صرف غذا در بهترین رستوران‌های محلی سنت پترزبورگ

آن دسته از افراد که بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را تهیه کرده و به این شهر سفر می‌کنند، دوست دارند در کنار گشت‌وگذار و لذت از جاذبه‌های این شهر، یک وعده غذایی خوشمزه و دل‌چسب را نیز در این شهر زیبا و دیدنی صرف کنند. مطمئناً در شهر مشهور سنت پترزبورگ رستوران‌های متنوع و لاکچری زیادی وجود دارد که اکثر گردشگران غذای خود را در این رستوران‌ها صرف می‌کنند. البته باید بدانید که در بیشتر اوقات، رزرو میز در این رستوران‌ها مشکل می‌باشد.

0
102
آشنایی با رستوران های محلی سنت پترزبورگ
رستوران های محلی سنت پترزبورگ
صرف غذا در بهترین رستوران‌های محلی سنت پترزبورگReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 6Rating: 3.5بلیط هواپیما سنت پترزبورگ و صرف غذا در بهترین رستوران‌های محلی آن - سفرستانآن دسته از افراد که بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را تهیه کرده و به این شهر سفر می‌کنند، دوست دارند در کنار گشت‌وگذار و لذت از جاذبه‌های این شهر، یک وعده غذایی خوشمزه و دل‌چسب را نیز در این شهر زیبا و دیدنی صرف کنند. مطمئناً در شهر مشهور سنت پترزبورگ رستوران‌های متنوع

بهترین رستوران‌های محلی سنت پترزبورگ

آن دسته از افراد که بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را تهیه کرده و به این شهر سفر می‌کنند، دوست دارند در کنار گشت‌وگذار و لذت از جاذبه‌های این شهر، یک وعده غذایی خوشمزه و دل‌چسب را نیز در این شهر زیبا و دیدنی صرف کنند. مطمئناً در شهر مشهور سنت پترزبورگ رستوران‌های متنوع و لاکچری زیادی وجود دارد که اکثر گردشگران غذای خود را در این رستوران‌ها صرف می‌کنند. البته باید بدانید که در بیشتر اوقات، رزرو میز در این رستوران‌ها مشکل می‌باشد.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما روسیه

آشنایی با رستوران های محلی سنت پترزبورگ
رستوران های محلی سنت پترزبورگ

علاوه بر رستوران‌های مشهور و شلوغ سنت پترزبورگ، رستوران‌های محلی دیگری نیز وجود دارند که هم غذای باکیفیتی را برای مشتریان خود سرو کرده و هم بیشتر افراد از وجود آن مطلع نیستند. در این مطلب سعی شده است که برخی از همین نوع رستوران‌ها، برای خوانندگان محترم و بازدیدکنندگان سایت سفرستان معرفی شود تا اگر زمانی بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را خریداری کرده و به این شهر سفر کنید، بدانید که کدام‌یک از رستوران‌هایی که غذای محلی در آن‌ها سرو می‌شود، ارزش مراجعه کردن را دارد.

کسانی که در سنت پترزبورگ به گشت‌وگذار می‌پردازند، اغلب طرفدار رستوران‌های بزرگ و شلوغ نبوده و ترجیح می‌دهند که یک رستوران دنج با غذاهای باکیفیت را پیدا کنند. این‌گونه افراد زمانی که همچنین رستورانی را پیدا کردند، امیدوار خواهند بود تا بتوانند از این محل، قبل از اینکه بقیه افراد از وجود آن باخبر شوند، لذت کافی را ببرند.

آشنایی با رستوران های محلی سنت پترزبورگ
رستوران های محلی سنت پترزبورگ

در ادامه با سایت سفرستان همراه باشید تا برخی از رستوران‌های محبوب سنت پترزبورگ که بیشتر افراد محلی به آن مراجعه می‌کنند، آشنا شوید تا به یک رستوران دنج با غذای محلی مراجعه کرده و از صرف غذا در این رستوران لذت ببرید.

1رستوران KHACHAPURI AND VINO

این کافه گرجستانی بلافاصله پس از افتتاح شدن به یک کافه پرشور و پرطرفدار تبدیل شد. اغلب برای مراجعه به این کافه‌رستوران باید از قبل میز رزرو کرده و صاحبان این مغازه به دلیل استقبال مردم، سه شعبه دیگر را در مکان‌های مختلف سنت پترزبورگ تأسیس کرده‌اند.

اما چه چیزی این کافه را به یک مکان ویژه تبدیل کرده است؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت که منوی کافه‌رستوران بسیار سنتی بوده و دارای غذاها و نوشیدنی‌های گرجستانی لذیذ و متنوع زیادی است. همچنین نکته جالب‌توجه دیگر در مورد این رستوران این است که قیمت‌ غذاهای آن بسیار مقرون‌به‌صرفه بوده و افرادی که بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را تهیه می‌کنند، خواهند توانست با پرداخت یک مبلغ مناسب، از یک غذای باکیفیت و عالی لذت ببرند.

آشنایی با رستوران های محلی سنت پترزبورگ
رستوران های محلی سنت پترزبورگ

اگر به این رستوران مراجعه کردید، حتماً یادتان باشد که غذای مخصوص این رستوران، یعنی Khachapuri را امتحان کنید. این غذا شبیه یک کلوچه است که از پنیر پر شده و در تنور قدیمی این رستوران پخته شده است.

زمان مراجعه: یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 11.30 صبح تا 12 شب

جمعه و شنبه از ساعت 11.30 صبح تا 1 بامداد

آدرس: روسیه، 191002، سنت پترزبورگ، اولیتسا پراودی (Ulitsa Pravdy)، پلاک 9

شماره تلفن تماس: +79522322543

2رستوران کچاپ برگرز (KETCH UP BURGERS)

همان‌طور که از نامش معلوم است، این رستوران محلی برای صرف کردن برگرهای متنوع می‌باشد. اگرچه غذاهای دیگری نیز در منوی این رستوران وجود دارد، برگر اصلی‌ترین غذا و جاذبه آن برای مشتریان می‌باشد. تمامی برگرهای این رستوران، عالی‌ترین مخلوط از مواد تازه و متنوع را دارا بوده و برخی اوقات بسیار مرموز و بیگانه هستند. اگر بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را خریداری کنید، می‌توانید در این رستوران یک برگر خوشمزه را در کنار نوشیدنی‌های لذیذ آن، صرف کنید.

زمان مراجعه: شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11 صبح تا 11 شب

جمعه و شنبه از ساعت 11 صبح تا 1 بامداد

آدرس: روسیه، سنت پترزبورگ، خیابان لیتِینی (Liteyniy)، پلاک 59

شماره تلفن تماس: +78129088070

3رستوران فرانک (Frank)

این رستوران در بین رستوران‌هایی قرار دارد که فقط گوشت سرو کرده و پس از افتتاح شدن به خاطر گوشت دنده لذیذ خود در شهر سنت پترزبورگ محبوب و مشهور گردید. طرفداران سریال House of Cards، ارتباط این رستوران را با این سریال محبوب درک خواهند کرد. شخصیت اصلی سریال یعنی فرانک آندروود، به گوشت دنده بسیار علاقه داشته و برخی اوقات برای صرف آن به قسمت‌ها بیرونی شهر نیز سفر می‌کرد. خوشبختانه زمانی که بلیط هواپیما سنت پترزبورگ را تهیه کنید، دیگر نیازی به رفتن به حومه شهر نبوده و در داخل شهر، در این رستوران باکیفیت، قادر خواهید بود که گوشت دنده لذیذ آن را امتحان کنید.

زمان مراجعه: شنبه تا چهارشنبه از 12 ظهر تا 1 بامداد

پنجشنبه و جمعه از 12 ظهر تا 3 بامداد

آدرس: روسیه، سنت پترزبورگ، خیابان روبین‌شینا (Rubinsheyna)، پلاک 29

شماره تلفن تماس: +79312012929

4رستوران CO-OP GARAGE

یافتن این رستوران ساده نبوده ولی ارزش خریداری بلیط هواپیما سنت پترزبورگ و جستجو کردن را دارد. این رستوران در میان یک حیاط قرار دارد که معمولاً درب‌های حیاط بسته می‌باشند ولی خود رستوران باز است، پس با خیالی آسوده در را باز کرده و به داخل بروید. این رستوران حقیقتاً شبیه یک گاراژ بوده و در حیاط بجای میزها، بشکه قرار گرفته است ولی در داخل شما می‌توانید مبل‌های مخصوص شام را نیز بیابید.

شما در هنگام صرف غذا در این رستوران، بوی دود را حس خواهید کرد، زیرا تمامی پیتزاهای آن در داخل یک فر که با آتش چوب گرم می‌شود، پخته می‌شوند.

زمان مراجعه: یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 12 ظهر تا 12 شب

جمعه و شنبه از 12 ظهر تا 2 بامداد

آدرس: روسیه، سنت پترزبورگ، خیابان گوروخووایا (Gorokhovaya)، پلاک 47

شماره تلفن تماس: +79650122222

5رستوران PITA’S

این رستوران غذاهای خیابانی و فست فود لذیذ و خوشمزه را برای مشتریان خود ارائه می‌دهد. در این مکان، برای پیچاندن ساندویچ‌ها در کاغذ، از یک روش سنتی به نام shaverma استفاده می‌شود. که با این روش ساندویچ سرو شده را به یک وعده غذایی بسیار منحصربه‌فرد تبدیل می‌کنند. پس از خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ و هنگام مراجعه به این رستوران حتماً شاور (Shavere) نعناع و توت را امتحان کنید. می‌‎‌توانید این غذا را با یک چاشنی مخلوط کرده و یک وعده غذایی کامل و لذیذ را در این رستوران نوش جان کنید.

زمان مراجعه: یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 11 صبح تا 11 شب

جمعه و شنبه از ساعت 11 صبح تا 1 بامداد

آدرس: روسیه، سنت پترزبورگ، خیابان نِوسکی (Nevsky)، پلاک 65

شماره تلفن تماس: +79110018005

می‌توانید مطمئن باشید که با خریداری بلیط هواپیما سنت پترزبورگ، یک سفر عالی را تجربه خواهید کرد و اگر در طول سفر خود تصمیم بگیرید که وعده غذایی خود را در یکی از رستوران‌های گفته‌شده در بالا صرف کنید، لذت سفر شما بیشتر نیز خواهد شد؛ زیرا هرکدام از این رستوران‌ها غذاهای محلی بسیار لذیذ و باکیفیتی را برای مشتریان خود ارائه می‌دهند و شما از امتحان کردن آن‌ها پشیمان نخواهید شد.

برای خرید بلیط هواپیما سنت پترزبورگ و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: theculturetrip.com