بازدید از دلفیناریوم برج میلاد مجلل‌ترین برج ایران

گردشگران و همراهان همیشگی سفرستان امروز می‌خواهیم یکی از جاذبه‌های شهر تهران را به شما معرفی کنیم که اخیراً بسیار پرطرفدار بوده و برای همه سنین جذاب می‌باشد. در چند سال اخیر در کلان شهرها و دیگر شهرهای بزرگ ایران دلفیناریوم افتتاح شده، در شهر تهران نیز دلفیناریوم زیبا و بزرگی در قسمت غربی برج میلاد احداث شده است که گردشگران فراوانی را جذب خود می‌کند. در سفر خود به تهران حتماً یک روز خود را به دیدار از برج میلاد و دلفیناریوم داخل آن اختصاص بدهید تا با یک تیر چند نشان بزنید.

0
94
خرید بلیط هواپیما تهران
خرید بلیط هواپیما تهران
بازدید از دلفیناریوم برج میلاد مجلل‌ترین برج ایرانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 24Rating: 3.5بازدید از دلفیناریوم برج میلاد مجلل‌ترین برج ایران - خرید بلیط هواپیما تهرانگردشگران و همراهان همیشگی سفرستان امروز می‌خواهیم یکی از جاذبه‌های شهر تهران را به شما معرفی کنیم که اخیراً بسیار پرطرفدار بوده و برای همه سنین جذاب می‌باشد. در چند سال اخیر در کلان شهرها و دیگر شهرهای بزرگ ایران دلفیناریوم افتتاح شده، بلیط هواپیما تهران

دلفیناریوم برج میلاد

گردشگران و همراهان همیشگی سفرستان امروز می‌خواهیم یکی از جاذبه‌های شهر تهران را به شما معرفی کنیم که اخیراً بسیار پرطرفدار بوده و برای همه سنین جذاب می‌باشد. در چند سال اخیر در کلان شهرها و دیگر شهرهای بزرگ ایران دلفیناریوم افتتاح شده، در شهر تهران نیز دلفیناریوم زیبا و بزرگی در قسمت غربی برج میلاد احداث شده است که گردشگران فراوانی را جذب خود می‌کند. در سفر خود به تهران حتماً یک روز خود را به دیدار از برج میلاد و دلفیناریوم داخل آن اختصاص بدهید تا با یک تیر چند نشان بزنید. پس بار سفر ببندید، بلیط هواپیما تهران خریداری کنید و دوربینتان را هم فراموش نکنید.

معرفی دلفیناریوم

خرید بلیط هواپیما تهران
بلیط هواپیما تهران

مرتفع‌ترین دلفیناریوم جهان این مجموعه می‌باشد که مساحتی حدود 3200 متر دارد و پذیرای 1200 نفر تماشاگر می‌باشد. دلفیناریوم برج میلاد مجهز به تکنولوژی شبیه سازی آب اقیانوس با قابلیت نگهداری از انواع جانوران دریایی نظیر شیرهای دریایی می‌باشد که آنها نیز به نوبه خود جالب و دیدنی هستند مخصوصاً هنگامی که با دهانشان ساز دهنی می‌زنند. این شیر دریایی دوست داشتنی با چهره جالب و چشمان سیاه براق مشکی در ابتدای مراسم به استقبال تماشاگران عزیز می‌آید و با حرکات جالب خود شروع مراسم را اعلام می‌کند.

معرفی دلفین‌ها

خرید بلیط هواپیما تهران
بلیط هواپیما تهران

آلفا و کاسیا دو دلفین دوست داشتنی و آموزش دیده دلفیناریوم برج میلاد هستند که با بازی‌ها و حرکات جالب خود هر بیننده‌ای را مجذوب خود می‌کنند. قلمو به دهان نقاشی بر روی بوم می‌کشند، از داخل حلقه‌های آویزان از سقف می‌پرند و حرکات آکروباتیک انجام می‌دهند، باهم توپ بازی می‌کنند و به همراه موسیقی روی آب و بیرون آب می‌رقصند. اگر از دوستداران این حیوانات آبزی و جالب هستید با خرید بلیط هواپیما تهران شاهد نمایش این دو حیوان باهوش باشید تا لحظات شاد و مفرحی را برای شما به ارمغان بیاورند.

خرید بلیط هواپیما تهران
بلیط هواپیما تهران

دو مربی تخصصی و فوق حرفه‌ای که آموزش این دو دلفین را بر عهده داشته‌اند حین اجرای نمایش یک ساعته بر روی سن و همراه دلفین‌ها خواهند بود. این دلفین‌ها آموزش دیده‌اند که با مربیان خود شنا بکنند و برقصند و شما حین اجرای رقص آن‌ها واقعاً شگفت زده خواهید شد مخصوصاً وقتی مهر و محبت آنها نسبت به مربیانشان را ببینید که چگونه یکدیگر را نوازش می‌کنند و به آنها گل هدیه می‌دهند. با خرید بلیط هواپیما تهران و سفر به این شهر بازدید از این نمایش را از دست ندهید.

دیگر برنامه‌های دلفیناریوم

خرید بلیط هواپیما تهران
بلیط هواپیما تهران

در پایان نمایش نقاشی که توسط دلفین کشیده شده به مزایده گذاشته می‌شود و هزینه آن صرف امور خیریه می‌گردد. شما نیز می‌توانید در این کار خیر شرکت کنید و یکی از برنده‌ها باشید. همچنین اگر داوطلب بودید می‌توانید با دلفین‌های مشهور عکس یادگاری بگیرید و خاطره‌ای بسیار پر هیجان و فراموش نشدنی را به دیگر خاطرات سفر خود به شهر تهران بیفزایید.

اطلاعات مربوط به دلفیناریوم

خرید بلیط هواپیما تهران
بلیط هواپیما تهران

این مجموعه همه روزه در سه سانس هر سانس به مدت یک ساعت پذیرای شما گردشگران عزیز می‌باشد. هزینه بلیط برای هر نفر 50 هزار تومان بوده و برای کودکان زیر 3 سال رایگان است که البته کارت‌های تخفیف نیز در نظر گرفته شده است. شما هم می‌توانید به صورت حضوری بلیط تهیه کنید و هم از سایت بلیط خریداری کرده و از تخفیفات نیز آگاهی پیدا کنید. گردشگران عزیزی که خودرو دارند نگران جای پارک نباشند چرا که این مجموعه مجهز به پارکینگ اختصاصی بوده و هزینه آن 3 هزار تومان می‌باشد. سعی کنید بلیط خود را از قبل تهیه و رزرو کرده باشید و حتماً توجه داشته باشید که نیم ساعت قبل از شروع نمایش در سالن آبی رنگ و جذاب حضور داشته باشید.

برای خرید بلیط هواپیما تهران و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید