اقامت در روستاها و شهرک‌های زیبای سانتورینی

گردشگرانی که فصل تابستان را بهترین زمان برای سپری کردن اوقات فراغت خود انتخاب می کنند، مطمئنا تا به حال حداقل برای یک‌بار سراغ بلیط هواپیما سانتورینی رفته و برنامه‌ای برای سفر به این جزیره بی‌نظیر کشور یونان چیده‌اند. در سانتورینی همه چیز عالی و رویاییست. وجب به وجب این جزیره برای گردشگران می‌تواند خاطره‌انگیز باشد. اما قبل از خرید بلیط هواپیما سانتورینی و سفر به این جزیره، داشتن شناختی کلی از قسمت‌های مختلف آن به هیچ عنوان خالی از لطف نخواهد بود. سانتورینی از چندین روستا و شهرک مختلف تشکیل یافته است.

0
68
خرید بلیط هواپیما سانتورینی
بلیط هواپیما سانتورینی
اقامت در روستاها و شهرک‌های زیبای سانتورینیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 17Rating: 3.5بلیط هواپیما سانتورینی یونان و اقامت در روستاها و شهرهای زیبای آن - سفرستانگردشگرانی که فصل تابستان را بهترین زمان برای سپری کردن اوقات فراغت خود انتخاب می کنند، مطمئنا تا به حال حداقل برای یک‌بار سراغ بلیط هواپیما سانتورینی رفته و برنامه‌ای برای سفر به این جزیره بی‌نظیر کشور یونان چیده‌اند. در سانتورینی همه چیز عالی و رویاییست.

روستاها و شهرک‌های سانتورینی

گردشگرانی که فصل تابستان را بهترین زمان برای سپری کردن اوقات فراغت خود انتخاب می کنند، مطمئنا تا به حال حداقل برای یک‌بار سراغ بلیط هواپیما سانتورینی رفته و برنامه‌ای برای سفر به این جزیره بی‌نظیر کشور یونان چیده‌اند. در سانتورینی همه چیز عالی و رویاییست. وجب به وجب این جزیره برای گردشگران می‌تواند خاطره‌انگیز باشد. اما قبل از خرید بلیط هواپیما سانتورینی و سفر به این جزیره، داشتن شناختی کلی از قسمت‌های مختلف آن به هیچ عنوان خالی از لطف نخواهد بود. سانتورینی از چندین روستا و شهرک مختلف تشکیل یافته است. بنابراین کسی که می‌خواهد بلیط هواپیما سانتورینی بخرد باید اطلاعاتی هرچند کم از همه این بخش‌ها داشته باشد. به همین منظور مطلب زیر را به معرفی روستاها و شهرک‌های سانتورینی اختصاص داده‌ایم تا با کسب آگاهی از بخش‌های متنوع این جزیره، جایی را برای گردش انتخاب کنید که بیشتر از بقیه با خواسته‌های شما مطابقت دارد.

بلیط هواپیما سانتورینی

1روستای ایمِروویگلی (Imerovigli)

ایمروویگلی نام روستای کوچک اما بسیار زیباییست که بر روی یک کاسه آتشفشانی دیده می‌شود. با مراجعه به این روستا هنگام خرید بلیط هواپیما سانتورینی می‌توان چندین هتل، رستوران و کافه لوکس و مجلل را در دسترس خود دید. سنگ شگفت‌انگیز ساکروس هم که در آن خرابه‌های قرون وسطی به چشم می‌خورد، در روستای ایمروویگلی قرار گرفته است. لازم به ذکر است که برای دیدن غروب خورشید در فضای آرام و بدون هیاهو، ایمروویگلی بهترین گزینه محسوب می‌شود.

بلیط هواپیما سانتورینی

2روستای اویا (Oia)

روستایی به زیبایی اویا اصلا هیچ نیازی به تعریف و توصیف ندارد. بعید است کسی پیدا شود که دلش هوای خرید بلیط هواپیما سانتورینی داشته باشد اما نخواهد در سفر خود به روستای اویا برود. این روستا با غروب‌های سحرآمیز خود مشهور شده است. جایی که پایین آمدن خورشید صحنه‌ای شگرف به وجود می‌آورد و مطمئنا تماشای این صحنه از داخل هتل‌ها، رستوران‌ها و کافه‌های اویا لذت غیرقابل‌وصفی دارد.

بلیط هواپیما سانتورینی

3شهرک فیرا (Fira)

مرکز فرهنگی و اقتصادی سانتورینی جایی نیست جز شهرک فیرا. شهرکی با چندین هتل، رستوران و کافه که بهترین مکان برای تماشای آتشفشان نیز محسوب می‌شود. رفتن به نقاط مختلف شهرک فیرا هنگام خرید بلیط هواپیما سانتورینی اجتناب‌ناپذیر است. چراکه این شهرک در مسیر بسیاری از رفت‌وآمدهای شما خواهد بود. بنابراین برای حضور در آن باید برنامه مفصلی داشته باشید.

بلیط هواپیما سانتورینی

4روستای اِمپوریو (Emporio)

روستای امپوریو که در مرکز جزیره واقع شده است یکی از بزرگ‌ترین روستاهای سانتورینی می‌باشد. این روستا در دامنه‌های کوه الیاس پیامبر قرار گرفته و در آن می‌توان نمودهای فراوانی از قرون وسطی را تماشا کرد. کلیساهای متعدد، برج‌های تحسین‌برانگیز و کوچه‌ها و خیابان‌های تاریخی، بخش‌های متنوعی از روستای امپوریو هستند که هنگام خرید بلیط هواپیما سانتورینی نظر شما را جلب می‌کنند.

بلیط هواپیما سانتورینی

5روستای آکروتیری (Akrotiri)

ساحل سرخ از مشهورترین جاهایی است که هنگام خرید بلیط هواپیما سانتورینی باید به تماشای آن بپردازید. اما درست کنار همین ساحل، روستایی به نام آکروتیری هم هست که دیدنش به هیچ وجه خالی از لطف نخواهد بود. جذاب‌ترین بخش این روستا، خرابه‌ای است که از فوران آتشفشان به‌جا‌مانده‌ و ارزش باستان‌شناسی بسیار زیادی دارد. مکانی که باعث کسب شهرت جهانی برای روستای آکروتیری شده است.

بلیط هواپیما سانتورینی

6روستای ساحلی پِریسا (Perissa)

سری هم به سواحل جنوبی سانتورینی بزنیم. سواحلی که با شن‌های سیاه و مهم­تر از آنها با روستای پریسا شناخته می‌شوند. اگر هنگام خرید بلیط هواپیما سانتورینی به روستای پریسا بروید، می‌توانید بزرگترین کلیسای جزیره را از نزدیک تماشا کنید، اقامت ارزانی داشته باشید و در کنار کوه‌های زیبا آرامش بزرگی به دست آورید. ضمنا، بد نیست بدانید که مناطق باستان‌شناسی تیرا هم در این روستا قرار گرفته‌اند.

بلیط هواپیما سانتورینی

7روستای کاماری (Kamari)

اگر برای تجربه تفریحات آبی و هیجان‌انگیز هنگام خرید بلیط هواپیما سانتورینی برنامه‌ای نداشته باشید، بهتر است به روستای کاماری بروید. چراکه در این روستا بساط هر نوع ورزش و تفریح آبی فراهم است و دیگر نیازی به برنامه‌ریزی هم حتی نخواهید داشت. روستای کاماری که سواحلی با شن‌های سیاه‌رنگ دارد، یکی از بهترین گزینه‌ها برای لذت بردن و کسب نشاط و شادابی در سانتورینی محسوب می‌شود.

بلیط هواپیما سانتورینی

8روستای مِگالوچوری (Megalochori)

از روستاهای بسیار سنتی سانتورینی می‌توان به مگالوچوری اشاره کرد. روستایی که خانه‌های قدیمی و نئوکلاسیک آن هر بیننده­ای را مسحور تماشای خود می‌کنند. لازم به ذکر است که مگالوچوری دارای نوشیدنی‌ها و غذاهای بسیار خوشمزه و دلچسبی هم هست و به همین دلیل گردشگران و خریداران بلیط هواپیما سانتورینی علاقه فراوانی به این روستا دارند.

بلیط هواپیما سانتورینی

9روستای پیرگوس (Pyrgos)

با بلیط هواپیما سانتورینی به روستای پیرگوس نیز بروید. روستایی که در بلندترین نقطه جزیره واقع شده و با رفتن به آن می‌توان از چشم‌اندازهای حیرت‌انگیزش لذت برد. این روستا که قبلا مرکز جزیره سانتورینی محسوب می‌شد، صومعه الیاس پیامبر را هم در خود جای داده است. قرار گرفتن روستای پیرگوس بر روی یک تپه باعث شده که در این روستا کلیساهای متعددی هم وجود داشته باشد که دیدن آنها تجربه جالبی برای شما خواهد بود.

خرید بلیط هواپیما سانتورینی
بلیط هواپیما سانتورینی

آنچه کاملا واضح و مبرهن به نظر می‌رسد این است که تک‌تک روستاها و شهرک‌های سانتورینی جذاب و تماشایی هستند. بنابراین کسی که بلیط هواپیما سانتورینی می‌خرد و مسافر این جزیره شگفت‌انگیز یونانی می‌شود باید منتظر رقم خوردن لحظاتی فراموش‌نشدنی برای خودش باشد. کافیست شما برنامه‌ریزی معینی داشته باشید تا بتوانید همه روستاها و شهرک‌های سانتورینی را از نزدیک ببینید و از سفر خود لذت ببرید.

برای خرید بلیط هواپیما سانتورینی و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: theculturetrip.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید