بلیط هواپیما به ریکیاویک ایسلند شهر دیدنی‌های بی‌نظیر

0
271
خرید بلیط هواپیما به ریکیاویک ایسلند
بلیط هواپیما به ریکیاویک ایسلند
بلیط هواپیما به ریکیاویک ایسلند شهر دیدنی‌های بی‌نظیرReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jan 24Rating: 4.0بلیط هواپیما به ریکیاویک ایسلند شهر دیدنی‌های بی‌نظیر - این همه زیبایی تابه‌حال یک‌جا دیده‌اید؟خرید بلیط هواپیما به ریکیاویک ایسلند. شمالی ترین منطقه جهان. جاهای دیدنی ایسلند. جاهای دیدنی ریکیاویک. قیمت بلیط هواپیما ریکیاویک

بلیط هواپیما به ریکیاویک ایسلند شهر دیدنی‌های بی‌نظیر

ریکیاویک (خلیج دودی) شمالی‌ترین پایتخت جهان است. جمعیت این شهر بسیار کم بوده و فقط در حدود 200,000 نفر است. ریکیاویک مجموعه‌ای از جاهای دیدنی و فعالیت‌هایی را ارائه می‌دهد که برای دوستداران فرهنگ و طبیعت بسیار جذاب و دلپسند است. همانند بسیاری از شهرها گزینه‌های مناسب برای دیدار از جاهای دیدنی و فعالیت‌هایی که پس از خرید بلیط هواپیما به ریکیاویک زیبا می‌توان انجام داد، بسیار متنوع و زیاد هستند. از صحنه‌ها و مکان‌های هنری گرفته تا گنجینه‌ای از جذبه‌های فرهنگی و تاریخی، ریکیاویک دارای فرصت‌های بی‌شماری برای بازدید کردن و لذت بردن هر قشری از جامعه و در هر سنی است.

با ما همراه باشید چون در ادامه چند مورد از مکان‌های دیدنی و فعالیت‌هایی که می‌توانید پس از خرید بلیط هواپیما به ریکیاویک انجام دهید، برای شما توضیح داده‌شده است تا انتخاب شما از بین فعالیت‌های بی‌شمار کاری آسان‌تر باشد.

به تماشای نورهای شمالی (Aurora Borealis) بروید

نورهای شمالی می‌توانند چشم‌اندازی خارق‌العاده و بی‌نظیر باشند. هاله‌هایی از رنگ سبز زمردی را تصور کنید که به رنگ پردازی آسمان تاریک و تیره دست‌زده‌اند؛ اما دانشمندان دلیلی کسل‌کننده را برای وقوع این پدیده بی‌نظیر توضیح داده‌اند. با توجه به گفته‌های مرکز نورهای شمالی ” برخورد بین ذرات ریز باردار از خورشید که به اتمسفر زمین وارد می‌شوند، باعث وقوع چنین پدیده‌ای شده است.” هنوز هم که هنوز است این پدیده یک چشم‌انداز نفس‌گیر است و اگر شما بلیط هواپیما به ریکیاویک خریده‌اید سفرکرده‌اید، حتماً باید کمی از وقت خود را برای خیره شدن و تماشای نورهای شمالی سپری کرده و از تماشای این پدیده بی‌نظیر لذت ببرید.

دایره طلائی

دایره طلائی یک مسیر بسیار محبوب 300 کیلومتری است که از کنار پارک ملی تینگولیر (Thingvellir) و آبشار دوقلوی گولفوس (Gullfoss) (آبشارهای طلائی) و فواره حرارتی دره هاکادالور (Haukadalur)، که در هر پنج دقیقه آب را تا ارتفاع 18 تا 30 متری به هوا پرتاب می‌کند، عبور می‌کند و در کنار مکان‌های دیگر، از جاذبه‌های دیدنی این ناحیه می‌باشند. با توجه به گفته‌های بازدیدکنندگان اخیر، که بلیط هواپیما خریده و به ایسلند سفرکرده‌اند، دایره طلائی مکانی است که دیدار از آن را در هنگام سفر به ریکیاویک نباید از دست داد؛ اما وسایل حمل‌ونقل عمومی به این مکان سفر نمی‌کنند و شما باید یا یک ماشین کرایه کنید و یا این‌که به تورهای سازمان داده‌شده در درون شهر ریکیاویک بپیوندید و همراه آن‌ها از این مکان دیدن کنید. مسافران گذشته شرکت‌هایی همچون (Gray Line Iceland) و (Reykjavik Excursions) را پیشنهاد می‌کنند.

مسافر خورشید (Solfar)

خرید بلیط هواپیما به ریکیاویک ایسلند
مسافر خورشید ریکیاویک

پس از خرید بلیط هواپیما به ریکیاویک قادر به یافتن مجسمه‌های بی‌شماری در سرتاسر ریکیاویک خواهید بود؛ اما برای مشاهده چشم‌اندازی دیدنی و تماشای یکی از قطعه‌های سمبلیک این شهر، در کنار آب‌نما حرکت کنید تا به مسافر خورشید (که عموماً به اسم Solfar شناخته می‌شود برسید. این مجسمه از جنس استیل توسطیان گونار آرناسون (Jon Gunnar Arnason) طراحی‌شده است. مسافر خورشید یک کشتی وایکینگ بوده که با خورشید بیعت کرده است. مکان قرار گرفتن آن نیز همچنین چشم‌اندازهایی بی‌نظیر و بسیار تماشایی را از کوهستان اِسیا (Esja) ارائه می‌دهد.

یک کوهستان پراکنده که پر از مسیرهای کوه‌پیمایی است. شما خواهید توانست با خریداری بلیط هواپیما به مقصد ریکیاویک از این مجسمه بی‌نظیر دیدار کنید. اگرچه وقت زیادی را صرف پیمودن راه و برگشت از مسافر خورشید خواهید کرد (در حدود یک مایلی مرکز شهر قرارگرفته است) تا اینکه صرف عکس گرفتن بکنید. بازدیدکنندگان اخیر تعریف زیادی از این مکان کرده و پیشنهاد کرده‌اند که اگر بلیط هواپیمایتان به مقصد ریکیاویک است، حتماً از این مجسمه نیز دیدار کنید. هارپا (Harpa) نیز در نزدیکی این مکان قرارگرفته که این مکان را به یک جاذبه عالی تبدیل کرد قبل یا بعد از بازدید از سالن کنسرت از آن دیدار کنید.

کلیسای هالگریمور (Hallgrimur’s church or Hallgrimskirkja)

خرید بلیط هواپیما به ریکیاویک ایسلند
کلیسای هالگریمور

کلیسای هالگریمور مرتفع‌ترین و بزرگ‌ترین کلیسای ایسلند همچنین مکانی است که بیشترین عکس‌ها از آن عکس‌برداری شده است. این کلیسا نام خود را از نویسنده اشعار روحانی و محقق کلیسا، کشیش هالگیریمو پِتورسون (Hallgrimur Prtursson) گرفته است. ساخت‌وساز این کلیسا در سال 1945 میلادی آغازشده و حدود 50 سال به طول انجامیده است. شکل این ساختمان آینده نگرانه ترکیبی از یک صلیب، یخچال طبیعی و کشتی فضایی است. مسافرانی که اخیراً از این مکان بازدید کرده‌اند شدیداً دیدار از این مکان و عکس گرفتن در کنار آن را توصیه کرده‌اند. شما همچنین می‌توانید با دیدار از این کلیسا به کنسرت‌های روحانی که در این کلیسا در طول ظهر و در روزهای پنجشنبه و شنبه اجرا می‌شود گوش فراداده و از آن‌ها دیدن نمایید.

بسیاری همچنین پیشنهاد می‌کنند تا مبلغی حدود 9 دلار را پرداخته و به آسانسوری که در این کلیسا وجود دارد سوار شده و به قسمت بالایی و مرتفع این کلیسا بروید. در آنجا شما خواهید توانست یک چشم‌انداز 360 درجه از ریکیاویک را داشته باشید. پس خریداری بلیط هواپیما به مقصد ریکیاویک و بازدید از این کلیسا یکی از کارهایی است که باید در لیست شما در بازدید از ریکیاویک قرار بگیرد.

می‌توانید اطمینان حاصل کنید که ریکیاویک شهری بی‌نظیر است و شما با خریداری بلیط هواپیما و سفر به این شهر به همراه خانواده‌تان، سفری رؤیایی و خاطره‌انگیز را تجربه خواهید کرد.

برای خرید بلیط هواپیما به ایسلند به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
guidetoiceland.is
travel.usnews.com

به احتمال زیاد شما مطالب زیر را هم دوست خواهید داشت:
بلیط هواپیما به ایسلند ، برای دیدن کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید