بلیط هواپیما عمان

خیلی‌ها حاضرند برای اینکه در هتل‌های کلبه‌ای عمان اقامت کنند و وسط کویر بخوابند سفر اروپایی را بی‌خیال شوند. بلیط هواپیما عمان را تهیه کنند و به این کشور کویری و ساحلی که نروژ خاورمیانه نام دارد، سفر کنند. کشور عمان دارای سطح وسیعی از آب و کویر است، بنابراین تفریحات آبی در کشور زیاد است.

0
524
خرید آنلاین بلیط هواپیما به عمان
بلیط هواپیما به عمان
بلیط هواپیما عمانReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on May 31Rating: 4.0بلیط هواپیما عمان - خرید بلیط هواپیما ارزان از اپلیکیشن سفرستان - عمان - مسقطخیلی‌ها حاضرند برای اینکه در هتل‌های کلبه‌ای عمان اقامت کنند و وسط کویر بخوابند سفر اروپایی را بی‌خیال شوند. بلیط هواپیما عمان را تهیه کنند و به این کشور کویری و ساحلی که نروژ خاورمیانه نام دارد، سفر کنند. کشور عمان دارای سطح وسیعی از آب و کویر است، بنابراین تفریحات آبی در کشور زیاد است.

عمان و شنا در کویر

خیلی‌ها حاضرند برای اینکه در هتل‌های کلبه‌ای عمان اقامت کنند و وسط کویر بخوابند سفر اروپایی را بی‌خیال شوند. بلیط هواپیما عمان را تهیه کنند و به این کشور کویری و ساحلی که نروژ خاورمیانه نام دارد، سفر کنند. کشور عمان دارای سطح وسیعی از آب و کویر است، بنابراین تفریحات آبی در کشور زیاد است. از آنجا که برنامه‌ریزی عمان به صورتی است که می‌خواهد تا در سال 2020 میزبان 12 میلیون گردشگر باشد، تمام تلاشش را برای جذب افراد مختلف با سلیقه‌های متفاوت می‌کند.

تنوع جاذبه

خرید بلیط هواپیما عمان
بلیط هواپیما عمان

این کشور بنا به موقعیت جغرافیایی خود از طبیعت کم‌نظیر، گونه‌های گیاهی و جانوری متنوع، صخره‌های زیبا و شنزارهای وسیع برخوردار است. بنابراین فرقی نمی‌کند بلیط هواپیما عمان را در فصل تابستان و گرمای بیابانی‌اش و یا در زمستان و هوای معتدلش تهیه کنید، در هر صورت این کشور برای سرگرم شدن شما و جلب رضایتتان موفق عمل می‌کند و شما را به دیدن روستاهای آرام، مزارع خرما، سواحل زیبا و قلعه‌‌های تاریخی دعوت می‌کند که نامشان در سازمان جهانی یونسکو ثبت شده است.

میوه‌های جبل الخضر را بخورید

خرید بلیط هواپیما عمان
بلیط هواپیما عمان

بلیط هواپیما عمان شما را به منطقه‌ای می‌برد که نت اول بسیاری از عطرهای گران دنیا از گل رز آن منطقه ساخته می‌شوند. علاوه بر این عسل این منطقه هم طعم بخصوصی دارد و بهشت کوچکی از عمان را در کنار رشته‌کوه‌های بزرگ حجر شکل داده است. کوهی که چشمه‌های فراوانش باعث رشد درختان میوه و کشاورزی در اطراف آن شده است. میوه‌های کوه “Jebel alkhadar”  سردسیری هستند و بسیار خوشمزه‌اند، مخصوصاً انار آن بسیار معروف است و یکی از بهترین انارهای جهان به‌حساب می‌آید.

گردش تماشایی

خرید بلیط هواپیما عمان
بلیط هواپیما عمان

این کوه چهره سبزی به این منطقه داده و بهترین محل برای وقت گذراندن گردشگران و مردم محلی آن است. وقتی بالای تپه‌ها برسید، روستاهایی را در آنجا می‌بینید که میمون‌ها هم اطرافشان پرسه می‌زنند و وقتی به سمت بالای کوه در حرکتید، لایه‌های صخره مانند آن منظره قشنگی را می‌سازند؛ در نهایت هم با رسیدن به بالای کوه چشم‌اندازی را می‌بینید که در هیچ کجای عمان نمی‌توان پیدا کرد.

در وادی شاب شنا کنید

خرید بلیط هواپیما عمان
بلیط هواپیما عمان

بعد از اینکه بلیط هواپیما عمان را تهیه کرده و به این کشور سفر کردید، روز قبل از سفر به “Wadi Shab” کاملاً استراحت کنید و انرژی خود را برای یک روز پرتنش و هیجان‌انگیز ذخیره کنید، چون قرار است به منطقه‌ای بروید که توان فیزیکی زیادی می‌طلبد و به همان میزان هم لذت و هیجان به شما می‌بخشد. منطقه‌ای که بسیار پربازدید است و مطمئناً در سال‌های پیش رو تفریحات و سرگرمی‌های آن را بیش‌تر از پیش خواهند شد.

سنگ و آب

خرید بلیط هواپیما عمان
بلیط هواپیما عمان

نوبت به توصیف این منطقه می‌رسد، وادی شاب استخرها، صخره‌ها و غارهای شگفت‌آوری دارد که در مسیر خود باید از صخره‌های ناهموار و استخرهای کوچک و بزرگ بگذرید و در آب‌های کم‌عمق قدم بگذارید و بالاخره در آب‌های عمیق آن شنا کنید، حتی باید یکی از غارهای آن را با شنا پشت سر بگذارید تا به آبشار زیبایی برسید. یکی از توصیه‌های دیگر ما این است که حتماً ضد آفتاب، تجهیزات لازم و نوشیدنی به همراه خود داشته باشید تا از این نقاشی طبیعت لذت ببرید.

در قلعه نخل قدم بزنید

خرید بلیط هواپیما عمان
بلیط هواپیما عمان

عمان قلعه‌های تاریخی زیادی دارد که می‌تواند مهر تأییدی بر علاقه تاریخ‌دوستان به تهیه بلیط هواپیما عمان و سفر به این کشور باشد. اکثر این قلعه‌ها از آن دسته جاذبه‌هایی هستند که باید در سفر خود یک‌بار از آن‌ها دیدن کنید. یکی از این قلعه‌ها “Nakhal” نام دارد که جلوه‌ای از سلطنت هزار سال پیش عمان را در تاروپود بنایش به نمایش می‌گذارد. این قلعه با باغستان‌های خرما احاطه‌شده و برج‌های دیده‌بانی‌اش شما را با منظره‌های زیبایی از اطراف روبرو می‌کند، در داخل قلعه هم بعداً اثاثیه سنتی و اشیای تاریخی چیده شد که تماشایشان خالی از لطف نیست.

جزایر Daymaniyat

خرید بلیط هواپیما عمان
بلیط هواپیما عمان

چقدر جالب است که می‌توان در کشور کویری، طبیعت زیبا و سرسبزی هم پیدا کرد. شگفت‌آورتر از آن، وجود جزایر زیبا در چنین کشوری است که می‌توان خاطرات بسیار خوبی را در آن‌ها رقم زد. بهترین منطقه برای غواصی در این کشور همین جزایر “Daymaniyat” هستند، جزایری که به‌جز پرندگان هیچ سکنه دیگری ندارند. این جزایر با آب‌های زلال و کریستالی خود و سواحلی با شن‌های سفید تقریباً چیزی شبیه به بهشت هستند و بهترین دلیل برای خرید بلیط هواپیما عمان و استراحتی چند روزه در این کشور خواهند بود.

شترسواری در کویر

خرید بلیط هواپیما عمان
بلیط هواپیما عمان

در مرکز کشور عمان بیابانی وجود دارد که شنزارهای وسیعی از “Wahiba” را تشکیل داده است. با خرید بلیط هواپیما عمان و شرکت در تورهای گردشگری ویژه این شنزار می‌توانید از نزدیک با فرهنگ مردمی آشنا شوید که آنجا زندگی می‌کنند و سوغاتی‌های محلی و دست‌ساز خود را می‌فروشند. شترسواری بر روی این شن‌ها و عبور از شن‌های خوش‌رنگ این منطقه آن‌قدر زیباست که نمی‌توان به‌سادگی از آن گذشت.

چادر بومیان

خرید بلیط هواپیما عمان
بلیط هواپیما عمان

کویر همیشه علاقه‌مندان خاص خود را دارد، کسانی که شاید هیچ جاذبه و لذت دیگری برایشان زیاد اهمیت ندارد و فقط و فقط برای شب‌های پرستاره و روز‌های پرآرامش را می‌طلبند. بنابراین علاقه‌مندان با تهیه بلیط هواپیما عمان می‌توانند علاوه بر لذت بردن از کویر زیبای این کشور در میان راه از چادرهای بومیان بازدید کرده و خوراکی‌های محلی و سوغاتی‌ نیز تهیه ‌کنند.

سوغات عمان

خرید بلیط هواپیما عمان
بلیط هواپیما عمان

از سوغات که صحبت کردیم باید بگوییم که یادگاری یا هدیه سفر عمان به دوستان و آشنایانتان می‌تواند خنجرهای بخصوص و غلاف شده عمان باشد و یا نان و حلوای عمان که محصولات پرطرفداری برای هم‌وطنان ما هستند. البته یکی دیگر از سوغات‌های این کشور با عنوان نقره عمانی شناخته می‌شود، نقره جات زیبایی که با آب‌نقره ساخته شده‌اند و تنوع زیادی دارند.

برای خرید بلیط هواپیما عمان و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منابع:
remasmuscat.com
theculturetrip.com
touropia.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید