پنج کاری که در سفر خود به فرانسه باید حتماً انجام بدهید

کشور فرانسه سال‌های سال دوستداران، طراحان، هنرمندان و روشنفکران را از سراسر جهان مجذوب خود می‌کند و با تاریخ و زیبایی‌های چشمگیر خود از کشورهایی است که مورد علاقه گردشگران فراوانی می‌باشد. کل کشور در زیبایی طبیعی غرق شده و با معماری تاریخی خیره‌کننده مانند Chateau de Chenonceau و قصر Versailles واقعاً بی‌نظیر است. در اینجا بهترین چیزهایی که در فرانسه می‌توانید انجام بدهید را به شما معرفی می‌کنیم.

0
107
خرید بلیط هواپیما فرانسه
بلیط هواپیما فرانسه
پنج کاری که در سفر خود به فرانسه باید حتماً انجام بدهیدReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Sep 9Rating: 3.5پنج کاری که در سفر خود به فرانسه باید حتماً انجام بدهید - خرید بلیط هواپیما فرانسهکشور فرانسه سال‌های سال دوستداران، طراحان، هنرمندان و روشنفکران را از سراسر جهان مجذوب خود می‌کند و با تاریخ و زیبایی‌های چشمگیر خود از کشورهایی است که مورد علاقه گردشگران فراوانی می‌باشد. خرید بلیط هواپیما فرانسه

بایدهای فرانسه

کشور فرانسه سال‌های سال دوستداران، طراحان، هنرمندان و روشنفکران را از سراسر جهان مجذوب خود می‌کند و با تاریخ و زیبایی‌های چشمگیر خود از کشورهایی است که مورد علاقه گردشگران فراوانی می‌باشد. کل کشور در زیبایی طبیعی غرق شده و با معماری تاریخی خیره‌کننده مانند Chateau de Chenonceau و قصر Versailles واقعاً بی‌نظیر است. در اینجا بهترین چیزهایی که در فرانسه می‌توانید انجام بدهید را به شما معرفی می‌کنیم. پس بلیط هواپیما فرانسه را تهیه کنید، چمدانتان را ببندید و با ما همراه باشید:

بلیط هواپیما فرانسه

1بازدید از تاتر باستانی Fourviere

15 سال قبل از میلاد، رومیان، Fourvière را با ظرفیت 10000 نفر ساخته بودند که متأسفانه در قرن 3 قبل از میلاد، این مکان کلاً متروکه شد. اما در قرن بیستم، با این حال که این تئاتر به ویرانی تبدیل شده بود، شهروندان این ساختار تاریخی را به شکوه اصلی خود بازگرداندند و به فهرست میراث جهانی یونسکو رسید. در داخل دیوارهای آلن تاتر صندلی‌های سنگی وجود دارد که شما بازدیدکنندگان می‌توانید روی آن‌ها بنشینید، چشم‌هایتان را ببندید و اجراهای تاتری آن دورا از تاریخ را در ذهنتان تجسم کنید. همچنین شما می‌توانید در اجرای سالانه تابستان در فستیوال Nuits de Fourvière که در داخل دیوارهای باستانی اجرا می‌شود شرکت کنید. هر روز هفته بجز دوشنبه‌ها می‌توانید به‌صورت کاملاً رایگان از این اثر هنری تاریخی رومی دیدن کنید پس با خرید بلیط هواپیما فرانسه این فرصت را از دست ندهید.

بلیط هواپیما فرانسه

2بازدید از آکواریوم de Lyon

این آکواریوم، شما گردشگران عزیز را به یک سفر دریایی بی‌نظیر می‌برد و شما از طریق یک دنیای بزرگ آکواریوم که در آن ماهی‌ها در پشت دیوارهای شیشه‌ای حرکت می‌کنند، می‌توانید زندگی آن‌ها و شگفتی‌های زیر اعماق دریا را از نزدیک لمس کنید. از لحظه ورود، شما بازدیدکنندگان جذب زیبایی زندگی دریایی که آن‌ها را احاطه کرده است خواهید بود. در داخل این آکواریوم می‌توانید از رنگ‌های روشن ماهی‌های گرمسیری دیدن کنید. همچنین برخی از نمایشگاه‌های آموزشی وجود دارد که به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد تا پیچیدگی‌های زندگی دریایی را بهتر مشاهده و تجربه کنند. بلیط هواپیما فرانسه را تهیه کرده و این تجربه بی‌نظیر را به دیگر تجارب خود بیفزایید.

بلیط هواپیما فرانسه

3بازدید از Arc de Triomphe

کسانی که از بنای یادبود بسیاری از کارت‌پستال‌ها دیدن کرده‌اند، لحظه شگفت‌انگیزی خواهد بود زمانی که در وسط ترافیک ایستاده و با یک چرخش چشم‌انداز یکی از معماری‌های فرانسه را در مقابل خود می‌بینند. احداث Arc de Triomphe توسط ناپلئون در سال 1806 صورت گرفت و در سال 1836 به پایان رسید و مراسم افتتاحیه توسط شاه Louis-Philippe برگزار شد. همچنین شما بازدیدکنندگان عزیز می‌توانید به تونل‌های زیر بنا رفته و از آرامگاه‌های سربازان گمنام نیز دیدن کنید. هر روز در ساعت 18:30 بعدازظهر، هنگامی که نور و چراغ یادآوری روشن می‌شود، به آرامی نور پانورامیک پاریس را دیدنی‌تر می‌کند. با خرید بلیط هواپیما پاریس این فرصت را از دست ندهید.

بلیط هواپیما فرانسه

4بازدید از Catacombs

تاریخچه Catacombs گرچه به نظر باستانی می‌رسد اما قدمت آن‌ها فقط به سال 1785 باز می‌گردد، زمانی که شکایات در مورد گورستان Innocents و بی ثباتی بزرگراه‌های داخل شهری، شورای ایالتی را به فکر انداخت تا راه حلی برای هر دو مشکل به طور هم‌زمان بیندیشند و آن ایجاد یک آرامگاه زیرزمینی بود. این سالن که از استخوان‌های مردگان ساخته شده واقعاً در نوع خود جالب است و برای تحریک کنجکاوی گردشگران ایده جالبیست. اولین مردی که به اندازه کافی برای رفتن به این آرامگاه شجاع بود در سال 1787 تنها توانست 130 قدم به داخل آ برود.

بلیط هواپیما فرانسه

5بازدید از Chateau de Chenonceau

Chenonceau که به قلعه زنان معروف است توسط در سال 1513 ساخته شده که با مشت‌های آهنی در دستکش‌های مخملی حکومت می‌کرد. زیبایی و شکوه و جلال این قلعه هر گردشگری را مجذوب خود می‌کند. امروز، Chenoceau میزبان مجموعه‌ای استثنایی از نقاشی‌های قدیمی و آثاری از ادغام فرهنگ ایتالیایی و فرانسوی می‌باشد. با خرید بلیط هواپیما فرانسه حتماً از این قلعه بی‌نظیر، باغ‌هایی که از قرن 16 سرپا و سبز هستند و دیگر زیبایی‌ها و جاذبه‌هایش دیدن کنید.

برای خرید بلیط هواپیما فرانسه و رزرو پرواز خارجی بهترین پیشنهاد ما به شما نصب اپلیکیشن سفرستان می‌باشد. در اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما سفرستان به صورت روزانه تخفیف‌های ویژه روی مسیرهای خارجی وجود دارد که شما می‌توانید با نصب و ثبت نام در این اپلیکیشن، از این امکانات ویژه و برخی ویژگی‌های دیگر بهره‌مند شوید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: vacationidea.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید