بلیط هواپیما سنت پترزبورگ با بهترین کافه‌های 24ساعته

سنت پترزبورگ باید با عنوان "شهری که هرگز نمی‌خوابد" نام‌گذاری شود چرا که اگر بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را خریداری کنید، در هرساعتی از شبانه‌روز می‌توانید خوراکی یا نوشیدنی موردعلاقه‌تان را در هر نقطه از شهر بیابید. کافه‌های 24ساعته سنت پترزبورگ به دادِ شکم گرسنه شما خواهند رسید و شما را مسرور و راضی خواهند ساخت. دسترسی به این کافه‌ها در سراسر شهر در هر زمان آسان است، اما شما را با برخی از بهترینِ آن‌ها آشنا می‌کنیم تا در سفرتان به این شهر بزرگ، تجربه کافه‌گردی شیرینی داشته باشید.

0
49
خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ
بلیط هواپیما سنت پترزبورگ
بلیط هواپیما سنت پترزبورگ با بهترین کافه‌های 24ساعتهReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jul 4Rating: 4.0بلیط هواپیما سنت پترزبورگ و آشنایی با بهترین کافه‌بارهای 24ساعتهسنت پترزبورگ باید با عنوان "شهری که هرگز نمی‌خوابد" نام‌گذاری شود چرا که اگر بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را خریداری کنید، در هرساعتی از شبانه‌روز می‌توانید خوراکی یا نوشیدنی موردعلاقه‌تان را در هر نقطه از شهر بیابید. کافه‌های 24ساعته سنت پترزبورگ به دادِ شکم گرسنه شما خواهند رسید و شما را مسرور

بهترین کافه‌بارهای 24ساعته سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ باید با عنوان “شهری که هرگز نمی‌خوابد” نام‌گذاری شود چرا که اگر بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را خریداری کنید، در هرساعتی از شبانه‌روز می‌توانید خوراکی یا نوشیدنی موردعلاقه‌تان را در هر نقطه از شهر بیابید. کافه‌های 24ساعته سنت پترزبورگ به دادِ شکم گرسنه شما خواهند رسید و شما را مسرور و راضی خواهند ساخت. دسترسی به این کافه‌ها در سراسر شهر در هر زمان آسان است، اما شما را با برخی از بهترینِ آن‌ها آشنا می‌کنیم تا در سفرتان به این شهر بزرگ، تجربه کافه‌گردی شیرینی داشته باشید.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما روسیه

فهرست مطالب موجود در این مقاله

بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

1Pirogi

پیروگی، تنها یک کافه‌بار معمولی نیست. بلکه، از تأسیسات قدیمی شهر است و پاتوق محبوب مردم محلی می‌باشد. شب‌نشینی در کافه پیروگی برای کسانی که بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را خریداری می‌کنند، بسیار دل‌نشین است. این کافه برای میان‌وعده‌های دیروقت شبانه و یا نوشیدنی‌های آخر شب مکان مناسبی است و در شب‌های آخر هفته، هنرنمایی دی‌جی با موسیقی نشاط و پرانرژی، جو خوشایند و ویژه‌ای به کافه می‌بخشد. همچنین، در بعضی مواقع فیلم‌های کلاسیک به روی دیوارهای کافه اکران می‌شوند. کافه پیروگی، در تمامی روزها و در همه ساعات پذیرای مشتریان می‌باشد.

ساعات کاری: دوشنبه – یکشنبه خدمات 24ساعته ارائه می‌دهد.

آدرس: 40Fontanka River Embankment, St Petersburg, Russia

تلفن: 78122753558+

بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

2Tower Pub

این کافه برای گردشگران انگلیسی که بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را خریداری کرده‌اند، همچون جواهری است که در شهر به دنبالش می‌گردند. مردم انگلیس که برای سفر به این شهر می‌آیند، برای برطرف کردن دل‌تنگی‌شان به این کافه پناه می‌آورند و با صرف یک نوشیدنی تازه و یک بشقاب صبحانه انگلیسی به همراه چند عدد چیپس تُرد، خود را در کشور خودشان احساس می‌کنند. کافه در نزدیکی میدان نِوسکی می‌باشد و در طول گشت‌وگذارهای روزانه در شهر می‌توانید به راحتی آن را پیدا کنید.

ساعات کاری: دوشنبه – یکشنبه، خدمات 24ساعته ارائه می‌دهد.

آدرس: 22Nevsky Prospekt, St Petersburg , Russia

تلفن: 78123151431+

بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

3Cuba Libre

اگر قصد خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را دارید، نام و آدرس این کافه را در جایی یادداشت کنید و به همراه داشته باشید. این کافه محل افراد خوش‌مشرب و پرانرژی می‌باشد. هنگامی که شب تمامی کافه‌های شهر درب‌هایشان را می‌بندند، کافه کوبا لیبره هنوز باز است و به مشتریان خدمات ارائه می‌دهد. اگر برای رفع خستگی‌های روزانه دنبال شادی و روحیه مثبت هستید، این‌جا بهترین مکان برای شما است. روشنایی ملایم، کارکنان حرفه‌ای و مهمان‌نواز و موسیقی شاد کافه، شبی خوش و هیجان‌انگیز برایتان خواهد ساخت. این کافه میزبان مهمانی‌ها و جشن‌های مشتریان نیز می‌باشد. می‌توانید در این جشن‌ها شریک شادی دیگران باشید و یا سورپرایز ویژه‌ای برای عزیزترین هم‌سفرتان که بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را باهم خریداری کرده‌اید، در این کافه تدارک ببینید و شبی به‌یادماندنی در خاطراتتان به ثبت برسانید.

ساعات کاری: دوشنبه – یکشنبه، خدمات 24ساعته ارائه می‌دهد.

آدرس: Sadovaya Street, St Petersburg, Russia

تلفن: 78129835526+

بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

4William Bass

یکی از پاتوق‌های محبوب انگلیسی‌ها در سنت پترزبورگ کافه ویلیام باس است. شما می‌توانید انواع نوشیدنی‌ها را در این کافه امتحان کنید و تا ساعات اولیه صبح در اینجا بمانید. در طول روز می‌توانید انواع وعده‌های غذایی صبحانه، ناهار و شام را سفارش دهید. درصورتی که سفارش شما فقط نوشیدنی باشد، یک میان‌وعده رایگان همراه نوشیدنی‌تان برای شما سرو خواهد شد.

ساعات کاری: دوشنبه – یکشنبه، خدمات 24ساعته ارائه می‌دهد.

آدرس: 53Ligovsky Avenue, St Petersburg, Russia

تلفن: 78127179339+

بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

5Khochu Kharcho

رستوران خوچو خارچو ازجمله رستوران‌هایی است که از طرف گردشگرانی که بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را خریداری کرده‌اند، مورد تأیید و پسند فرار گرفته است. این رستوران در ساعات پایانی روز، خدماتش را از سرویس غذا به سرویس کافه‌بار تغییر می‌دهد و شما می‌توانید شبی طولانی را با صرف غذاها و نوشیدنی‌های مخصوص گرجستان بگذرانید. رستوران در نزدیکی تئاتر مارینسکی (Mariinsky Theatre) قرار دارد و صرف یک نوشیدنی تازه پس از تماشای نمایش بسیار دل‌چسب خواهد بود. همچنین، اگر بلیط تئاتر را نشان خدمه رستوران دهید، از تخفیف ویژه‌ای برخوردار خواهید شد.

ساعات کاری: یکشنبه – شنبه خدمات 24ساعته ارائه می‌دهد.

آدرس: 39 Sadovaya Street, St Petersburg, Russia

تلفن: 78126401616+

بلیط هواپیما سنت پترزبورگ

6Jasmin

خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ پیشنهاد خوبی برای گردشگرانی است که دوستدار کافه و کافه‌گردی هستند. کافه‌بار جاسمین فاصله زیادی از میدان نِوسکی ندارد و ورودی کافه به گونه‌ای طراحی شده است که ترکیبی از انواع ایده‌های طراحی را دربر دارد. در روزهای گرم و طولانی تابستان، تِراس کافه جاسمین مکان بسیار دنج و دل‌نشینی برای هم‌نشینی با دوستان است. شاید با دیدن این کافه چیز بسیار خاصی به نظرتان نیاید، اما هنگامی که نیمه‌های شب دنبال غذا و یا یک فنجان قهوه آرام‌بخش باشید، به ارزش وجود این کافه پی خواهید برد و از یافتن آن بسیار خوشنود خواهید شد.

ساعات کاری: دوشنبه – یکشنبه   خدمات 24ساعته ارائه می‌دهد.

آدرس: 1/25 Malaya Sadovaya Street, St Petersburg, Russia

تلفن: 78123100668+

برای خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع : theculturetrip.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید