بلیط هواپیما جامائیکا و تجربه یک سفر لوکس

جامائیکا، محل تولد باب مارلی، مهد موسیقی رگی(Raggae) و جنبش راستافار، موارد فرهنگی بسیاری برای ارائه به جهان دارد. با درجات گوناگونی از موفقیت، سواحل زیادی در جهان به رقابت با سواحل جامائیکا پرداخته‌اند. اما زمانی که انگشتان پاهایتان میان شن‌های جزیره کارائیبی فرو برود، حاضر نخواهید شد جایگزینی برای سواحل جامائیکا قرار دهید. جامائیکا، جایی فراتر از یک مقصد ساحلی برای گردشگران است.

0
480
خرید بلیط هواپیما جامائیکا
بلیط هواپیما جامائیکا
بلیط هواپیما جامائیکا و تجربه یک سفر لوکسReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on May 11Rating: 4.0بلیط هواپیما جامائیکا و تجربه یک سفر لوکس - خرید بلیط هواپیما از اپلیکیشن سفرستانبلیط هواپیما جامائیکا - جامائیکا، محل تولد باب مارلی، مهد موسیقی رگی(Raggae) و جنبش راستافار، موارد فرهنگی بسیاری برای ارائه به جهان دارد. با درجات گوناگونی از موفقیت، سواحل زیادی در جهان به رقابت با سواحل جامائیکا پرداخته‌اند. اما زمانی که انگشتان پاهایتان میان شن‌های جزیره کارائیبی فرو برود، حاضر نخواهید شد جایگزینی

بلیط هواپیما جامائیکا سفر ساحلی به جزایری زیبا

جامائیکا جزیره‌ای در دریای کارائیب است که با موسیقی، غذاها و تنوع فرهنگی خود در دنیا شناخته شده است. این کشور در نزدیکی هائیتی و جمهوری دومینیکن قرار دارد. ابتدا مستعمره اسپانیا بود اما بعد تحت سلطه کمپانی هند شرقی قرار گرفت و مستعمره انگلیس شد. این کشور از نظر موسیقی بسیار غنی است و بسیاری از خوانندگان و نوازندگان آن به شهرت جهانی دست پیدا کرده‌اند. سبک موسیقی رگا از این کشور آمده است.

خرید بلیط هواپیما به جامائیکا
بلیط هواپیما به جامائیکا

جامائیکا، محل تولد باب مارلی، مهد موسیقی رگی(Raggae) و جنبش راستافار، موارد فرهنگی بسیاری برای ارائه به جهان دارد. با درجات گوناگونی از موفقیت، سواحل زیادی در جهان به رقابت با سواحل جامائیکا پرداخته‌اند. اما زمانی که انگشتان پاهایتان میان شن‌های جزیره کارائیبی فرو برود، حاضر نخواهید شد جایگزینی برای سواحل جامائیکا قرار دهید.

خرید بلیط هواپیما به جامائیکا
بلیط هواپیما به جامائیکا

جامائیکا، جایی فراتر از یک مقصد ساحلی برای گردشگران است. نخل‌های زیبا، شن‌های سفید سواحل، گیاهان قهوه، کوهستان حماسی آبی(Blue Mountains)، رودخانه‌های مواج برای قایق‌رانی و جنگل‌های سرزنده با گونه‌های متنوع، دلیل بسنده و قانع‌کننده‌ای برای خرید بلیط هواپیما جامائیکا هستند. باغ‌ها و پارک‌های زیبا از جاذبه‌های مخصوص جامائیکا هستند.

خرید بلیط هواپیما جامائیکا
بلیط هواپیما جامائیکا

در هر خیابانی از این جزیره حاصلخیز، خوشه‌های فراوان و شکوفه‌ها به چشم می‌خورند. در قلب جزیره، صدای موسیقی بسیار گوش‌نواز است. از موسیقی‌های بیس در کلوب‌های شبانه کینگستون گرفته تا، آواز هم‌خوانی‌های کلیسا هر جا که بروید، به گوشتان می‌رسد.

جزیره زیبای جامائیکا

خرید بلیط هواپیما جامائیکا
بلیط هواپیما جامائیکا

اگر موسیقی، نیازهای احساسی جامائیکا را ارضا می‌کند، غذا و نوشیدنی‌ها نیز، روح جزیره به‌حساب می‌آیند. میزان رضایت‌مندی گردشگران از غذاهای رستوران‌هایی که برای لذت غذاهای دریایی‌شان جایزه دریافت کرده‌اند، با غذا فروشی‌های کنار خیابان تقریباً به یک اندازه است. هم‌چنین، بهترین قهوه دنیا را اینجا می‌توانید نوش جان کرده و از مزه میوه‌های جالب استوایی امتحان کنید.

خلیج مونته‌گو و نگریل، دو پاتوق ساحلی اصلی در جامائیکا هستند. شن‌های نفیس، کلوب‌های زنده، رستوران‌های خوب و بازی گلف در سطح جهانی گردشگران زیادی را به خرید بلیط هواپیما جامائیکا تحریک و تشویق می‌کنند. کینگستون، پایتخت سرزنده و مهد موسیقی جزیره، میدان‌های قدیمی جورجیایی و عمارت‌های چشم‌گیر را در خود جای‌داده و از صدای ریتم موسیقی و همهمه شهر پرشده است. روستاهای ماهیگیری مکان‌های آرام جامائیکا هستند. اما بااین‌حال، چه به دنبال سفری ماجراجویانه باشید، چه سفری آرام، ریتم زندگی این جزیره شما را اغوا خواهد کرد.

بهترین زمان سفر به جامائیکا

خرید بلیط هواپیما جامائیکا
بلیط هواپیما جامائیکا

بهترین زمان سفر به جامائیکا، بدترین و سردترین فصل سال است. در فصل زمستان، از اواسط ماه دسامبر تا اواسط ماه آوریل، جامائیکا در گرم‌ترین و خشک‌ترین حالت ممکن قرار دارد. بااین‌حال، در این فصل هزینه سفر به جامائیکا نسبت به تابستان گران‌تر است. از ماه ژولای هزینه‌ها افت می‌کنند. برای صرفه‌جویی در هزینه سفر می‌توانید بلیط هواپیما جامائیکا را در ماه‌های تابستان خریداری کنید. در این فصل آب‌وهوای جامائیکا تفاوت چندانی با زمستان ندارد. هوا همچنان گرم است و گاهی اوقات مه‌آلود می‌شود. در ماه‌های سپتامبر و اکتبر جامائیکا طوفانی است و در ماه نوامبر بارندگی‌ها در این جزیره آغاز می‌شوند.

قوانین و آداب‌و‌رسوم محلی جامائیکا

خرید بلیط هواپیما جامائیکا
بلیط هواپیما جامائیکا

امنیت شخصی در جزایر اطراف کارائیب بسیار موضوع مهمی است. بنابراین اشیاء گران‌بهای خود را در ساحل و یا ماشین رها نکنید. در مناطق و سواحل دوردست، به‌خصوص در شب پیاده‌روی نکنید. مردم جامائیکا بسیار خونگرم و مهربان هستند، می‌توانید در صورت نیاز از آن‌ها سؤال کرده و کمک بخواهید. جامائیکایی‌ها از کمک کردن به شما لذت می‌برند.

هم‌چنین، برخلاف باور عموم، استفاده از مواد مخدر در جامائیکا، مجازات اعدام به دنبال دارد.

ساحل نگریل (Negril) در جامائیکا

خرید بلیط هواپیما جامائیکا
بلیط هواپیما جامائیکا

کسانی که بلیط هواپیما جامائیکا خریداری می‌کنند، بازدید از سواحل زیبا و پُرآوازه این کشور را در اولویت قرار می‌دهند. نگریل، یکی از زیباترین سواحل جامائیکا می‌باشد. این ساحل به خاطر صخره‌های سیاه‌رنگش نگریل نام‌گرفته است. نگریل درگذشته شهری برای ماهیگیری بود. گردشگران برای سبک زندگی آسان و راحت به این شهر می‌آیند و از شکوه و عظمت ساحل 7مایلی نگریل لذت می‌برند.

ساحل اوکو رایوس(Ocho Rios)  در جامائیکا

خرید بلیط هواپیما جامائیکا
بلیط هواپیما جامائیکا

در این منطقه علاوه بر ساحلی زیبا، دو جاذبه اصلی آبشار رودخانه‌ای دان(Dunn’s River Falls)  و فرن‌گولی(Fern Gully) وجود دارند. در ساحل اوکو رایوس نیز، تفریحاتی از قبیل تماشای دلفین‌ها در Dolphin Coveو تورهای گردش در تپه‌های ساحلی برای گردشگران ارائه می‌شوند.

خلیج مونته‌گو در جامائیکا

خرید بلیط هواپیما جامائیکا
بلیط هواپیما جامائیکا

خلیج مونته‌گو، با داشتن فعالیت‌ها و پاتوق‌های مهیجِ بسیار نسبت به سواحل دیگر، پایتخت گردشگری جامائیکا شناخته می‌شود. “Hip Strip” مکان موردعلاقه گردشگران در مونته‌گو است و اکثراً بلیط هواپیما جامائیکا را برای بازدید از این محل خریداری می‌کنند. بهترین رستوران‌ها و کافه‌ها را در اینجا خواهید یافت.

پورت آنتونیو (Port Antonio)

خرید بلیط هواپیما جامائیکا
بلیط هواپیما جامائیکا

گردشگران بین‌المللی جامائیکا، برای بار اول در سال‌های 1890 به خاطر موزه‌های این بندر به آنتونیو سفر کردند. باوجود سفرهای مکرر گردشگران به پورت آنتونیو، بندر نسبتاً تمیز و دست‌نخورده باقی‌مانده است. پرسه زدن در مرکز شهر تاریخی آنتونیو و بازدید از ویرانی‌های اطراف بندر که به سال 1729 مربوط می‌شوند، نگاهی واقعی به گذشته و حال جامائیکا  ارائه می‌دهد.

بازدید از فال‌ماوث (Falmouth)

خرید بلیط هواپیما جامائیکا
بلیط هواپیما جامائیکا

فال‌ماوث، پایتخت تِرِلاونی(Trelawny) ، در ساحل مرکزی شمال جامائیکا می‌باشد. این شهر به معماری‌های بی‌نظیری جورجیایی، پاتوق‌های متعدد بسیار و جدیدترین بندر برای گردش‌های آبی معروف است. برای سپری کردن اوقاتی خوش در این شهر ساحلی، کافی است بلیط هواپیما جامائیکا را خریداری کنید.

بازدید از پایتخت جامائیکا، کینگستون

خرید بلیط هواپیما جامائیکا
بلیط هواپیما جامائیکا

کینگستون، پایتخت جامائیکا، در سال 1692 بعد از زمین‌لرزه‌ای پیدا شد و یکی از بزرگ‌ترین شهرهای کارائیبی است. این شهر باوجود قرار گرفتن در موقعیت ساحلی و داشتن فرودگاه بین‌المللی، در میان مسافران تجاری، از محبوبیت بیشتری نسبت به مسافران گردشگری برخوردار است.

برای خرید بلیط هواپیما جامائیکا و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
tripsavvy.com
worldtravelguide.net
telegraph.co.uk

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید