10 گنجینه پنهان صربستان

به‌عنوان کشوری که میراث‌دار آشوب‌های فراوان بوده و هنوز به آنچه در گردشگری استحقاقش را دارد نرسیده است، حرف پربیراهی نخواهد بود اگر کل کشور صربستان را یک گنجینه پنهان معرفی کنیم. چنانچه مسافر و خریدار بلیط هواپیما صربستان باشید مسلما در مورد شهرهای معروف این کشور مثل بلگراد و نووی ساد تعریف‌های بسیاری شنیده­اید. اما آیا چیزی هم در مورد روستاهایی مثل ورمدژا و دونجا لوکوشنیجا و یا شهر کیکیندا به گوش‌تان خورده است؟ مکان‌های فوق‌العاده تماشایی و دیدنی که به خاطر ناشناخته بودن، معمولا در برنامه مسافران هنگام خرید بلیط هواپیما صربستان قرار نمی گیرند.

0
61
خرید بلیط هواپیما صربستان
بلیط هواپیما صربستان
10 گنجینه پنهان صربستانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Aug 18Rating: 3.5آشنایی با 10 گنجینه پنهان در صربستان - خرید بلیط هواپیما صربستان از سفرستانبه‌عنوان کشوری که میراث‌دار آشوب‌های فراوان بوده و هنوز به آنچه در گردشگری استحقاقش را دارد نرسیده است، حرف پربیراهی نخواهد بود اگر کل کشور صربستان را یک گنجینه پنهان معرفی کنیم. چنانچه مسافر و خریدار بلیط هواپیما صربستان باشید

گنجینه‌های پنهان صربستان

به‌عنوان کشوری که میراث‌دار آشوب‌های فراوان بوده و هنوز به آنچه در گردشگری استحقاقش را دارد نرسیده است، حرف پربیراهی نخواهد بود اگر کل کشور صربستان را یک گنجینه پنهان معرفی کنیم. چنانچه مسافر و خریدار بلیط هواپیما صربستان باشید مسلما در مورد شهرهای معروف این کشور مثل بلگراد و نووی ساد تعریف‌های بسیاری شنیده­اید. اما آیا چیزی هم در مورد روستاهایی مثل ورمدژا و دونجا لوکوشنیجا و یا شهر کیکیندا به گوش‌تان خورده است؟ مکان‌های فوق‌العاده تماشایی و دیدنی که به خاطر ناشناخته بودن، معمولا در برنامه مسافران هنگام خرید بلیط هواپیما صربستان قرار نمی گیرند. پس اگر برنامه خاصی برای خرید بلیط هواپیما صربستان و سفر به این کشور جذاب و دوست‌داشتنی دارید، بهتر است اندک‌زمانی را به مطالعه این مطلب و کسب آگاهی از گنجینه‌های ناشناس و پنهان صربستان اختصاص دهید تا سفرتان بهتر، با کیفیت‌تر و خاطره‌انگیزتر از همیشه باشد.

بلیط هواپیما صربستان

1دونجا لوکوشنیجا، قلمرو فلفل قرمز

مطلب خود را با روستای کوچک دونجا لوکوشنیجا آغاز می‌کنیم. روستایی با جمعیت هزار نفری که در جنوب صربستان واقع شده و با فضای آرامش‌بخش خود لحظات فوق‌العاده‌ای برای مهمانانش رقم می‌زند. اگر می‌خواهید این روستا را در سرزنده‌ترین وقتش ببینید، بهتر است بلیط هواپیما صربستان را در اواخر تابستان بخرید. زمانی که فصل برداشت فلفل قرمز در دونجا لوکوشنیجا فرا می‌رسد، منظره‌ای تماشایی در این روستا به چشم می‌خورد. ضمنا، اگر از طرفداران غذاهای تند و فلفل‌دار باشید، مطمئنا لحظات جذابی در این دونجا لوکوشنیجا منتظر شماست.

بلیط هواپیما صربستان

2تنگه روسوماچکی، گنجینه شگفت‌انگیز طبیعت

اگر بخواهیم تنگه روسوماچکی را با ساده‌ترین لغات توصیف کنیم باید آن را بهشتی برای عاشقان طبیعت بکر و دوست‌داران لحظات پر از ماجراجویی و آدرنالین‌دار بنامیم. فقط دیدن چند عکس از فضای این تنگه کافیست تا شما هنگام خرید بلیط هواپیما صربستان نام آن را در لیست اولویت‌های خود قرار دهید. در واقع، سازه‌های طبیعی که شبیه گلدان یا یک دیگ بزرگ هستند و از لابلای آنها آب عبور می‌کند، تفاوت این تنگه را با یک مکان طبیعی معمولی به وجود آورده‌اند.

بلیط هواپیما صربستان

3غار یخی، قصری در زیرِ زمین

هرچه تصورات از کلمه‌هایی مانند جادویی، معجزه‌آسا، توصیف‌ناپذیر و … در ذهن دارید با خرید بلیط هواپیما صربستان و دیدن غار یخی در این کشور دست‌خوش تغییر قرار خواهند گرفت. این غار شاهکاری از جانب طبیعت هست که در لایه‌های زیرین زمین صربستان خود را پنهان کرده و بازدیدکنندگانش را شگفت‌زده می‌کند. تنها راه دسترسی به غار یخی صربستان استفاده از قایق است و همین مسأله هم بر جذابیت‌های تماشای این غار می‌افزاید.

بلیط هواپیما صربستان

4آبشار پرسکالو، جواهری گمنام در دل صربستان

اگر شانس با شما یار بود و هنگام خرید بلیط هواپیما صربستان فرصت تماشای منطقه رِساوا را به دست آوردید، علاوه بر روستاهای جذاب، غار، صومعه‌سرا و فضای طبیعی زیبا، موقعیتی استثنائی هم در اختیارتان خواهد بود تا با یکی از باورنکردنی‌ترین صحنه‌های طبیعت به نام آبشار پرسکالو هم آشنا شوید. پدیده‌ای کاملا طبیعی که حس زیبایی‌شناختی و آرامش را به تک‌تک سلول‌های بدن شما القا خواهد کرد.

بلیط هواپیما صربستان

5روستای ولاسی، بهشت گم­شده

وقتی طبیعت دست به کار شود و دکوراسیونِ مکانی را بر عهده بگیرد، تمامی مکتب‌های هنری از توصیف کاری که طبیعت انجام داده عاجز می‌مانند. این دقیقا همان اتفاقیست که در روستای ولاسی افتاده است. تکه‌ای از بهشت که بر روی زمین افتاده اما پنهان مانده و شاید همین پنهان ماندنش هم دلیلی بر زیبایی‌اش باشد. روستای ولاسی بیشتر از اینکه یک گنجینه پنهان باشد، یک گنجینه ارزشمند هست و هنگام خرید بلیط هواپیما صربستان باید به تماشای آن پرداخت و لذت برد.

بلیط هواپیما صربستان

6صومعه‌سرای سرِتِنجه، الماسی از جنس صربستان

باید کوه اُوچار را در غرب صربستان بشناسید تا به گفته خود صرب‌ها، یکی از مجلل‌ترین و باشکوه‌ترین خانه‌های خداوند را هم بر فراز این کوه لمس کنید. مکانی به نام صومعه‌سرای سرِتِنجه که به معنای واقعی کلمه هموراه از دید مسافران و خریداران بلیط هواپیما پنهان مانده است. این صومعه‌سرا در یکی از قرن‌های 15 یا 16 میلادی ساخته شده و علاوه بر محیط بی‌نظیر آن، ساختمان صومعه‌سرا هم واقعا تماشایی و وصف‌ناپذیر می‌باشد.

بلیط هواپیما صربستان

7کارادوردوو، رازی که فاش نشده است

منطقه کارادوردوو در صربستان، همیشه از دید عموم مردم پنهان بوده است. دلیل آن را هم می‌توان به خاطر ملاقات افراد سیاسی و مهم تاریخ در این منطقه دانست. اما امروزه دسترسی به این مکان خارق‌العاده و زیبا بسیار راحت‌تر از گذشته می‌باشد. مکانی که هم از لحاظ طبیعی و هم از حیث تاریخی اهمیت قابل‌توجهی دارد. حتما به یاد داشته باشید که هنگام خرید بلیط هواپیما صربستان، برنامه مفصلی برای بازدید از منطقه کارادوردوو تدارک ببینید.

بلیط هواپیما صربستان

8شهر کیکیندا، بهشت پرندگان

بلیط هواپیما صربستان را در فصل زمستان بخرید و در شهر کیکیندا گلچینی از پرندگان زیبا را ببینید. پرندگانی که برای استراحت در زمستان به کیکیندا می‌آیند و منظره‌ای باورنکردنی تقدیم مراجعه‌کنندگان این شهر می‌کند. جالب است بدانید که کیکیندا در طول سال هم میزبان یکی از بزرگترین تجمعات جغدها در جهان هست. به همین خاطر بازدید از این شهر کوچک در سفر به صربستان برایتان لحظات متفاوت و متنوعی رقم می‌زند.

بلیط هواپیما صربستان

9ورمدژا و قدرت ماوراء طبیعی‌اش

اگر بلیط هواپیما به صربستان بخرید و در سفر خود سری به روستای رتناج و منطقه ورمدژا بزنید، مطمئنا با اتفاقات جالبی روبرو خواهید شد. بسیار عجیب است که هر کسی پای در این روستا می‌گذارد، ناخودآگاه انرژی و هیجانی فوق‌العاده تمام وجودش را فرا می‌گیرد. عده‌ای دلیل این اتفاق را تمیزی بیش از حد آب و هوا و زیبایی محیط می‌دانند و عده­‌ دیگری هم ماجرا را به قدرت‌های ماوراء طبیعی و افسانه‌ای مرتبط می‌دانند. قدرت‌هایی که باعث می‌شوند، مسافر این روستا خود را در میان انبوهی از انرژی‌های مثبت بیابد.

بلیط هواپیما صربستان

10قلعه باچ، غروب خورشید در زیباترین شکل ممکن

قلعه باچ یکی از زیباترین قلعه‌های به‌جامانده از قرون وسطی در صربستان محسوب می‌شود. علی‌رغم اینکه در طول سالیان متمادی این قلعه دچار آسیب‌های فراوانی شده اما زیبایی و شکوه آن همچنان پابرجا مانده است. نکته جالبی که هنگام خرید بلیط هواپیما صربستان در این قلعه متوجه می‌شوید، منظره جالب غروب خورشید در آن می‌باشد. منظره‌ای که تماشای آن هر ببیننده‌ای را مات و مبهوت می‌کند.

نام 10 گنجینه پنهان در کشور صربستان را در این مطلب برایتان آوردیم تا اگر شما قصد خرید آنلاین بلیط هواپیما صربستان و سفر به این کشور زیبای اروپایی را داشتید، گزینه‌های جذابی در اختیارتان باشد. با این حال، همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم، صربستان خودش برای بسیاری از گردشگران ناشناخته هست چه رسد به زیبایی‌های درون آن. کافیست شما با پرواز خارجی به صربستان خود را به این کشور برسانید تا به‌خوبی متوجه شوید که چرا صربستان برای خیلی‌ها حیاط خلوتی آرامش‌بخش به حساب می‌آید.

برای خرید بلیط هواپیما صربستان و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع
theculturetrip.com
serbia.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید