بلیط هواپیما به تهران برای دیدن بلندترین شکوه آن

0
173
خرید بلیط هواپیما به تهران برای دیدن اماکن دیدنی خیابان ولیعصر(ع)
خیابان ولیعصر(ع) تهران
بلیط هواپیما به تهران برای دیدن بلندترین شکوه آنReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jan 6Rating: 4.0بلیط هواپیما به تهران برای دیدن بلندترین شکوه آن - یکی از مراکز مهم در تهرانگردیخرید بلیط هواپیما به تهران و دیدن خیابان ولیعصر(ع). اماکن دیدنی تهران. تهرانگردی. کاخ سعدآباد. رصدخانه زعفرانیه. باغ فردوس. قیمت بلیط ارزان هواپیما به تهران

بلیط هواپیما به تهران برای دیدن بلندترین شکوه آن

یک مسیر ۱۷.۳ کیلومتری از جنوبی‌ترین منطقه‌ی تهران به شمالی‌ترین منطقه تهران وصل می‌کند و معروف است که بلندترین خیابان خاورمیانه است. همه کسانی که تهرانی هستند یا با تهران کاری داشتند یا در هر حال رفت و آمد کرده‌اند، قطعاً نام خیابان ولیعصر(عج) را شنیده‌اند یا اینکه با آن سر و کار داشته‌اند. اگر شما بخواهید ابتدا تا انتهای این خیابان را با پای پیاده طی کنید، اگر از سمت میدان تجریش به سمت میدان راه آهن باشد، حدود سه ساعت و نیم باید وقت بگذارید، اگر از سمت میدان ولیعصر(عج) به بالا باشد یعنی برعکس، باید زمانی حدود ۴ ساعت یا کمی بیشتر و کمتر وقت بگذارید. چرا که از میدان راه آهن به سمت میدان تجریش سربالایی است و انسان را خسته می‌کند و سرعت آدم در پیاده‌روی کمتر می‌شود.

خرید بلیط هواپیما به تهران برای دیدن اماکن دیدنی خیابان ولیعصر(ع)
خیابان ولیعصر(ع) تهران

در تهران خیابانی به این بلندی نداریم همانطور قبلا هم گفته شد، در ایران هم نداریم و باز همان طور که گفتیم در خاورمیانه هم خیابانی به این بلندی وجود ندارد. یک شهر را از وسط به دو نوع تقسیم کرده، این اولین اهمیت آن است. جاذبه‌های گردشگری آن را اگر بخواهیم هدف بگیریم ارزش دارد که حداقل چندماهی یک بار بلیط هواپیما به تهران را تهیه کنیم و هر دفعه به مدت یک یا دو روز زمان برای دیدن جاذبه‌های آن بگذاریم. خیابان بسیار مهمی است، مهم‌ترین خیابان تهران از لحاظ نقاط استراتژیک شهری است. همانطور که در مطلب تهران، شهر هزار داستان توضیح دادیم این خیابان در بحث حمل و نقل فقط ایستگاه‌های بی‌آر‌تی دارد و بیشتر از سه یا چهار نقطه دیگر خبری از ایستگاه‌های مترو نیست و حمل و نقل آن را تاکسی‌ها و سامانه‌های تندرو اتوبوسرانی به عهده دارند.

اما اگر بخواهیم از جاذبه‌های گردشگری آن بگوییم که انگیزه خرید بلیط هواپیما برای تهرانگردان از جمله تهرانی‌ها و غیر تهرانی‌ها است، باید چند جای مهم را نام ببریم که اگر با ما همراه باشید معرفی کوتاهی از هر کدام از آنها برای شما خواهیم داشت.

باغ فردوس

خرید بلیط هواپیما به تهران برای دیدن اماکن دیدنی خیابان ولیعصر(ع)
باغ فردوس خیابان ولیعصر(ع) تهران

از جمله مکان‌های گردشگری که جاذبه‌های فوق العاده ای برای همه افرادی که بلیط هواپیما به تهران را تهیه می‌کنند، در خیابان ولیعصر(عج)، باغ فردوس است. مکانی بسیار زیبا و جالب توجه که در شب و روز زیبایی خاص خود را و انسان را وادار می‌کند که حتی یکبار شده در عمر خود به آنجا سر بزند. یک فضای ۲۰۰۰۰ متر مربعی که حدود ۳۰۰ متر طول دارد و یک امارت بزرگ زیباست که سه طبقه و نیم ارتفاع آن است و شیب نسبتاً تندی هم دارد. یک عمارت با تزئینات بسیار زیبا و گچبری های بسیار دلربا که هیچگاه آن را از یاد نخواهید برد.

زیبایی‌ای متراکم به سبک ایرانی

خرید بلیط هواپیما به تهران برای دیدن اماکن دیدنی خیابان ولیعصر(ع)
کاخ‌سعدآباد خیابان ولیعصر(ع) تهران

فکر می‌کنم کمتر ایرانی باشد که داعیه ایران گردی داشته باشد و نامه کاخ‌سعدآباد را نشنیده باشد. اگر دوست دارید لاکچری ترین حالت معماری ایرانی و سلیقه ایرانی در ساخت یک بنا و مجهز کردن فضای آن را از نزدیک ببینید، قطعاً خرید بلیط هواپیما به تهران و بازدید از این کاخ به شما پیشنهاد می‌شود. میتوان گفت نزدیک به صددرصد تورهای تهرانگردی زمانی را برای بازدید از این کاخ در نظر می‌گیرند، چه این تورها خارجی باشند چه ایرانی. همه کسانی که دوست دارند تهرانگردی کنند باید کاخ سعد آباد را حتماً ببینند. همچنین استفاده‌های دیپلماتیک نیز از آن می‌شود یعنی ریاست جمهوری، مهمانان خارجی خودش را به این کاخ دعوت می‌کند.

رصدخانه زعفرانیه

خرید بلیط هواپیما به تهران برای دیدن اماکن دیدنی خیابان ولیعصر(ع)
رصدخانه زعفرانیه خیابان ولیعصر(ع) تهران

وقتی نام رصدخانه به گوش ما می‌رسد رصدخانه های حرفه ای مانند مراغه و امثال آن دی ذهن پدیدار میشود ولی این یکی مرکز آموزش نجوم آماتور است. بیشتر به کار دانش‌آموزان می‌آید یا کسانی که در مراحل ابتدایی آموزش نجوم هستند و تازه دارند با مفاهیم نجومی آشنا می‌شوند. اگر با خود نوجوان دارید یا اینکه دوست دارید با نجوم آشنا شوید و تا به حال آشنا نشده‌اید، گذری از رصدخانه زعفرانیه حتماً به شما پیشنهاد می‌شود.

پارک‌های خیابان ولیعصر(عج)

خرید بلیط هواپیما به تهران برای دیدن اماکن دیدنی خیابان ولیعصر(ع)
پارک‌های خیابان ولیعصر(عج)

تا به اینجا چند مکان مهم در خیابان ولیعصر(عج) که جاذبه گردشگری محسوب می‌شوند را به شما معرفی کردیم. میماند چندتا از پارک‌های خیابان ولیعصر(عج) که در نوع خودشان دیدنی است و علاقه‌مندان به تهرانگردی را تشویق می‌کنند که حتماً روزی را برای دیدن این پارک‌های محبوب خیابان ولیعصر(عج) وقت بگذارند. در این صورت خرید بلیط هواپیما به تهران برای تهرانگردی کاملاً یک خرید رضایت‌بخش و لذت‌بخش برای آنها خواهد بود اما مایل نیستم در اینجا برای شما توضیح دهم، چرا که در مقاله‌ای که راجع به پارک‌های تهران در همین وبلاگ سفرستان نوشتیم به آن اشاره شده و دوستان می‌توانند به آن مراجعه کرده و لیست کاملی از پارک‌های تهران، من جمله پارک‌های ساعی و ملت که از جاذبه‌های جالب خیابان ولیعصر(عج) هست را در آنجا مطالعه کنند و کمی با آن آشنا شوند.

برای خرید بلیط هواپیما ، به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید