پایتخت مدرن، شلوغ و پر سروصدای ژاپن

توکیو پایتخت مدرن، شلوغ و پر سروصدای ژاپن است. این شهر نور و رنگ، بهارهای شگفت‌انگیزی را دارد که گردشگران را به خرید بلیط هواپیما توکیو جذب می‌کند. توکیو در فصل بهار در بهترین و زیباترین حالت خود قرار دارد و مسافران و گردشگران بیشتر در فصل بهار به این شهر زیبا سفر می‌کنند. گرچه توکیو شهری شلوغ و پرهیاهو است اما فصل بهار در این شهر حال و هوای دیگری دارد. در فصل بهار، توکیوی روزمره، جای روزهای پرهیاهو و هیجان خود را با توکیوی بهاری با روحی لطیف‌تر و رمانتیک‌تر عوض می‌کند.

0
103
خرید بلیط هواپیما توکیو
بلیط هواپیما توکیو
پایتخت مدرن، شلوغ و پر سروصدای ژاپنReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 1Rating: 4.0بلیط هواپیما توکیو ؛ پایتخت مدرن، شلوغ و پر سروصدای ژاپن - سفرستانتوکیو پایتخت مدرن، شلوغ و پر سروصدای ژاپن است. این شهر نور و رنگ، بهارهای شگفت‌انگیزی را دارد که گردشگران را به خرید بلیط هواپیما توکیو جذب می‌کند. توکیو در فصل بهار در بهترین و زیباترین حالت خود قرار دارد و مسافران و گردشگران بیشتر در فصل بهار به این شهر زیبا سفر می‌کنند. گرچه توکیو شهری شلوغ و پرهیاهو است

بهار در توکیو

توکیو پایتخت مدرن، شلوغ و پر سروصدای ژاپن است. این شهر نور و رنگ، بهارهای شگفت‌انگیزی را دارد که گردشگران را به خرید بلیط هواپیما توکیو جذب می‌کند. توکیو در فصل بهار در بهترین و زیباترین حالت خود قرار دارد و مسافران و گردشگران بیشتر در فصل بهار به این شهر زیبا سفر می‌کنند. گرچه توکیو شهری شلوغ و پرهیاهو است اما فصل بهار در این شهر حال و هوای دیگری دارد. در فصل بهار، توکیوی روزمره، جای روزهای پرهیاهو و هیجان خود را با توکیوی بهاری با روحی لطیف‌تر و رمانتیک‌تر عوض می‌کند. گذشته از شکوفه‌های خوش‌رنگ گیلاس، فستیوال‌های مختلفی در فصل بهار در توکیو برگزار می‌شود و مسافران و گردشگران با خرید بلیط هواپیما توکیو در این فستیوال‌ها و جشنواره‌ها شرکت می‌کنند. بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌های گردشگری با ایجاد تورهایی ماند تور شکوفه‌های گیلاس در فصل بهار این امکان را برای مردم در هر نقطه‌ای از جهان ایجاد می‌کنند تا با خرید بلیط هواپیما توکیو این زیبایی طبیعت را از نزدیک ببینند.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما ژاپن

فهرست مطالب موجود در این مقاله

توکیوی صورتی

خرید بلیط هواپیما توکیو
بلیط هواپیما توکیو

با خرید بلیط هواپیما توکیو در فصل بهار، توکیو را غرق در رنگ صورتی خواهید یافت. زمانی که درختان شکوفه‌های صورتی‌رنگ زیبای خود را به نمایش می‌گذارند بهترین زمان برای تماشای گل‌ها و قدم زدن زیر چتر این شکوفه‌های صورتی‌رنگ است. در این شکوفه باران زیبا قدم بزنید، با خانواده خود به پیک‌نیک در باغ ملی شینجوکو گیوئن بروید، و یا در پارک‌های یویوگی و اینوکاشیرا با پیوستن به دیگر گروه‌ها این زیبایی طبیعت را با یکدیگر جشن بگیرید. پس وقت را تلف نکرده و توکیوی صورتی‌رنگ را از دست ندهید و با خرید بلیط هواپیما توکیو سفر صورتی‌رنگ خود را آغاز کنید.

قدرت گلبرگ‌ها

خرید بلیط هواپیما توکیو
بلیط هواپیما توکیو

گرچه شکوفه‌های گیلاس در فصل بهار در مرکز توجه قرار دارند و حاکم بی قید و شرط این فصل در توکیو هستند اما شکوفه‌های دیگری نیز در این فصل خودنمایی می‌کنند که زیبایی‌شان کمتر از شکوفه‌های گیلاس نیست. از آزلیاهای زیبای ماه آوریل در معبد نزو جینجا(Nezu-jinja ) که همچون پرده‌ای رنگین و طرح‌دار به محوطه این معبد زیبایی بخشیده‌اند تا ویستاریاهای خوش‌رنگ ماه می معبد کیمیدو تنجین (Kameido Tenjin)، سوسن و زنبق‌های لطیف باغ‌های کویشیکاوا کوراکوئن (Koishikawa Korakuen) و گل‌های ادریسی زیبای پارک سومیدا در ماه ژوئن. بهار در توکیو همانند جشن پر گلی است که نباید شرکت در آن را از دست داد، پس بدون فوت وقت با خرید بلیط هواپیما توکیو سفر پر گل خود را آغاز کنید.

خوراک فصلی

خرید بلیط هواپیما توکیو
بلیط هواپیما توکیو

غذاهای ژاپنی تکیه و جایگاه ویژه‌ای در فصلی بودن دارند. با آمدن فصل بهار و رشد سبزیجات و میوه‌جات تازه و در درسترس بودن مواد غذایی متنوع شاهد تغییراتی در منوی رستوران‌ها خواهید بود؛ پس منتظر جوانه ترد بامبو، سبزیجات کوهی، کلم بهار، و صدف شور و نیزه ماهی در منوی دریایی رستوران‌ها باشید. دیگر غذاهای بهاری به طرز حیرت آوری فقط و فقط در منوی فصل بهار دیده می‌شود. تا زمانی که گل‌ها و شکوفه‌های بهاری روییده‌اند و الهام بخش سرآشپزان شده‌اند، باید شاهد غذاهای عجیب و متفاوت بهاری در منوی رستوران‌ها و کافه‌ها باشید. طعم این نوشیدنی‌ها و خوراکی‌ها هرچه باشد قطعاً ارزش خرید بلیط هواپیما توکیو را دارند.

حس جشن

خرید بلیط هواپیما توکیو
بلیط هواپیما توکیو

تقویم رویدادهای توکیو در ماه‌های آوریل و می بسیار شلوغ است. برای تجربه یکی از این فستیوال‌های خاص و بی‌نظیر کافی است با خرید بلیط هواپیما توکیو در ماه آوریل به آساکوسا (Asakusa) بروید و شاهد تیراندازی با کمان بر روی اسب باشید. کماندران با لباس‌های سنتی بر روی اسب‌ها در فضایی مدرن تلفیق جالبی است که نباید از دست داد. در همین محل می‌توانید یکی از بزرگ‌ترین فستیوال‌های توکیو را ببینید؛ فستیوال سانجا ماستوری (Sanja Matsuri) که جمعیت فراوانی با خرید بلیط هواپیما توکیو در آن شرکت می‌کنند. چه برای شرکت در فستیوال باشد یا صرفاً برای دیدن طبیعت و شکوفه‌های زیبای ژاپنی، توکیو از مقاصدی است که در فصل بهار باید به آن سفر کرد و این کار را می‌توان با خرید بلیط هواپیما توکیو انجام داد.

برای خرید بلیط هواپیما توکیو و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: gotokyo.org

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید