پرسه در تونل های درختی دنیا

0
307
خرید بلیط هواپیما به ژاپن و بازدید از تونل های درختی
بلیط هواپیما به ژاپن و بازدید از تونل های درختی
پرسه در تونل های درختی دنیاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Oct 22Rating: 4.0پرسه در سبزترین کوچه باغ ‏های دنیاکوچه باغ های هر شهر رمانتیک ترین گذرگاهی است که نصیب گردشگرانی می‎شود که بلیط هواپیما می‎خرند تا در تونل‎هایی که با دار و درخت تزئین شده‌‏اند

پرسه در تونل های درختی دنیا

کوچه باغ های هر شهر رمانتیک ترین گذرگاهی است که نصیب گردشگرانی می‎شود که بلیط هواپیما می‎خرند تا در تونل‎هایی که با دار و درخت تزئین شده‌‏اند، دست در دست عزیزشان قدم بزنند و زیباترین تصاویر را با دوستان و آشنایان در شبکه‎های اجتماعی به اشتراک بگذارند. عموما وقتی در کلان شهرها قدم می‎زنیم درختان کالاهای نایابی به حساب می‎آیند که به همین سادگی ها پیدا نمی‎شوند. به همین مناسبت است که وقتی انبوهی از درختان کوچه‌‏ای را باغ می‎کنند و بر آسمانش طاق می‎زنند، برای خرید بلیط هواپیما به چنین مقصدی ذوق‌زده می‎شویم.

درختان قدیمی‏ترین موجودات زنده در این سیاره و بزرگترین منابع طبیعی می باشند. هوا را تمیز نگه داشته و باعث کاهش آلودگی صوتی می شوند و باعث ایجاد چشم اندازهای زیبا در طبیعت می شوند و هزاران عامل و منفعت دیگر که حتی ما بدون درخت نمی توانیم این دنیا را تصور کنیم. در ادامه این مطلب شاهد این زیبایی ها خواهیم بود.کوچه ها و تونل‌های درختی فوق العاده زیبا و دیدنی که مناظر بسیار زیبایی را ایجاد کرده اند. خرید بلیط هواپیما به مقصد این کوچه باغ‎ها و قدم زدن در این کوچه های جادویی احساس آرامش فراوانی به انسان میدهد و بسیار لذت بخش است. علاوه بر این مزیت های دیگری نیز دارد. کوچه هایی که از درخت پوشیده شده است، دما و رطوبت بهتر و مطبوع تری دارد و محیط زیست را زنده و سالم نگه می دارد.

با ما همراه باشید تا در برخی از زیباترین تونل های درختی دنیا قدمی بزینم:

بلیط هواپیما به ژاپن

کوچه باغ‎های شکوفه باران فوجی، کیتاکیوشو، کشور ژاپن

خرید بلیط هواپیما به ژاپن و بازدید از تونل های درختی
بلیط هواپیما به ژاپن و بازدید از تونل های درختی

این تونل شگفت‌انگیز و زیبا در شهر کیتاکیوشو کشور ژاپن قرار دارد که در فاصله شش ساعتی توکیو ساخته شده است. در این شهر بیش از 340 هزاردرخت گیلاس وجود دارد. به دلیل وجود تعداد زیادی از درخت‌های گیلاس در اطراف ریل راه‌آهن ایستگاه گینگوای شهر جینهای، در فصل بهار و در ماه آوریل، هنگامی که درخت‌ها شکوفه می‌دهند، صحنه حیرت‌آوری از رویش فراوان شکوفه‌ها در این ایستگاه به وجود می‌آید که همه را به وجد می‌آورد.

بلیط هواپیما به ژاپن

خزان چشم‌نواز تونل درختی ژنگو در توکیو، ژاپن

خرید بلیط هواپیما به ژاپن و بازدید از تونل های درختی
بلیط هواپیما به ژاپن و بازدید از تونل های درختی

باوجود اینکه توکیو را بیشتر با آپارتمان‌های کوچک و فضاهای پر ازدحام می‌شناسیم،  این شهر، نماد سرسبزی کامل است. باغ‌های استوایی و پارک‌های بسیاری در این شهر ساخته شده که این تونل زیبا یکی از آنهاست و در فاصله تقریبی یک مایلی از آرامگاه « می جینگو» ( آرامگاهی به یاد امپراطوری با همین نام که در سال 1912 فوت کرده است) قرار دارد. به هنگام برگ‌ریزان درختان ژنکو، نمایی زرد و نارنجی که یاد آور طبیعت پاییزی استف در شهر حاصل می‌شود.

بلیط هواپیما به اوکراین

کوچه باغ عاشقان در کلوان، اکراین

خرید بلیط هواپیما به اوکراین و بازدید از تونل های درختی
بلیط هواپیما به اوکراین و بازدید از تونل های درختی

کلوان، شهری کوچک در غرب اوکراین است با جمعیتی بالغ بر هشت هزار نفر. شهری تاریخی که قدمت آن به قرن پانزدهم باز می‌گردد ویرانه‌های قصر معروف کلوان در این شهر قرار دارند که یکی از قدیمی‌ترین قصرهای دنیاست. تونل بی‌نظیر لوکیشنی از یک فیلم یا برنامه تلویزیونی نیست، بلکه قسمتی از جاذبه‌های طبیعت است. تونل عشق، نامی است که مردم محلی به یکی از زیباترین نقاط کلوان در کشور اوکراین داده‌اند. سه کیلومتر از ریل راه‌آهن شهر کلوان که به کارخانه فیبرسازی ختم می‌شود از داخل این تونل می‌گذرد. البته هر قطاری، اجازه عبور از این ریل و تونل را ندارد بلکه فقط قطارهای باربری که مخصوص حمل چوب مورد نیاز کارخانه‌اند مجوز عبور از این تونل را دارند. در یکی از افسانه‌ها گفته می‌شود که اگر خانواده‌ای وارد این تونل شوند و صادقانه آرزو کنند، آرزوی آنان به حقیقت می‌پیوندد. پس اگر روزی گذرتان به اوکراین افتاد زمین به این تونل جادویی را فراموش نکنید.

بلیط هواپیما به آفریقای جنوبی

تونل درختان پرتوریا، در آفریقای جنوبی

خرید بلیط هواپیما به آفریقای جنوبی و بازدید از تونل های درختی
بلیط هواپیما به آفریقای جنوبی و بازدید از تونل های درختی

شهر پرتوریا در آفریقای جنوبی را بیشتر با عنوان« شهر انار» می‌شناسند و این وجه تسمیه به علت قرارگیری درختان انبوه پیچ در پیچ انار در این شهر است که نمایی تونلی ایجاد کرده‌اند. در اوایل نوامبر، هنگامی که درختان شکوفه بدهند، این طبیعت تحسین‌برانگیز حاصل خواهد شد که نمایی همچون تخت پادشاهی بنفش رنگ است!

بلیط هواپیما به کالیفرنیا

سقف از درختان سرو بر فراز تونل درختی کالیفرنیا

خرید بلیط هواپیما به کالیفرنیا و بازدید از تونل های درختی
بلیط هواپیما به کالیفرنیا و بازدید از تونل های درختی

خط ساحلی پوینت ریس که مرکز ایستگاه بی سیم مارکونی ( یکی از جدیدترین ایستگاه‌های رادیو در جهان و تنها ایستگاه رادیویی بازرگانی و تبلیغاتی در آمریکا) است، هم اکنون محل اسکان انواع گونه‌های سرو است که قدمت آنها بله صدها سال پیش باز می‌گردد. این نمونه زیبا، در نواع خود ستودنی است.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
buzzfeed.com
thousandwonders.net
modeonline.ir

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید