبت به جاهای شلوغ سپری کنند.

0
34
خرید بلیط هواپیما تایلند
بلیط هواپیما تایلند
سفر به خون کاین، دروازه دیگری از فرهنگ تایلندReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 10Rating: 3.5سفر به خون کاین، دروازه دیگری از فرهنگ تایلند - خرید بلیط هواپیما تایلند از سفرستانتایلند کشور سرسبز و همیشه زنده‌ایست که مسیر گردشگران بسیاری از جمله ایرانیان است و با وجود شهرهای زیبایش تنوع دیدنی و گسترده‌ای را برای گردشگران پرطرفدارش فراهم می‌کند. در سال‌های اخیر که شهرهای پربازدید دنیا خیل عظیمی از گردشگران را به سمت خود روانه می‌کنند - بلیط هواپیما تایلند

خون کاین تایلند

تایلند کشور سرسبز و همیشه زنده‌ایست که مسیر گردشگران بسیاری از جمله ایرانیان است و با وجود شهرهای زیبایش تنوع دیدنی و گسترده‌ای را برای گردشگران پرطرفدارش فراهم می‌کند. در سال‌های اخیر که شهرهای پربازدید دنیا خیل عظیمی از گردشگران را به سمت خود روانه می‌کنند برخی از گردشگران علاقه دارند به جاهای ناشناخته‌تری قدم بگذارند و یا حداقل تعطیلات خود را در آرامش بیش‌تری نسبت به جاهای شلوغ سپری کنند. اگر شما هم جزو آن دسته از عزیزانی هستید که بلیط هواپیما تایلند را برای تعطیلات خود مدنظر دارید و می‌خواهید تجربه حضور در شهری به غیر از پایتخت و شهرهای پربازدیدش داشته باشید، می‌توانید این بار با بلیط هواپیما تایلند ، روانه شهر خون کاین “Khon Kaen” آن شوید که نام و آوازه‌اش در کنار شهرهایی چون بانکوک، پاتایا، پوکت و کرابی شنیده می‌شود.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما کانچانابوری
✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما کرابی شهر ساحلی تایلند
✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما ساموئی جزایر زیبای تایلند

استان خون کاین

خرید بلیط هواپیما تایلند
بلیط هواپیما تایلند

خون کاین شهر خوش آب‌وهوای تایلند پنجمین شهر بزرگ کشور محسوب می‌شود و در ناحیه شمال شرق آن واقع شده است. این شهر آسیایی توجه بسیاری از گردشگران آسیایی و اروپایی را به خود جلب کرده است و به غیر از فصل تابستان که بارندگی‌های موسمی به بیش‌ترین اندازه خود می‌رسند، فصل‌های خوش آب‌وهوایی دارد. کسانی که بلیط هواپیما تایلند را به مقصد بانکوک و یا دیگر شهرهایش خریده‌اند بخشی از سفر خود را با گشت‌و‌گذار در این شهر کامل می‌کنند. در واقع فکر بسیار خوبیست که در کنار پایتخت تایلند سری هم به جاذبه‌های خون کاین بزنید تا هم تجربه جدیدی از تایلند را داشته باشید و هم از شلوغی بانکوک دور باشید.

دیدنی‌های شهر

خرید بلیط هواپیما تایلند
بلیط هواپیما تایلند

 همان‌طور که تجربه نشان داده حلقه طبیعت، تاریخ و مدرنیته هر جای زمین که باشد بیگانگان و ماجراجویان را جذب خود می‌کند و چرخ صنعت گردشگری را می‌چرخاند. شهر خون کاین هم با معابد “Wat Nong Waeng”، “Wat Thung Setti”، بازار معروف تون تان، پارک‌های ملی، جاذبه‌های تاریخی و موزه‌های تاریخ و ملی یک سفرنامه زیبا را برای گردشگران آماده کرده که کلید دستیابی به آن تهیه بلیط هواپیما تایلند و سفر به شهر خون کاین است. وقتی به این شهر سفر کردید تاریخ و فرهنگ را در لابه‌لای موزه‌ها و معابدش ورق بزنید، طبیعتش را در پارک ملی نظاره‌گر باشید و برای خرید به بازار تون تان بروید.

موزه دایناسور

خرید بلیط هواپیما تایلند
بلیط هواپیما تایلند

با خرید بلیط هواپیما تایلند و رفتن به موزه دایناسور و پارک ملی”Phu wiang” در شهر خون کاین اجازه بدهید فرزندانتان هم چیزهای جالبی یاد بگیرند و هم لحظات سرگرم‌کننده‌ای را در این موزه بگذرانند. اکثر گردشگرانی که به بازدید از این موزه رفته‌اند عقیده دارند موزه دایناسورها یکی از جالب‌ترین پارک‌های ژوراسیک محلی است؛ جایی که می‌توانید انواع دایناسورها را با هیبت‌های مختلف در بیرون و داخل موزه تماشا کنید و اطلاعات جالبی را درباره آن‌ها ببینید و بشنوید. یکی از دلایلی که کودکان از این موزه لذت می‌برند هیجانیست که طی ماجراجویی با آن مواجه می‌شوند، بعضی از این دایناسورها بسیار بزرگ و وحشتناک هستند و بعضی‌ها با کمی حرکت و ایجاد صدا باعث هیجان کودکان می‌شوند. این موزه در 87 کیلومتری شهر قرار دارد.

معبد وات نانگ وانگ

خرید بلیط هواپیما تایلند
بلیط هواپیما تایلند

اگر تا به حال عقیده داشتید که بازدید از یک معبد تایلند کافیست و بقیه معابد هم شبیه هم هستند باید بگویم از تجربه لذت‌بخشی غافل می‌شوید، چون این معبد علاوه بر اینکه تاریخ و فرهنگ بودا را برای بازدیدکنندگانش بازگو می‌کند با ظاهر 9 طبقه‌اش جذابیت معماری فراوانی برای گردشگران دارد، این معبد مانند اهرام مصر در گوشه‌ای از شهر ساخته شده است. معبد وات نانگ وانگ با نمایشگاه‌های نقاشی مدرن در طبقه چهارمش هنردوستان را به خود جذب می‌کند اما باید بگوییم اکثر گردشگرانی که بلیط هواپیما تایلند را به مقصد این شهر خریده‌اند برای دیدن چشم‌انداز افق‌نمای شهر در هنگام شب، به سکوی طبقه نهم می‌روند و تصویر رویایی دریاچه “Kaen Nakhon” نظاره‌گر می‌شوند.

بازار تون تان

خرید بلیط هواپیما تایلند
بلیط هواپیما تایلند

مکان ایده‌آل دیگری که شما را دست خالی از شهر خون کاین برنمی‌گرداند و رضایتتان را از خرید بلیط هواپیما تایلند دوچندان می‌کند، بازار “Ton Tann” است. این بازار مرکز تفریح محلی‌ها و گردشگران است و روز زیبا و پرشوری را برایشان رقم می‌زند. می‌توانید در بازار تون تان با گشت‌وگذار در بوتیک‌های متنوع به تماشای اجرای زنده مشغول شوید و از بستنی‌های محبوب و نوشیدنی‌های کافه‌ها لذت ببرید. این بازار که با فانوس‌ها و چراغ‌های زیبا تزیین شده در تاریکی شب پاتوق خوبی برای جمع‌های صمیمی دوستانه می‌شود تا غذاهای سنتی و امروزی شهر را با قیمت‌های مناسب خریداری کنند و روز به یادماندنی را به سفر خود اضافه کنند.

سوغاتی‌های شهر

خرید بلیط هواپیما تایلند
بلیط هواپیما تایلند

اگر موفق نشدید که همه سوغاتی‌های خود را از بازار تون تان بخرید لازم نیست دوباره به همان بازار برگردید، فقط باید تصمیم بگیرید که کدام یک از سوغاتی‌های شهر برای دوستان و آشنایان مناسب‌اند. علاوه بر اشیا مدرن دست‌ساز، ابریشم شهر خون کاین هم کیفیت و تنوع خوبی دارد که می‌توان از مغازه‌ای مثل “Prathammakhant” تهیه کرد، در این مغازه وسایل دکوری جالبی هم وجود دارد که برای سوغاتی بردن بسیار مناسب‌اند. البته می‌توانید از “Naem Lablae” خوراکی‌های محلی شهر را بخرید و چمدان‌های خود را پر از خوشمزه‌های شهر کنید. اما آنچه اهمیت دارد تجربه خوش از سفر به خون کاین است که آرامش و زیبایی این شهر آن را برای کسانی که بلیط هواپیما تایلند خریده‌اند فراهم می‌کند.

برای خرید بلیط هواپیما تایلند و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
tripadvisor.co.uk
lonelyplanet.com
thetradingtravelers.com
isan.sawadee.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید