بلیط هواپیما سنت پترزبورگ و صبحانه‌خوری‌های برتر

در سنت پترزبورگ هیچ‌وقت برای خوردن صبحانه دیر نیست. اگر قصد خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را دارید و از آن دسته افرادی هستید که خوابیدن تا لنگه ظهر را دوست دارند، شما را با 10 صبحانه‌خوری برتر و بی‌نظیر این شهر آشنا می‌کنیم. کافه‌های زیادی در این شهر وجود دارند که می‌توانید در آن‌ها استراحت کرده، غذایتان را بخورید و بی‌خیال تمام نگرانی‌ها و دغدغه‌هایتان باشید.

0
51
خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ
بلیط هواپیما سنت پترزبورگ
بلیط هواپیما سنت پترزبورگ و صبحانه‌خوری‌های برترReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Jul 4Rating: 4.0بلیط هواپیما سنت پترزبورگ و آشنایی با کافه‌های صبحانه‌خوریدر سنت پترزبورگ هیچ‌وقت برای خوردن صبحانه دیر نیست. اگر قصد خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را دارید و از آن دسته افرادی هستید که خوابیدن تا لنگه ظهر را دوست دارند، شما را با 10 صبحانه‌خوری برتر و بی‌نظیر این شهر آشنا می‌کنیم. کافه‌های زیادی در این شهر وجود دارند که می‌توانید در آن‌ها استراحت کرده،

10 صبحانه‌خوری برتر سنت پترزبورگ

در سنت پترزبورگ هیچ‌وقت برای خوردن صبحانه دیر نیست. اگر قصد خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را دارید و از آن دسته افرادی هستید که خوابیدن تا لنگه ظهر را دوست دارند، شما را با 10 صبحانه‌خوری برتر و بی‌نظیر این شهر آشنا می‌کنیم. کافه‌های زیادی در این شهر وجود دارند که می‌توانید در آن‌ها استراحت کرده، غذایتان را بخورید و بی‌خیال تمام نگرانی‌ها و دغدغه‌هایتان باشید.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما روسیه

بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

1Café Leica

این کافه در مرکز شهر قرار دارد و توسط چندین مؤسسات آموزش عالی احاطه شده است. برای دانش‌آموزان این‌جا تنها مکانی است که می‌توانند همچون خانه با خیال آسوده صبحانه دلخواهشان را میل کنند. بعضی از دانش‌آموزان دیر از خواب بیدار می‌شوند و برای صرف صبحانه به کافه لِیکا می‌آیند. این کافه برای صبحانه و ناهار سه نوع غلات درنظر می‌گیرد: ساندویچ، پنکیک با شیر و پنکیک پنیری با خامه ترش و موسِلی. اگر بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را خریداری کردید، به این کافه حتماً سر بزنید و یادتان باشد آبمیوه‌های تازه و شکلات داغ همراه مارشمالو از نوشیدنی‌های غیرقابل اجتناب این کافه هستند. مشتریان این کافه از دریافت چای یا قهوه رایگان همراه سفارششان بسیار خوشحال می‌شوند.

ساعات کاری: یک‌شنبه تا پنج‌شنبه از 11صبح – 12شب

جمعه و شنبه از 11ظهر – 2صبح

آدرس: Nab. Kanala Griboedova 29, St Petersburg,

تلفن: +7 812 571 96 95

بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

2BGL Café & Market

این کافه برای کسانی که دیر از خواب بیدار می‌شوند و دوست دارند در ساحل Fontanka پیاده‌روی کنند، جای بسیار خوبی برای صرف صبحانه‌ای خوش‌مزه و لذیذ است. این کافه و مارکت زیبا در زمینه سرو نان حلقوی‌های شکری خوشمزه تخصص دارد و روزهای آخر هفته به مشتریان برانچ (صبحانه دیر هنگام که بین صبحانه و ناهار صرف می‌شود) نیز سرو می‌کند. اگر قصد خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را دارید، بهتر است بدانید که اینجا درواقع یکی از خلاقانه‌ترین صبحانه‌خوری‌های سنت پترز بورگ می‌باشد. اولین بار دانش‌آموزان لیزا سیمینووا و موریس شاکایا بدون داشتن دانش قبلی از تجارت رستوران، این کافه مارکت را تأسیس کردند و خیلی سریع معروف و محبوب شدند. محتویات غذاهای این کافه به دقت انتخاب شده و از مارکت Sennoy که یکی از معتبرترین مارکت‌های شهر است، خریداری می‌شوند. کافه با داشتن طراحی زیبا و فضایی رمانتیک و آسوده، پاتوق مورد علاقه جوانان است. دیوارها و نیمکت‌های چ.بی فضای دل‌نشینی به کافه بخشیده‌اند.

ساعات کاری: همه‌روزه از 11ظهر – 11شب

آدرس: Nab. Reki Fontanki, 96, St Petersburg

تلفن: +7 911 955 12 36

بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

3Grey’s Bistro

اگر بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را برای فرار از شلوغی‌ها خریداری کرده‌اید، این کافه مناسب‌ترین جا برای شما است. موقعیت این کافه در منطقه‌ای آرام و به دور از ازدحام شهری است، اما با این حال در مرکز سنت پترزبورگ تاریخی قرار دارد. از لیست غذاهای این کافه طعمی که در آن تخصص دارند را انتخاب و امتحان کنید، مثلاً پنکیک شیرین گرم همراه با خامه یا مربا. علاوه بر این، در منوی کافه انواع متنوع فرنی‌های برنج، جو و گندم سیاه وجود دارد که با محتویات متفاوت پُر شده‌اند. و البته، خوردن یک فنجان قهوه در این کافه خواب را از سرتان می‌پراند.

ساعات کاری: دوشنبه تا جمعه از 9:30صبح – 11:30شب

شنبه و یک‌شنبه از 12ظهر – 11:30شب

آدرس: Konnaya, 5/3, Saint Petersbourg

تلفن: +7 812 925 42 50

بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

4Сonfectionery FermA

بلیط هواپیما سنت پترزبورگ بیشتر برای تجربه کافه‌گردی و تجربه طعم لذیذ صبحانه‌هایش خریداری می‌شود. کافه قنادی فِرما به ترکیب فضای سرزنده و روستایی اروپایی معروف است. این کافه در یکی از خیابان‌های شلوغ سنت پترزبورگ قرار گرفته و با داشتن صندلی‌ها و میزهای چوبی و کاغذ دیواری‌های گُل‌دار، از طراحی داخلی دنج و کلاسیک برخوردار است. قنادی فِرما به کیک‌ها و شیرینی‌ای تازه و خوشمزه‌اش معروف است و هر مهمانی از امتحان طعم شیرین آن‌ها احساس رضایت می‌کند. اگر دنبال صبحانه‌ای خوش‌مزه هستید، فِرما با سرو ساندویچ‌های متنوع از سالمون، پای قارچ، شیرینی خامه‌دار و بستنی‌دارو پفک‌های تُرد بهترین گزینه ممکن است و صبحتان را به روشنایی و زیبایی آغاز می‌کند.

ساعات کاری: همه‌روزه از 10صبح – 11شب

آدرس: Sadovaya 42, St Petersburg

تلفن: + 7 812 643 04 00

بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

5Wood Bar

اگر بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را خریداری کرده‌اید و به منظور خوردن صبحانه یا برانچ دنبال کافه می‌گردید، وود بار بهترین جا برای شما است. این کافه از فضایی آرام، روشن، دنج برخوردار است و کارکنان خونگرمی دارد. منوی صبحانه این کافه شامل موارد سنتی از جمله املت‌ها و فرنی‌ها می‌باشد. اما اگر غذاهای اشتهاآور مد نظرتان است، پنکیک‌های سالمون تخم‌مرغ آب‌پز گزینه‌های خوبی برای برانچ  دل‌نشین هستند. سبک طراحی داخل کافه اسکاندیناویایی ساده است.

ساعات کاری: دوشنبه تا جمعه از 10صبح – 11شب

شنبه و یک‌شنبه از 12ظهر – 11شب

آدرس: Marata 34, St Petersburg,

تلفن: +7 921 859 23 17

بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

6Restaurant Fartuk

تخصص رستوران فارتوک در ترکیب غذاهای فرانسوی، ایتالیایی  و روسی است و انواع متنوعی از غذاهای گیاهی و سبزیجات برای صبحانه زود و یا برانچ دیرهنگام ارائه می‌کند. بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را خریداری کنید و از غذاهای این رستوران بی‌نظیر امتحان کنید. اگر دنبال وعده غذایی بزرگ هستید، صبحانه انگلیسی گرسنگی شما را برطرف می‌کند و تا پایان روز شما را سیر نگه می‌دارد. دوست‌داران شیرینی می‌توانند از کیک ساده، چیزکیک و کاپوچینوی طعم‌دار شده با دارچین امتحان کنند. همین‌طور، دوست‌داران غذای سالم می‌توانند از آب‌میوه‌های تازه و غلات لذت ببرند.

ساعات کاری: دوشنبه تا پنج‌شنبه از 10صبح – 12شب

جمعه و شنبه از 10صبح – 3شب

آدرس: Rubinshteyna 15-17, St Petersburg

تلفن: +7 812 764 5256

بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

7Cake & Breakfast

بیشتر مردم محلی سنت پترزبورگ این کافه را برای تنوع منوی صبحانه می‌پسندند و ترجیح می‌دهند. تراس داخل حیاط و تاب‌بازی و تماشای آسمان که حتی برای لحظه‌ای دغدغه‌های روزمره را به دست فراموشی می‌سپارد، بسیار دل‌نشین و زیبا است.  کسانی که بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را خریداری می‌کنند، بی‌صبرانه منتظر بازدید از این کافه هستند. یکی از مواردی که این کافه را از سایر صبحانه‌خوری‌های شهر متمایز می‌کند این است که، در تمام طول روز می‌توانید در این مکان صبحانه میل کنید. گزینه‌های زیادی ازجمله شیرینی و غذاهای خوش‌مزه برای صبحانه وجود دارند و سفارش دسرهای تزئینی برای برانچ انتخاب زیبایی هستند. همچنین، توصیه می‌شود از نیمرو و تارت لیمویی این کافه امتحان کنید.

ساعات کاری: همه‌روزه از 8صبح – 9شب

آدرس: Kirochnaya 9, St Petersburg,

تلفن: + 7 921 866 0029

بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

8Imperial

رستوران امپریال در هتل لوکس Corinthia قرار دارد و به موارد انتخابی زیاد و حجم عظیم غذاهایش معروف است. خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ بدون بازدید از این رستوران جذاب نخواهد بود. سرآشپز جدید این رستوران سبک منحصربه‌فرد و سنتی خود را در طبخ غذاها به کار می‌گیرد. غذاها و دسرهای اصلی از قبل آماده شده و به صورت بوفه ارائه می‌گردند، اما غذاهای سفارشی مشتریان در فضای باز و مقابل چشم مشتری آماده می‌گردند. روزهای یک‌شنبه، روز برانچ مخصوص سنت پترزبورگ در امپریال است.

ساعات کاری: صرف صبحانه روزهای دوشنبه تا جمعه از 7صبح – 11ظهر

روزهای شنبه از 7صبح – 12ظهر و روزهای یک‌شنبه از 7صبح – 4بعدازظهر

آدرس: Nevsky Prospekt, 57, St Petersburg,

تلفن: +7 812 325-65-00

بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

9Znakomtes, Joe

خوردن برانچ در کتاب‌فروشی از تجربه‌هایی است که در سنت پترزبورگ می‌توان به‌دست آورد. Podpisnye Izdaniya کتاب‌فروشی غیرمعمولی است که می‌توانید یک کتاب جدید از آن خریداری کرده و در طبقه دوم یک فنجان قهوه بخورید و در سکوت و آرامش رمان موردعلاقه‌تان را بخوانید. افرادی که تجربه‌های متفاوت کافه گردی را دوست دارند، بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را برای همین منظور خریداری می‌کنند. مردم محلی این فروشگاه را تجربه متفاوتی از روشن‌فکری و اتمسفر منحصربه‌فرد در شهر تلقی می‌کنند. می‌توانید روزتان را با صرف املت گرم، پنکیک‌های پنیری خوش‌مزه و کاپوچینوی داغ آغاز کنید. منوی کافه باوجود محدود بودن، گزینه‌های انتخابی خوش‌طعم و لذیذی برای ارائه دارد.

ساعات کاری: همه‌روزه از 10صبح – 9شب

آدرس: Liteiny Prospekt, 57, St Petersburg,

تلفن: +7 812 273 5053

بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

10Restaurant Mansarda

این رستوران ترکیب عالی از غذاهای ظریف و قابل‌توجه منظره پانورامایی مرکز شهر سنت پترزبورگ ارائه می‌دهد. رستوران در طبقه آخر یک مکان مدرن به نام Qattro Corti, قرار دارد و نزدیکی میدان سنت ایساک قرار گرفته است. اگر بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را خریداری کردید، بازدید از این رستوران محتشم را از دست ندهید. دیوارهای شیشه‌ای رستوران تصویری خیره‌کننده از الماس شهر، کلیسا مقابل چشمانتان قرار می‌دهد و منوی رستوران شامل غذاهای ناب آسیا و اروپایی می‌باشد. یکی از بهترین مکان‌های سنت پترزبورگ برای صرف برانچ این رستوران می‌باشد. در صورت بازدید، از موس شکلاتی به همراه گیلاس امتحان کنید.

ساعات کاری: همه‌روزه از 12ظهر – 1شب

آدرس: Pochtamskaya 3-5, St Petersburg,

تلفن: +7 812 946 43 03

برای خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع : theculturetrip.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید