بلیط هواپیما به تورین و دیدار بانوی پیر ایتالیا

6
746
خرید بلیط هواپیما به تورین
بلیط هواپیما به تورین
بلیط هواپیما به تورین و دیدار بانوی پیر ایتالیاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 27Rating: 4.0بلیط هواپیما به تورین و دیدار بانوی پیر ایتالیابلیط هواپیما به تورین و دیدار بانوی پیر ایتالیا به لطف ورزش محبوب فوتبال به خوبی معرف حضور ایرانی‏های ورزش‌دوست است. بلیط هواپیما ارزان تهران تورین ایتالیا

بلیط هواپیما به تورین و دیدار بانوی پیر ایتالیا

کشور ایتالیا به لطف ورزش محبوب فوتبال به خوبی معرف حضور ایرانی‏های ورزش‌دوست است. به همین مناسبت نیز شهر تورین با تیم یوونتوس پر افتخارش در میان ایرانی‎های فوتبال‎دوست طرفدار دو آتشه کم ندارد و خیلی از طرفداران ایرانی تیم یوونتوس هیچ بدشان نمی‎آید که بلیط ارزان هواپیما برای سفر به تورین بخرند و با زادگاه تیم یوونتوس که با لقب بانوی پیر شناخته می‎شود، ملاقات کنند.

ماجرای جذاب فوتبال و تیم یوونتوس را که کنار بگذاریم باز هم تورین مثل شهرهای معروفی همچون رم و میلان آنقدر دیدنی دارد تا به اندازه کافی، بهانه دست گردشگر ایرانی یا خارجی بدهد که برای سفر بلیط هواپیما تهران تورین بخرد و چند روزی را در هتل‎های چند ستاره تورین به شب برساند.

شهر تورین بیش از ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد و پس از رم و میلان، سومین شهر پرجمعیت ایتالیاست. تورین شهرت امروزی خود را مدیون فوتبال، ورزش های زمستانی و صنعت اتومبیل سازی است. تیم های فوتبال تورینو و یوونتوس که از تیم های پرقدرت و ریشه‎دار ایتالیا هستند، از شهر تورین می آیند. این شهر در دامنه های کوه های آلپ ایتالیا قرار گرفته و ده ها مرکز و مجموعه ورزش های زمستانی دارد که نه تنها مردم شهر، بلکه در پاییز و زمستان شمار زیادی از علاقه مندان این ورزش ها از دیگر شهرهای ایتالیا و اروپا را به خود جذب می کند.

بلیط هواپیما به تورین شهر پیست‌های مهیج اسکی

خرید بلیط هواپیما به تورین
بلیط هواپیما به تورین

مردم شهر تورین تمایل زیادی به گردش، مسافرت و تفریحات سالم دارند. آنها در ماه های گرم سال به مناطق خوش آب و هوای اطراف شهر بویژه دامنه های آلپ و کنار رودخانه ها و دریاچه ها می روند و در اوقات فراغت فشار زندگی شهری را از خود دور می کنند.

در ماه های پاییز و زمستان و اوایل بهار، پیست های اسکی میعادگاه جمعیت کثیری از ساکنان تورین است. مردم شهر در روزهای تعطیل با صرف یک ساعت وقت یا حتی کمتر، خود را به یکی از مجموعه های ورزشی زمستانی می رسانند و به ورزش مورد علاقه خود می پردازند. خیلی از تورینی ها از همان کودکی اسکی را می آموزند. بنابراین اگر به پیست های اسکی تورین بروید و اعضای یک خانواده را ببینید که همگی با مهارت اسکی می کنند، تعجب نکنید. از چند نقطه در داخل شهر، حتی از فرودگاه بین المللی آن، اتوبوس ها و تاکسی های زیاد، مسافران را به طور مستقیم به یکی از پیست های متعدد اسکی می برند. ۶ مجموعه از ده ها مجموعه زمستانی تورین، فقط یک ساعت تا فرودگاه فاصله دارند. ۱۰ مجموعه یک و نیم ساعت و ۴ مجموعه یا مکان ورزش های زمستانی ۲ ساعت با فرودگاه فاصله دارند. برای رسیدن به ۲ مجموعه هم که دورترین مکان های اسکی در تورین هستند، با اتوبوس۳ ساعت راه است. یکی از نزدیک ترین مکان های ورزش‌های زمستانی به شهر تورین، آلبا نام دارد. پیست دان هیل این مجموعه ۱۰ کیلومتر طول دارد که ۵ کیلومتر آن مجهز به بالابر برقی است. با این وسیله می‌توانید تا ارتفاع ۲۴۰۰ متری بالامی روید.

خرید بلیط هواپیما به تورین
بلیط هواپیما به تورین

مجهزترین و پیشرفته‌ترین پیست اسکی اروپا در دهه 90 میلادی در تورین ساخته شد که منجر به افزایش اعتبار و شهرت این شهر در جهان شد. در بررسی‌های صورت گرفته، هر سال به طور متوسط 650 هزار نفر برای تفریح، فراگیری و انجام مسابقات ورزش‌های زمستانی برای سفر به تورین بلیط ارزان هواپیما می‎خرند. همچنین طبق تحقیقی که انجام شده است، پس از اجرای پروژه ساخت پیست اسکی تورین، وضعیت این شهر از نظر شاخص‌های توسعه، بهبود قابل توجهی داشته است.

بلیط هواپیما به تورین شهر محبوب کتابخوان‎ها

خرید بلیط هواپیما به تورین
بلیط هواپیما به تورین

تورین از قرن اول میلادی دارای سکنه بوده. به نوشته مورخان و براساس کاوش های باستان شناسان در سال ۲۸ پیش از میلاد، رومی ها یک اردوگاه نظامی در محل تورین کنونی برپا کردند. از آن هنگام بود که آنجا مورد توجه قرار گرفت. وقتی شهر بنا شد حدود ۵ هزار نفر سکنه داشت که همه آنها در جاهایی زندگی می کردند که دور تا دورش دیوارهای بلند ساخته شده بود.

تورین شهری تاریخی با بناهای زیبایی از قرون گذشته است. چندین موزه و بنای هنری از دیدنی های شهر محسوب می شوند. شهر تورین چندین دانشگاه و دانشکده معتبر دارد که مهم ترین آنها دانشگاه تورین و دانشگاه پلی تکنیک این شهر است. مدرسه عالی مدیریت و مدرسه عالی حرفه و فن از دیگر مراکز آموزشی مهم شهر تورین هستند.

تورین یکی از مهم ترین کانون های انتشارات کتاب، مجله و روزنامه در ایتالیاست و مردم شهر میانه خوبی با کتابخوانی دارند. جالب این که شهر تورین پس از اسکندریه، درید، دهلی نو، آنتورپ، بلژیک و مونترال، از سوی یونسکو به عنوان پایتخت کتاب جهان در سال ۲۰۰۶ برگزیده شد. نمایشگاه بین المللی کتاب تورین، یکی از مهم ترین نمایشگاه های کتاب در اروپاست که گردشگران فرهیخته را برای خرید بلیط ارزان هواپیما تورین حسابی وسوسه می‎کند.

آپارتمان درختی خیابان شماره 25 شهر تورین

خرید بلیط هواپیما به تورین
بلیط هواپیما به تورین

رهگذرانی که برای اولین بار برای تورین بلیط ارزان هواپیما می‎خرند و از خیابان  Chaibrera ۲۵  در این شهر می گذرند، همگی برای لحظاتی غرق تماشای آپارتمانی درختی می شوند. به مسیر خود ادامه می دهند ولی چشم از ساختمان بر نداشته و فکر می کنند که این محل در ابتدا ساختمان بوده که جنگلی کوچک آن را در آغوش کشیده و یا ساختمان درون محوطه ای سرسبز ساخته شده است؟! هر چند که هیچ کدام حدس دقیقی نیستند. بهتر است بگوییم که این ساختمان زنده است. جوانه می دهد، سبز می شود، در پاییز حتی عاشق می شود، در زمستان خواب می رود و زودتر از هر تقویمی، رسیدن بهار را به شما مژده می‌دهد. در هر قدم از طراحی این ساختمان، از طبیعت و قوانین آن الهام گرفته شده است.

شکل نامتقارن تراس‌ها، برای گیاهان گلدانی فضایی را به سمت بیرون ساخمان فراهم کرده تا مانند آبشاری سبز از نمای آپارتمان به بیرون سرازیر شوند. فضای باز میان ساختمان ها نیز، با درختان برگ ریز و حوضچه ای که میان آن ها قرار دارد پوشیده شده است. ساکنین این مجموعه آپارتمانی می توانند در جنگل خانگی خود قدم زده و از صدای پرندگان و وزش باد در میان درختان لذت ببرند.

بلیط هواپیما برای گشت‎وگذار در میدان سن‎کارلو شهر تورین

خرید بلیط هواپیما به تورین
بلیط هواپیما به تورین

کمتر کسی است که قصد خرید بلیط ارزان هواپیما برای تورین را داشته باشد و نام سن کارلو میدان معروف تورین را نشنیده باشد. تورین شهری است که در آن خیابان ها و میادین بسیار زیبایی وجود دارد ولی در این بین هیچ میدانی به جذابیت سن کارلو ‏نیست. اطراف این میدان می توانید ساختمان های متعدد بسیار تماشایی و مسقفی را مشاهده کنید که با رفتن زیر آنها می توانید برخی از زیباترین و شیک ترین ‏فروشگاه های شهر را هم ببینید.

شهر تورین و مورد جنجالی کفن حضرت عیسی

خرید بلیط هواپیما به تورین
بلیط هواپیما به تورین

قطعا یکی از جنجالی ترین و مورد توجه ترین کشفیات باستان شناسی در طول تاریخ، وسایلی است که به اشخاص محبوب و مهم نسبت داده می شوند. یکی از آن ها کفن احتمالی حضرت مسیح است که تکه پارچه ای بلند که اثرات خون و نقش بدن مردی را بر خود حمل می کند.

این کفن که به کفن حضرت مسیح منسوبش می کنند فراز و نشیب بسیاری را در طول تاریخ پشت سر گذاشته و بارها میان طرفداران و پیروان این پیامبر دست به دست شده است. نخستین بار در سال ۱۳۵۳ میلادی بود که کلیسا کاتولیک رسما وجود این کفن را اعلام کرد و آن را در کلیسا لیری فرانسه در معرض دید قرار داد.

در واقع داستان کفن احتمالی حضرت مسیح به سال های ۳۰ تا ۳۳ میلادی بر می گردد. بنا بر روایت ها، این کفن تاریخی از یهودیه در فلسطین امروزی به شهر ادسا یا رُها در ترکیه امروزی منتقل شد و بعدها نیز به قسطنطنیه (استانبول امروزی) راه یافت. در اوایل قرن سیزدهم میلادی، زمانی که صلیبیون شهر قسطنطنیه را غارت کردند، کفن نیز بار دیگر جا به جا شد و این بار به شهر آتن یونان رسید و ظاهرا تا سال ۱۲۲۵ میلادی همان جا ماند. امروزه این کفن جنجالی در کلیسا جامع و سلطنتی سنت جان بپتیست در شهر تورین ایتالیا نگهداری می‌شود و در معرض دید مسافرانی قرار دارد که شانس خرید بلیط هواپیما تهران تورین را پیدا کرده‎اند.

بلیط هواپیما به فرودگاه شهر تورین

خرید بلیط هواپیما به تورین
بلیط هواپیما به تورین

فرودگاه شهر تورین که به فرودگاه تورین کاسله معروف است، وظیفه خدمت‎رسانی به مسافرانی را بر عهده دارد که از طریق ایرلاین‎های معتبری مانند لوفت‎هانزا برای ایتالیا و تورین بلیط ارزان هواپیما خریده‎اند و احتمالا به امید دیدار با دهکده بازمانده از بازی‎های زمستانی سال 2006 میلادی به این شهر پرواز کرده‎اند. اگر چه فرودگاه شهر ترین از نظر مقیاس ظرفیت به پای فرودگاه‎های شهرهای رم و میلان نمی‎رسد اما با این وجود از آنجا که شهر تورین جاذبه و دیدنی بسیار دارد بسیاری از مسافران نیز ترجیح می‎دهند به جای خرید بلیط هواپیما برای میلان یا رم، مستقیم بلیط هواپیما ارزان تهران تورین بخرند و از طریق فرودگاه تورین کاسله به ایتالیا سفر کنند.

خرید بلیط هواپیما به تورین
بلیط هواپیما به تورین

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به ایتالیا به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
fa.wikipedia.org
karnaval.ir
setare.com
mitragroup.blogfa.com
kooleposhty.com

به احتمال زیاد شما مطالب زیر را هم دوست خواهید داشت:
✅ بلیط هواپیما به ایتالیا ، برای دیدن کلیک کنید.

6 دیدگاه ها

 1. سلام ممنون از مطالب خوبتون برای رفتن به شهر توربن چند تا بلیط هواپیمایی باید تهیه کرد و قیمتش چقدر میشه و اینکه بفرمایید آیا امکان سفر زمینی هم هست ممنون

  • سلام
   در آخرین جمله هر مطلب لینک ورود به صفحه خرید بلیط هواپیما موجود هست میتونید مراجعه کنید و سرچ کنید و بر اساس قیمت از نزولی به سعودی براتون لیست خواهد کرد.
   مسافرت زمینی یا دریایی جزو خدمات سایت ما نیست. فقط پرواز خارجی، پرواز داخلی و هتل‌های خارجی.

  • سلام
   بله برای تهیه بلیط هواپیما به سایت سفرستان به آدرس http://www.safarestan.com مراجعه کنید یا اینکه در آخر هر مطلب و در جمله آخر روی کلمه بلیط هواپیما کلیک کنید تا شما رو به صفحه خرید بلیط هواپیما راهنمایی کنه.
   در اونجا میتونید با امکانات پیشرفته سرچ کنید.

 2. سلام ببخشید برای سفر تو تعیطلات عید نوروز باید چند وقت قبل برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل مراجعه کنیم؟ یا هر وقت که بیایم بلیط دارین؟

  • سلام
   اگر قصد خرید بلیط هواپیما برای مقصد های پر سفر داشته باشید حتما از قبل جستجوهای خود را انجام دهید و بلیط مورد نظر خودتون رو تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید