بلیط هواپیما سنت پترزبورگ و پایکوبی و شادی در جشن بادبان‌های سرخ

میزبان شدن کشور روسیه برای جام جهانی 2018 باعث شده که همه بحث‌ها در مورد این کشور حول محور فوتبال و استادیوم‌های تماشایی آن باشد. اما هم‌زمان با این رقابت‌ها، جشنواره‌های بسیار جذابی هم در نقاط مختلف روسیه برگزار می‌شوند. یکی از این جشنواره‌ها که با خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ می‌توان در آن شرکت کرد، جشنواره شب‌های سفید نام دارد و بخش بسیار مهمی ‌از آن به نام جشن بادبان‌های سرخ، نظر گردشگران زیادی را به خود جلب می‌کند.

0
16
خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ
بلیط هواپیما سنت پترزبورگ
بلیط هواپیما سنت پترزبورگ و پایکوبی و شادی در جشن بادبان‌های سرخReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Jun 24Rating: 4.0بلیط هواپیما سنت پترزبورگ و پایکوبی و شادی در جشن بادبان‌های سرخمیزبان شدن کشور روسیه برای جام جهانی 2018 باعث شده که همه بحث‌ها در مورد این کشور حول محور فوتبال و استادیوم‌های تماشایی آن باشد. اما هم‌زمان با این رقابت‌ها، جشنواره‌های بسیار جذابی هم در نقاط مختلف روسیه برگزار می‌شوند. یکی از این جشنواره‌ها که با خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ می‌توان در آن شرکت کرد،

نشاط و شادابی با جشن بادبان‌های سرخ

میزبان شدن کشور روسیه برای جام جهانی 2018 باعث شده که همه بحث‌ها در مورد این کشور حول محور فوتبال و استادیوم‌های تماشایی آن باشد. اما هم‌زمان با این رقابت‌ها، جشنواره‌های بسیار جذابی هم در نقاط مختلف روسیه برگزار می‌شوند. یکی از این جشنواره‌ها که با خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ می‌توان در آن شرکت کرد، جشنواره شب‌های سفید نام دارد و بخش بسیار مهمی ‌از آن به نام جشن بادبان‌های سرخ، نظر گردشگران زیادی را به خود جلب می‌کند. با ما همراه باشید تا نگاهی کوتاه به تاریخچه و سایر ابعاد این جشن بزرگ، مهیج و پرطرفدار بی اندازیم.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما روسیه

پیدایش جشن بادبان‌های سرخ

خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ
بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

جشن بادبان‌های سرخ در ژوئن 1968 و با الهام گرفتن از داستان افسانه­ای بادبان‌های سرخ، نوشته الکساندر گرین آغاز شد. فضای رمانتیک، عاشقانه، رویایی و امیدوارانه از اصلی‌ترین مشخصه‌های این جشن از همان ابتدا بود. مشخصه‌هایی که می‌توان تأثیر آن‌ها را در علاقه‌مندی گردشگران به خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ و شرکت در این جشن کاملاً حس کرد.

یک وقفه چندساله

خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ
بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

بیست‌وپنج هزار دانش‌آموز فارغ‌التحصیل جزو اولین شرکت‌کنندگان جشن بادبان‌های سرخ بودند. برگزاری باشکوه این جشن در اولین دوره باعث شد که اهالی شهر تصمیم به برگزاری آن به‌صورت مداوم در ژوئن هرسال و در لابلای جشنواره شب‌های سفید بگیرند. با این حال در سال 1979 برگزاری جشن بادبان‌های سرخ تعلیق شد و پس از وقفه‌ای چندین ساله، بالاخره از سال 2005 مجدداً این جشن برگزار و هر سال تعداد خریداران بلیط هواپیما سنت پترزبورگ به‌منظور شرکت در جشن بادبان‌های سرخ بیشتر و بیشتر شد.

نحوه برگزاری آن در سال‌های اخیر

خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ
بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

امروزه با خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ و شرکت در جشن بادبان‌های سرخ می‌توان شاهد دو بخش مختلف بود. بخش اول شامل کنسرت بسیار بزرگی در میدان کاخ (Dvortsovaya Square) سنت پترزبورگ بوده و بخش دوم هم با نمایش بسیار باشکوه و مجللی در رودخانه نوا برگزار می‌شود. البته مهمانان اصلی بخش اول دانش‌آموزان فارغ‌التحصیل هستند. با این حال در جزیره واسیلیوسکی (Vasilievsky Island) هم کنسرت دیگری برگزار می‌شود که تمامی ‌افراد می‌توانند در آن شرکت کنند.

زمان و مکان برگزاری جشن بادبان‌های سرخ

خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ
بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

جشن بادبان‌های سرخ از سر شب و با نمایش‌های هیجان‌انگیز در رودخانه نوا آغاز می‌شود. محل دقیق برگزاری جشن هم بین پل دوورتسُوی (Dvortsovyi Bridge)، قلعه پیتر و پل (Peter and Paul Fortress) می‌باشد. با خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ در ماه ژوئن و رفتن به کناره‌های رودخانه نوا می‌توان به صورت کامل این جشن حیرت‌انگیز را دید و عکس‌های به‌یادماندنی از آن گرفت.

برنامه‌های جشن بادبان‌های سرخ

خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ
بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

نمایش 20 تا 30 دقیقه جشن بادبان‌های سرخ از بخش‌های مختلفی مثل نورپردازی زیبا، ارکسترای هنرمندانه و آتش‌بازی تشکیل می‌شود. اما اصلی‌ترین بخش این جشن حرکت یک کشتی چشم‌نواز با بادبان‌های سرخ است که توجه همه را به خود جلب می‌کند. همه این برنامه‌ها به‌همراه موسیقی هماهنگ و ریتمیک انجام می‌شوند و همین مسئله هم بر جذابیت جشن بادبان‌های سرخ بیشتر می‌افزاید.

تعداد بازدیدکنندگان جشن بادبان‌های سرخ

خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ
بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

غیر از اهالی شهر، همه‌ساله 1.5 تا 3 میلیون نفر با خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ مهمان جشن بادبان‌های سرخ می‌شوند و یکی از جذاب­ترین جشن‌های قاره اروپا را از نزدیک می‌بینند. لازم به ذکر است که باوجود برگزاری این جشنواره در ماه ژوئن، هوای شب‌های سنت پترزبورگ معمولاً سرد می‌شود و بهتر است لباس گرم با خود همراه داشته باشید تا در طول جشن و در بین جمعیت انبوه مهمانان احساس سرما نکنید.

خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ
بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

در این مطلب از جشنی صحبت کردیم که توجه خیل عظیمی ‌از گردشگران جهان را به خود جلب کرده و جمعیت کثیری صرفاً به‌خاطر شرکت در آن بلیط هواپیما سنت پترزبورگ می‌خرند. جشنی که بیش از هر کسی جوانان پرشور و نشاط را مسحور خود می‌کند. از جشن بادبان‌های سرخ و تاریخ جالب‌توجهش صحبت کردیم. جشنی که شرکت در آن برای هر کسی که بلیط هواپیما سنت پترزبورگ می‌خرد، به یک باید تبدیل شده است.

برای خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع : theculturetrip.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید