بلیط هواپیما به 5 فرودگاه امریکایی با سریع‎ترین اینترنت

0
364
بلیط هواپیما برای فرودگاهی با سریع‎ترین اینترنت
سریع‎ترین اینترنت
بلیط هواپیما به 5 فرودگاه امریکایی با سریع‎ترین اینترنتReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 24Rating: 4.55 فرودگاه امریکایی که سریع‎ترین اینترنت را دارنداگر از عذاب گم شدن چمدان و کلافگی معطل شدن در صف‎های بازرسی چشم‌پوشی کنیم، اتصال کند اینترنت یکی از آزاردهنده‎ترین بلایایی است که ممکن است در فرودگاه بر سر مسافران نازل شود.

بلیط هواپیما به 5 فرودگاه امریکایی با سریع‎ترین اینترنت

اگر از عذاب گم شدن چمدان و کلافگی معطل شدن در صف‎های بازرسی چشم‌پوشی کنیم، اتصال کند اینترنت یکی از آزاردهنده‎ترین بلایایی است که ممکن است در فرودگاه بر سر مسافران نازل شود. در ادامه با وب‌سایت سفرستان همراه باشید تا در مورد فرودگاه‏هایی صحبت کنیم که به خاطر سریع‎ترین اینترنت وای‎فای خود، مشهور و محبوب مسافران شده‎اند.

به تازگی، وب‎سایت Speedtest تصمیم گرفته است تا عملکرد فرودگاه‎های کشور امریکا را در زمینه‎ی ارائه‎ی اینترنت پر سرعت مورد بررسی قرار دهد و در میان فرودگاه‏های ریز و درشت این کشور، سریع‏ترین‎ها را در سه‎ماهه‎ی پایانی سال 2016 میلادی مشخص کند. البته پژوهشگران این سایت، برای اینکه جامعه‎ی آماری گویاتری در اختیار داشته باشند، تحقیق خود را به بیست فرودگاهی که در روز از بیشترین تعداد مسافران پذیرایی می‎کنند، محدود و محصور کرده‌اند. خوشبختانه، دست‎اندرکاران این تحقیق تنها به بررسی وضعیت اینترنت وای‎فای در فرودگاه‎های ایالات متحده‏ امریکا کفایت نکرده‎اند و با همکاری شرکت‎های فعال در حوزه‏‌ی فناوری ارتباطات مانند Sprint، T-Mobile، Verizon و AT&T کیفیت اینترنت 3G و  4G را نیز در این فرودگاه‎ها مورد کنکاش قرار داده‎اند.

نکته‏‌ی قابل توجه در گزارش سایت Speedtest صدرنشینی فرودگاه دنور در میان فرودگاه‏هایی است که سریع‎ترین اینترنت وای‎فای را در اختیار مسافران خود قرار می‎دهند، چرا که عموما اینطور فرض می‎شود که فرودگاه‏های شهرهای بزرگ از کیفیت بهتر و شرایط مناسب‎تری برخوردار هستند و به عنوان مثال از فرودگاه‎های شهرهایی مثل نیویورک و لس‎آنجلس باید انتظار اینترنت پرسرعتی داشت تا فرودگاه شهر نه چندان معروفی مانند دنور در ایالت کلرادو.

سریع‎ترین اینترنت در فرودگاه دنور
سریع‎ترین اینترنت در فرودگاه دنور

بعد از دنور فرودگاه‎های فیلادلفیا و سیاتل در رقابتی نزدیک، جایگاه‎های دوم و سوم را از آن خود کرده‏‌اند. در بررسی انجام شده، هم سرعت دانلود و هم سرعت آپلود اطلاعات در تمام این 20 فرودگاه بررسی شده است و اینطور که از شواهد و قرائن بر می‎آید، سرعت آپلود اطلاعات نیز در فرودگاه‏های صدرنشین از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و در برخی مواقع سرعت دانلود را نیز پشت سر می‎گذارد. در تحقیق انجام شده، فرودگاه شهر آتلانتا جایگاه آخر را به خود اختصاص داده است و با توجه به عملکرد این فرودگاه بسیار بعید به نظر می‎رسد که مسافران بداقبال فرودگاه آتلانتا شانسی در اتصال دستگاه‎های هوشمندشان به اینترنت بدست بیاورند.

سریع‎ترین اینترنت در فرودگاه فیلادلفیا
سریع‎ترین اینترنت در فرودگاه فیلادلفیا

در نهایت، این پژوهش و تحقیقات مشابه آن ثابت می‌کنند که وضعیت اینترنت، هم از لحاظ پوشش و هم از جنبه‏‌ی سرعت اتصال هر روز بهتر می‎شود و حتی فرودگاه‏ها نیز از این تغییرات و پیشرفت‎ها عقب نمانده‏‌اند. خوشبختانه مسافر عصر دیجیتال این فرصت را دارد تا به هر گوشه‌‏ای از جهان این پهناور که سفر می‎کند و به هر فرودگاهی که پای می‎گذارد، از امکان اتصال به اینترنت برخوردار شود.

شما نیز اگر قصد سفر به کشور امریکا را دارید و در سایت سفرستان به قصد خرید بلیط هواپیما و رزرو بلیط در این کشور جست‎وجو می‎کنید، فهرست زیر را که سریع‎ترین فرودگاه‏های امریکا را از منظر اتصال به اینترنت در بر می‎گیرد، در هنگام خرید بلیط هواپیمای خود مد نظر داشته باشید:

فهرست فرودگاه‏هایی که سریع‎ترین اینترنت وای‎فای را دارند:

  1. (Denver (DEN
  2. (Philadelphia (PHL
  3. (Seattle-Tacoma (SEA
  4. (Dallas Fort Worth (DFW
  5. (Miami (MIA

فهرست فرودگاه‏هایی که سریع‎ترین اینترنت 3G و 4G را دارند:

  1.  (Detroit (DTW
  2. (San Francisco (SFO
  3. (Minneapolis-Saint Paul (MSP
  4. (Chicago O’Hare (ORD
  5. (Orlando (MCO

برای جستجوی بلیط هواپیما مورد نظر خود به سایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منبع: entrepreneur

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید