بلیط هواپیما به روسیه

2
590
خرید بلیط هواپیما روسیه
بلیط هواپیما روسیه
بلیط هواپیما به روسیهReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Sep 3Rating: 4.5بلیط هواپیما روسیه - کشوری با تاریخچه‌ای طولانی و شهرهای زیبایی چون مسکو و سنت پترزبورگسرزمین پهناور روسیه با توجه به وسعت زیادی که دارد، مناظر طبیعی و جاذبه‎های دیدنی بسیاری را در خود جای داده است. در واقع مسافری که بلیط هواپیما روسیه خریداری می‎کند این فرصت را بدست می‎آورد تا با زیباترین دریاچه‎های جهان دیدار کند و از بزرگ‎ترین موزه‎ها نیز بازدید نماید. بلیط هواپیما مسکو خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

بلیط هواپیما روسیه

روسیه کشوری در شمال اوراسیا می باشد. به دلیل اینکه روسیه بیشتر در عرض های بالای جغرافیایی قرار گرفته، بیشتر مناطق آن سردسیر است حتی کشاورزی در این مناطق به دلیل شرایط آب و هوایی ممکن نمی باشد.

خرید آنلاین بلیط هواپیما برای کشور روسیه
بلیط هواپیما برای روسیه

بلیط هواپیما روسیه، پهناورترین کشور جهان

سرزمین پهناور روسیه با توجه به وسعت زیادی که دارد، مناظر طبیعی و جاذبه‎های دیدنی بسیاری را در خود جای داده است. در واقع مسافری که بلیط هواپیما روسیه خریداری می‎کند این فرصت را بدست می‎آورد تا با زیباترین دریاچه‎های جهان دیدار کند و از بزرگ‎ترین موزه‎ها نیز بازدید نماید. با این مقدمه و با توجه به اینکه برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال در سال 2018 میلادی بهانه خوبی است تا برای سفر، بلیط هواپیما مسکو یا بلیط هواپیما سن پترزبورگ بخرید و اتاقی در هتل‎های لوکس سن‎پترزبورگ یا مسکو رزرو کنید، تصمیم گرفتیم تا در قالب این مقاله کوتاه کمی از جاذبه‎های گردشگری روسیه برایتان تعریف کنیم.

خرید بلیط هواپیما به روسیه
بلیط هواپیما به روسیه

روسیه به عنوان بزرگ‌ترین و قدرتمند‌ترین عضو اتحاد جماهیر شوروی سابق، همچنان مقصدی ایده‎آل برای خرید بلیط هواپیما محسوب می‎شود. روسیه کشور تضادها و تفاوت‎هاست. از سواحل بزرگ نیمه گرمسیری در جنوب تا مناطق زمستانی و سرد در شمال، تقریبا هر نوع آب و هوایی در روسیه وجود دارد. شرق روسیه جمعیت کمتری دارد اما هنوز هم در این منطقه شهرهایی است که می‌توانند توریست‌ها و گردشگران بیشتری نسبت به مناطق غربی جذب نمایند. روسیه تاریخی غنی دارد و توریست‌ها به هر ناحیه‌ای که سفر کنند، می‌توانند نشانه‌ای از این تاریخ غنی را ببینند.

روسیه تا پیش از قرن هجدهم یک حکومت نه چندان نیرومند در خاور اروپا بود و وسعت آن چندان زیاد نبود. تا اینکه در آغاز قرن ۱۸ میلادی و با اصلاحاتی که تزار پتر بزرگ انجام داد، این کشور به یک امپراتوری پهناور و نیرومند تبدیل شد. در سال ۱۹۱۷ انقلاب کمونیستی در این کشور به وقوع پیوست و نام کشور به «اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی» تغییر یافت. روسیه، با عنوان جمهوری فدراتیو روسیه شوروی، مهمترین و بزرگ‌ترین جمهوری در اتحاد جماهیر شوروی بود. در سال ۱۳۷۰ شوروی پس از جنگ سرد طولانی با غرب فروپاشید  و فدراسیون روسیه به جای آن نشست.

در ادامه این مطلب با وب‎سایت سفرستان همراه باشید تا در مورد جاذبه‌‏های گردشگری کشور روسیه که برخی از آن‌ها در نظر گردشگران حکم یکی از عجایب هفتگانه را دارند، بیشتر آشنا شوید.

بلیط هواپیما برای بازدید از کاخ پترگوف

خرید بلیط هواپیما برای بازدید از کاخ پترگوف
بلیط هواپیما برای بازدید از کاخ پترگوف

پترگوف یکی از شهرهای منطقه ی فدرال سن پترزبورگ در شمال روسیه و ساحل جنوبی خلیج فنلاند است. جمعیت این شهر در سرشماری سال ۱۹۸۹ بالغ بر ۸۱٬۵۲۵۵ نفر بوده که در سرشماری سال ۲۰۰۲ به ۶۴٬۷۹۱۱ نفر کاهش یافته‌است. این مکان در اوایل قرن هفدهم به دستور پتر کبیر پادشاه روسیه در نزدیکی سنت پترزبورگ ساخته شد. این کاخ در کل روسیه پرطرفدارترین مکان‌ برای توریست‌ها است.

بلیط هواپیما سوچی شهری ساحلی

خرید بلیط هواپیما به شهر ساحلی سوچی
بلیط هواپیما به شهر ساحلی سوچی

سوچی در دریای سیاه بزرگ، مقصد ورزش‌های زمستانی است و در واقع میزبانی المپیک زمستانی ۲۰۱۴ نیز بر عهده‌ی این شهر بود. علاوه بر اسکی ، سوچی میزبان مسابقه‌ی فرمول ۱ جایزه بزرگ روسیه است و در سال ۲۰۱۸ نیز میزبان جام جهانی خواهد بود. علاوه بر برف زمستانی ، این شهر دارای آب و هوای نیمه گرمسیری و سواحل بزرگی است.این اقامت‌گاه ساحلی در روسیه بهترین مکان برای بازدید در زمستان‌های سرد و تابستان‌های گرم است. قدم زدن در پشته‌های خاکی دریا تجربه‌ی بسیار لذت بخشی خواهد بود. این شهر همچنین میزبان شمالی‌ترین مزارع چای در منطقه است.

بلیط هواپیما برای بازدید از دریاچه بایکال

خرید بلیط هواپیما برای بازدید از دریاچه بایکال
بلیط هواپیما برای بازدید از دریاچه بایکال

دریاچه بایکال دریاچه ‌ای در جنوب سیبری در کشور روسیه، میان استان ایرکوتسک و بوریاتیا است. این دریاچه در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است. بایکال قدیمی‌ ترین و عمیق‌  ترین دریاچه ی آب شیرین جهان است که در روسیه قرار دارد. از آنجایی که این دریاچه خیلی قدیمی و دور افتاده‌ است، دارای جانورانی است که فقط در این دریاچه یافت می‌شود این جانوران شامل تعداد زیادی از بی‌ مهرگان، چندین گونه از ماهی‌ها و فک آب شیرین دریاچه بایکال می‌باشند. فک آب شیرین بایکال تنها فک آب شیرین جهان است و دائماً در آب شیرین زندگی  می‌کند ؛دانشمندان بر این عقیده هستند که خوک‌های آبی این دریاچه در زمان های قدیم از اقیانوس شمالی (شمالگان) آمده و بعد از سفر به سمت بالای رودخانه، به این دریاچه رسیده‌‌اند. دریاچه بایکال بزرگترین منبع آب شیرین جهان به شمار می‌آید. تقریباً ۲۰ درصد تمام آب شیرین روی کره زمین در این دریاچه قرار دارد. این دریاچه ۳۱۵۰۰ کیلومتر مربع پهناوری دارد.

بلیط هواپیما سنت‌پترزبورگ

خرید بلیط هواپیما به شهر سنت‌پترزبورگ
بلیط هواپیما به شهر سنت‌پترزبورگ

دومین شهر بزرگ روسیه یعنی سنت پترزبورگ ممکن است به عنوان لنینگراد شناخته شده باشد اما بیشتر افراد آن را با نام تولدش یعنی سنت پترزبرگ می‌شناسند. این شهر در سال ۱۷۰۳ توسط زار پتر کبیر بنا نهاده شد، سنت پترزبورگ پس از آن پایتخت امپراتوری روسیه بود. نام آن در سال ۱۹۲۴ به لنینگراد تغییر کرد. به خاطر موقعیت آن در رودخانه‌ی نوا که به خلیج فنلاند ریخته و سپس وارد دریای بالتیک می‌شود ،این شهر موقعیتی عالی برای کشتی‌های کروز بوده و محبوب‌ترین مکان در روسیه است. این شهر به عنوان پایتخت فرهنگی روسیه شناخته شده و دارای یکی از بهترین مجموعه‌های هنری در جهان است.خیابان نوسکی معروف‌ترین خیابان خرید و خوردن نهار در این شهر است.

بلیط هواپیما مسکو

خرید بلیط هواپیما به مسکو
بلیط هواپیما به مسکو

مسکو به عنوان پایتخت روسیه مهم‌ترین شهر در روسیه است. این موضوع تنها به خاطر وجود مسائل سیاسی نیست. این شهر با جمعیتی بالغ بر ۱۲ میلیون نفر به خاطر تلاش‌های هنری آن، از جمله باله، سمفونی و هنر شناخته شده است. گنبد‌های پیازی شکل کلیساهای تاریخی آن، خط افق را پر می‌کنند. شکوه کرملین و میدان سرخ قابل توجه، یکی از بزرگترین میادین در جهان بوده و جزو مناظری است که نباید بازدید آن‌ها را از دست داد.شواهد دیگری که نشان می‌دهد گذشته‌ی مسکو همیشه هم خیلی تمیز نبوده را می‌توان در موزه های گولاگ و جنگ سرد دید.

بلیط هواپیما به شهر ولایت ولادی وستک

خرید بلیط هواپیما به شهر ولایت ولادی وستک
بلیط هواپیما به شهر ولایت ولادی وستک

کوه‌ها و دهانه‌هایی که این شهر را احاطه کرده‌اند ، مناظری زیبا و خیره کننده از آن ایجاد می‌کنند. آخرین توقف در راه آهن ترانس سیبری ، ولادی وستک را به بزرگترین بندر این کشور در اقیانوس آرام تبدیل کرده است. این شهر دارای جاذبه‌های فرهنگی بسیاری همچون تئاتر ، موزه و کنسرت است. بازیگر معروف یول برینر در سال ۱۹۲۰ در این شهر متولد شده است. مسافران شاید بخواهند در پارک‌های دوست داشتنی این شهر همچون Minny Gorodok که یک پایگاه نظامی بوده است، قدم بزنند. میدان اصلی این شهر Admiralsky Skver است.

بلیط هواپیما برای بازدید از موزه هرمیتاژ سن پترزبورگ

خرید بلیط هواپیما برای بازدید از موزه هرمیتاژ سن پترزبورگ
بلیط هواپیما برای بازدید از موزه هرمیتاژ سن پترزبورگ

هرمیتاژ بزرگترین و قدیمی ترین موزه فرهنگ و هنر جهان می باشد که در شهر سنت پترزبورگ روسیه قرار دارد. این موزه در سال 1764 توسط کاترین کبیر راه اندازی شده است و در حال حاضر با داشتن بیش از سه میلیون اثر هنری بزرگترین کلکسیون نقاشی در جهان است.

مجموعه عظیم آرمیتاژ در شش بنا به نمایش گذاشته شده‌است. بنای اصلی، کاخ زمستانی نام دارد و در گذشته محل سکونت رسمی تزارهای روسیه بوده‌است. موزه آرمیتاژ شعبه‌هایی بین‌المللی در آمستردام، لندن و لاس وگاس نیز دارد. از جمله هنرمندانی که آثارشان نقاط قوت مجموعه هنر غرب در موزه ارمیتاژ هستند، می‌توان به میکل‌آنژ، لئوناردو دا وینچی، پیتر پل روبنس، آنتونی فان دیک، رامبرانت، آگوست رودن، کلود مونه، پل سزان، ونسان ون گوگ، پل گوگن و پابلو پیکاسو اشاره کرد.

البته این موزه مجموعه آثار متعددی دارد که از جمله آنها می‌توان به نشان‌ها، لباس‌ها و جواهرات سلطنتی، مجموعه متنوعی از جواهرات ساخته فابرژهو بزرگترین کلکسیون موجود در  جهان از طلای باستانی متعلق به اروپای شرقی و آسیای غربی اشاره کرد.

برای خرید بلیط هواپیما روسیه و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع:
seeiran.ir
fa.wikipedia.org
jadehayesabz.ir
beytoote.com

2 دیدگاه ها

  1. روسیه یکی از کشورهای زیبا و پر از جاذبه گردشگریه .عکس های زیبایی که گذاشتین آدمو وسوسه میکنه در سریعترین زمان ممکن یه پرواز خارجی از سفرستان به مقصد روسیه رزرو کنه و ازش لذت ببره.

    • سفرستان همیشه پرواز خارجی با قیمت های مناسب رو پیشنهاد میده
      میتونید تو کانال ما عضو بشید و از تخفیف ها و پروازهای خارجی جدیدی که باز می شود اطلاع پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید