مائه هونگ‌ سون بهشت زیبای تایلند

مائه هونگ سون، یکی از استان‌های تایلند، در شمال غرب این کشور واقع شده است و تنها چند کیلومتر از مرز بورمه فاصله دارد. شهر کوچک یا به عبارتی شهرستان بزرگ مائه هونگ سون، اخیراً مورد بازدید گردشگران خارجی زیادی قرار گرفته است. داخل شهر چندین ساختمان شهرداری و دولتی به چشم می‌خورند و ترافیک متوسطی در جاده‌های عریض استان مشاهده می‌شود. اما احساس آرامشی که این شهر به آدم منتقل می‌کند، شلوغی و ازدحام شهرهای مجاور را در نظر گردشگران و بازدیدکنندگان کم‌رنگ‌تر می‌کند.

0
55
خرید بلیط هواپیما تایلند
بلیط هواپیما تایلند
مائه هونگ‌ سون بهشت زیبای تایلندReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jun 27Rating: 3.5بلیط هواپیما تایلند و آشنایی با بهشت زیبای آن، مائه هونگ‌ سون - تهیه بلیط هواپیمامائه هونگ سون، یکی از استان‌های تایلند، در شمال غرب این کشور واقع شده است و تنها چند کیلومتر از مرز بورمه فاصله دارد. شهر کوچک یا به عبارتی شهرستان بزرگ مائه هونگ سون، اخیراً مورد بازدید گردشگران خارجی زیادی قرار گرفته است. داخل شهر چندین ساختمان شهرداری و دولتی به چشم می‌خورند - بلیط هواپیما تایلند

مائه هونگ‌ سون، بهشتی زیبا در تایلند

مائه هونگ سون، یکی از استان‌های تایلند، در شمال غرب این کشور واقع شده است و تنها چند کیلومتر از مرز بورمه فاصله دارد. شهر کوچک یا به عبارتی شهرستان بزرگ مائه هونگ سون، اخیراً مورد بازدید گردشگران خارجی زیادی قرار گرفته است. داخل شهر چندین ساختمان شهرداری و دولتی به چشم می‌خورند و ترافیک متوسطی در جاده‌های عریض استان مشاهده می‌شود. اما احساس آرامشی که این شهر به آدم منتقل می‌کند، شلوغی و ازدحام شهرهای مجاور را در نظر گردشگران و بازدیدکنندگان کم‌رنگ‌تر می‌کند. اگرقصد دارید بلیط هواپیما تایلند را خریداری کنید، پیشنهاد ما این است که به مائه هونگ سون، که بهشتی کوچک اما زیبا است، سفر کنید. سفر به مائه هونگ سون برای کسانی که دوست دارند جاذبه‌های کم‌یاب و ناشناس زیبا را در تمامی کشورها کشف کنند، مقصد مناسبی است.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما بوریرام
✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما بانکوک
✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما ساموئی جزایر زیبای تایلند

مائه هونگ سون و زیبایی‌های آن

خرید بلیط هواپیما تایلند
بلیط هواپیما تایلند

مائه هونگ سون ازلحاظ جغرافیایی در موقعیت جذابی قرار گرفته است. این شهر با داشتن یک فرودگاه کوچک، تپه‌های جنگلی که از تمامی مسیرها قابل مشاهده هستند، منظره‌ زیبای رودخانه که از مرکز شهر بسیار تماشایی است، و محل مناسبی برای پیک‌نیک عصرانه و تماشای غروب آفتاب است، به یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری تبدیل شده است. همچنین، وجود معابد جذاب و سازه‌های چوبی قدیمی در مناطق ساحلی شهر، و منظره سرسبز تپه‌ها در اطراف منطقه از جاذبه‌های زیبای این شهر محسوب می‌شوند. اگر برای بازدید از این شهر بی‌قرار هستید، با خرید یک بلیط هواپیما تایلند خود را آماده سفری جالب و متفاوت کنید. یکی دیگر از نکات جالب درباره این شهر، طرح بزرگ‌راه آسیایی است که قصد دارد بانکوک و چیانگ‌مای را به‌طور مستقیم با دهلی یا جایی دیگر متصل کند.

جمعیت مائه هونگ سون

خرید بلیط هواپیما تایلند
بلیط هواپیما تایلند

جمعیت مائه هونگ سون را گروهی از مردم به نام “شان” (Shan)، تشکیل داده‌اند که در کل ناحیه شمال غرب تایلند مقیم هستند و در مجاورت استان شان بورمه زندگی می‌کنند. همچنین، تعداد زیادی از تایلندی‌های شمال کشور و تایلندی‌های سینو، برای ایجاد کسب‌وکار و تجارت در منطقه شهری، به اینجا آمده‌اند. مردمانی از قوم‌های کارِن، لیسو و همونگ نیز در بازارهای شهر به چشم می‌خورند.

مردم مائه هونگ سون فوق‌العاده خونگرم و صمیمی هستند. شاید در مقایسه با تایلندی‌های مناطق دیگر کشور کم‌حرف‌تر و آرام‌تر به‌نظر برسند، که این از آرامش خاصی که در شهرشان وجود دارد، حاصل می‌گردد. اگر بلیط هواپیما تایلند را خریداری کرده و به مائه هونگ سون سفر کنید، داخل شهر با تعداد زیادی مهاجر مواجه می‌شوید که با مردم محلی این شهر ازدواج کرده‌اند و اکنون یک کافه یا مهمان‌سرا را اداره می‌کنند. گردشگرانی که با یک کوله‌پشتی در پشت، به مدت طولانی در مائه سونگ هونگ اقامت می‌کنند، این شهر را به دلیل مناظر زیبا، آرامش، فروشگاه‌های به‌روز و جدید و دوره‌های آموزشی سم‌زدایی بدن دوست دارند. هم‌چنین، این شهر را به لحاظ حجاب و پوشش مناسب افراد محلی ترجیح می‌دهند.

بازدید از مائه هونگ سون در زمستان

خرید بلیط هواپیما تایلند
بلیط هواپیما تایلند

مائه هونگ سونگ، مقصد مورد علاقه گردشگران محلی، به‌ویژه در فصل زمستان است (ماه نوامبر تا ژانویه). گردشگران محلی بازدید از این منطقه را زمانی ترجیح می‌دهند که این استان در سردترین وضعیت قرار دارد و دمای هوا در کوهستان‌ها زیر صفر درجه است. این درحالی است که تنها تعدادی از گردشگران خارجی و یا تورهای سازمان‌یافته در این فصل به مائه هونگ سون می‌آیند. اگر مسافرت در فصل سرد را دوست دارید، بلیط هواپیما تایلند را در فصل زمستان خریداری کنید. جاذبه این شهر در فصل زمستان برای مردم محلی، دور افتاده بودن شهر و هوای سرد و پاکش است. اما برای گردشگران خارجی هدف تنها، بازدید از مائه هونگ سون زیبا است که بارها تعاریفش را شنیده‌اند. وجود برخی مناظر شگفت‌انگیز، بعضی مناطق جالب و مسیری هیجان‌انگیز برای سفر به شرق مائه هونگ سون، گردشگران را به بازدید از این شهر جذب می‌کند. مائه هونگ سون شهر کوچک و زیبایی است که ماندن در آن بسیار دل‌پذیر است.

موقعیت شهر مائه هونگ سون

خرید بلیط هواپیما تایلند
بلیط هواپیما تایلند

در مرکز شهر مائه هونگ سون، بازار و بناهای قدیمی شامل کافه‌ها و مهمان‌سراها، در میان خیابان‌های بین دریاچه یانگ خام(Jong Kham) و دوی کونگ مو (Doi Kong Moo) قرار گرفته‌اند. “خان‌لام‌پراپاس” (Khunlumprapas)، جاده اصلی این استان است که نقطه اتصال دو بزرگ‌راه خارجی می‌باشد. اگر بلیط هواپیما تایلند را خریداری کردید، حتماً به این شهر زیبای دل‌نشین سفر کنید و خود را در مکانی امن و پر از آرامش بیابید. در قسمت مرکزی شهر سواحل، هتل‌ها، رستوران‌ها و کافه‌هایی با سطح متوسط وجود دارند. در قسمت جنوبی شهر هم ساختمان‌ها و بناهای جدید و تازه ساخت و ادارات و دفاتر شهرداری وجود دارند. یک جاده موازی با خان‌لام‌پراپاس وجود دارد که از دامنه تپه‌ها شما را به سمت مجموعه‌ای از معابد هدایت می‌کند. همچنین، از این مسیر به کوهی در نزدیکی دریاچه دوی کونگ مو می‌رسید که منظره دره‌ها و اطراف از بالای آن بسیار دیدنی است.

امنیت در مائه هونگ سون

خرید بلیط هواپیما تایلند
بلیط هواپیما تایلند

در مناطق کوهستانی شمال تایلند، خطر اصلی که ممکن است مردم را تهدید کند، حوادث مربوط به موتورسیکلت است. در غیر این‌صورت، ممکن است خطراتی از قبیل در رفتن مچ پا به هنگام کوه‌نوردی و یا احساس دل‌پیچه به خاطر خوردن یک ساندویچ برایتان رخ دهد که آن‌هم به‌ندرت اتفاق می‌افتد. برای خرید بلیط هواپیما تایلند و سفر به مائه هونگ سون هیچ تأملی به خود راه ندهید. در این شهر کاملاً در امن و امان خواهید بود. منطقه شهری از لحاظ امنیتی در رده پایینی از ریسک قرار دارد و امنیت کامل د شهر برقرار می‌باشد. تنها توصیه ما این است که اگر شبانه، در ساعات آخر روز در خیابان‌ها پرسه بزنید، یک یا دو سنگ در دستتان داشته باشید، تا در صورت مواجه شدن با سگ‌های خیابانی بتوانید آن‌ها را از خود دور کنید. البته نه این‌که سنگ‌ها را واقعاً به سمت سگ‌ها پرتاب کنید، بلکه با وانمودکردن آن‌ها را از خود برانید.

همچنین، اگر موتور سیکلت کرایه کنید، در جاده‌های بادی و کوهستانی به آرامی و باملاحظه برانید. برای سفر به نقاط دوردست و زیبای تایلند، تنها کاری که لازم است انجام دهید، خرید بلیط هواپیما تایلند است که چند دقیقه بیشتر وقتتان را نخواهد گرفت. خوشحالی را شاید نتوان خرید، اما بلیط هواپیما را که خوشحالی به دنبال می‌آورد، می‌تواند.

برای خرید بلیط هواپیما تایلند و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید