بلیط هواپیما به مقصد 10 فرودگاه برتر سال 2018

اگر جزو آن دسته از افرادی باشید که معمولاً با خرید بلیط هواپیما در حال رفت‌وآمد به نقاط مختلف جهان هستند، احتمالاً خیلی دوست دارید که بدانید بهترین فرودگاه‌های جهان در کدام شهرها قرار دارند و نام آن‌ها چیست. به همین منظور شرکت مشاوره‌ای Skytrax در جدیدترین تحقیقات خود بررسی و معرفی 10 فرودگاه برتر جهان در سال 2018 را در دستور کار قرار داده و نتایج جالبی از این تحقیق به‌عمل‌آمده است. این تحقیقات با بررسی نظرات میلیون‌ها مسافر از سرتاسر جهان انجام شد که حداقل یک بلیط هواپیما از خرید کرده‌اند و در نهایت 10 فرودگاه برتر جهان به شکل زیر معرفی شدند.

0
288
خرید بلیط هواپیما به مقصد بهترین فرودگاه‌ها
بلیط هواپیما به مقصد بهترین فرودگاه‌ها
بلیط هواپیما به مقصد 10 فرودگاه برتر سال 2018Reviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Apr 16Rating: 4.5ده فرودگاه برتر سال 2018 در جهان - بلیط هواپیما برای دیدن نشستن‌گاه‌های فوق‌العادهشرکت مشاوره‌ای Skytrax در جدیدترین تحقیقات خود بررسی و معرفی 10 فرودگاه برتر جهان در سال 2018 را در دستور کار قرار داده و نتایج جالبی از این تحقیق به‌عمل‌آمده است. با بررسی نظرات میلیون‌ها مسافر از سرتاسر جهان انجام شد که حداقل یک بلیط هواپیما از خرید کرده‌اند. برترین فرودگاه های دنیا 2018. بهترین فرودگاه های جهان. بلیط هواپیما فرانکفورت. بلیط هواپیما لندن. بلیط هواپیما مونیخ. بلیط هواپیما هنگ کنگ. بلیط هواپیما سنگاپور

بلیط هواپیما به مقصد 10 فرودگاه برتر سال 2018

اگر جزو آن دسته از افرادی باشید که معمولاً با خرید بلیط هواپیما در حال رفت‌وآمد به نقاط مختلف جهان هستند، احتمالاً خیلی دوست دارید که بدانید بهترین فرودگاه‌های جهان در کدام شهرها قرار دارند و نام آن‌ها چیست. به همین منظور شرکت مشاوره‌ای Skytrax در جدیدترین تحقیقات خود بررسی و معرفی 10 فرودگاه برتر جهان در سال 2018 را در دستور کار قرار داده و نتایج جالبی از این تحقیق به‌عمل‌آمده است. این تحقیقات با بررسی نظرات میلیون‌ها مسافر از سرتاسر جهان انجام شد که حداقل یک بلیط هواپیما از خرید کرده‌اند و در نهایت 10 فرودگاه برتر جهان به شکل زیر معرفی شدند.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما به مقصد بهترین فرودگاه‌ها

بلیط هواپیما سنگاپور و فرودگاه چانگی

1فرودگاه چانگی سنگاپور

فرودگاه چانگی سنگاپور رتبه اول را در بین تمامی فرودگاه‌های جهان در سال 2018 به دست آورده است. فرودگاهی با 60 میلیون مسافر از بیش از 100 کشور جهان که در سال 2017 میزبان 5 هزار پرواز به 200 مقصد مختلف جهان توسط 80 ایرلاین مختلف بود. محوطه‌های مناسب برای خرید و خوردن غذا، خدمات عالی، استخر، سینمای 24 ساعته و رایگان و باغ گل‌های آفتاب‌گردان ویژگی‌های مختلف این فرودگاه هستند که رضایت شمار بسیار بالایی از خریداران بلیط هواپیما را جلب کرده است. ضمناً، این نهمین بار در دو دهه اخیر است که فرودگاه چانگی عنوان بهترین فرودگاه جهان را کسب می‌کند.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما سنگاپور و بازدید از بهترین فرودگاه جهان

بلیط هواپیما چین و فرودگاه اینچئون

2فرودگاه بین‌المللی اینچئون

رتبه دوم رده‌بندی شرکت اسکای‌تراکس هم به یک فرودگاه آسیایی دیگر اختصاص دارد. فرودگاه بین‌المللی اینچئون، بزرگ‌ترین فرودگاه کشور کره‌جنوبی و البته یکی از شلوغ‌ترین فرودگاه‌های جهان در رده‌بندی بهترین کارکنان سال 2018 رتبه اول را کسب کرد و با قرار گرفتن در رتبه دوم بهترین فرودگاه‌های جهان نشان داد که توانایی فوق‌العاده‌ای برای استقبال از خریداران بلیط هواپیما به کره‌جنوبی را دارد.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما چین و بازدید از بهترین فرودگاه‌ها

بلیط هواپیما توکیو و فرودگاه هانه‌دا توکیو

3فرودگاه بین‌المللی هانه‌دا توکیو

شرق آسیا همچنان می‌تازد و حتی رتبه سوم جدول را هم در اختیار خود دارد. این بار نوبت به فرودگاه بین‌المللی هانه‌دا رسید تا با نزول یک‌پله‌ای نسبت به سال قبل در رتبه سوم قرار بگیرد. این فرودگاه که با پایانه‌های داخلی و بین‌المللی بسیار پیشرفته یکی از اصلی‌ترین عوامل رشد روزافزون کشور ژاپن محسوب می‌شود در بخش تمیزترین فرودگاه‌های جهان رده اول را به خود اختصاص داده بود.

بلیط هواپیما چین و فرودگاه هنگ کنگ

4فرودگاه بین‌المللی هنگ کنگ

تعجب نکنید. این لیست برترین فرودگاه‌های شرق آسیا نیست که در مقابل شما قرار گرفته بلکه لیست برترین فرودگاه‌های جهان است که در آن فرودگاه‌های شرق آسیا به درخشش خود ادامه می‌دهند. با خرید بلیط هواپیما به هنگ کنگ می‌توانید به فرودگاه بین‌المللی این کشور بروید. فرودگاهی که در رده‌بندی‌های مربوط به بهترین فرودگاه ترانزیت و همچنین بهترین غذاخوری‌ها رتبه اول را کسب کرده است. فرودگاه هنگ کنگ محل عملیاتی شدن پروازهای بیش از 100 ایرلاین به 180 مقصد مختلف در جهان است.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما اسپانیا و بازدید از بهترین فرودگاه‌ها

بلیط هواپیما قطر و فرودگاه حمد

5فرودگاه بین‌المللی حَمَد

از شرق آسیا فاصله می‌گیریم اما از آسیا خارج نمی‌شویم. بلکه بلیط هواپیما به دوحه قطر تهیه می‌کنیم و به فرودگاه بین‌المللی حَمَد در این شهر می‌رویم. این فرودگاه با رشد یک‌پله‌ای نسبت به سال گذشته توانسته خود را به رتبه پنجم برساند. فرودگاه فوق‌العاده لوکس و اعیانی که با طرح‌ها و معماری بی‌نظیر خود همه بینندگانش را شگفت‌زده می‌کند. این فرودگاه سالانه میزبان بیش از 30 میلیون مسافر است و در بین فرودگاه‌های خاورمیانه بهترین است.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما برزیل و بازدید از بهترین فرودگاه‌ها

بلیط هواپیما آلمان و فرودگاه مونیخ

6فرودگاه مونیخ

بالاخره نوبت به اروپایی‌ها هم رسید تا خودی نشان دهند. فرودگاه مونیخ که دومین فرودگاه شلوغ کشور آلمان و یکی از اصلی‌ترین آشیانه‌های پروازی شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا به شمار می‌رود، دارای 150 فروشگاه و حدوداً 50 مکان مختلف برای سرو غذا و نوشیدنی بوده و بیشتر شبیه یک مرکز شهر است تا فرودگاه. همین مسائل باعث شده‌اند که فرودگاه مونیخ به‌عنوان بهترین فرودگاه در قاره سبز شناخته شود.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما مونیخ و بازدید از دومین فرودگاه آلمان

بلیط هواپیما ژاپن و فرودگاه چوبو سنترایر

7فرودگاه بین‌المللی چوبو سنترایر

فرودگاه بین‌المللی چوبو سنترایر دومین فرودگاه از کشور ژاپن است که نامش در بین 10 فرودگاه برتر سال دیده می‌شود. این یعنی اگر خیال خرید بلیط هواپیما ژاپن را دارد، به عالی بودن فرودگاه مقصد خود اطمینان‌خاطر داشته باشید. این فرودگاه در سال 2014 توانست رکورد 9.8 میلیون مسافر را به نام خود ثبت کند. فرودگاهی که اکثر پروازهای ورودی و خروجی آن از شهرهای بانکوک، سنگاپور، هلسینکی، فرانکفورت، هونولولو و دیترویت هستند.

بلیط هواپیما لندن و فرودگاه هیترو

8فرودگاه هیترو لندن

نام و آوازه فرودگاه هیترو لندن را حتی کسانی هم که زیاد اهل خرید بلیط هواپیما نیستند شنیده‌اند. شلوغ‌ترین فرودگاه انگلستان و البته پررفت‌وآمدترین فرودگاه کل قاره اروپا که بالغ‌بر 78 میلیون مسافر سالانه در آن جابجا می‌شوند و شاید انتظار می‌رفت که حتی در رتبه‌ای بهتر از هشتم قرار بگیرد.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما لندن و بازدید از شلوغ‌ترین فرودگاه انگلستان

بلیط هواپیما سوئیس و فرودگاه زوریخ

9فرودگاه زوریخ

رده نهم جدول رده‌بندی بهترین فرودگاه‌های جهان به فرودگاه زوریخ تعلق دارد. بزرگ‌ترین فرودگاه سوئیس و قطب اصلی شرکت هواپیمایی سوئیس اینترنشنال ایرلاینز که به خاطر وجود سازمان‌های سیاسی و ورزشی مشهور در این شهر، به مقصد بلیط هواپیما بسیاری از مقامات و افراد پلندپایه تبدیل‌شده است.

✅ بازدید از مقاله بلیط هواپیما فررانکفورت و اقامت در هتل هیلتون، هتلی فرودگاهی

بلیط هواپیما آلمان و فرودگاه فرانکفورت

10فرودگاه فرانکفورت

با ارائه خدمات به 98 ایرلاین مختلف و عملیاتی کردن پروازهایی به 105 کشور و 250 مقصد مختلف در جهان، فرودگاه فرانکفورت هم توانسته نامی در بین نام‌ها برای خود دست‌وپا کند. این فرودگاه که قطب اصلی هواپیماهای شرکت لوفت‌هانزا است، بزرگ‌ترین فرودگاه آلمان و سومین فرودگاه بزرگ اروپا هست و پروازهای مستقیم بسیار زیادی از آن به نقاط مختلف جهان مخصوصاً به کشورهای اروپایی انجام می‌شود.

برای خرید بلیط هواپیما به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
orldairportawards.com
cnn.com

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید