آشنایی با شرکت هواپیمایی اترک

گردشگرانی که قصد سفر دارند و سفر آن‌ها داخلی نیز هست، بهتر است قبل از تهیه بلیط هواپیما ایرلاین‌های مختلفی را موردمطالعه قرار داده و سپس یکی از آن‌ها را انتخاب نمایند. بی‌تردید ایرلاین‌های متعدد و خوب زیادی در کشورمان ایران وجود داشته و کسانی که می‌خواهند بلیط هواپیما خود را از یکی از این ایرلاین‌ها و شرکت‌های هواپیمایی تهیه کنند، این کار را باید با توجه به مسیر پرواز، تسهیلات در اختیار گذاشته‌شده توسط ایرلاین، امنیت و نکات مهم دیگر انجام دهند.

0
229
خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما
آشنایی با شرکت هواپیمایی اترکReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Sep 3Rating: 3.5آشنایی با شرکت هواپیمایی اترک - خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل از سفرستانگردشگرانی که قصد سفر دارند و سفر آن‌ها داخلی نیز هست، بهتر است قبل از تهیه بلیط هواپیما ایرلاین‌های مختلفی را موردمطالعه قرار داده و سپس یکی از آن‌ها را انتخاب نمایند. بی‌تردید ایرلاین‌های متعدد و خوب زیادی در کشورمان ایران وجود داشته و کسانی که می‌خواهند بلیط هواپیما

شرکت هواپیمایی اترک

گردشگرانی که قصد سفر دارند و سفر آن‌ها داخلی نیز هست، بهتر است قبل از تهیه بلیط هواپیما ایرلاین‌های مختلفی را موردمطالعه قرار داده و سپس یکی از آن‌ها را انتخاب نمایند. بی‌تردید ایرلاین‌های متعدد و خوب زیادی در کشورمان ایران وجود داشته و کسانی که می‌خواهند بلیط هواپیما خود را از یکی از این ایرلاین‌ها و شرکت‌های هواپیمایی تهیه کنند، این کار را باید با توجه به مسیر پرواز، تسهیلات در اختیار گذاشته‌شده توسط ایرلاین، امنیت و نکات مهم دیگر انجام دهند.

آشنایی با شرکت هواپیمایی اترک
شرکت هواپیمایی اترک

به همین خاطر در ادامه معرفی ایرلاین‌های داخلی، این بار شرکت‌ هواپیمایی اترک ایران برای شما معرفی خواهد شد. شرکت هواپیمایی اترک یکی از جوان‌ترین شرکت‌های هواپیمایی در کشورمان ایران می‌باشد. اهداف بلندمدت این ایرلاین بسیار بلند پروازانه بوده و قصد دارد با گسترش خدمات و ناوگان هوایی خود، سرویس‌های متنوعی در مسیرهای مختلف داخلی و حتی در آینده نزدیک خارجی را به مشتریان خود ارائه دهد.

در ادامه مطلب با سفرستان همراه باشید تا با شرکت هواپیمایی اترک و خصوصیات آن بیشتر آشنا شوید.

تاریخچه

آشنایی با شرکت هواپیمایی اترک
شرکت هواپیمایی اترک

ایرلاین اترک در سال 1391 با انجام سه پرواز به سه مقصد مختلف، فعالیت هوایی خود را آغاز نمود. این ایرلاین همواره قصد داشته است تا با در اختیار گرفتن و استخدام کادر فنی کارکشته ، بهترین سرویس‌دهی برای مشتریانی که بلیط هواپیما از این ایرلاین تهیه می‌کنند را داشته باشند.

لازم به ذکر است کسانی که می‌خواهند در این ایرلاین مشغول به کار باشند، باید آزمون‌های متعددی را پشت سر بگذارند، پس می‌توانید مطمئن باشید که شما در این ایرلاین با ماهرترین و کارکشته‌ترین افراد مواجه خواهید شد و تمامی آن‌ها تلاش خواهند کرد تا بهترین سرویس‌دهی را برای شما انجام داده و سفر شما را به یک سفر خاطره‌انگیز تبدیل نمایند.

ناوگان هوایی شرکت هواپیمایی اترک

آشنایی با شرکت هواپیمایی اترک
شرکت هواپیمایی اترک

در آغاز فعالیت این ایرلاین در سال 1391، با بحث‌های مختلف و بررسی‌های متعدد انجام گرفته‌شده برای ارائه خدمات باکیفیت بالا و در سطح جهانی به مشتریان، سرانجام تصمیم گرفته شد تا هواپیماهای این شرکت را از میان خانواده‌های ایرباس 320 انتخاب نمایند. در همین راستا دو فروند هواپیمای A320 برای این خدمت‌رسانی به مسافرین این ایرلاین تهیه گردید.

 در طول سال‌های گذشته از سال 1391، شرکت هواپیمایی اترک همواره خواهان گسترش محدوده فعالیت‌های خود بوده و به همین دلیل سعی در افزایش ناوگان هوایی خود داشته است. این شرکت در انجام این امر موفق بوده و توانسته است ناوگان هوایی خود را به 4 فروند هواپیما از خانواده A320 ایرباس افزایش دهد.

با توجه به خصوصیات این هواپیماها که در ایرلاین‌های متعددی در سرتاسر جهان مورداستفاده قرار می‌گیرند، گردشگرانی که قصد خریداری بلیط هواپیما از این ایرلاین را دارند، می‌توانند مطمئن باشند که یک سفر امن و آسوده را در این هواپیماها و به همراه شرکت هواپیمایی اترک، تجربه خواهند کرد.

شهرها و مقاصدی که ایرلاین اترک به آن‌ها پروازهای خود را انجام می‌دهد

آشنایی با شرکت هواپیمایی اترک
شرکت هواپیمایی اترک

پایگاه اصلی فعالیت این ایرلاین در شهر بجنورد در استان خراسان شمالی قرار دارد و در حال حاضر به مقاصد متعددی از شهرهای مبدأ تهران و مشهد پروازهای خود را انجام می‌دهد. مسیرهای رفت پروازهای این شرکت هواپیمایی عبارت‌اند از: تهران-مشهد، تهران-کیش، تهران-بندرعباس، تهران-بجنورد، تهران-شیراز، مشهد-کیش، مشهد-بندرعباس، مشهد-بوشهر، مشهد-اهواز

پروازهای مسیر برگشت این ایرلاین نیز در مسیرهای زیر انجام می‌گیرند:

مشهد-تهران، کیش-تهران، بندرعباس-تهران، بجنورد-تهران، شیراز-تهران، کیش-مشهد، بندرعباس-مشهد، بوشهر-مشهد، اهواز-مشهد

پس می‌توانید مطمئن باشید که اگر مقصد شما یکی از مسیرهای پرواز این ایرلاین را در بر بگیرد، خواهید توانست بلیط هواپیما خود را از این ایرلاین تهیه کرده و پرواز خود را به همراه آن به انجام برسانید.

رده‌های پروازی در شرکت هواپیمایی اترک

خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

پروازهای شرکت هواپیمایی اترک در دو رده تجاری (Business Class) و اقتصادی (Economy Class) انجام می‌گیرد و شما با توجه به نیاز خود، خواهید توانست بلیط هواپیما را دریکی از این رده‌ها تهیه کرده و به مقصد دلخواه خود سفر کنید. شرکت هواپیمایی اترک با به‌کارگیری از مهمان‌داران تحصیل‌کرده و ماهر همواره سعی در این داشته که بهترین خدمات را برای مشتریان خود ارائه دهد، پس می‌توانید مطمئن باشید که سفری آسوده را با این ایرلاین تجربه خواهید کرد.

سرویس غذایی این ایرلاین نیز سعی شده است تا از بهترین و بالاترین کیفیت برخوردار بوده و در رده تجاری شما قادر خواهید بود تا از بین غذاهای متعدد ایرانی و خارجی یک غذای کاملاً خوشمزه را انتخاب کرده و در طول پرواز آن را نوش جان کنید.

امنیت پرواز و حوادث هوایی روی‌داده در پروازهای این شرکت

خرید بلیط هواپیما
بلیط هواپیما

خوشبختانه پروازهای شرکت هواپیمایی اترک ایمنی لازم را در برداشته و تاکنون دچار حادثه‌ای که خسارات جانی داشته باشد نشده است. در طول سال‌های فعالیت این ایرلاین، تنها سه بار پروازهای آن دچار نقص فنی و مشکل شده است که خوشبختانه هیچ خسارت جانی و صدمه‌ای به مسافران وارد نشده است.

اولین حادثه در بهمن‌ماه 1393 رخ داد که درنتیجه آن، یکی از موتورهای هواپیما دچار نقص فنی شده و از کار افتاد ولی با هوشیاری خلبان و انجام فرود اضطراری این حادثه ختم به خیر شد.

دومین حادثه در تیرماه 1394 روی داد که درنتیجه آن دودی عجیب داخل کابین هواپیما را در بر گرفت و مسافران مجبور شدند بلافاصله قبل از پرواز هواپیما را تخلیه کنند.

و اما سومین حادثه که از بقیه آن‌ها مهم‌تر و خطرناک‌تر به شمار می‌آید، در مرداد 1395 به وقوع پیوست. در اثر این حادثه، هواپیمای این شرکت که قصد بلند شدن از باند 29 فرودگاه بین‌المللی مهرآباد را داشت به دلیل ایجاد نقص فنی در ارابه فرود، از باند خارج شد که در اثر این سانحه هیچ‌یک از مسافرینی که در این پرواز بودند صدمه ندیدند.

با توجه به موارد گفته‌شده، اگر بلیط هواپیما خود را از ایرلاین اترک خریداری کنید، می‌توانید مطمئن باشید که یک سفر دل‌نشین را تجربه خواهید کرد. زیرا که این ایرلاین همواره سعی در ارتقاء سطح کیفی پروازها و سرویس‌دهی به مشتریان را داشته و با گسترش محدوده فعالیت‌ها و ناوگان هوایی خود، سعی دارد تا در آینده مقاصد پروازی خود را افزایش داده و همچنین در صورت امکان پروازهای بین‌المللی را نیز در بین پروازهای خود قرار دهد.

پس اگر مسیر پروازتان با مسیر پرواز این ایرلاین یکی است، در انتخاب این ایرلاین و خریداری بلیط هواپیما از آن درنگ نکرده و آماده تجربه یک سفر آسوده و خاطره‌انگیز باشید.

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

منبع: airplanes.news

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید