طلوع‎هایی که باید دید و غروب‎هایی که باید زیست

0
593
خرید بلیط هواپیما به زیباترین مکان هایی که طلوع و غروب شگفت انگیز دارند
بلیط هواپیما به زیباترین مکان هایی که طلوع و غروب شگفت انگیز دارند
طلوع‎هایی که باید دید و غروب‎هایی که باید زیستReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Nov 7Rating: 4.5طلوع‎هایی که باید دید و غروب‎هایی که باید زیستغروب خورشید در شهر های جهان. غروب های زیبای شهرهای مختلف جهان. خرید بلیط هواپیما. بلیط هواپیمای ارزان. بلیط هواپیما به غروب های زیبای جهان.

طلوع‎هایی که باید دید و غروب‎هایی که باید زیست

بعضی وقت ها آدم از دست این واژگان تایپی که برگه سپید کاغذهای مجازی را سیاه و کبود می‎کنند، دلش می‎گیرد که چرا نمی‎توانند آنطور که شایسته است جان کلام را ادا کنند و با واقعیتی که قرار است توصیفش کنند، برابر باشند.

لابد یکی از دلایل سفر و تکاپو برای خرید بلیط ارزان هواپیما نیز همین دلخستگی از شنیدن تعریف‎های تکراری و بی‎قراری برای بازدید از شنید‌ه‌های نادیده است. احتمالا به همین مناسبت است که برای مایی که در راه سفر کفش و کلاه زیاد پاره کرده‎ایم و اسامی تمام ایرلاین‎هایی که می‏توان در فهرست فروششان بلیط ارزان هواپیما پیدا کرد را از حفظ هستیم، شنیدن جمله «شنیدن کی بود مانند دیدن!» کلیشه‎ای است تکراری و نخ‏نما شده!

اما خب چه می‎شود کرد که امکانات ما به عنوان راوی گشت‌ها و گذارها محدود به همین چند صد کلمه و چند عدد تصویری است که در اختیار داریم و بیش از این نیز از دست و زبانمان بر نمی‎آید که با صفت‌های خوش آب و رنگ از دیدنی‎ها برای مخاطبانی که قرار است مسافر شوند، بنویسیم. مسافرانی که امیدواریم چند روزی با شهرهای دود گرفته وداع کنند و به آنجایی بروند که «آسمانش آب و هوایی دارد.»

با این توضیحات جای تعجب نخواهد داشت که برایتان از مناظری بگوییم که «دورشان گشتن» صفایی دارد و به شدت برای برطرف کردن عطش زیبایی‎شناسی مسافر و گردشگر توصیه می‎شوند.

خرید بلیط هواپیما به زیباترین مکان هایی که طلوع و غروب شگفت انگیز دارند
بلیط هواپیما به زیباترین مکان هایی که طلوع و غروب شگفت انگیز دارند

در این مطلب روی سخن ما با مسافرانی است که هر از چندی سر از زمین بر می‎دارند تا به آسمان نگاه کنند و روی ماهِ خورشید را تماشا کنند. گردشگرانی که دلشان برای طلوع‎های دل‎انگیز و غروب‎های رشک برانگیز ضعف می‎رود. در این مطلب قصد داریم به این گردشگران خاص‌پسند خرید بلیط هواپیما را به مقاصدی پیشنهاد کنیم که بهترین افق را برای طلوع و غروب خورشید دارند و چشمان زیباپسندان از دنبال کردن فلق و شفق‌های آسمانشان خسته نمی‎شود.

طلوع و غروب‌هایی که از دیرباز یکی از پدیده‎های زیبا در جهان طبیعت محسوب می‎شده‎اند و شاهد این مدعا نیز ابیات پر رنگ و لعابی است که در توصیف صبح‌های شب شده در دیوان شاعران پارسی زبان به وفور یافت می‎شوند.

با این توضیحات شما نیز اگر می‎توانید (یا حتی اگر نمی‎توانید هم!) خرید بلیط ارزان هواپیما را به یکی از مقاصد زیر در لیست کارهایتان قرار دهید تا در طول عمر گرانمایه‎تان فرصت نشستن زیر سایه خارق‎العاده‎ترین طلوع و غروب‎های خورشید را نیز بدست بیاورید.

خرید بلیط هواپیما به هندوستان و غروب های خارق العاده

غروب سرخ‎فام تاج‎محل در هند

خرید بلیط هواپیما به هندوستان و غروب های خارق العاده
بلیط هواپیما به هندوستان و غروب های خارق العاده

فهرست طلوع و غروب‎های دیدنی را با «تاج محل» شروع می‎کنیم. جاذبه‌ای که بر خلاف اجناس ارزان قیمت هندی هر چه می‎گذرد بر محبوبیت و ارزشش افزوده می‎شود.

 برای آنکه با جذابیت‌ها و ناگفته‎های تاج محل بیشتر آشنا شوید و از دیدنی‌هایی که هنگام خرید بلیط هواپیما به مقصد هند و تاج‎محل نصیبتان خواهد شد، مطلع شوید، حتما به مطلبی که پیش‎تر در مورد تاج محل در سایت سفرستان منتشر شده است، سری بزنید.

خرید بلیط هواپیما به ترکیه و طلوع خورشید در آسمان نیلگون

خورشید کوهستان کاپادوکیه در ترکیه

خرید بلیط هواپیما به ترکیه و طلوع خورشید در آسمان نیلگون
بلیط هواپیما به ترکیه و طلوع خورشید در آسمان نیلگون

همیشه که قرار نیست کار دنیا بر یک روال مشخص باشد و ما روی زمین باشیم و طلوع خورشید را بر فراز آسمان‌های نیلگون تماشا کنیم. اگر همت کنید و بلیط ارزان هواپیما به مقصد ترکیه بخرید، می‎توانید در منطقه کوهستانی کاپادوکیه در کشور ترکیه، بالونی رنگارنگ، کرایه کنید و از فراز آسمان شاهد ترسیم یکی از زیباترین قاب‎های طبیعت باشید.

خرید بلیط هواپیما به یونان و غروب رمانتیک عصرگاهی

غروب‌های عاشقانه اوئیا در یونان

خرید بلیط هواپیما به یونان و غروب رمانتیک عصرگاهی
بلیط هواپیما به یونان و غروب رمانتیک عصرگاهی

مگر می‌شود از غروب‌های از یاد نرفتنی گفت و از حالات رمانتیک و عاشقانه غروب‌های نوستالژیک غافل شد. اگر شما نیز جزو طرفداران غروب‎های رمانتیک هستید، بهتر است در اولین فرصت بلیط هواپیمای خود را به مقصد یونان بخرید و به روستای اوئیا در این کشور اروپایی سفر کنید که غروب‎هایش، رمانتیک‎ترین «عصرگاهی» است که می‎توان در کنار عزیزی قدمش زد.

خرید بلیط هواپیما به کنیا و طلای ناب طلوع خورشید

طلای ناب پارک ملی امبوسلی در کنیا

خرید بلیط هواپیما به کنیا و طلای ناب طلوع خورشید
بلیط هواپیما به کنیا و طلای ناب طلوع خورشید

هر چه بالا و پایین برویم و برای اینجا و آنجا بلیط ارزان هواپیما بخریم باز هم از هر چه بگذریم شکار خورشید در دل جنگل و در حیات وحش خوش‌تر است. برای همین هم پیشنهاد می‎کنیم اگر می‎خواهید ریه‎هایتان را از اکسیژن خالص و چشمانتان را از طلای ناب طلوع خورشید سیراب کنید، حتما به مقصد کنیا بلیط هواپیما بخرید در تور سافاری برای بازدید از پارک ملی امبوسلی شرکت کنید.

خرید بلیط هواپیما به آمریکا و غروب های بی‌بدیل و بی‌رغیب

سیمای غروب‎زده شهر دنور در ایالت کلرادوی آمریکا

خرید بلیط هواپیما به آمریکا و غروب های بی‌بدیل و بی‌رغیب
بلیط هواپیما به آمریکا و غروب های بی‌بدیل و بی‌رغیب

آنقدر از طلوع‎ و غروب‎های خارق‎العاده خورشید در کوه و جنگل برایتان گفتیم که احتمالا تصور میکنید هیچ شهری روی این کره خاکی پیدا نمی‎شود که بتوان از پشت شیشه‏ی پنجره‏های برج‏های سر به فلک کشیده‎ی سیمانی‎اش، یک دل سیر غروب خورشید را تماشا کرد.

خرید بلیط هواپیما به آمریکا و غروب های بی‌بدیل و بی‌رغیب
بلیط هواپیما به آمریکا و غروب های بی‌بدیل و بی‌رغیب

باید به عرضتان برسانیم که اگر اینطور فکر می‎کنید کاملا در اشتباه هستید چرا که شهر دنور در ایالت کلرادوی امریکا غروب‎هایی دارد که گرچه خورشیدش از پس پشت برج‏های سربه‎فلک کشیده پیدا می‏شود، اما با وجود پس‎زمینه شهر، همچنان منظره‏ای که می‌سازد بی‌رقیب و بی‎بدیل!

خرید بلیط هواپیما به ایران و طلوع آفتاب بر فراز دماند خاموش

سلام دوباره به آفتاب در خانه پدری

خرید بلیط هواپیما به ایران و طلوع آفتاب بر فراز دماند خاموش
بلیط هواپیما به ایران و طلوع آفتاب بر فراز دماند خاموش

حالا که از طلوع و غروب‎های خارق‌العاده فرنگی برایتان گفتیم حیف است که از سرزمین خودمان غافل بمانیم و یادی از قله دماوند و تماشای طلوع آفتاب از فراز قله سر به فلک کشیده‎ی این کوه استوار نداشته باشیم. اگر چه صعود به دماوند کار هر گردشگری نیست و با خرید بلیط ارزان هواپیما ممکن نمی‎شود، اما با این حال اگر کوهنوردی قهار هستید صعود به قله دماوند در بامداد یک روز بهاری را از دست ندهید تا بتوانید از بام فلات ایران یکی از زیباترین طلوع‌های خورشید را شاهد باشید.

منبع:
akharinkhabar.com
karnaval.ir

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید