بلیط هواپیما به پریدنی‌ترین فرودگاه‎های دنیا – فرودگاه شانگی سنگاپور

0
647
بلیط هواپیما فرودگاه شانگی سنگاپور
بلیط هواپیما فرودگاه شانگی سنگاپور
بلیط هواپیما به پریدنی‌ترین فرودگاه‎های دنیا – فرودگاه شانگی سنگاپورReviewed by تحریریه پرواز خارجی on Oct 11Rating: 4.5پریدنی‌ترین فرودگاه‎های دنیا – بلیط هواپیما فرودگاه شانگی سنگاپورپریدنی‌ترین فرودگاه‎های دنیا – بلیط هواپیما فرودگاه شانگی سنگاپور در ادامه‎ی سلسله مطالبی که مسافر فرودگاه‎های دیدنی دنیا می‎شوند و از این ترمینال

پریدنی‌ترین فرودگاه‎های دنیا – بلیط هواپیما فرودگاه شانگی سنگاپور

در ادامه‎ی سلسله مطالبی که مسافر فرودگاه‎های دیدنی دنیا می‎شوند و از این ترمینال تا آن پایانه‎ی مسافری را برای سفرستانی‎های عزیز توصیف می‎کنند، این مرتبه و در قالب مقاله‎ای که در ادامه خواهد آمد قصد داریم فرودگاه شانگی سنگاپور را معرفی نماییم.

بلیط هواپیما به فرودگاه شانگی در کشور سنگاپور؛ (Changi)

بلیط هواپیما فرودگاه شانگی سنگاپور
بلیط هواپیما فرودگاه شانگی سنگاپور

انتظار در فرودگاه براي سوار شدن به هواپیما همیشه یکی از دلایل اصلی شکایت‌هاي مسافران و از جمله نکات منفی در هر سفر هوایی است. خواندن مجله، کلنجار رفتن با بازي‎هاي گوشی‎هاي همراه و سرك کشیدن در احوالات دیگران هیچ کدام کمکی نمی‌کنند که این انتظار کمی قابل تحمل شود مگر این که شما مسافري باشید که گذارتان به فرودگاه شانگی افتاده باشد. «مکانی براي گذراندن زمان» ویژگی است که گردانندگان این فرودگاه به آن می‌بالند و شاید با کمی بررسی در خدماتی که این فرودگاه به مسافران خود ارایه می‌کند شما هم با آنها موافق باشید:  استخر  بر روي بامِ سازه‌ی اصلی، سالن‌هاي زیبایی، سالن نمایش فیلم، مرکز ارائه دهنده سرگرمی‌هاي چندرسانه‌اي و اگر شما یکی از آن طبیعت گردها باشید فضاهاي سبز با گیاهان متنوع و گوناگون را نیز می توانید در این فرودگاه مشاهده کنید .

بلیط هواپیما فرودگاه شانگی سنگاپور
بلیط هواپیما فرودگاه شانگی سنگاپور

اگر با تمام این تفاسیر هنوز احساس کسلی ناشی از انتظار را داشتید، می‌توانید براي تورهاي رایگان دو ساعته از شهر در پایانه‌هاي شماره‎ی 2 و 3 این فرودگاه ثبت‌نام کنید.

برای خرید آنلاین بلیط هواپیما به سنگاپور به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه بلیط هواپیما سفرستان

منابع:
nationalgeographic
heathrowairport

تاریخ انتشار: 26 فروردین 96
آخرین بروزرسانی: 19 مهر 96

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید