تماشای غروب خورشید از دوربین صربستان

معمولاً وقتی گردشگران در مورد فرهنگ، ادبیات، جاذبه‌های طبیعی و گردشگری، استراحتگاه‌ها و ویژگی‌های مختلف مربوط به کشورها صحبت می‌کنند، هر کسی یک کشور خاص را به‌عنوان بهترین مورد برای اکثر مؤلفه‌ها انتخاب کرده و سنگ آن کشور را به سینه می‌زند. اما کافی است از گردشگران با تجربه در مورد مکانی برای تماشای غروب خورشید بپرسید تا بلااستثناء همه آن‌ها صربستان را به‌عنوان بهترین کشور برای تماشای زیباترین صحنه‌ها از غروب خورشید معرفی کنند.

0
76
خرید بلیط هواپیما صربستان
بلیط هواپیما صربستان
تماشای غروب خورشید از دوربین صربستانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 22Rating: 4.0تماشای غروب خورشید از دوربین صربستان - خرید بلیط هواپیما صربستان از سفرستانمعمولاً وقتی گردشگران در مورد فرهنگ، ادبیات، جاذبه‌های طبیعی و گردشگری، استراحتگاه‌ها و ویژگی‌های مختلف مربوط به کشورها صحبت می‌کنند، هر کسی یک کشور خاص را به‌عنوان بهترین مورد برای اکثر مؤلفه‌ها انتخاب کرده و سنگ آن کشور را به سینه می‌زند. بلیط هواپیما صربستان

غروب خورشید صربستان

معمولاً وقتی گردشگران در مورد فرهنگ، ادبیات، جاذبه‌های طبیعی و گردشگری، استراحتگاه‌ها و ویژگی‌های مختلف مربوط به کشورها صحبت می‌کنند، هر کسی یک کشور خاص را به‌عنوان بهترین مورد برای اکثر مؤلفه‌ها انتخاب کرده و سنگ آن کشور را به سینه می‌زند. اما کافی است از گردشگران با تجربه در مورد مکانی برای تماشای غروب خورشید بپرسید تا بلااستثناء همه آن‌ها صربستان را به‌عنوان بهترین کشور برای تماشای زیباترین صحنه‌ها از غروب خورشید معرفی کنند. آن‌هایی که بلیط هواپیما صربستان خریده‌اند و مسافر این کشور زیبا شده­اند به‌خوبی می‌دانند که نقاط مختلفی در صربستان را می‌توان برای تماشای غروب آفتاب انتخاب کرد. ازاین‌رو در مطلب زیر ما چند مورد از این نقاط را که بهترین هستند انتخاب کرده‌ایم تا شما هنگام خرید بلیط هواپیما صربستان این مکان‌ها را به‌خوبی بشناسید. پس قبل از خرید بلیط هواپیما صربستان این مطلب را حتماً مطالعه کنید.

تنگه اوواچ (Uvac Canyon)

بازدید از تنگه اوواچ
تنگه اوواچ

رفتن به تنگه اوواچ هنگام خرید بلیط هواپیما صربستان به منزله زدن یک تیر به دو یا چند نشان خواهد بود. این محیط طبیعی و بکر چنان زیباست که از آن نه‌فقط به‌عنوان بهترین مکان برای تماشای غروب خورشید، بلکه بعنوان یکی از رمانتیک‌ترین نقاط صربستان هم یاد می‌شود. هنگام غروب خورشید در تنگه اوواچ نور قرمز و نارنجی‌رنگی از آسمان به زمین می‌تابد و تصویری می‌آفریند که فقط در رویاها می‌توان آن را دید.

کالمگدان (Kalemegdan)

بازدید از کالمگدان
کالمگدان

طبیعیست که وقتی کسی بلیط هواپیما صربستان می‌خرد، بخشی از سفر خود را در پایتخت این کشور یعنی شهر بلگراد سپری کند. اما اگر آن مسافر عاشق تماشای غروب خورشید باشد، بهتر است هرچه سریع‌تر خود را به پارک کالمگدان برساند. مکانی که چشم‌انداز بی‌نظیری از محل تلاقی رودخانه‌های ساوا و دانوب را تقدیم بازدیدکنندگان خود می‌کند و غروب آفتاب در آن منظره‌ای شگفت‌انگیز می‌آفریند.

کوهستان تارا (Tara Mountain)

بازدید از کوهستان تارا
کوهستان تارا

صربستان پر از کوه‌های متنوع است و تماشای غروب آفتاب در هر یک از آن‌ها جذابیت‌های خاص خود را دارد. اما کوهستان تارا را باید یک گنجینه و یا به عبارتی یک جواهر طبیعی در این کشور دانست. کوهستانی فوق‌العاده زیبا و چشم‌نواز با آب‌وهوای تمیز و شفاف که با رفتن به آن هنگام خرید بلیط هواپیما صربستان می‌توان غروب خورشید را واضح‌تر، دوست‌داشتنی‌تر و جادویی‌تر از هر زمان و هر مکان دیگری تماشا کرد و لذت برد.

قلعه باچ (Bač Fortress)

بازدید از قلعه باچ
قلعه باچ

از آنجایی که صربستان در گذشته از لحاظ نظامی مکان بسیار مهمی بود، قلعه‌های فراوانی در این کشور می‌توان یافت. اما در بین همه آن‌ها، قلعه‌ای به نام باچ وجود دارد که قایم شدن خورشید پشت آن هنگام غروب واقعاً حیرت‌انگیز می‌شود. اگرچه قلعه باچ در طول تاریخ دچار آسیب‌های فراوانی هم شده اما همچنان این قلعه زیبایی منحصربه‌فرد خود را حفظ کرده است. کافیست شما بلیط هواپیما صربستان بخرید و این قلعه را در زمان غروب آفتاب ببینید تا معنای کلمه “شگفت‌انگیز” را بهتر درک کنید.

پترووارادین (Petrovaradin)

بازدید از پترووارادین
پترووارادین

با بلیط هواپیما صربستان حتماً به پترووارادین هم بروید. محل برگزاری جشنواره EXIT که سر به بالین رودخانه دانوب گذاشته و در زمان غروب آفتاب شما را بهت‌زده می‌کند. پیشنهاد دوستانه ما به شما این است که سفر به پترووارادین را همراه با همسر یا نامزد خود تجربه کنید. چراکه نوش جان کردن یک فنجان قهوه و یا یک وعده غذای صربی هنگام غروب خورشید در این شهر، یکی از رمانتیک‌ترین و عاشقانه‌ترین لحظات زندگی شما خواهد بود.

تنگه لازار (Lazar’s Canyon)

بازدید از تنگه لازار
تنگه لازار

بد نیست حالا که بلیط هواپیما صربستان می‌خرید و سفری به این کشور ترتیب می‌دهید سری هم به سمت شرق آن و به تنگه لازار بزنید تا با معجزه‌ای دیگر از غروب خورشید آشنا شوید. تنگه‌ای به درازای 500 متری که فضای آن هنگام غروب آفتاب بسیار آرامش‌بخش می‌شود. اگر زمان غروب خورشید در تنگه لازار باشید، احساس خواهید کرد که به تاروپود طبیعت نفوذ کرده‌اید و ضربان قلب آن را حس می‌کنید.

دشت‌های ووجوودینا (The plains of Vojvodina)

بازدید از دشت‌های ووجوودینا
دشت‌های ووجوودینا

همیشه هم قرار نیست که به کوه و تنگه و دره بروید تا غروب خورشید را به شکل زیبایی ببینید. کافی است با بلیط هواپیما صربستان خود را به دشت‌های ووجوودینا برسانید تا ضمن لذت بردن از فضای بی‌نظیر آنجا، غروب آفتاب را در یکی از زیباترین شکل‌های ممکن ببینید. در این دشت‌ها، تصاویری می‌بینید که شاید شما را یاد زیباترین برنامه‌های تلویزیونی از محیط زیست یا یاد یک نقاشی چشم‌نواز بیاندازند. اما مطمئناً جذابیت و زیبایی دشت‌های ووجوودینا مخصوصاً هنگام غروب خورشید بسیار بیشتر از صحنه‌هایی خواهد بود که تاکنون دیده‌اید.

خرید بلیط هواپیما صربستان
بلیط هواپیما صربستان

با نگاهی کوتاه به مکان‌های معرفی‌شده در این مطلب می‌توان به این نتیجه رسید که تک‌تک این مکان‌ها علاوه بر ارائه صحنه‌های جذاب از غروب خورشید، محیط و فضای بسیار دل‌نشینی هم دارند. کافیست شما در اینترنت و یا در فضای مجازی چند کلیپ ویدئویی کوتاه از صحنه‌های غروب آفتاب در صربستان تماشا کنید تا بیشتر از قبل عاشق خرید بلیط هواپیما صربستان و تجربه لحظاتی رمانتیک هنگام غروب خورشید در این کشور شوید.

منبع: theculturetrip.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید