بلیط هواپیما به توکیو پایتخت ژاپن

0
370
خرید بلیط هواپیما به توکیو ژاپن
بلیط هواپیما به توکیو ژاپن
بلیط هواپیما به توکیو پایتخت ژاپنReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 2Rating: 4.0بلیط هواپیما به توکیو پایتخت ژاپنبلیط هواپیما به توکیو پایتخت ژاپن شهر توکیو به عنوان پایتخت ژاپن هسته‌ی یکی از مهم‌ترین مناطق شهری دنیا شناخته می‌شود. قیمت بلیط هواپیما به توکیو

بلیط هواپیما به توکیو پایتخت ژاپن

شهر توکیو به عنوان پایتخت ژاپن با جمعیتی بیشتر از 13 میلیون نفر شهری و 37 میلیون نفر به احتساب حومه به عنوان هسته‌ی یکی از مهم‌ترین مناطق شهری دنیا شناخته می‌شود. این شهر بزرگ و ثروتمند و جذاب با چشم‌اندازهای پیشرفته از آینده در کنار چاشنی‌هایی از ژاپن قدیم، برای تمام سلیقه‌ها چیزهایی برای عرضه دارد.

سفر به ژاپن بدون بازدید از پایتخت، لطفی ندارد. در توکیو، چیزهای زیادی برای دیدن و کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد که در انتخاب بین آن ها سردرگم خواهید شد. در اینجا چند مورد از جاذبه‌های برجسته موجود در توکیو انتخاب شده تا اوقات خود را به بهترین نحو در ژاپن سپری کنید.

بلیط هواپیما به توکیو و بازدید از آسمان خراش SKYTREE

خرید بلیط هواپیما به توکیو ژاپن
بلیط هواپیما به توکیو ژاپن

آسمان خراشTOKYO SKYTREE  به سبک آینده‌گرایانه، با رنگ منحصر به فرد و ثبت شده‌ی خود با نام TOKYO SKYTREE WHITE  و نورپردازی فوق پیشرفته در می 2012 افتتاح شد. این پروژه در سال 2008 با هدف ساخت بلندترین برج رادیویی جهان آغاز شد. این برج با ارتفاع 634 متر به عنوان بلندترین برج رادیویی در جهان، توسط شرکت رکوردهای جهانی گینس در تاریخ 17 نوامبر 2011 ثبت شده است. همچنین رکورد دومین جایگاه را از نظر ارتفاع بعد از برج خلیفه بین دست‌سازهای بشر در اختیار دارد.

بلیط هواپیما به توکیو و بازدید از معبد Sensoji

خرید بلیط هواپیما به توکیو ژاپن
بلیط هواپیما به توکیو ژاپن

در طول دوره ادو و حکومت شوگون‌سالاری توکوگاوا (۱۶۰۳ تا ۱۸۶۸ میلادی)، معبد Sensoji به عنوان معبد اصلی برای عبادت بود. معبد سنسوجی یکی از جاذبه‌های گردشگری از نظر تاریخی و فرهنگی است. تعداد بازدیدکنندگان این معبد سالیانه بیش از 30 میلیون نفر می‌باشد که بسیاری از آن‌ها گردشگران خارجی هستند. دروازه اصلی بیرونی معبد  Sensojiو فانوس بزرگ، مشهورترین و بهترین مکان عکسبرداری برای بازدیدکنندگان معبد است.

بلیط هواپیما به توکیو و بازدید از پارک  Shinjuku Gyoen

خرید بلیط هواپیما به توکیو ژاپن
بلیط هواپیما به توکیو ژاپن

این پارک در ابتدا به عنوان یک باغ مخصوص خانواده سلطنتی برای تفریح و پذیرایی از مهمانان به عنوان یک ملک فرهنگی مهم طراحی و ساخته شد. گیوئین شینجوکو در 58 هکتار، شامل 3 نوع باغ است: یک باغ انگلیسی با تپه های ملایم و فضای عمومی، یک باغ فرانسوی با درختان چنار شرقی و یک باغ ژاپنی با یک آبشار مرکزی شناخته شده است.

در طول سال، رویدادهای متعددی در پارک برگزار می شود؛ رویدادهایی مانند جلسات عکاسی، نمایشگاه گل رز، نمایشگاه‌های هنر سنتی ژاپن و تئاتر ناوگاکو. علاوه بر این‌ها به طور معمول هر ماه، بازار سبزیجات توکیو و بازار گل گیوئین شینجوکو در این محل برگزار می‌شود. آوردن مشروبات الکلی به پارک ممنوع است تا اطمینان حاصل شود که صلح و آرامش در گیوئین شینجوکو  برقرار می‌باشد .بازدید از باغ در طول فصل شکوفه گیلاس و فصل درختچه‌های پاییز به شدت توصیه می شود، اما به طور کلی این باغ بهترین جایی است که می توان برای ساعاتی از سر و صدا و شلوغی گیج‌کننده‌ی ژاپن دور شد.

بلیط هواپیما به توکیو و بازدید از معبد  Meiji Jingu

خرید بلیط هواپیما به توکیو ژاپن
قیمت بلیط هواپیما به توکیو ژاپن

در آیین سنتی روز اول هر سال نو، معبد مئیجی جینگو، با مساحتی بیش از 700،000 متر مربع، حدود 3 میلیون نفر از عبادت‌کنندگان را در خود جای می‌دهد، با توجه به میزان سرسبزی  Meiji Jingu، غیرقابل باور است که این معبد در مجاورت مراکز تجاری شلوغ مانند  Harajuku، Omotesando و Shibuya قرار دارد. دسترسی به این معبد از ایستگاه Harajuku تنها 5 دقیقه زمان می‌برد.

بلیط هواپیما به توکیو و بازدید از پارک Ueno

خرید بلیط هواپیما به توکیو ژاپن
قیمت بلیط هواپیما به توکیو ژاپن

پارک Ueno فقط یک پارک نیست؛ شما می‌توانید تجربه‌ای تلفیقی از تاریخ، علم و فرهنگ ژاپن را در آن داشته باشید، همچنین می‌توانید زمانی را با حیوانات صرف کنید. پارک ابتدا بخشی از معبد Kaneiji بود، اما بعدها به عنوان یکی از اولین پارک‌های ملی در ژاپن از معبد جدا شد.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به ژاپن به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع
tokyo-skytree.jp
triplelights.com
wikitravel.org

به احتمال زیاد شما مطالب زیر را هم دوست خواهید داشت:
✅ بلیط هواپیما به ژاپن ، برای دیدن کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید