تا قبل از 30 سالگی حتما از این مکان‌ها دیدن کنید – قسمت اول

دیدن اماکن مختلف دنیا یکی از مطمئن‌ترین روش‌ها برای شادابی و فرار از یکنواختی است، در کنار این مزیت‌ها می‌توانید کوله‌بار تجربه‌های خود را پربارتر از همیشه کنید و مسیر سبزی از زندگی را برای خود رقم بزنید. اما همه مقصدهای دنیا برای تمام سنین مناسب نیستند، هر مقصدی انرژی و سنی را می‌طلبد که باید این موضوع را جدی بگیرید. در این مطلب قصد داریم شما را با مقصدهایی آشنا کنیم که تهیه بلیط هواپیما و سفر به آن‌ها جزو بایدهای هر گردشگریست که علاقه‌مند سفرهای متعدد می‌باشد، از امروز مقصدهای تکراری را کنار بگذارید و هیجان را از نوع دیگری و در مکان متفاوتی تجربه کنید.

0
120
خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما
تا قبل از 30 سالگی حتما از این مکان‌ها دیدن کنید - قسمت اولReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 14Rating: 3.5تا قبل از سی‌سالگی حتما از این مکان‌ها دیدن کنید - خرید بلیط هواپیما از سفرستاندیدن اماکن مختلف دنیا یکی از مطمئن‌ترین روش‌ها برای شادابی و فرار از یکنواختی است، در کنار این مزیت‌ها می‌توانید کوله‌بار تجربه‌های خود را پربارتر از همیشه کنید و مسیر سبزی از زندگی را برای خود رقم بزنید. اما همه مقصدهای دنیا برای تمام سنین مناسب نیستند، بلیط هواپیما

تا قبل از 30 سالگی حتما به این مناطق بروید – قسمت اول

دیدن اماکن مختلف دنیا یکی از مطمئن‌ترین روش‌ها برای شادابی و فرار از یکنواختی است، در کنار این مزیت‌ها می‌توانید کوله‌بار تجربه‌های خود را پربارتر از همیشه کنید و مسیر سبزی از زندگی را برای خود رقم بزنید. اما همه مقصدهای دنیا برای تمام سنین مناسب نیستند، هر مقصدی انرژی و سنی را می‌طلبد که باید این موضوع را جدی بگیرید. در این مطلب قصد داریم شما را با مقصدهایی آشنا کنیم که تهیه بلیط هواپیما و سفر به آن‌ها جزو بایدهای هر گردشگریست که علاقه‌مند سفرهای متعدد می‌باشد، از امروز مقصدهای تکراری را کنار بگذارید و هیجان را از نوع دیگری و در مکان متفاوتی تجربه کنید.

بلیط هواپیما بمبئی

1فستیوال رنگ‌ها در بمبئی، هندوستان

اگر اهل سفر باشید و کشورهای زیادی را گشته باشید، کمتر جایی را شبیه هندوستان پیدا می‌کنید، کشوری که فستیوال بهارش رنگ‌ها، شور و هیجان زیادی را در خود گنجانده است. بلیط هواپیما بمبئی شما را به عمق فرهنگ هندوستان می‌برد، جایی که مردم، تعطیلات 16 روزه خود را با جشن گرفتن عشق بین رادا و کریشنا شروع می‌کنند و با رقص و پای‌کوبی و پاشیدن رنگ‌های رنگین‌کمانی، شادی را مهمان دل‌های خود و مهمانان شهرشان می‌کنند. در فراسوی این فستیوال فوق‌العاده، بمبئی یا همان مومبای با سرزندگی عجین شده است.

بلیط هواپیما بمبئی

2دروازه هندوستان

گردشگران تا جایی که می‌توانند فرصت بازدید از دروازه هند را که مشرف به بندر بمبئی است و در میان دریای عرب واقع شده، از دست نمی‌دهند؛ در برنامه‌های دیگرشان هم از معبدهای قدیمی دیدن می‌کنند و تماشاگر هنر معماری آن‌ها می‌شوند. شما هم اگر بلیط هواپیما بمبئی را تهیه کردید حتماً به جزیره “Elephanta” بروید تا غارهای معروف آن را ببینید، این غارها با دست کنده شده‌اند و ارزش بالایی بین هندوها دارند. بهار را به بازدید از هند اختصاص دهید تا رنگ و بوی فرهنگ هندی‌ها را بیش از پیش حس کنید.

بلیط هواپیما اسپانیا

3جزیره ایبیزا در اسپانیا

اگر دوست دارید از آسیا دور شوید، اسپانیا را مقصد خود قرار دهید، اما این بار مقصود ما شهر بارسلونا یا مادرید آن نیست، بلکه جزیره ایبیزای اسپانیاست. بی‌شک هر مکانی در اسپانیا گردشگران را با رضایت به خانه‌های خود برمی‌گرداند اما یکی از جزایر مدیترانه‌ای آن از ماه ژوئن تا اکتبر، پر از گردشگران اروپایی است که سرگرم فستیوال‌های موسیقی و پارتی‌های دوستانه خود هستند. پیشنهاد ما این است که بلیط هواپیما اسپانیا را برای ماه سپتامبر رزرو کنید تا هم از اوج گرمای جزیره دورتر باشید و هم جشن‌های آخر تابستانش را از دست ندهید.

بلیط هواپیما کیپ تاون

4کیپ تاون، آفریقای جنوبی

شهر کیپ تاون یا کیپ غربی یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری آفریقاست که فرصت‌های ماجراجویانه زیادی را در دل خود جای داده است، به طوری که آفریقای جنوبی بهشت ماجراجویان خوانده می‌شود. هیچ تعطیلات و سفری در آفریقا بدون بازدید از دنیای سافاری کامل نمی‌شود. علاوه بر این بهتر است کسانی که بلیط هواپیما کیپ تاون خریده‌اند، برنامه بازدید از مرتفع‌ترین پل بانجی جامپینگ را فراموش نکنند. به علاوه، پیاده‌روی روی پل قوس‌دار که در بالای دره “Nature Valley” واقع شده، به خودی خود یکی از هیجان‌انگیزترین ماجراجویی‌هاست.

بلیط هواپیما مراکش

5مراکش

زیبایی فریبنده مراکش هر گردشگری را به سمت خود می‌کشاند و برای همین این شهر به عنوان مقصدی انتخاب شده که بهتر است علاقه‌مندان سفر تا قبل از سی‌سالگی به آنجا بروند. شما عزیزان هم اگر تا به‌حال بلیط هواپیما مراکش را نخریده‌اید، به این شهر بروید تا بازارهای رنگارنگ، مسجدها، باغ‌های زیبا و همچنین قصرهای دل‌فریبش را با کم‌ترین هزینه‌ها کندوکاو کنید. شترسواری، بالون‌سواری و قدم زدن، فعالیت‌هایی هستند که گردشگران شهر مراکش عاشقشان می‌شوند.

بلیط هواپیما ریودوژانیرو

6ریو دو ژانیرو، برزیل

دلایلی هستند که شما را مجذوب این شهر سرزنده می‌کنند و مانند بسیاری از گردشگران دیگر که علاقه‌مند به این شهر پرجنب و جوش شده‌اند، شما هم قدم به این شهر شگفت‌انگیز خواهید گذاشت. در شهر ریو همه چیز را زیبا خواهید دید، ترکیب کوه‌ها، جنگل‌ها، آسمان‌خراش‌ها و خط ساحلی، منظره‌ای را خلق کرده که می‌توان نام بهشت را به آن اطلاق کرد. در فصل بهار، بلیط هواپیما ریودوژانیرو بخرید و به ساحل “Copacabana” بروید و بر روی ماسه‌های نرمش استراحت کنید، بعد از آن هم در فستیوال‌های کارناوالی شرکت بکنید و با مردم محلی ریو برقصید تا بهاری متفاوت را برای خودتان رقم بزنید.

بلیط هواپیما ماچو پیچو

7ماچو پیچو، پرو

به لیست مقصدهای خود، اسرارآمیزترین شهر تاریخی دنیا را هم اضافه کنید. این شهر بی‌دلیل در این لیست پرطرفدار قرار نگرفته است. موقعیت جغرافیایی شهر آن را به یکی از بهشت‌های کوهنوردان و کوه‌پیمایان تبدیل کرده است، شگفتی تماشای دره “Urubamba” از بالای آن کوه تمام نشدنی می‌باشد و نفس‌ها را در سینه حبس می‌کند. اوایل دهه سوم زندگی هر گردشگری بهترین زمان برای تهیه بلیط هواپیما پرو و سفر به این شهر است تا هم انرژی بالا رفتن از ارتفاعات شهر را داشته باشد و هم از طعم‌های متنوع و دل‌پذیرغذاهای آن‌جا لذت ببرد. جالب است بدانید که ماچوپیچو یکی از جدیدترین عجایب هفتگانه جهان به شمار می‌رود.

بلیط هواپیما کوبا

8هاوانا، کوبا

با یکی دیگر از مقصدهای محبوب آمریکایی‌ها آشنا شوید، هاوانا علاوه بر تاریخ و فرهنگ غنی‌اش، جذابیت‌های زیادی برای گردشگران دارد؛ ماشین‌های کلاسیک، بازی‌های محلی، غذاهای متنوع، ساندویچ‌های مشهور کوبایی، موزه‌ها و کلیساهای متعدد از جمله این جذابیت‌ها هستند. شهر هاوانا مهم‌ترین بندر و مرکز تجاری کوباست که باید بلیط هواپیما هاوانا بگیرید و در خیابان‌هایش قدم بزنید تا گوشه‌ای از آن را کشف کنید. می‌توانید تعطیلات خود را با گشت‌وگذار در سواحل هاوانا، تماشای معماری کلیساها و بافت فرهنگی‌اش و همچنین در پارک‌های شلوغش سپری کنید و لذت ببرید.

بلیط هواپیما قاهره

9قاهره، مصر

یکی از دلایلی که قاهره را جزو مناطق پرطرفدار گردشگری کرده، وجود اهرام جیزه و مجسمه ابوالهول می‌باشد. گرچه این هرم ها در فاصله نه چندان دور از قاهره واقع شده‌اند و برای بازدیدشان باید هوای بسیار گرمی را تحمل کرد اما نباید به هیچ عنوان این سفر را از دست داد. در داخل شهر هم بازارهای معروف، قلعه‌ها و مسجدهای مختلف و همچنین پارک‌های بزرگ هاله‌ای از فرهنگ مصر را به تن دارند و به تمام گردشگرانی که بلیط هواپیما قاهره را رزرو کرده‌اند، نوید سفری جذاب و به‌یادماندنی را می‌دهد. در قاهره تاریخ را بین بناهای باستانی‌اش ورق بزنید و غذاهای متنوعش را بخورید و سپس از بازارهایش سوغاتی‌های خود را خرید کنید.

✅ برای دیدن مقاصد بیشتر قسمت دوم مقاله تا قبل از 30 سالگی حتما به این مناطق بروید را بخوانید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
huffingtonpost.com
notablelife.com
chuonthis.ca

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید