یک بلیط هواپیما به تهران به من بده برای موسیقی فجر

0
49
خرید بلیط هواپیما به تهران برای شرکت در جشنواره موسیقی فجر
جشنوراه موسیقی تهرانی
یک بلیط هواپیما به تهران به من بده برای موسیقی فجرReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jan 12Rating: 4.0یک بلیط هواپیما به تهران به من بده برای موسیقی فجر - یک رویداد موسیقی ایرانیخرید بلیط هواپیما به تهران برای شرکت در جشنواره موسیقی فجر. جاذبه های گردشگری تهران. رویدادهای جالب تهران. قیمت بلیط هواپیمای ارزان به تهران

یک بلیط هواپیما به تهران به من بده برای موسیقی فجر

تقریباً هرکسی به یک نوع موسیقی علاقه دارد، به هرکسی بگویید موسیقی موردعلاقه‌ات چیست؟ جوابی برای شما دارد کم پیش کسی بگوید از موسیقی گوش کردن به‌طورکلی فراری هستم. موسیقی غذای روان آدمی‌زاده است و همه زندگی آدم را در بر دارد و شامل همه‌چیز در زندگی انسان می‌شود و حیات دنیایی انسان را کاملاً دربر می‌گیرد.

موسیقی شنیدن یکی از بخش‌های اصلی زندگی هر فرد است. اما آیا میدانید لذت بالاتر از موسیقی گوش کردن چیست؟ خود موسیقی گوش کردن است. اما به چه صورتی؟

جشنواره شکوفه‌های گیلاس را می‌شناسید؟

سفری تابستانی به جشنواره oasis در مراکش

زنده، یعنی اینکه انسان به کنسرت موزیسین‌های موردعلاقه‌اش بروند و از نزدیک صدای ساز آن‌ها را با کمترین واسطه بشنود.

ماهیت موسیقی چیست؟

خرید بلیط هواپیما به تهران برای شرکت در جشنواره موسیقی فجر
جشنواره موسیقی

این می‌شود یک لذت درست‌وحسابی از زندگی و استفاده به‌تمام‌معنا از آن لحظات. کلاً موسیقی انسان را به حال می‌آورد. منظورم از حال، حس و حال نیست، منظورم زمان حال است. یعنی از گذشته و آینده انسان را منفک می‌کند و به زمان کنونی می‌آورد. البته بگذریم که بسیاری از افراد با شنیدن موسیقی ممکن است به خاطره‌هایشان فرو بروند یا در آرزوهای آینده‌شان غرق شود اما نفس موسیقی به حال آورنده است. ازاین‌جهت است که می‌توان به‌تمام‌معنا آن را جادویی دانست.

جشنواره موسیقی فجر

خرید بلیط هواپیما به تهران برای شرکت در جشنواره موسیقی فجر
جشنواره موسیقی فجر

یکی از رویدادهای مثبت و خوبی که سال در تهران برگزار می‌شود و موضوع آن مربوط به صحبت ما می‌باشد، جشنواره موسیقی فجر است که به یک رویداد بسیار مثبت درزمینهٔ موسیقی ایرانی و موسیقی‌های واردشده به این مرزوبوم تبدیل‌شده. هرساله تیم سفرستان تعداد زیادی بلیط هواپیما به تهران را در بهمن‌ماه به ثبت می‌رساند که از قرائن پیداست که بسیاری از آن‌ها برای دیدن جشنواره موسیقی فجر به تهران سرازیر می‌شوند.

تاریخچه آن

خرید بلیط هواپیما به تهران برای شرکت در جشنواره موسیقی فجر
تاریخچه جشنواره موسیقی فجر

اولین باری که برگزار شد سال ۱۳۶۴ بود، قرار بر این شد که هرسال برگزار شود و بعد از مدتی کم‌کم به یک رویداد مهم موسیقی در کشورمان تبدیل شد. آن سال تقریباً بیست گروه موسیقی در تهران برای شرکت در این فستیوال بلیط هواپیما به تهران را گرفتند و یا به‌صورت زمینی خود را به این شهر رساندند. در سال ۱۳۶۸ کم‌کم برای خودش به یک رویداد تبدیل شد و دارای برند و نماد گشت. رسمیت پیدا کردن باعث شد توجه بسیاری از افراد به‌عنوان یک فستیوال جدی شود و استقبال از آن به‌مراتب در سال‌های بعد بیشتر و بیشتر شد. درحالی‌که در هفتمین سالگرد رویداد قرار داشتیم یعنی سال ۱۳۷۰ گروه‌های موسیقی خارجی کم‌کم برای شرکت در این رویداد بلیط هواپیما گرفتند و راهی تهران شدند. در آن سال ۲ گروه از تاجیکستان، یک گروه از هند و یک گروه از آذربایجان به ایران آمد.

خرید بلیط هواپیما به تهران برای شرکت در جشنواره موسیقی فجر
تاریخچه جشنواره موسیقی فجر

اگر موسیقی دوستان کمی سن و سال دار، بتوانند به یاد بیاورند یکی از آن بلیط هواپیماها به اسم استاد هابیل علی‌اف بود و آمده بود به ایران تا هنر کمانچه کشی خیره‌کننده‌اش را برای شرکت در این رویداد به رخ کمانچه نوازان ایرانی بکشد و البته کمانچه کشان ایرانی هم در این هم آوردی پنهان، پس ننشستند.

رویدادهای به یکباره این جشنواره

خرید بلیط هواپیما به تهران برای شرکت در جشنواره موسیقی فجر
رویدادهای به یکباره این جشنواره

کسانی که در سیزدهمین دوره جشنواره موسیقی فجر بلیط هواپیما به تهران را خریده بودند و این رویداد را از نزدیک دیدند سود ویژه‌ای کردند چون برای اولین بار یک گروه هنرمند از بانوان ایرانی در این جشنواره شرکت داده شد و آن‌ها توانستند نمایش اعجاب‌آوری از توانایی‌های موسیقیایی بانوان ایرانی را به نمایش بگذارند. یکی از رویدادهای ویژه چندین سال پیش در این جشنواره که به‌یک‌باره حال و هوای بخش موسیقی سنتی را در این جشنواره تغییر داد، حضور مرحوم استاد محمدرضا لطفی بود که به آن بسیار رونق داد.

هم‌اکنون، یعنی در دی‌ماه که در خدمت شما هستیم فصل این جشنواره است و اجراهای پیاپی این فستیوال تهرانی در جریان است.

برای خرید بلیط هواپیما ، به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید