بلیط هواپیما سنت پترزبورگ و بهترین کارهایی که باید انجام داد

سنت پترزبورگ شهر بزرگ و متفاوتی است و کسانی که بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را خریداری می‌کنند، تنها با داشتن یک دفترچه راهنمای گردشگری در دست، می‌توانند از تمامی موزه‌ها و مکان‌های جذاب شهر به آسانی بازدید کنند. با این حال، این پایتخت باستانی زیبا مکان‌های جاذب و ابعاد متفاوت شگفت‌انگیز دیگری دارد که باید توسط خود شما کشف گردند. ما فهرستی از کارهایی که می‌توانید در این شهر زیبا انجام دهید، در اختیارتان قرار می‌‌دهیم.

0
51
خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ
بلیط هواپیما سنت پترزبورگ
بلیط هواپیما سنت پترزبورگ و بهترین کارهایی که باید انجام دادReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jul 4Rating: 4.0بلیط هواپیما سنت پترزبورگ و بهترین کارهایی که می‌توان در آنجا انجام دادسنت پترزبورگ شهر بزرگ و متفاوتی است و کسانی که بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را خریداری می‌کنند، تنها با داشتن یک دفترچه راهنمای گردشگری در دست، می‌توانند از تمامی موزه‌ها و مکان‌های جذاب شهر به آسانی بازدید کنند. با این حال، این پایتخت باستانی زیبا مکان‌های جاذب و ابعاد متفاوت شگفت‌انگیز دیگری دارد که باید توسط خود

بهترین کارهایی که می‌توان در سنت پترزبورگ انجام داد

سنت پترزبورگ شهر بزرگ و متفاوتی است و کسانی که بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را خریداری می‌کنند، تنها با داشتن یک دفترچه راهنمای گردشگری در دست، می‌توانند از تمامی موزه‌ها و مکان‌های جذاب شهر به آسانی بازدید کنند. با این حال، این پایتخت باستانی زیبا مکان‌های جاذب و ابعاد متفاوت شگفت‌انگیز دیگری دارد که باید توسط خود شما کشف گردند. ما فهرستی از کارهایی که می‌توانید در این شهر زیبا انجام دهید، در اختیارتان قرار می‌‌دهیم.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما روسیه

بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

1 تجربه کروز در رودخانه

انجام یک کروز دل‌نشین در رودخانه شهر سنت پترزبورگ فرصت مناسبی برای لذت از یک روز گرم تابستانی و تماشای معماری و مکان‌های جالب شهر است. از سنت پترزبورگ با عنوان “ونیز شمال” یاد می‌شود. در حقیقت، عبور از میان آب‌های جزایر تنها از طریق قایق میسر می‌شود. در فصل زمستان امکان کروز در رودخانه وجود ندارد، زیرا تمام رودخانه را یخ تشکیل می‌دهد. بنابراین، بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را در ماه‌های گرم سال خریداری کنید تا لذت کروز رودخانه‌ای را از دست ندهید.

بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

2 تماشای پل متحرک در شب

هنگامی‌که سنت پترزبورگ اولین بار تشکیل یافت، سال‌ها به‌عنوان بندر و پایگاه نیروی دریایی فعالیت کرد. رودخانه نِوا، با تردد روزانه کشتی‌های بسیار، شاهرگ اصلی شهر می‌باشد. جهت لنگر انداختن کشتی‌های بزرگ در رودخانه، شب‌ها تمامی پل‌های روی رودخانه بالا می‌روند و منظره‌ای زیبا و تماشایی به وجود می‌آورند.

بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

3 امتحان طعم شیرین دونات‌های شکری و پیشکای روسی

این میان وعده‌های شیرین همیشه از محبوبیت خاصی در سنت پترزبورگ برخوردارند. تأسیسات شیرینی فروشی ارزان بعد از انقلاب سال 1917 آغاز به کار کردند. از آنجایی که این خوراکی‌های لذیذ مدرسه‌ای در کافه‌های با کلاس و شیک جایگزین قهوه و فرآورده‌های آن شدند، همچنان طرفداران خاص و بی‌شمار خود را دارند. اگر بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را خریداری کنید، از این خوراکی‌های خوشمزه در یکی از مغازه‌های معروف شهر به نام Pyshechnaya، که تخصص فوق‌العاده‌ای در این زمینه دارد و در مرکز شهر قرار گرفته است، امتحان کنید.

بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

4 تماشای شهر از بالای ستون‌های کلیسای سنت ایساک

هنگامی‌که کلیسای سنت ایساک در قرن نوزدهم ساخته شد، یکی از بلندترین ساختمان‌های سنت پترزبورگ بود. حتی امروزه، یکی از بلندترین کلیساهای ارتودوکس جهان می‌‎باشد. از ارتفاع باشکوه این کلیسا استفاده کنید و به بالای ستون‌هایش صعود کنید. بالا رفتن از 262 پله برای تماشای منظره پانورامیک شهر می‌ارزد. در تابستان (1مه – 31 اکتبر)، صعود به بالای ستون‌ها تا ساعت 10:30 شب ممکن است. اگر بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را برای تماشای شهر از این نقطه خریداری می‌کنید، برای این‌که در ازدحام صبح گیر نیفتید، عصر بهترین زمان برای بازدید است.

بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

5 بازدید از حمام‌های محلی

قبل از این‌که دوش‌های خانگی در منازل رایج شوند، حمام‌های عمومی به نام “بانیا” (Banya) در شهر وجود داشتند که مورد تردد و استفاده خانواده‌ها قرار می‌گرفتند. حال، این حمام‌ها بیشتر از نیاز، به سرگرمی تبدیل شده‌اند. اما، سنت پترزبورگ برای حفظ سنت‌های دیرینه تلاش می‌کند. برای تجربه حمامی متفاوت، ماساژ با برگ‌های درخت غوشه و اکالیپتوس را در اتاق‌های بخار امتحان کنید. این کار به جریان هرچه بهتر خون در بدن کمک کرده و برای پاک‌سازی بدن بسیار مفید است. اگر بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را خریداری کنید، حتماً یک روز را در حمام Degtyarnye بگذرانید و از خدمات درمانی متنوع این مجموعه استفاده کنید.

بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

6 گردش در شهر با مترو

یکی از آسان‌ترین و سریع‌ترین راه‌های گردش در شهر، استفاده از مترو است. هرچند، استفاده از مترو‌های سنت پترزبورگ با بازدید از معماری‌ها و طراحی‌های هنری شگفت‌انگیز همراه است. هیچ ایستگاه مترویی در این شهر طراحی‌ها و رنگ‌آمیزی‌های یکسانی ندارند و هرکدام در نوع خود جذاب و حیرت‌انگیز هستند. کاشی‌کاری‌ها و وجود مجسمه‌ها در ایستگاه‌های مترو بسیار جالب‌توجه می‌باشند. از جمله زیباترین ایستگاه‌های مترو عبارت‌اند از: Avtovo، Zvenigorodskaya، Pushkinskaya، Bucharestskaya و Sportivnaya.

بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

7 درخواست نقاشی چهره از هنرمندان خیابانی

اگر از خیابان Nevsky گذر کنید، تعداد زیادی هنرمندان خیابانی خواهید دید که بعضی از آن‌ها مشغول نقاشی مکان‌های معروف و یا تصویر رودخانه هستند، و بعضی‌ها منتظر عابری هستند که او را به روی صندلی بنشانند و تصویر چهره‌اش را نقاشی کنند. در صورت خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ و دیدن هنرمندان خیابانی یک اثر هنری از آن‌ها را به یادگار خریداری کنید. این هنرمندان در سراسر شهر وجود دارند اما بیشتر در باغ Ekaterininsky کنار خیابان Nevsky جمع می‌شوند. به دلیل هزینه پایین این نقاشی‌ها می‌توانید از هنرمندان خیابانی حمایت کنید و تصویری هنری به‌عنوان سوغاتی از این شهر به خانه‌تان ببرید.

بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

8 شرکت در تور بام‌گردی

در مرکز شهر سنت پترزبورگ هیچ آسمان‌خراش یا ساختمان بلندی نخواهید دید. دولت و جامعه محلی سعی در حفاظت از بناهای قدیمی و تاریخی دارند و آن‌ها را بازسازی می‌کنند. به همین دلیل، اکثر ساختمان‌های مسکونی به پشت‌بام‌ها دسترسی دارند و از آن جایی‌که نزدیک یک دیکر ساخته شده‌اند، راه رفتن روی بام‌ها امکان‌پذیر است. اگر قصد خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را دارید، بهتر است بدانید که این روش منحصربه فردترین راه برای تماشای شهر زیبای سنت پترزبورگ از بالا می‌باشد. البته، رفتن به پشت‌بام در هوای بارانی توصیه نمی‌شود، زیرا که امکان لیز خوردن زیاد است. مردم محلی راه‌های دسترسی به پشت بام‌ها را می‌شناسند و حتی تورهایی را به این منظور تشکیل می‌دهند تا تجربه‌ای متفاوت از تماشای شهر را برای بازدیدکنندگان بسازند.

برای خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع : theculturetrip.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید