بلیط هواپیما ساموئی تایلند

ساموئی برای بسیاری از افراد همانند زمینِ بازی، پر از ماجراجویی‌های جدید و ناشناخته است که 9 جزیره آن در آب‌های نیلگون اقیانوس آرام قرار دارند و تنها با شش ساعت پرواز از سیدنی می‌توان به ساموئی رسید. ساموئی به لحاظ جغرافیایی نیز بسیار شگفت‌انگیز و دیدنی است؛ سواحل شنی سفید، رشته‌کوه‌های آتش‌فشانی، جنگل‌های بارانی، رودخانه‌ها و آبشارهای دیدنی همگی ساموئی را به جزیره‌ای دیدنی تبدیل کرده‌اند

0
155
خرید بلیط هواپیما ساموئی
بلیط هواپیما ساموئی
بلیط هواپیما ساموئی تایلندReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on May 26Rating: 4.0بلیط هواپیما ساموئی و کشف شگفتی های بی نظیر آن - خرید بلیط هواپیما تایلندبلیط هواپیما ساموئی - ساموئی برای بسیاری از افراد همانند زمینِ بازی، پر از ماجراجویی‌های جدید و ناشناخته است که 9 جزیره آن در آب‌های نیلگون اقیانوس آرام قرار دارند و تنها با شش ساعت پرواز از سیدنی می‌توان به ساموئی رسید. ساموئی جغرافیایی نیز شگفت‌انگیز است؛ سواحل شنی سفید، رشته‌کوه‌های آتش‌فشانی بلیط هواپیما تایلند

بلیط هواپیما ساموئی تایلند

ساموئی برای بسیاری از افراد همانند زمینِ بازی، پر از ماجراجویی‌های جدید و ناشناخته است که 9 جزیره آن در آب‌های نیلگون اقیانوس آرام قرار دارند و تنها با شش ساعت پرواز از سیدنی می‌توان به ساموئی رسید. ساموئی به لحاظ جغرافیایی نیز بسیار شگفت‌انگیز و دیدنی است؛ سواحل شنی سفید، رشته‌کوه‌های آتش‌فشانی، جنگل‌های بارانی، رودخانه‌ها و آبشارهای دیدنی همگی ساموئی را به جزیره‌ای دیدنی تبدیل کرده‌اند که باید با خرید بلیط هواپیما ساموئی از آن دیدن کرد. بزرگ‌ترین شهر و پایتخت ساموئی آپیا نام دارد و دو جزیره اصلی و شاخص آن ساوائی و اوپولو هستند. مردم ساموئی علاوه بر زبان بومی خود یعنی ساموئی، به زبان انگلیسی نیز حرف می‌زنند. پول این جزیره نیز طلای ساموئی است.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما بوریرام
✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما بانکوک
✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما کانچانابوری

فرهنگ ساموئی

خرید بلیط هواپیما ساموئی
بلیط هواپیما ساموئی

فرهنگ ساموئی بیش از 3000 سال قدمت دارد و در افسانه‌ها و اساطیر ساموئی‌ها آمده که اجداد آن‌ها از بهشت و از طرف خدایان به این جزیره کشانده شده‌اند تا در اینجا سکونت کنند. قدیمی‌ترین سکونت شناخته‌شده انسان در ساموئی در مولیفینوا در جزیره اوپالو است که قدمت آن به حدود 3000 سال قبل باز می‌گردد. اهرام سنگی و تپه‌هایی که در جزیره یافت شده‌اند بحث‌ها و نظریه‌های مختلفی را در مورد این مرحله از تاریخ ساموئی شکل داده‌اند که بهترین راه اطلاع از این نظریه‌ها خرید بلیط هواپیما ساموئی و سفر به این جزیره است.

فرهنگ و خانواده‌های ساموئی

خرید بلیط هواپیما ساموئی
بلیط هواپیما ساموئی

فرهنگ ساموئی قدمتی 3000 ساله دارد. مهمان‌نوازی، احترام به سنت‌ها، خوش‌رویی و استقبال گرم از میهمانان جزء جدایی‌ناپذیر فرهنگ ساموئی است. ساموئی سه ساختار کلیدی دارد که بد نیست هنگام خرید بلیط هواپیما ساموئی از آن اطلاع داشته باشید. این سه ساختار عبارت‌اند از: ماتای( رهبران)، آگیا( خانواده‌های بزرگ- خاندان)، و کلیسا.

ماتای‌ها رهبران خانواده‌های بزرگ هستند و نقش بسیار پیچیده‌ای همانند حمایت از خانواده و وظایف مدنی و سیاسی در روستا دارند. حدود 362 روستا با 18000 ماتای در کل جزیره ساموئی وجود دارد.

آگیاها یا خانواده‌های بزرگ متشکل از والدین، برادران و خواهران، فرزندان، پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها، پسر و دخترعموها و پسر و دخترخاله‌ها و پسر و دخترعمه‌ها، خواهرزاده‌ها و برادرزاده‌ها است که همگی در یک روستا با یکدیگر زندگی می‌کنند. و وقتی یکی از اعضای خانواده با فردی در روستای دیگر ازدواج کند خانواده جدید نیز به این خانواده اضافه‌شده و بخشی از این آگیا می‌شوند و در خوشی و اندوه همگی در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند.

کلیسا و فرهنگ مسیحیت یکی از معدود تأثیرات فرهنگ غرب است که در ساموئی نیز پذیرفته‌شده و آداب‌ورسوم آن اجرا می‌شود. این سیستم خانوادگی در ساموئی برای برخی از افراد به‌قدری جذاب است که با خرید بلیط هواپیما ساموئی خواهان دیدن این خانواده‌ها از نزدیک هستند.

جاذبه‌های ساموئی: موزه رابرت لوئی استیونسون

خرید بلیط هواپیما ساموئی
بلیط هواپیما ساموئی

رابرت لوئی استیونسون یکی از محبوب‌ترین نویسندگان سبک ماجراجویی بوده است. گرچه رابرت داستان‌های ماجراجویانه فراوانی نوشته است و به‌نوعی این تفکر را در ما به وجود می‌آورد که احتمالاً این ماجراجویی‌ها اندکی تجربه شخص نویسنده را دارند اما واقعیت این است که این نویسنده محبوب از بیماری سل رنج می‌برده است. در سن بیست‌سالگی فردی به او مراجعه کرده و از جزیره‌ای صحبت می‌کند که آب‌وهوای گرم و مطبوعی دارد که می‌تواند درد وی را کاهش دهد و پیشنهاد می‌کند که رابرت به این جزیره نقل‌مکان کند. گرچه استیونسون به سفر علاقه فراوانی داشت و همان‌طور که خود می‌گوید، به خاطر لذت سفر کردن است که به سفر می‌رود؛ اما 10 سال پس‌ازاینکه پیشنهاد رفتن به جزیره برای وی مطرح شد باروبنه سفر را بست و با همسرش سفر به ساموئی را آغاز کرد. استیونسون حدود پنج سال قبل از مرگش در این جزیره ساکن بود. و خانه وی که اکنون به موزه تبدیل‌شده یکی از جاذبه‌های ساموئی محسوب می‌شود که با خرید بلیط هواپیما تایلند باید از آن دیدن کرد.

جزیره مانونو

خرید بلیط هواپیما ساموئی
بلیط هواپیما ساموئی

جزیره کوچک و کهن مانونو سومین جزیره پرطرفدار ساموئی به شمار می‌رود. این جزیره کوچک و جادویی به فاصله 4 کیلومتر از جنوب شرقی ساحل اوپولو قرار دارد و برای رفتن به آن باید از قایق استفاده کنید. مانونو فقط چهار روستا دارد که عمده شغل مردمان آن ماهیگیری است. با خرید بلیط هواپیما ساموئی و سفر به مانونو آرامشی کم‌نظیر را تجربه خواهید کرد. در مانونو هیچ ماشینی وجود ندارد. سگ‌ها نیز اجازه ورود به جزیره را ندارند و تنها صدایی که در این جزیره به گوش شما خواهد رسید صدای امواج دریا و طبیعت است. اگر از سروصدا و شلوغی شهرها گریزان هستید همین الان با خرید بلیط هواپیما ساموئی سفر آرامش‌بخش خود را به مانونو آغاز کنید.

ساحل لالومانو

خرید بلیط هواپیما ساموئی
بلیط هواپیما ساموئی

یکی از سواحل طبیعی و دست‌نخورده ساموئی ساحل لالومانو است که در جنوب شرقی اوپولو قرار دارد و همان‌طور که در سرتاسر جزیره بر روی تابلوها نوشته‌شده به لالومانو بیایید و تکه‌ای از بهشت را تجربه کنید. لالومانو مختص کسانی است که اقیانوس را دوست دارند و به انواع موجودات و تفریحات آبی علاقه‌مند هستند. شما می‌توانید با خرید بلیط هواپیما ساموئی انواع ماهی‌های گرمسیری را در این جزیره مشاهده کنید.

برای خرید بلیط هواپیما ساموئی و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

 

منابع
islandescapes.com.au
samoa.travel

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید