فنلاند، سرزمین برف و اسکی

0
204
خرید بلیط هواپیما به فنلاند
بلیط هواپیما به فنلاند
فنلاند، سرزمین برف و اسکیReviewed by تحریریه بلیط هواپیما on Jan 24Rating: 4.0فنلاند، سرزمین برف و اسکی - بلیط هواپیما برای بدست آوردن یکی از بهترین تجربه‌های سفرپرواز مستقیم تهران به هلسینکی. قیمت بلیط هواپیما فنلاند. خرید بلیط هواپیما به فنلاند. جاذبه های زمستانی فنلاند. جاهای دیدنی فنلاند. قیمت بلیط هواپیمای ارزان

فنلاند، سرزمین برف و اسکی

در سرزمینی که بیشتر به خاطر برف و بابانوئل شناخته‌شده است، کارهای زیادی برای انجام دادن و چیزهای زیادی برای دیدن وجود دارد. فرقی نمی‌کند که شوق و اشتیاقتان شمارا به جنگل‌ها و تپه‌های پوشیده شده از برف بکشاند و یا شمارا در فصل زمستان به زیر نورهای تماشایی که ناشی از روشنایی‌های یک شهر بزرگ است بکشاند. بهتر است که برای تعطیلات زمستانی‌تان برنامه‌ریزی کنید و این بار بلیط هواپیمای خود را در فصل زمستان به مقصد فنلاند، سرزمین برف، تهیه کنید و ماجراجویی را که فقط یک‌بار در طول عمرتان اتفاق می‌افتد در «فراز دنیا» لاپلند (Lapland) و یا در شهر زیبای هلسینکی که در طول زمستان بسیار دیدنی می‌شود، تجربه کنید.

پس بلیط هواپیمای خود را به مقصد فنلاند خریداری کرده و آماده‌باشید که یک ماجراجویی خاطره‌انگیز را در فصل زمستان، تجربه کنید.

در ادامه 3 مورد از مقاصد زمستانی در فنلاند برای شما توضیح داده‌شده است تا با خرید بلیط هواپیما و سفر به فنلاند در زمستان، بدانید که کدام قسمت‌های این کشور در زمستان دیدنی‌تر هستند.

ناحیه هلسینکی- گرمای زمستانی و نور چراغ‌های شهر

خرید بلیط هواپیما به فنلاند
بلیط هواپیما به فنلاند

ناحیه هلسینکی، پرجمعیت‌ترین منطقه کشور فنلاند است. این منطقه با داشتن شهرها و روستاهای متعدد و جاذبه‌های نزدیک به پایتخت یکی از دیدنی‌ترین مناطق فنلاند است. مناطق بیرون شهری و جنگلی از تمامی سمت‌ها گسترش‌یافته و در فصل زمستان با زیبایی بی‌نظیر که فقط وصف آن را در داستان‌ها می‌شنویم، پوشیده از برف می‌شوند. نواحی ذکرشده از سرزمین‌های بکر پارک ملی نوکسیو (Nuuksio National Park) در غرب گرفته تا شهر هاس توسولا (Tuusula) که خانه موسیقی‌دان مشهور سیبلیوس است تا شهرهای دیدنی پوروو (Porvoo) و لوویسا (Loviisa) در شرق، گسترش‌یافته است. پارک‌ها و جنگل‌های موجود در هلسینکی و شهرهای همسایه با یک شبکه از پیست‌های اسکی درهم‌آمیخته می‌شوند و شما می‌توانید با خریدن بلیط هواپیما از این پیست‌ها تا زمانی که برف آب نشده است، استفاده کنید.

پایتخت کشور فنلاند، هنگامی‌که زمستان ردای سفید و ساکت خود را بر روی خیابان‌ها و ساختمان‌ها می‌اندازد، جادوی خاص خود را برای بازدیدکنندگان ارائه می‌دهد. در زمستان یخ در بندر این شهر و برف بر روی درختان و مجسمه‌ها وجود دارد که چشم‌اندازهایی بسیار دیدنی را پدید می‌آورد. با این اوصاف نوشیدن یک لیوان شکلات داغ در نزدیکی بازار و یا کافه‌هایی که در اطراف پارک کایووپویستو (Kaivopuisto) قرارگرفته‌اند، هم‌زمان با تنفس هوای تازه و پاک و سرد زمستانی، احساسی بسیار لذت‌بخش را برای شما پدید خواهد آورد. با خریداری بلیط هواپیما به مقصد فنلاند در فصل زمستان شما نیز قادر خواهید بود جادوی افسونگر هلسینکی در فصل زمستان را از نزدیک تجربه کنید.

ناحیه لیکلند

خرید بلیط هواپیما به فنلاند
ناحیه لیکلند در فنلاند

با خریداری بلیط هواپیما به مقصد فنلاند، به بزرگ‌ترین قسمت دریاچه‌ای در اروپا وارد خواهید شد. آب‌های زلال تابستان دیگر خاطره‌ای بیش نیستند و تمامی منطقه به یک زمین بازی مهیج زمستانی تبدیل می‌شود. پس از خرید بلیط هواپیما و بازدید از ناحیه دریاچه‌ای فنلاند، خواهید دید که در زمستان، پهنای یخی که روی دریاچه را می‌پوشاند به‌قدری ضخیم است که می‌توان از روی آن یک تانک را عبور داد. پس با این اوصاف این منطقه امکانات مناسب برای اسکی روی یخ، ماهیگیری در دریاچه یخ‌زده و راندن اتومبیل برفی پدید می‌آورد.

محوطه اسکی و پیست‌های اسکی فاصله چندان دوری را از این ناحیه ندارند و شما می‌توانید به‌راحتی از ناحیه دریاچه به پیست‌های اسکی اطراف بروید و البته موقعیت‌های اسکی در این ناحیه نامحدود می‌باشند. بعلاوه تورهای مخصوص سیاحتی با اتومبیل برفی برگزار می‌شود که می‌توان از آن‌ها لذت برد و همچنین ماجراجویی‌های زمستانی گوناگونی در مراکز تعطیلاتی دایر است که به‌راحتی می‌شود از شهرهای بزرگ‌تر به این مکان‌ها دسترسی پیدا کرد. پس یادتان باشد پس از خریداری بلیط هواپیما و سفر به فنلاند در فصل زمستان، دیدار از ناحیه دریاچهای و فرصت اسکی رویان را از دست ندهید.

لاپلند (Lapland)، سرحال در برف و زیر نورهای شمالی

خرید بلیط هواپیما به فنلاند ناحیه لاپلند (Lapland)
ناحیه لاپلند (Lapland) در فنلاند

لاپلند فنلاند «فراز دنیا» نامیده می‌شود و با خرید بلیط هواپیما و دیدار از این مکان به‌آسانی خواهید فهمید که دلیل آن چیست. ممکن است که در طول دهه گذشته شمار بازدیدکنندگان افزایش شدیدی داشته باشد، اما نگران نباشید، جا برای همه در این منطقه دیدنی وجود دارد. شما پس از رسیدن به این منطقه می‌توانید هیجان اسکی کردن را انتخاب کرده و از اسکی در این ناحیه دیدنی لذت ببرید و یا می‌توانید انتخابی کلاسیک‌تر و آرام‌تر داشته و به یک کابین آرام در دل جنگل که پر از برف است بروید. لازم به ذکر است که این کابین‌ها دارای سونای مخصوص خود بوده و شما به‌راحتی می‌توانید در آسایش و راحتی در این مکان کمی خستگی در کنید. اگر بلیط هواپیما خریده و قصد بازدید از لاپلند فنلاند را دارید بهتر است که بدانید، ماجراجویی‌های متنوع و زمستانی همیشه در دسترس هستند؛ و شما همچنین خواهید توانست از تورهای شرکت‌های مخصوص که تور سیاحتی برگزار می‌کنند لذت ببرید، زیرا این شرکت‌ها اطمینان حاصل می‌کنند که هرگز یک‌لحظه کسل‌کننده در طول سفر شما اتفاق نیفتد.

خرید بلیط هواپیما به فنلاند ناحیه لاپلند (Lapland)
ناحیه لاپلند (Lapland) در فنلاند

می‌توانید از وجود برف در لاپلند فنلاند اطمینان حاصل کنید، برای اینکه برف این مناطق تا 6 ماه بر روی زمین باقی می‌ماند. در شب‌های آرام و با آسمان‌های بدون ابر خواهید توانست نورهای شمالی که با رنگ‌های سبز در حال رقصیدن هستند را تماشا کنید.

با خرید بلیط هواپیما به مقصد فنلاند و دیدار از لاپلند متوجه خواهید شد که پیست‌های اسکی گوناگون دارای سراشیبی‌های کنترل‌شده و پارک‌های برفی و یک شبکه گسترده از مسیرهای اسکی هستند. راندن اتومبیل برفی، تورهای سورتمه که توسط هاسکی‌ها کشیده می‌شوند، راندن سورتمه گوزن شمالی و راه رفتن با کفش برفی، فقط تعدادی از تفریحات و فعالیت‌هایی هستند که در این منطقه می‌توانید آن‌ها را انجام دهید.

خرید بلیط هواپیما به فنلاند ناحیه لاپلند (Lapland)
ناحیه لاپلند (Lapland) در فنلاند

می‌توانید مطمئن باشید که خریداری بلیط هواپیما به مقصد فنلاند و سفر به این کشور در فصل زمستان به همراه خانواده‌تان، خاطرات خوبی را برای شما پدید خواهد آورد و ارزش خریدن بلیط هواپیما را خواهید دید.

منابع:
visitfinland.com

برای خرید بلیط هواپیما به فنلاند ، به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: تحریریه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بلیط هواپیما سفرستان

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید