بهترین رستوران‌های رم ایتالیا

0
136
خرید بلیط هواپیما به رم و بازدید از رستوران ها
بهترین رستوران‌های رم
بهترین رستوران‌های رم ایتالیاReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Mar 4Rating: 4.5بهترین رستوران‌های رم ایتالیا - لذت‌بخش‌ترین اوقاتی که می‌شود در رم گذراندخرید بلیط هواپیما به رم. معروف ترین رستوران های رم. رستوران های خوب رم. رستوران های لاکچری رم. قیمت بلیط ارزان هواپیما به رم

بهترین رستوران‌های رم ایتالیا

 رم شهری زیبا با تاریخ و فرهنگ غنی که پایتخت ایتالیا را بر عهده‌دارند و به لحاظ وجود آثار تاریخی فراوان و زیبا مناظر جذاب طبیعی سالانه میزبان گردشگران بسیاری است که بلیط هواپیما به رم را خریده‌اند و میزان بالای گردشگران در روز باعث شده تا رستوران‌های بسیاری نیز در این شهر شروع به فعالیت کنند. رستوران‌های با شهرت و آوازه جهانی که توانسته‌اند سه ستاره میشیلن را نیز دریافت کنند؛

اما شاید انتخاب یک رستوران از میان این‌همه رستوران به‌نوعی چالش تبدیل شود. در زیر برخی از بهترین رستوران‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

عجیب‌ترین چیزهایی که در رم می‌شود دید

بهترین غذاهای ایتالیایی چیست؟

لاپرگولا

خرید بلیط هواپیما به رم و بازدید از رستوران ها
رستوران رمی لاپرگولا

 رستوران مجلل که در هتل کاوالیری رم واقع‌شده است. این رستوران به لطف سه ستاره‌ای که از میشیلن دریافت کرده است و غذاهای خوش‌طعم و فضا و محیط عالی که دارد شهره در جهان است. سبک آشپزی مدیترانه‌ای این رستوران توانسته خود را در دل بسیاری از اهالی شهر و گردشگرانی که بلیط هواپیما به رم خریده‌اند جای دهد. گرچه رستوران غذای با کیفیت و بسیار خوش‌طعمی دارد اما از فضای داخلی آن نیز نمی‌توان به‌راحتی عبور کرد اسباب و وسایل آنتیک، آثار هنری حیرت‌آور، پرده‌های طرح دار، ظروف دست‌ساز، با منظره‌های زیبا از روم این رستوران را به‌جای بی‌نظیر تبدیل کرده است.

ایماگو

خرید بلیط هواپیما به رم و بازدید از رستوران ها
رستوران رمی ایماگو

 از بهترین رستوران‌های رم که در هتل هاسلر قرار دارد. در این رستوران شاهد سبک آشپزی تلفیقی ایتالیایی خواهید بود که نشان از ذوق و قریحه سرآشپز جوان و پویای رستوران دارد. این سرآشپز جوان که جوایز فراوانی را برنده‌شده است به غذاهای ایتالیایی کمی چاشنی آشپزی بین‌المللی اضافه کرده و با منوی که به میهمانان ارائه می‌دهند همه را شگفت‌زده و شیفته خود کرده است ایماگو در طبقه ششم قرار دارد که باعث می‌شود تا هم‌زمان با غذا خوردن از منظره و چشم‌انداز زیبای شهر نیز لذت ببرید.

ایل پالیاچو

خرید بلیط هواپیما به رم و بازدید از رستوران ها
رستوران رمی ایل پالیاچو

یکی دیگر از رستوران‌هایی که توانسته است از میشیلن دو ستاره بگیرد رستوران ایل پالیاچو است. ایل پالیاچو با شجره‌نامه آشپزی بی‌عیب و نقص و موقعیت عالی (مرکز شهر روم) که دارد به مکانی عالی تبدیل‌شده است البته رستوران فقط برای ۲۸ نفر ظرفیت دارد.

آروما

خرید بلیط هواپیما به رم و بازدید از رستوران ها
رستوران رمی آروما

 رستوران آروما واقع در بام هتل مانفردی یکی از بهترین رستوران‌ها برای صرف غذا است آروما با سبک آشپزی تلفیقی مدیترانه‌ای و محیط زیبا و موقعیت خوبی که دارد در دل مردم محلی و گردشگرانی که بلیط هواپیما به رم خریده‌اند جای گرفته است. آروما به شما این امکان را می‌دهد تا در بالکن رستوران و هم‌زمان با میل کردن غذای خود از دیدن کلوسئوم پیش‌روی خود لذت ببرید. پس اگر بلیط هواپیما به رم خریدید و به دیدن کلوسئوم رفتید، حتماً به رستوران آروما نیز سری بزنید تا تجربه و خاطره‌ای کم‌نظیر از رم داشته باشید.

متامورفوسی

خرید بلیط هواپیما به رم و بازدید از رستوران ها
رستوران رمی متامورفوسی

 متامورفوسی واقع در پاریولی تلفیقی از کلاسیک و مدرنیته است و سرآشپز کلمبیایی دارد که به غذاها کمی چاشنی خلاقیت اضافه کرده و سرو می‌کند و منوی رستوران خود را طبق فصلی که در آن قرار دارد مدیریت می‌کنند و هر بار غذاهای جدیدی را به شما ارائه می‌دهد همین عوامل دست‌به‌دست هم داده‌اند تا متامورفوسی بتوانند ستاره میشیلن را کسب کند.

 میرابل

خرید بلیط هواپیما به رم و بازدید از رستوران ها
رستوران رمی میرابل

 میرابل رستورانی واقع در هتل اسپیلیندیر رویال است. کافی است به طبقه هفتم هتل بروید تا رستوران را پیش روی خود ببینید. سبک آشپزی رستوران تلفیقی از آشپزی سنتی محلی و آشپزی بین‌المللی است که همین امر جذابیت خاصی به غذاهای رستوران افزوده که طعم بی‌نظیر آن را نیز شامل می‌شود همین طعم بی‌نظیر و نیز محیط رستوران باعث شده تا میشیلن ستاره‌ای نیز به میرابل بدهد. کاملاً واضح است که موقعیت این رستوران در طبقه هفتم چشم‌انداز بسیار زیبای از شهر را نیز به میهمانان خود ارائه می‌دهد کافی است بلیط هواپیما به رم بخرید تا بتوانید طعم غذاهای رستوران میرابل را بچشید و اگر در هتل نیز اقامت داشته باشید حتی نیازی به خارج شدن از هتل ندارید کافی است به طبقه هفتم بروید.

ایل کانو وی یو ترییانی

خرید بلیط هواپیما به رم و بازدید از رستوران ها
رستوران رمی ایل کانو وی یو ترییانی

 ایل کانو وی یو ترییانی ماحصل زحمات و تلاش سه برادر است که عاشق غذا و آشپزی بوده‌اند البته تلاش‌های این سه نفر نتیجه داده و رستوران توانسته جزو رستوران‌های ستاره‌دار میشیلین باشد. ایل کانو وی یو ترییانی انواع غذاهای محلی و کلاسیک ایتالیایی را سرو می‌کنند. اگر بلیط هواپیما به رم خریده باشید و به این رستوران بروید اولین چیزی که شاید توجهتان را جلب کنند نقاشی‌های دیواری رستوران باشد که در کنار دکوراسیون مدرن رستوران ترکیب جالبی را ایجاد کرده است.

گلس هاستاریا

خرید بلیط هواپیما به رم و بازدید از رستوران ها
رستوران رمی گلس هاستاریا

 رستوران مدرن در مرکز شهر روم که با اسباب و وسایل مدرن و کیفیت عالی غذاهای خود توانسته جزو بهترین‌ها باشد و میشیلن یک ستاره به این رستوران مدرن بدهد سبک آشپزی رستوران بسیار خلاقانه است و فضای داخلی آن از نورپردازی بسیار خوبی برخوردار است هنگام خرید بلیط هواپیما به رم و سفر به این شهر حتماً از این رستوران دیدن کنید و طعم غذاهای خوب آن را بچشید.

اوپن کولونا

خرید بلیط هواپیما به رم و بازدید از رستوران ها
رستوران رمی اوپن کولونا

 رستورانی بسیار زیبا که دکوراسیون بسیار جالب و مدرن دارد سبک آشپزی رستوران بر پایه غذاهای سنتی است که کمی چاشنی مدرنیته به آن افزوده می‌شود خلاقیت سرآشپز در طبخ و سرو غذا و نیز محیط بسیار خوب رستوران باعث شده تا جزو رستوران‌های ستاره‌دار میشیلن شود. علاوه بر این رستوران دارای فضایی برای برگزاری انواع مراسم و رویدادها است.

آلورو

خرید بلیط هواپیما به رم و بازدید از رستوران ها
رستوران رمی آلورو

آلورو رستورانی است واقع در هتل هال تیلور سوئیت H’all Tailor suite با سبک آشپزی بی‌نظیر سرآشپز خود که به‌خوبی تعادل را بین سبک آشپزی سنتی و خلاقانه حفظ کرده است هر غذای آن می‌توانند داستان کارورزی این آشپز را که در ایتالیا و خارج از آن بازی دوره دیده بازگو کنند.

برای خرید بلیط هواپیما به رم به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

منبع:
elitetraveler.com

به احتمال زیاد شما مطالب زیر را هم دوست خواهید داشت:
بلیط هواپیما به رم ، برای دیدن کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید