برای ترسیدن بلیط هواپیما لازم دارید؟

0
507
خرید بلیط هواپیما به تهران برای دیدن سافاری پارک وحشت
پارک وحشت تهران
برای ترسیدن بلیط هواپیما لازم دارید؟Reviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jan 15Rating: 4.0برای ترسیدن بلیط هواپیما لازم دارید؟ - دیداری با سافاری پارک وحشت تهرانخرید بلیط هواپیما به تهران برای دیدن سافاری پارک وحشت تهران . جاذبه های گردشگری تهران. دیدنی های تهران. لذت تهرانگردی. قیمت بلیط هواپیمای ارزان به تهران

برای ترسیدن بلیط هواپیما لازم دارید؟

شاید شما ادعایتان بشود که خیلی آدم نترسی هستید، البته اگر شما مخاطبین خوب سفرستان این حرف را بزنید ما از شما حمایت می‌کنیم. ولی اصلا دلیل نمی شود که واقعاً اینطور باشد. اصلا خود ترس چیست بیایید اول ساختار ترس را بشناسیم، بعد راجع به آن صحبت کنیم و بعد شما را به یک چالش دعوت کنیم. می‌گویند ترس در وجود همه هست، راست هم می‌گویند. ترس واکنش طبیعی ذهن انسان در مقابل یک چیز ناشناخته و تهدید کننده است. اگر چیزی را بیابیم که هر دوی عواملی که ذکر شد را با هم دیگر داشته باشد قطعاً تولید ترس می‌کنند. گاهی اوقات دیده شده که به صرف داشتن مورد اول یعنی ناشناخته بودن تولید ترس می کند.

چند مرده حلاج هستید؟

خرید بلیط هواپیما به تهران برای دیدن سافاری پارک وحشت
پارک وحشت تهران

واکنش طبیعی وجود ما است که روی بدنمان هم اثر میگذارد، یعنی در یک آن مقدار بسیار زیادی آدرنالین در بدن ترشح می شود و بدن انسان حالت تدافعی یا تهاجمی به خود می‌گیرد. از تعریف ترس که بگذریم می خواهم شما را به یک چالش دعوت کنم. قصد دارم دعوت کنم تا بلیط هواپیما به تهران را خریداری کنید در چالش ترسیدن و نترسیدن شرکت کنید. چه جور چالشی است که ارزش خرید بلیط هواپیما دارد؟ می خواهم از شما دعوت کنم تا به پارک وحشت واقع در پارک چیتگر بیاید.

پرواز

خرید بلیط هواپیما به تهران برای دیدن سافاری پارک وحشت
پارک وحشت تهران و موتور سواری مجازی

قبل از اینکه این دعوت را اجابت کنید میخوام از شما درخواست دیگری کنم. حیف است شما خرید بلیط هواپیما به تهران را انجام دهید و به پارک چیتگر بیاید، اما درست در همسایگی پارک وحشت به جایی که اینکاره‌ها پارک پرواز صدایش میکنند و دلیلش را هم فقط خودشان میدانند، سری نزده بلیط هواپیما برای برگشت را بگیرید. برای اینکه ببینیم آیا از پس این امتحان خوب برمی‌آیید یا نه، لازم است که قبل از آن سطح آدرنالین خونتان به خوبی بالا رود. برای این کار لازم است شما در یک محیط شبیه سازی شده سوار یک سری موتور یا وسایلی از این دست شوید تا به قوه خیال شما القا شود که واقعاً سوار چنین موتورهای هستید و در یک ریس واقعی دارید شرکت میکنید. خوب که هیجان زده شدید و به قول خودمان قلبتان خواست از دهان مبارکتان بیرون بپرد، موقع رفتن به پارک وحشت و شرکت در تونل معروف وحشت در آن است.

 

تونل وحشت

نمی‌دانم تا به حال به پارک ارم رفته اید یا نه. اگر پارک ارم تهران را تجربه کرده باشید و تونل وحشت آنجا را دیده باشید متوجه خواهید شد که ماهیت تونل وحشت چیست. البته خیلی ها هستند که از تونل وحشت پارک ارم هیچ ترسی ندارند و آن تونل بر آن ها کارساز نیست. خوب اگر چنین است مجبورم شما و آن‌ها را دعوت کنم به تونل وحشت پارک وحشت.

اول باید بدانید که ساختار ترسیدن چیست تا اینکه مطلع شوید هر چقدر هم نترس باشید باز هم در این تونل خواهید ترسید.

قول میدهم شما هم خواهید ترسید، میدانید چرا؟

خرید بلیط هواپیما به تهران برای دیدن سافاری پارک وحشت
حتما خواهید ترسید

دوست دارید بدانید بلیط هواپیما خریدن به تهران برای رفتن به تونل وحشت چرا برایتان به یادماندنی خواهد بود؟ به خاطر اینکه تعلیق و شوک موجود در این تونل ها قطعاً به ذهن شما فرصت تحلیل و تصمیم‌گیری نخواهد داد و تنها واکنشتان ترس خواهد بود. یعنی هر چقدر هم نترس باشید باید خدمتتان عرض کنم که در تونل وحشت قطعاً خواهید ترسید چون به صورتی روان شناسانه طراحی شده که شما را با تمام وجود بترساند. وقتی شما از این تونل بیرون می‌آید احتمالا صورتتان سرخ شده باشد و حسابی پر از هیجان شده باشید و برای اینکه پیش دوستان و همراهانتان ضایع نشوید مدام بگویید: من که اصلا نترسیدم.

برای خرید بلیط هواپیما به تهران به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان


به احتمال زیاد شما مطالب زیر را هم دوست خواهید داشت:
بلیط هواپیما به تهران ، برای دیدن کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید