غردقه مصر، بهشتی برای عاشقان غواصی

0
99
خرید بلیط هواپیما به غردقه در مصر
بلیط هواپیما به غردقه در مصر
غردقه مصر، بهشتی برای عاشقان غواصیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 4Rating: 4.5بلیط هواپیما غردقه مصر - بهشتی برای عاشقان غواصی در جایی که شاید فکرش را نمی‌کردیدخرید بلیط هواپیما به غردقه مصر. دیدنی های مصر. جاهای دیدنی غردقه مصر. سواحل مصر. قیمت بلیط ارزان هواپیما به غردقه مصر. غردقه مصر

غردقه مصر، بهشتی برای عاشقان غواصی

دهکده ماهیگیری غردقه شهری در کرانه مصری دریای سرخ است و در اولین روزهای توریستی شدن سواحل دریای سرخ شهرت زیادی را به‌یک‌باره به دست آورده است. غردقه حدود 40 کیلومتر در کرانه دریای سرخ کشیده شده است و یک مقصد مناسب برای ترکیب یک تعطیلات برای علافم ندان به غواصی یا گذراندن وقت در ساحل‌های زیبای دره نیل با ماسه‌های سفید است. دورتر از ساحل هنوز محل‌های فوق‌العاده‌ای برای غواصی می‌توان پیدا کرد. ان‌جی‌اوهای محلی (NGO) در حال فعالیت برای برگرداندن زیبایی و شکوه گذشته این شهر و دریای آن هستند و موفق شده است قسمت‌های جنوبی و مارینای مدرن جادویی سیگالا را به غردقه برگردانند.

با خرید بلیط هواپیما و سفر به این شهر زیبای ساحلی، در کنار غواصی می‌توانید از سواحل زیبای این شهر نیز استفاده کنید. در این مطلب چند مورد از جاذبه‌های غردقه برای شما معرفی خواهند شد.

بهترین تجربه‌های غواصی در آفریقا

 

بهترین مقاصد غواصی در آسیا

غواصی با لوله تنفسی

خرید بلیط هواپیما به غردقه در مصر
غواصی با لوله تنفسی

هیچ سفری به غردقه بدون گذراندن یک روز کامل به گشت‌وگذار در دنیای زیرآب در دریای سرخ کامل نمی‌شود. با برنامه‌ریزی سفر و تهیه بلیط هواپیما به غردقه قادر خواهید بود به سه سایت گردشگری در این منطقه بروید. خود شما باید انتخاب کنید که به دریا شیرجه بزنید و یا در کنار ساحل و روی صخره‌ها آفتاب بگیرید و برنزه شوید.

جزیره رؤیایی غردقه

خرید بلیط هواپیما به غردقه در مصر
جزیره رؤیایی غردقه

با تهیه بلیط هواپیما به غردقه و سفر به این شهر از یک سفر همراه با قایقرانی فراموش‌نشدنی برای یک روز کامل در دریای سرخ لذت ببرید. در این سفر می‌توانید با یک تیر چند نشان بزنید. در آب‌های فیروزه‌ای شنا کنید، با وسایل غواصی سطحی ماهی‌ها و مرجان‌های آن منطقه را کشف کنید یا در سواحل سفیدرنگ این جزیره خصوصی در آرامش کامل حمام آفتاب بگیرید.

برای خرید بلیط هواپیما به اینجا بروید

ام قمر (Umm Qamar)

خرید بلیط هواپیما به غردقه در مصر
ام قمر (Umm Qamar)

ام قمر یک جزیره در 9 کیلومتری شمال جزایر گیفتون است که با سه برج مرجانی که با مرجان‌های زیبا و نرم و بنفش‌رنگ پوشیده شده، احاطه‌شده است. همچنین طیف گسترده‌ای از انواع ماهی‌ها و یک قایق غرق‌شده در 25 متری عمق آب برای کشف هیجان‌انگیز غواصان و غواصان سطحی وجود دارد. بعد از خرید بلیط هواپیما به غردقه و سفر به این شهر برای رسیدن به این جزیره به‌راحتی می‌توانید از قایق استفاده کنید.

جزایز گیفتن (Giftun Islands)

خرید بلیط هواپیما به غردقه در مصر
جزایز گیفتن (Giftun Islands)

این جزایر در نزدیکی غردقه قرار دارند که توسط صخره‌های دیدنی و جذاب در کنار زندگی دریایی احاطه‌شده‌اند. عمق دریا در این منطقه از 5 متر تا صد متر می‌رسد. این محل نیز مانند بقیه جاهای غردقه سایت‌هایی برای غواصی دارد. در صورت تهیه بلیط هواپیما به غردقه و سفر به این شهر دیدار از این جزایر منحصربه‌فرد را فراموش نکنید.

جزیره شدوان (Shedwan Island)

خرید بلیط هواپیما به غردقه در مصر
جزیره شدوان (Shedwan Island)

این جزیره نیز یکی از بهترین محل‌های غواصی در این منطقه است. جزیره شدوان در میان تنگه‌ها و بین دو منطقه غردقه و شارم قرار دارد. نهنگ‌ها و گروه‌های بزرگ دلفین‌ها از دیوار صخره شمالی دیده می‌شود. اگر به دریا و غواصی و دنیای زیرآب علاقه دارید با خرید بلیط هواپیما به غردقه و سفر به این منطقه می‌توانید یک تعطیلات به‌یادماندنی را در کنار دوستان یا خانواده داشته باشید.

جزیره‌های اشرفی (Ashrafi Islands)

خرید بلیط هواپیما به غردقه در مصر
جزیره‌های اشرفی (Ashrafi Islands)

جزایر اشرفی در شمال غردقه قرار دارند و به نسبت بقیه سایت‌های غواصی این منطقه کمتر توسط مسافران بازدید می‌شوند. بااین‌حال کمتر از جاهای دیگر جذابیت ندارند و حتی می‌توان در قسمت‌های کم‌عمق آب قایق‌ها و کشتی‌های غرق‌شده زیادی را در حین غواصی دید. این قایق‌ها در عمق 8 تا 12 متری عمق آب هستند و با خرید بلیط هواپیما به غردقه و سفر به این منطقه مخصوص غواصی فوق‌العاده زیبا و رؤیایی می‌توانید کشتی‌های غرق‌شده‌ای مثل سیریس (Siris)، تمیم دو (Tamim II)، بچیس (Bacchis) و ستاره راویه (Star of Rawiah) را از نزدیک ببینید.

برای خرید بلیط هواپیما ، به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

منبع:
lonelyplanet.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید