رزرو هتل تبریز نیم‌بها می‌شوند

انتخاب شهر تبریز به‌عنوان شهر نمونه گردشگری جهان اسلام در سال ۲۰۱۸ در اجلاس کارشناسان ارشد نهمین کنفرانس وزیران گردشگری کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی در شهر نیامی پایتخت جمهوری نیجر انجام‌شده است. به گزارش ایران اکونومیست و به نقل از سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در آخرین نشست شورای سیاست‌گذاری تبریز، مهم‌ترین برنامه‌های اجرایی رویداد تبریز 2018 و افتتاحیه این مراسم مورد برنامه‌ریزی و بررسی قرار گرفت.

0
84
خرید بلیط هواپیما تبریز و رزرو هتل نیم بها
بلیط هواپیما تبریز و هتل نیم بها
رزرو هتل تبریز نیم‌بها می‌شوندReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 10Rating: 4.5رزرو هتل‌ تبریز نیم‌بها می‌شود - بلیط هواپیما تبریز و استفاده از امکانات گردشکری به صورت رایگانانتخاب شهر تبریز به‌عنوان شهر نمونه گردشگری جهان اسلام در سال ۲۰۱۸ در اجلاس کارشناسان ارشد نهمین کنفرانس وزیران گردشگری کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی در شهر نیامی پایتخت جمهوری نیجر انجام‌شده است. رزرو هتل تبریز نیم بها. خرید بلیط هواپیما تبریز. دیدنی های تبریز. موزه های تبریز رایگان. هتل های تبریز نیم بها. قیمت بلیط ارزان هواپیما تبریز. رزرو هتل تبریز

رزرو هتل تبریز نیم‌بها می‌شوند

انتخاب شهر تبریز به‌عنوان شهر نمونه گردشگری جهان اسلام در سال ۲۰۱۸ در اجلاس کارشناسان ارشد نهمین کنفرانس وزیران گردشگری کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی در شهر نیامی پایتخت جمهوری نیجر انجام‌شده است.

به گزارش ایران اکونومیست و به نقل از سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در آخرین نشست شورای سیاست‌گذاری تبریز که مدیرانی از استان آذربایجان شرقی و مسئولانی از بخش‌های مختلف سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری حضور داشتند، مهم‌ترین برنامه‌های اجرایی رویداد تبریز 2018 و افتتاحیه این مراسم که با حضور دکتر روحانی رئیس‌جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد، مورد برنامه‌ریزی و بررسی قرار گرفت.

تخفیف‌های مختلف

خرید بلیط هواپیما تبریز و رزرو هتل نیم بها
بلیط هواپیما تبریز و هتل نیم بها

تخفیف 50 درصدی رزرو هتل تبریز، تخفیف 30 درصدی کیف و کفش، تخفیف 25 درصدی فرش تبریز از یکم تا 25 اردیبهشت در قالب طرح عیدانه‌های تبریز 2018 و بازدید رایگان از موزه‌ها و اماکن فرهنگی تاریخی آذربایجان شرقی به مدت سه روز و در روزهای چهارم، پنجم و ششم اردیبهشت مهم‌ترین مصوبات آخرین نشست شورای سیاست‌گذاری تبریز 2018 بود. با خرید بلیط هواپیما تبریز می‌توانید از همه این تخفیف‌ها بهره‌مند شوید.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما تبریز شهر اولین ها

ضمن این‌که در این جلسه مقرر شد، تخفیف بلیط هواپیما تبریز و قطارها و تخفیف شیرینی و شکلات‌های تولید تبریز نیز پیگیری شود.

خرید بلیط هواپیما تبریز و رزرو هتل نیم بها
بلیط هواپیما تبریز و هتل نیم بها

معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در این جلسه گفت: رویداد تبریز 2018 فرصت مناسبی برای معرفی جاذبه‌های گردشگری آذربایجان شرقی و دیگر استان‌های کشور است و باید از این فرصت برای معرفی هرچه بهتر ایران استفاده کرد.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما تبریز و خرید سوغاتی

محمد محب‌خدایی افزود: در مراسم افتتاحیه این رویداد پیش‌بینی می‌شود، رئیس‌جمهوری و اعضای هیئت دولت، مهمانان خارجی و جمعی از مسئولان و مهمانان داخلی حضورداشته باشند که فرصت بسیار مناسبی برای معرفی جاذبه‌ها و ظرفیت‌های گردشگری کشورمان است و می‌تواند پایه‌گذار برگزاری دیگر مناسبت‌ها باهدف توسعه و رونق گردشگری باشد.

خرید بلیط هواپیما تبریز و رزرو هتل نیم بها
بلیط هواپیما تبریز و هتل نیم بها

وی درباره سیاست‌های تشویقی برای سفر به تبریز هم‌زمان با برگزاری این رویداد توضیح داد: تخفیف بلیط هواپیما و قطار، تخفیف رزرو هتل به مسافران، برگزاری جشنواره‌های خرید، تخفیف خرید فرش تبریز، تخفیف کیف و کفش، تخفیف شیرینی و شکلات‌های تبریز، برپایی جشنواره‌های مختلف و راه‌اندازی کارناوال‌های شادی از موضوعاتی است که می‌توان هم‌زمان با برگزاری این رویداد برنامه‌ریزی و اجرا کرد.

برپایی نمایشگاه صنایع‌دستی و برگزاری جشنواره اقوام

خرید بلیط هواپیما تبریز و رزرو هتل نیم بها
بلیط هواپیما تبریز و هتل نیم بها

محب‌خدایی گفت: با توجه به‌احتمال سفر رئیس‌جمهوری به آذربایجان شرقی، باید در مسیرها تردد و حضور رئیس‌جمهوری و هیئت دولت نمایشگاه‌های صنایع‌دستی راه‌اندازی شود، ضمن این‌که باید بتوان از این فرصت برای معرفی فرهنگ، آداب و سنن استان استفاده کرد ازاین‌رو برگزاری جشنواره‌های اقوام باید برنامه‌ریزی شود.

خرید بلیط هواپیما تبریز و رزرو هتل نیم بها
بلیط هواپیما تبریز و هتل نیم بها

معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری بابیان این‌که برگزاری مراسم افتتاحیه رویداد تبریز 2018 یک همایش نیست، گفت: ما نمی‌خواهیم همایش برگزار کنیم بلکه با این رویداد، باید مشارکت مردمی را افزایش دهیم و با برگزاری کارناوال‌های شادی و نیز جشنواره‌های مختلف جو بانشاط و شادی را در استان آذربایجان شرقی و شهر تبریز به وجود آوریم و مشارکت مردم را افزایش دهیم.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما تبریز و خرید از بازار سرپوشیده

محب‌خدایی گفت: حضور خبرنگاران داخلی و خارجی و اصحاب رسانه فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت‌های آذربایجان شرقی است ازاین‌رو می‌توان برای حضور اصحاب رسانه در سایر شهرستان‌های استان نیز برنامه‌ریزی کرد.

آمادگی آذربایجان شرقی برای میزبانی از مهمانان داخلی و خارجی

خرید بلیط هواپیما تبریز و رزرو هتل نیم بها
بلیط هواپیما تبریز و هتل نیم بها

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان شرقی نیز در این نشست گفت: پیش‌بینی حضور مهمانان خارجی در این مراسم شده است و در افتتاحیه این رویداد آمادگی میزبانی از وزرا و سفرای خارجی را داریم، در همین ارتباط هتل‌های استان برای میزبانی شایسته از مهمانان داخلی و خارجی آماده‌شده‌اند.

مرتضی آبدار افزود: 35 نیرو در استان آذربایجان شرقی برای تشریفات مراسم تعیین‌شده است که در همین ارتباط آموزش لازم به این افراد ارائه خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما تبریز و رزرو هتل نیم بها
بلیط هواپیما تبریز و هتل نیم بها

وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌ها برای حضور رئیس‌جمهوری در این مراسم در قالب سفر استانی هیئت دولت گفت: پیش‌بینی دیدار رئیس‌جمهوری با برخی از وزرا و مسئولان کشورهای مختلف شرکت‌کننده در رویداد تبریز 2018 انجام‌شده است، ضمن این‌که پوشش خبری مناسب از سوی رسانه‌های داخلی و خارجی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است که در این خصوص نیز پیش‌بینی‌های لازم شده است.

بازدید رایگان از موزه‌های آذربایجان شرقی

خرید بلیط هواپیما تبریز و رزرو هتل نیم بها
بلیط هواپیما تبریز و هتل نیم بها

مدیرکل امور موزه‌ها و اموال منقول فرهنگی و تاریخی نیز در این نشست از برپایی نمایشگاه موزه‌ای در آذربایجان شرقی هم‌زمان با برگزاری این رویداد خبر داد و گفت: تعدادی اشیای تاریخی به این استان ارسال‌شده و نمایشگاه موزه‌ای در این استان برگزار می‌شود.

محمدرضا کارگر همچنین به بازدید رایگان موزه‌ها و اماکن فرهنگی تاریخی آذربایجان شرقی اشاره کرد و افزود: هم‌زمان با برگزاری این رویداد به مدت سه روز و در روزهای چهارم، پنجم و ششم اردیبهشت، بازدید از موزه‌ها و اماکن فرهنگی، تاریخی آذربایجان شرقی برای تمام بازدیدکنندگان رایگان است.

در حاشیه این جلسه و در تماس محب‌خدایی با اسماعیل چمنی رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان فرش تبریز تخفیف 25 درصدی فرش، علیرضا جباریان رئیس اتحادیه کفاشان تبریز تخفیف 30 درصدی کیف و کفش و در تماس با اتحادیه هتل‌داران تخفیف 50 درصدی رزرو هتل تبریز از یکم تا 25 اردیبهشت در قالب طرح عیدانه‌های تبریز 2018 مورد تصویب قرار گرفت.

خرید بلیط هواپیما تبریز و رزرو هتل نیم بها
بلیط هواپیما تبریز و هتل نیم بها

 سازمان کنفرانس اسلامی معروف به سازمان همکاری اسلامی طرحی را از سال ۲۰۱۵ میلادی با معرفی شهر نمونه گردشگری کشورهای اسلامی کلید زد.

در این طرح هرساله شهری از کشورهای اسلامی به‌عنوان شهر نمونه گردشگری جهان اسلام معرفی می‌شود.

در اولین معرفی شهر قدس فلسطین در سال ۲۰۱۵ و در دومین معرفی شهر قونیه ترکیه در سال ۲۰۱۶ و در سومین معرفی شهر مدینه عربستان به‌عنوان شهر نمونه گردشگری جهان اسلام معرفی شدند.

انتخاب شهر نمونه گردشگری جهان اسلام بر اساس شاخص‌های تاریخی، فرهنگی، دینی و مذهبی صورت می‌گیرد.

برای خرید بلیط هواپیما تبریز به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

منبع:
iraneconomist.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید