بلیط هواپیما به تهران بگیرید تا کی. اف. سی نوش جان کنید

0
88
خرید بلیط هواپیما به تهران
بلیط هواپیما به تهران
بلیط هواپیما به تهران بگیرید تا کی. اف. سی نوش جان کنیدReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jan 11Rating: 4.0بلیط هواپیما به تهران بگیرید تا کی. اف. سی نوش جان کنید - تاریخ‌چه این مرغ سوخاریخرید بلیط هواپیما به تهران برای نوش جان کردن مرغ سوخاری. شعب تهران کی اف سی. تهرانگردی. جاذبه های گردشگری تهران. قیمت بلیط ارزان هواپیما به تهران

بلیط هواپیما به تهران بگیرید تا کی. اف. سی نوش جان کنید

KFC درواقع مخفف کلمات انگلیسی Kentucky Fried Chicken است. شرکت KFC در لوئیس ویل کنتاکی قرار دارد و یکی از معدود برندهای موجود در آمریکاست که با تاریخچه غنی و پر از موفقیت و نوآوری که دارد می‌تواند خودنمایی کند و موفقیت‌هایش را به رخ رقیبان بکشد. کنتاکی با طعم خاص و خوشمزه‌ای که دارد و نیز قیمت مناسب آن در تمامی فروشگاه‌هایش مشتریان بسیاری را جذب کرده که بیشتر آنها به این برند وفادارند و به هرکجای دنیا بلیط هواپیما بخرند بازهم دنبال طعم مرغ سوخاری KFC خواهند بود.

خرید بلیط هواپیما به تهران
رستوران کی اف سی تهران

اما این شرکت و برند که امروزه بزرگ، مطرح و تبدیل به یکی از برندهای قدرتمند در صنعت فست‌فود شده تمامی موفقیت و افتخارات خود را مدیون یک آشپز ساده و دستورالعمل غذایی خاص آن است که به پشت در آشپزخانه خود چسبانده بود.

سرهنگ سندرز

خرید بلیط هواپیما به تهران
رستوران کی اف سی تهران

70 سال پیش در آشپزخانه‌ای کوچک یک آشپز ساده دستورالعملی متشکل از انواع گیاهان و سبزیجات معطر و ادویه‌ها را به وجود آورد که خیلی زودتر از حد انتظار محبوبیت یافت. نام آن آشپز ساده کلنل هارلاند سندرز بود که با دستورالعمل خاصی که بر در آشپزخانه داشت KFC را به محبوب‌ترین رستوران زنجیره‌ای مرغ سوخاری در جهان تبدیل کرده است.

دستورالعمل کی‌اف‌سی

خرید بلیط هواپیما به تهران
دستورالعمل کی‌اف‌سی

در دستورالعمل اصلی مرغ سوخاری کنتاکی، مرغ سوخاری فوق‌العاده ترد همراه با بیسکوییت کره‌ای و برخی سبزیجات و مزه‌های خانگی سرو می‌شود. شرکت و تمامی فروشگاه‌های KFC در سرتاسر دنیا از ابتدا تاکنون به این دستورالعمل پایبند بوده‌اند و نتیجه این پایبندی تبحر یافتن در پخت مرغ سوخاری بوده که باعث حفظ طعم خاص آن در تمامی فروشگاه‌های KFC و محبوبیت روزافزون آن بین تمام مردم دنیا گردیده است.

خرید بلیط هواپیما به تهران
رستوران KFC

KFC محبت طرفداران خود را بی‌پاسخ نگذاشته و سعی کرده در اکثر کشورها شعبه‌ای را مطابق با روحیات و سلیقه غذایی مردم آن کشور ایجاد کند. البته محیط تمامی فروشگاه‌ها و طعم مرغ سوخاری یکسان است. به‌طوری‌که اگر به فست‌فود KFC دریکی از ایالت‌های آمریکا رفته باشید و برای بار دوم در ایالتی دیگر به KFC مراجعه کنید احساس غریبی نخواهید کرد چراکه محیط یکسان است.

به نظرتان چند شعبه دارد؟

خرید بلیط هواپیما به تهران
فست فود کی اف سی

امروزه KFC بیش از 20.500 شعبه در بیش از 150 کشور و سرزمین‌های دنیا دارد که تمامی تلاش خود را برای جلب رضایت مشتریانش انجام می‌دهد؛ و می‌دانید چیست؟ هنوز هم یک آشپز در آشپزخانه‌ای در هر یک از این شعبه‌ها وجود دارد که غذای کامل یک خانواده را تازه و ترد و خوشمزه پخت کرده و باقیمتی مقرون‌به‌صرفه در اختیار مشتری قرار می‌دهد.

شعبات تهران

خرید بلیط هواپیما به تهران و رستوران کی اف سی
بلیط هواپیما تهران رستوران کی اف سی

بسیاری از گردشگران خارجی که بلیط هواپیما به تهران خریده‌اند و حتی مسافران داخلی که با خرید بلیط هواپیما به تهران سفرکرده‌اند نیز آدرس شعبات KFC را از مردم می‌پرسند و شاید بسیاری هم آدرس برخی از فست‌فودها را که با نام کنتاکی در تهران مشهور شده‌اند را بدهند چراکه شعبات KFC موجود در تهران شعبه‌های برند اصلی KFC آمریکایی نیستند ولی خوب مرغ سوخاری که این شعبات پخت کرده و تحویل مشتری می‌دهند نیز طعم چندان بدی هم ندارند. درواقع این شعبات فست‌فود توانسته‌اند با طعم خوب مرغ سوخاری و رفتار خوب کارکنان خود طرفداران و مشتریان بسیاری را در تهران جذب کنند. آدرس این فست‌فودها که با نام کنتاکی و نمای قرمزرنگ مشخص‌شده و در تهران شهرت یافته‌اند را در زیر نام می‌بریم.

  1. تهران- فرجام غربی- بین نیروی دریایی و هنگام
  2. تهران- ولیعصر- منطقه 3
  3. میدان هروی
  4. اوین- کچویی
  5. تهران- اکباتان

ساعات کاری این فروشگاه‌ها از 11 صبح آغاز شده و معمولاً تا 12 شب پذیرای مشتریان و طرفداران گرامی خود هستند.

برای خرید بلیط هواپیما به تهران به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
fidilio.com
kfciran.ir
kfc.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید