بلیط هواپیما به سنگاپور

0
575
خرید آنلاین بلیط هواپیما به مقصد سنگاپور
بلیط هواپیما به مقصد سنگاپور
بلیط هواپیما به سنگاپورReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jul 12Rating: 4.0بلیط هواپیما به سنگاپوربلیط هواپیما به سنگاپور کشوری در آسیای جنوب شرقی است که یکی از مراکز بزرگ تجاری داد و ستد کالا در جهان محسوب می‌شود. بیشتر جمعیت این کشور در منطقه شهر سنگاپور متمرکز هستند و بقیه خاک این جزیره را جنگل‌های بارانی استوایی پوشانده است.

بلیط هواپیما به سنگاپور

سنگاپور کشوری در آسیای جنوب شرقی است که یکی از مراکز بزرگ تجاری داد و ستد کالا در جهان محسوب می‌شود. بیشتر جمعیت این کشور در منطقه شهر سنگاپور متمرکز هستند و بقیه خاک این جزیره را جنگل‌های بارانی استوایی پوشانده است.

خرید آنلاین بلیط هواپیما به مقصد سوریه
بلیط هواپیما به مقصد سوریه

بلیط هواپیما به سنگاپور سرآمد لوکس‌های آسیایی

وقتی به کشور سنگاپور نظر می‌افکنیم به نظر می‌رسد که میراث استعمار برای تمام کشورها تنها غارت و چپاول نبوده است و در میان مستعمره‌های قدیمی کشورهایی هم پیدا می‌شوند که خیلی سریع یاد گرفتند روی پای خودشان تکیه کنند و حتی در بعضی از زمینه‌ها از کشور استعمارگر خود توسعه‌یافته‌تر باشند.

کشور سنگاپور یکی از نمونه‌های تاریخی این قبیل کشورهاست. کشور کوچک اما پیشرفته‌ای که در آسیای جنوب شرقی قرار گرفته است و سالانه گردشگران بسیاری را نیز به خود جلب می‌کند. در ادامه وب‌سایت سفرستان همراه باشید تا در کنار هم بدون خرید بلیط هواپیما برای سنگاپور به این کشور جذاب آسیایی سفر کنیم.

🖥 ویدئویی زیبا از سنگاپور – با سفرستان همراه باشید 🖥

سنگاپور یکی از کشورهای دیدنی جهان با ترکیبی از فرهنگ آسیایی و اروپایی است. در پایتخت این کشور، ساختمان‌های استعماری مبهوت‌کننده، در کنار بازارهای خیابانی صدساله و مدرن قرار دارند. برخی از مهم‌ترین گردشگاه‌های سنگاپور عبارت‌اند از:

تفرجگاه ساحلی خلیج شنی (Marina Bay Sands)

خرید آنلاین بلیط هواپیما برای سنگاپور
بلیط هواپیما برای سنگاپور

اگر هزینه‌های ساخت و ساز در جیب مسافرها باشد، آن‌ها از تفرجگاه ساحلی خلیج شنی لذت خواهند برد، استراحتگاهی که ساختش 5.7 بیلیون دلار هزینه به همراه داشت و زمانی که در سال 2010 افتتاح شد، تبدیل به گرانترین ساختمان جهان شد. این تفرجگاه ساحلی دارای امکانات بسیاری می باشد: یک هتل لوکس، رستوران‌ها، مجموعه‌ای از مغازه‌ها، مرکز عهدنامه که یکی از بزرگترین‌ها در آسیا می باشد، تئاتر، موزه‌ی علوم هنری و دیگر مراکز تفریحی. همچنین این شهر دارای سرسره های ساخته شده از یخ مصنوعی می‌باشد.

چرخ و فلک سنگاپور  (Singapore Flyer)

خرید آنلاین بلیط هواپیما به مقصد سنگاپور
بلیط هواپیما به مقصد سنگاپور

چرخ و فلک غول پیکر سنگاپور تنها یک مزیت دارد آن هم نشان دادن چشم انداز خیره کننده از نمای پایین است. این چرخ و فلک 28 نفر را در حالی که بالای شهر می‌چرخند، نگه می‌دارد. هنگام افتتاح آن در سال 2008 میلادی، این چرخ و فلک  بلندترین چرخ و فلک در جهان بود که به 165 متر در آسمان سنگاپور می‌رسید. این چرخ و فلک در تفرجگاه ساحلی خلیج قرار دارد و محوطه‏ی آن دارای سه طبقه رستوران، مغازه و سایر خدمات است.

معبد دندان بودا (Buddha Tooth Relic Temple)

خرید آنلاین بلیط هواپیما به سنگاپور
بلیط هواپیما به سنگاپور

چینی‌ها معابد بسیاری از خدایان و چیزهای دیگر ساخته‌اند، اما معبد بقایای دندان بودا یک نمونه بسیار نامتعارف می‌باشد. در اواخر دهه 1980 زمانی که برای اولین بار یک معبد بودایی برای محله چینی‌ها در سنگاپور پیشنهاد شد، قرار بود به یک معبد سنتی تبدیل شود. این معبد محلی برای بقایای دندان بودا می‌باشد و در مرکز محله چینی‌ها قرار دارد و همچنین دارای ویژگی‌های دیگر هنری، فرهنگی می‌باشد.

سفر شبانه به حیات وحش (Night Safari)

خرید بلیط هواپیما به باغ وحش سنگاپور
بلیط هواپیما به باغ وحش سنگاپور

افرادی که از زندگی شبانه لذت می‌برند باید به سفر شبانه حیات وحش که در آن حیوانات نمایش داده می‌شوند، بروند. این گردشگاه، زمانی که در سال 1984 افتتاح شد، به یکی از جاذبه‌های گردشگری برتر در سنگاپور تبدیل شد و سالانه یک ملیون نفر از سوار شدن بر ماشین برقی و رفتن به 7 منطقه جغرافیای جهان لذت می‌برند. همچنین گردشگران می‌توانند با پیاده‌روی در این تفرجگاه اطلاعات بیشتری در مورد عادات غذایی حیوانات به دست آورند، در حالی که بخش دیگر کارهای سازمان را برای حفظ گونه‌های در معرض تهدید نشان می‌دهد. سه رستوران این مرکز، دارای منوهای متنوع و سرگرمی‌هایی می باشند که منعکس کننده زندگی در جنگل هستند.

باغ‌های گیاهی سنگاپور(Singapore Botanic Gardens )

خرید انلاین بلیط هواپیما به کشور سنگاپور
بلیط هواپیما به کشور سنگاپور

مسافرانی که به هزینه کردن در سفر اهمیت می‌دهند، قدر باغ‌های گیاهی سنگاپور که اکثرشان رایگان هستند را می‌دانند؛ در سفر به سنگاپور، تنها باید برای باغ ملی ارکیده که بیشترین بازدید را دارد، هزینه پرداخت کنید. این باغ شامل بیش از60،000 گونه از  گیاهان و حیوانات مختلف می‌باشد و محلی برای باغ کودکان برای اولین بار در جهان است. گردشگران از دیدن باغ های سبز گرمسیری بسیار هیجان زده می‌شوند.

باغ‌های نزدیک خلیج (Gardens By The Bay)

خرید آنلاین بلیط هواپیما به بازدید از سنگاپور
بلیط هواپیما به بازدید از سنگاپور

باغ‌های نزدیک خلیج اخیرا به جاذبه‌های گردشگری سنگاپور اضافه شده‌اند، این باغ‌ها همان مناظری است که باغبان‌ها نمی‌خواهند دیدن آن را از دست بدهند. این باغ‌ها کم‌تر از سه دهه است که بازگشایی شدند و روی زمینی اصلاح شده در مرکز سنگاپور ساخته شده‌اند. اینجا شامل سه باغ می‌باشد: خلیج مرکزی، یک باغ با اسکله برای پیاده روی که در نهایت دو باغ دیگر را به هم متصل می‌کند؛ شرق خلیج، که در مواقعی باز می‌شود در حالیکه بخش‌ها تکمیل می‌شوند و خلیج جنوبی، بزرگترین باغ، که ویترین باغ‌های گرمسیری و شامل درختانی با 50 متر ارتفاع می‌شود که بر چشم‌انداز باغ تسلط دارند.

هتل رافلز  (Raffles Hotel)

خرید آنلاین بلیط هواپیما به هتل رافلز سنگاپور
رزرو هتل رافلز سنگاپور

هتل رافلز با سبک مدرن و دلپذیرش، چهره‌ای از سنگاپور به نمایش می‌گذارد. این هتل زمانی که در سال 1887 افتتاح شد به سرعت تبدیل به مکانی برای اقامت  نویسندگانی همچون رودیار کیپلینگ، سامرست موآم، و ارنست همینگوی گردید و به شهرتش افزوده شد. این هتل لوکس، دارای 15 رستوران و کافه، از جمله کافه‌ی بزرگی می باشد که در آن اغذیه‌ی سنگاپوری سرو می‌شود. رافلز یک هتل افسانه‌ای در سراسر جهان است، دربانی با لباس فرم به مهمان‌ها تاریخ جنوب شرقی آسیا را معرفی می کند. لابی ساختمان اصلی برای عموم باز می‌باشد، در حالی که موزه  هتل در طبقه سوم پنهان است.

اسکله کلارک (Clarke Quay)

خرید آنلاین بلیط هواپیما برای بازدید از سنگاپور
بلیط هواپیما برای بازدید از سنگاپور

اسکله کلارک بخش دیگری از گذشته  سنگاپور است که امروز هنوز هم یک مکان مرسوم در بین بازدیدکنندگان می‌باشد. یکی از جاذبه‌های توریستی مهم در سنگاپور، وجود اسکله در دهانه رودخانه‌ای سنگاپور می‌باشد که مرکز تجاری شهر در اواخر قرن 19 بود. اما امروز هنوز هم شلوغ می‌باشد البته با نوع دیگری از تجارت؛ رستوران‌های امروزی، بوتیک‌های منحصر به فرد و دستفروشانی که همگی ترکیبی از نفوذ آسیایی‌ها و اروپایی‌ها هستند.

استراحتگاه‌های جهانی سنتوزا  (Resort World Sentosa)

خرید آنلاین بلیط هواپیما برای سنگاپور
بلیط هواپیما برای سنگاپور

استراحتگاه‌های جهانی سنتوزا به خودی خود برای بازدید از سنگاپور کافی هستند. این استراحتگاه‌ها در جزیره‌ای نزدیک به ساحل جنوبی سنگاپور قرار دارند و دارای هتل‌ها، رستوران‌ها، و پارک‌های موضوعی هستند و به طور خلاصه برای همه بدون توجه به سنشان، حرفی برای گفتن دارند. با وجود این محل، جاذبه‌ها به وضوح در اطراف دریا قابل مشاهده هستند. پارک موجودات دریایی، جزیره دلفین، پارک آبی و یک آکواریوم. جاذبه‌های دیگر نیز عبارتند از استودیوهای جهانی سنگاپور و سرگرمی‌های شبانه. این استراحتگاه بیش از 60 گزینه غذا خوردن را به مهمان‌های گرسنه پیشنهاد می‌دهد.

جاده باغ میوه  (Orchard Road)

خرید آنلاین بلیط هواپیما به سنگاپور
بلیط هواپیما به سنگاپور

خیابان اورچارد که در معنی اصلی با نام جاده باغ میوه، شناخته می‌شود، خیابان خرید اصلی سنگاپور است که به طور منظم افراد محلی و گردشگران خارجی به آن رفت و آمد دارند. این خیابان دارای مراکز خرید، رستوران‌های مجلل متعدد، کافه‌ها و هتل‌ها می‌باشد. همچنین این مکان محل اقامت رئیس‌جمهور سنگاپور می‌باشد. تزیین‌های کریسمس در کنار این خیابان معروف و اغراق آمیز می‌باشند، با گوزن‌های شمالی که میان درختان نخل جست و خیز می‌کنند و خانه‌های شیرینی زنجفیلی که پوشیده از برف مصنوعی هستند.

با این دیدنی‌ها اگر در سفر سخت‌گیر و لوکس‌پسند هستید و به فرهنگ آسیایی نیز علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم خرید بلیط هواپیما به مقصد سنگاپور را در سایت سفرستان از دست ندهید.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به سنگاپور به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منبع:
parsacity.com
hamshahrionline.ir
asriran.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید