برنامه سفر سانتورینی و بلیط هواپیما برای سفری 2 روزه

به نظرتان امکان دارد که کسی بلیط هواپیما سانتورینی بخرد و در عرض 48 ساعت بتواند از اکثر زیبایی‌های این جزیره شگفت‌انگیز لذت ببرد؟ احتمالا کمی‌ بعید به نظر برسد. چراکه سانتورینی مملو از مکان‌های تاریخی، جاذبه‌های دیدنی، استراحتگاه‌های امن و آسوده بوده و بساط تفریحات متنوعی در آن برپا شده است. اما به‌هرحال با یک برنامه‌ریزی دقیق می‌توان بلیط هواپیما سانتورینی خرید و آخر هفته لذت‌بخشی در این جزیره درخشان یونانی سپری کرد. در عین حال شاید خودتان نتوانید به‌خوبی چنین برنامه دقیقی تنظیم کنید.

0
62
خرید بلیط هواپیما سانتورینی
بلیط هواپیما سانتورینی
برنامه سفر سانتورینی و بلیط هواپیما برای سفری 2 روزهReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 16Rating: 3.5بلیط هواپیما سانتورینی به همراه برنامه سفر 2 روزه آن - خرید بلیط هواپیما از سفرستانبه نظرتان امکان دارد که کسی بلیط هواپیما سانتورینی بخرد و در عرض 48 ساعت بتواند از اکثر زیبایی‌های این جزیره شگفت‌انگیز لذت ببرد؟ احتمالا کمی‌ بعید به نظر برسد. چراکه سانتورینی مملو از مکان‌های تاریخی، جاذبه‌های دیدنی، استراحتگاه‌های امن و آسوده بوده و بساط تفریحات متنوعی در آن برپا شده است.

برنامه سفر سانتورینی و بلیط هواپیما برای سفری دو روزه

به نظرتان امکان دارد که کسی بلیط هواپیما سانتورینی بخرد و در عرض 48 ساعت بتواند از اکثر زیبایی‌های این جزیره شگفت‌انگیز لذت ببرد؟ احتمالا کمی‌ بعید به نظر برسد. چراکه سانتورینی مملو از مکان‌های تاریخی، جاذبه‌های دیدنی، استراحتگاه‌های امن و آسوده بوده و بساط تفریحات متنوعی در آن برپا شده است. اما به‌هرحال با یک برنامه‌ریزی دقیق می‌توان بلیط هواپیما سانتورینی خرید و آخر هفته لذت‌بخشی در این جزیره درخشان یونانی سپری کرد. در عین حال شاید خودتان نتوانید به‌خوبی چنین برنامه دقیقی تنظیم کنید. به همین دلیل در مطلب زیر ما یک برنامه جامع و مناسب برای چشیدن طعم لذت‌های مختلف خرید بلیط هواپیما سانتورینی تهیه کرده‌ایم. مطلب زیر را بخوانید و پس از آن بار و بندیل سفر را برای تجربه لحظاتی شگفت‌انگیز ببندید.

روز اول مسافرت

خرید بلیط هواپیما سانتورینی
بلیط هواپیما سانتورینی

با خرید بلیط هواپیما سانتورینی روز اول مسافرت به این جزیره زیبا و تحسین‌برانگیز را آغاز می‌کنیم. در روز اول بخش‌های عمده‌ای از زیبایی‌های سانتورینی را با هم خواهیم دید. پس خود را برای یک روز پر از هیجان و خاطره‌انگیز آماده کنید. روستای کاماری با جاذبه‌های متنوع خود به همراه چند آثار هنری و باستانی، بخش‌های اصلی مسافرت شما به سانتورینی را در روز اول تشکیل خواهند داد.

روستای کاماری (Kamari Village)

خرید بلیط هواپیما سانتورینی
بلیط هواپیما سانتورینی

زمان بازدید: از ساعت 8 تا 11

وقتی بلیط هواپیما سانتورینی می‌خرید و مسافر این شهر می‌شوید، حتما باید برنامه مفصلی برای بازدید از روستای کاماری در این جزیره داشته باشید. چراکه گنجینه‌های عظیمی ‌از یونان باستان به همراه مناظر طبیعی فوق‌العاده دیدنی در دل روستای کاماری نهفته‌اند. ساحل این روستا می‌تواند ساعت‌ها میزبان لحظات آرامش‌بخش شما باشد. ضمنا، در سرتاسر روستای کاماری می‌توان چندین رستوران و کافه دید و با حضور در آنها، غذاها و نوشیدنی‌های لذیذ نوش جان کرد.

خرابه‌های تیرا (Ancient Thira)

خرید بلیط هواپیما سانتورینی
بلیط هواپیما سانتورینی

زمان بازدید: از ساعت 12 تا 13:30

بلیط هواپیما سانتورینی می‌تواند به وسیله‌ای برای سفر در زمان تبدیل شود. به شرط اینکه شما برنامه­ای برای بازدید از خرابه‌های تیرا داشته باشید. مکانی که تاریخ را به صورت شفاهی می‌تواند به بازدیدکنندگانش تعریف کند. سازه‌های سنگی، ساختمان‌های قدیمی، گورستان‌های باستانی و چندین مولفه دیگر باعث شده­اند که تیرا به محلی مناسب برای عاشقان فرهنگ و تمدن تبدیل شود.

موزه مواد معدنی و فسیلی (Museum Of Minerals And Fossils)

خرید بلیط هواپیما سانتورینی
بلیط هواپیما سانتورینی

فاصله با مکان قبلی: 14 کیلومتر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 30 دقیقه

شماره تلفن: 306977260048+

زمان بازدید: از ساعت 15 تا 16

بد نیست هنگام خرید بلیط هواپیما سانتورینی سری هم به روستا پِریسا در این جزیره بزنید و در آنجا به تماشای موزه مواد معدنی و فسیلی بروید. سنگ‌های معدنی رنگارنگ در این موزه واقعا چشم‌نواز هستند. گفته می‌شود که قدیمی‌ترین سنگ این موزه متعلق به 1 میلیارد سال پیش هست. موضوعی که به‌شدت باعث افزایش علاقه گردشگرانی از قشرهای مختلف به موزه مواد معدنی و فسیلی می‌شود.

صومعه الیاس پیامبر (Profitis Ilias)

خرید بلیط هواپیما سانتورینی
بلیط هواپیما سانتورینی

فاصله با مکان قبلی: 10 کیلومتر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 20 دقیقه

شماره تلفن: +302286031210

مدت زمان بازدید: از ساعت 16:30 تا 18

جدا از اهمیت تاریخی و فرهنگی، آنچه صومعه الیاس را در نظر بازدیدکنندگان بی‌همتا جلوه می‌دهد، معماری با شکوه این صومعه است. پیشنهاد ما به شما این است که حتما هنگام خرید بلیط هواپیما سانتورینی برنامه مفصلی برای بازدید از این صومعه ترتیب دهید. مکان فوق‌العاده زیبایی که متعلق به سال 1711 میلادی بوده و با رفتن به فضای داخلی آن می‌توان مجسمه‌های چوبی، کتاب‌های قدیمی‌ و انواع هنرنمایی‌ها را دید.

گالری فضای هنری (Art Space)

خرید بلیط هواپیما سانتورینی
بلیط هواپیما سانتورینی

فاصله با مکان قبلی: 600 متر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 5 دقیقه

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 10 دقیقه

شماره تلفن: +302286032774

زمان بازدید: از ساعت 18:15 تا 19:30

مناطق مختلف یونان همیشه محلی مورد علاقه برای هنرمندان بوده‌اند. جزیره سانتورینی هم از این قاعده مستثنی نیست. وقتی شما بلیط هواپیما سانتورینی می‌خرید، باید انتظار دیدن فضاهای هنری چشم‌نوازی داشته باشید. یکی از این فضاها که شهرت فراوانی دارد، گالری فضای هنری سانتورینی هست. در این مکان، تاریخ، هنر و فرهنگ پیوند عمیقی با یکدیگر ساخته‌اند. با تماشای آثار این گالری می‌توان لذت فراوانی از سفر به سانتورینی برد.

روز دوم مسافرت

خرید بلیط هواپیما سانتورینی
بلیط هواپیما سانتورینی

روز دوم سفر شما هم مثل روز اول پر از لحظات جذاب و خاطره‌انگیز خواهد بود. دیدن روستای اویا در این روز به همراه اماکنی مثل موزه ماقبل تاریخ تیرا، یک کلیسای زیبا و همچنین گالری هنر و ساحلی چشم‌نواز باعث خواهد شد که شما مجددا به فکر خرید بلیط هواپیما سانتورینی برای اوقات فراغت‌های آتی خود باشید.

موزه ماقبل تاریخ تیرا (Museum Of Prehistoric Thira)

خرید بلیط هواپیما سانتورینی
بلیط هواپیما سانتورینی

شماره تلفن: +302286022217

زمان بازدید: از ساعت 9 تا 11

تماشای موزه ماقبل تاریخ تیرا، یک امر ضروری برای تمامی ‌گردشگران و خریداران بلیط هواپیما سانتورینی هست. در هیچ نقطه دیگری از سانتورینی نمی‌توان تاریخ را به خوبی موزه تیرا شناخت. بسیاری از اسرار و رازهای سرزمین کهنسال یونان در این موزه نهفته و از این رو دیدنش بسیار لذت‌بخش می‌شود. لازم به ذکر است که بلیط ورود به موزه ماقبل تاریخ تیرا 6 یورو می‌باشد.

کلیسای جامع کاتولیک سنت جان باپتیست

(Saint John The Baptist Catholic Cathedral)

خرید بلیط هواپیما سانتورینی
بلیط هواپیما سانتورینی

فاصله با مکان قبلی: 600 متر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 5 دقیقه

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 10 دقیقه

شماره تلفن: +302286025360

زمان بازدید: از ساعت 11:15 تا 12:15

یکی از کلیساهای بسیار مهم و جالب توجه در سانتورینی کلیسای جامع کاتولیک سنت جان باپتیست نام دارد. این کلیسای فوق‌العاده زیبا و تماشایی با معماری منحصر‌به‌فرد خود طرفداران بسیار زیادی به دست آورده است. علاوه بر زیبایی‌های بیرونی، فضای داخلی کلیسا هم شکل بسیار زیبایی دارد. بنابراین اگر هنگام خرید بلیط هواپیما سانتورینی فرصت کوتاهی برای دیدن فقط چند مکان داشتید، یکی از انتخاب‌های خود را به کلیسای جامع سنت جان باپتیست اختصاص دهید.

گالری هنری لوم (Art Of The Loom Gallery)

خرید بلیط هواپیما سانتورینی
بلیط هواپیما سانتورینی

فاصله با مکان قبلی: 84 متر

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 2 دقیقه

شماره تلفن: +302286021617

زمان بازدید: از ساعت 12:20 تا 14

ساختمانی در سانتورینی هست که تاریخ بنای آن به سال 1866 میلادی باز می‌گردد. این ساختمان یک گالری هنری بسیار جذاب در دل خود جای داده است. گالری هنری زیبایی به نام لوم که شهرت بسیار زیادی در جزیره سانتورینی دارد. در داخل این گالری می‌توان نقاشی‌های روغنی، جواهرات، سرامیک، آثار شیشه‌ای و برنزی زیبایی دید. از این رو کسانی که بلیط هواپیما سانتورینی می‌خرند علاقه فراوانی به گالری هنری لوم دارند.

روستای اویا (Oia)

خرید بلیط هواپیما سانتورینی
بلیط هواپیما سانتورینی

فاصله با مکان قبلی: 5 کیلومتر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 15 دقیقه

زمان بازدید: از ساعت 15:30 تا 18:30

بلاشک هیچ جایی به‌اندازه روستای اویا در سانتورینی شهرت و آوازه ندارد. این روستا وصف‌ناپذیر است. جای‌جای آن بیشتر به یک نقاشی، به یک شاهکار و به یک تصویر خیالی می‌ماند تا واقعیت. روستای اویا به حدی مشهور است که برای عده زیادی خرید بلیط هواپیما سانتورینی به‌معنی بازدید از این روستا هست. با خانه‌های رنگارنگ و محیط بی‌نظیر این روستا عکس بگیرید و برای خود خاطره بسازید.

خلیج آمودی (Ammoudi Bay)

خرید بلیط هواپیما سانتورینی
بلیط هواپیما سانتورینی

فاصله با مکان قبلی: 700 متر

مدت زمان جابجایی با خودرو: 6 دقیقه

مدت زمان جابجایی با پای پیاده: 12 دقیقه

زمان بازدید: از ساعت 18:45 تا 22

در نزدیکی‌های روستای اویا می‌توانید به خلیج آمودی بروید. استراحت در این خلیج و کسب آرامش در آن بهترین پایان برای فرآیند خرید بلیط هواپیما سانتورینی و سفر شما به این جزیره دوست‌داشتنی خواهد بود. در خلیج آمودی می‌توانید به تماشای غروب آفتاب بنشینید، غذایی خوش‌طعم نوش جان کنید، به شنا بروید و یا در قایق‌های با شکوه آن، دریا را از زاویه‌ دیگری ببینید. به‌هرحال تمامی ‌لحظات شما در این خلیج دلنشین خواهند بود.

خرید بلیط هواپیما سانتورینی
خرید بلیط هواپیما سانتورینی

جای هیچ شک و تردیدی نیست که بلیط هواپیما سانتورینی لحظات جذاب بسیار بیشتری از آنچه در این برنامه ذکر شد می‌تواند برای شما خلق کند. چراکه سرتاسر این جزیره پرآوازه با جاذبه‌های متنوعی پر شده است. اما برای یک مسافرت دو روزه شما می‌توانید یا از این برنامه سفر به‌طور کامل استفاده کنید و یا آن را مطابق با میل خود دستخوش تغییر قرار دهید. به‌هرحال هر آنچه که شما از یک مسافرت آخر هفته روحیه‌بخش می‌خواهید در سانتورینی نهفته است.

برای خرید بلیط هواپیما سانتورینی و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: triphobo.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید