بانکوک و پوکت را در کانچانابوری تجربه کنید

کانچانابوری در پس تاریخ تیره و تارش، شهری مدرن است که چشم‌اندازهای زیبای رودخانه‌اش طبیعت دل‌نشینی به آن داده و تاریخ پراهمیتش یادواره‌ها و موزه‌هایی دیدنی را به جا گذاشته است. این شهر که در قسمت غربی تایلند واقع شده هر نوع گردشگری را در طول سفر خود سرگرم می‌کند، یعنی چه طبیعت‌دوست باشید یا تاریخ شما را به اکتشاف شهرهای مختلف کشانده باشد، می‌توانید با خرید بلیط هواپیما تایلند و سفر به شهر کانچانابوری یک ماجراجویی جدید را آغاز کنید.

0
121
خرید بلیط هواپیما تایلند
بلیط هواپیما تایلند
بانکوک و پوکت را در کانچانابوری تجربه کنیدReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 12Rating: 3.5بانکوک و پوکت را در کانچانابوری تجربه کنید - خرید بلیط هواپیما تایلند از سفرستانکانچانابوری در پس تاریخ تیره و تارش، شهری مدرن است که چشم‌اندازهای زیبای رودخانه‌اش طبیعت دل‌نشینی به آن داده و تاریخ پراهمیتش یادواره‌ها و موزه‌هایی دیدنی را به جا گذاشته است. این شهر که در قسمت غربی تایلند واقع شده هر نوع گردشگری را در طول سفر خود سرگرم می‌کند، بلیط هواپیما تایلند

کانچانابوری

کانچانابوری در پس تاریخ تیره و تارش، شهری مدرن است که چشم‌اندازهای زیبای رودخانه‌اش طبیعت دل‌نشینی به آن داده و تاریخ پراهمیتش یادواره‌ها و موزه‌هایی دیدنی را به جا گذاشته است. این شهر که در قسمت غربی تایلند واقع شده هر نوع گردشگری را در طول سفر خود سرگرم می‌کند، یعنی چه طبیعت‌دوست باشید یا تاریخ شما را به اکتشاف شهرهای مختلف کشانده باشد، می‌توانید با خرید بلیط هواپیما تایلند و سفر به شهر کانچانابوری یک ماجراجویی جدید را آغاز کنید. کانچانابوری را پارک‌های ملی، آبشارهای تماشایی، رودخانه زیبا و کلاس‌های آشپزی‌اش بین گردشگران محبوب ساخته است. با همراهی ما می‌توانید زیبایی‌های کانچانابوری را بشناسید.

رودخانه و پل “Kwai”

کانچانابوری مالزی
کانچانابوری

کسانی که بلیط هواپیما تایلند را چه برای بار اول و یا بارهای دوم خریده‌اند و بعد از فرودگاه بانکوک، سفر خود را به شهر کانچانابوری ختم کرده‌اند به روی پل فولادی و معروف شهر می‌روند و سازه‌ای را که در جنگ جهانی دوم نقش بسزایی داشته تماشا می‌کنند. این پل بر روی رودخانه کوآی ساخته شده که پس زمینه عکس گردشگران زیادیست و در هنگام غروب، زیبایی منحصربه‌فرد و تماشایی را از خود منعکس می‌کند. اطراف رودخانه کافه‌ها و هتل‌هایی وجود دارد که هر ساعتی صدای موسیقی از آن‌ها برمی‌خیزد و شادی و نشاط را در اطراف می‌پراکند. تصور کنید محل اقامت خود را هم در نزدیکی رودخانه انتخاب کنید و از زیبایی‌های شب و روز آن منطقه بهره‌مند شوید.

راه‌آهن مرگ

کانچانابوری مالزی
کانچانابوری

اگر بگوییم علاقه بسیاری از گردشگران از سفر به کانچانابوری دیدن راه‌آهن مرگ آن است سخن بی‌جایی نگفته‌ایم. تصویر این راه‌آهن گویای ماجرای ترسناک عبور از آن است. لقبی که به مسیر کانچانابوری تا “برمه” داده‌اند از دل کوهستان و لابه‌لای پوشش صخره‌ها می‌گذرد و همچنان راه خود را از میان رودخانه باز می‌کند. گرچه مسیر سختش، مخصوصا در کنار رودخانه کوآی خطرناک به نظر می‌رسد ولی سال‌هاست که تایلندی‌ها را به مقصد خود می‌رساند. کسانی که بلیط هواپیما تایلند را برای سفر به کانچانابوری خریده‌اند بسیار مشتاق دیدن این سازه پرماجرا هستند، شما هم با آن‌ها هم‌قدم شوید تا از نزدیک با راه‌آهنی آشنا شوید که در هنگام جنگ جهانی دوم جان بیش از 100 نفر را در طول ساختش گرفته است.

آبشار “Erawan”

کانچانابوری مالزی
کانچانابوری

وقتی بلیط هواپیما تایلند خریده‌اید و کانچانابوری را مقصد خود قرار داده‌اید بهتر است هیچ‌کدام از دیدنی‌های شهر را از دست ندهید مثلا در فاصله 200 کیلومتری پایتخت و تپه‌های “Tenasserim” کانچانابوری، آبشاری وجود دارد که به عنوان یکی از زیباترین آبشارهای تایلند شناخته شده و طبیعت‌دوستان زیادی را به هم‌جواری خود می‌خواند، به آن‌جا بروید. این آبشار که در قسمتی از پارک ملی “اراوان” واقع شده، دارای هفت لایه سنگی زیباست. حدود نصف روز طول می‌کشد تا ساعات خوشی را در این پارک سپری کنید. بازدید از غارهای نزدیک این آبشار، ماهی‌های شناور و پوشش جنگلی زیبا را هم نباید از قلم بیاندازید. در کل پارک اراوان باب میل هر گردشگری با هر سن و سالیست و لحظات تکرارنشدنی را نصیب شما عزیزان می‌کند.

موزه جنگ “Jeath” و گورستان جنگ

کانچانابوری مالزی
کانچانابوری

به نظر می‌رسد بازدید از موزه جنگ “Jeath” قبل از رفتن به پل رودخانه کوآی، ایده خوبی برای گردشگران باشد. وجود موزه جنگ یا جایی مثل گورستان جنگ این امکان را به بازدیدکنندگان می‌دهد تا در کنار زیبایی‌های شهر، پستی و بلندی‌های تاریخ آن را هم درک کنند. این موزه داخل آلونکی از جنس بامبو افتتاح شده و مجموعه عکس‌های آن هم‌گام با فضای تیره و تاریکش، اوضاغ خفقان آن دوران را به خوبی منعکس می‌کند. اگر موفق به بازدید از این موزه نشدید به سراغ گورستان جنگ بروید؛ جایی که در میان شلوغی و ادامه حیات، حدود 7 هزار سرباز و کارگر به خواب ابدی فرورفته‌اند. این گورستان جاییست که تا عمق قلب‌های گردشگرانی که بلیط هواپیما تایلند خریده‌اند و به کانچانابوری آمده‌اند رخنه می‌کند.

دیگر دیدنی‌های کانچانابوری

خرید بلیط هواپیما تایلند
بلیط هواپیما تایلند

طبیعت‌گردی در کانچانابوری را می‌توانید با گشت و گذار در جنگل‌های آن ادامه دهید، جایی که شما را در انتهای سفر مهمان محلی‌های آن منطقه می‌کند. یا به کمپ‌های فیل شهر سر بزنید که مکان سرگرم‌کننده‌ای برای گذراندن وقت در طبیعت و کنار فیل‌هاست، در این کمپ‌ها می‌توانید سوار فیل‌های بازیگوشی شوید تا شما را داخل آب رودخانه پرتاب کنند، به آن‌ها غذا بدهید و در رقم زدن لحظات خوش با آن‌ها شریک شوید. بازدید از مکان‌های دیدنی هم می‌تواند با سرزدن به معبدهای شهر و عکاسی از درخت غول‌پیکر کانچانابوری ادامه پیدا کند. حتی می‌توانید با شرکت در کلاس‌های آشپزی، اطرافیان خود را با غذاهای تایلندی آشنا کنید و آن‌ها را دعوت به خرید بلیط هواپیما تایلند و سفر به شهر دیدنی کانچانابوری کنید.

خرید در کانچانابوری

خرید بلیط هواپیما تایلند
بلیط هواپیما تایلند

در نهایت بازارهای رنگارنگ و مراکز خرید کانچانابوری را برای خرید ابریشم‌های معروف تایلندی زیرورو کنید و در کنار آن‌‌ها سنگ‌های قیمتی مثل یاقوت، وسایل برنزی و سرامیکی را به عنوان یادگاری سفر به کانچانابوری بخرید. بهترین زمان برای سفر به کانچانابوری و تهیه بلیط هواپیما تایلند بین ماه‌های نوامبر تا فوریه است که دور از گرمای سوزان تابستان و سرمای زمستان است تا بتوانید به راحتی در بازارهای آن بگردید. بهترین مکان برای خرید در این شهر بازار شبانه کانچانابوری و مرکز خرید رابینسون لایف استایل است که تنوع و کیفیت جزو استانداردهای فروشندگان آنجاست.

برای خرید بلیط هواپیما تایلند و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
thailand-guide.com
theculturetrip.com
tripsavvy.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید