بلیط هواپیما قبرس گذر از کوچه پس کوچه‌‌های تاریخ

خیلی‌‌ها بلیط هواپیما قبرس را به‌قصد آشنایی با اماکن تاریخی این کشور تهیه‌کرده و معمولاً هم به تماشای مکان‌‌های مشهوری مثل ویرانه‌‌های سالامیس، بندر و قلعه لارناکا، آرامگاه خاله سلطان و غیره می‌روند. اما تاریخ قبرس آن‌قدر غنی هست که فقط به 3 یا 4 مکان محدود نشود. در مطلبی که اکنون پیش روی شما قرارگرفته، سعی کرده­ایم مکان‌‌های تاریخی متنوع‌تری از قبرس را گرد هم بیاوریم تا این بار بلیط هواپیما قبرس، تجربه جذاب­تری از پیشینه شگفت‌انگیز این کشور را به شما القا کند. با ما همراه باشید و آماده پرسه زدن در کوچه‌پس‌کوچه تاریخ پرآوازه قبرس شوید.

2
302
خرید آنلاین بلیط هواپیما برای قبرس
بلیط هواپیما برای قبرس
بلیط هواپیما قبرس گذر از کوچه پس کوچه‌‌های تاریخReviewed by خدمات بلیط هواپیما خارجی on Apr 23Rating: 4.5بلیط هواپیما قبرس گذر از کوچه‌پس‌کوچه‌‌های تاریخ - خرید بلیط هواپیما ارزان قبرسخیلی‌‌ها بلیط هواپیما قبرس را به‌قصد آشنایی با اماکن تاریخی این کشور تهیه‌کرده و معمولاً هم به تماشای مکان‌‌های مشهوری مثل ویرانه‌‌های سالامیس، بندر و قلعه لارناکا، آرامگاه خاله سلطان و غیره می‌روند. اما تاریخ قبرس آن‌قدر غنی هست که فقط به 3 یا 4 مکان محدود نشود. در مطلبی که اکنون پیش روی شما قرارگرفته

بلیط هواپیما قبرس گذر از کوچه پس کوچه‌‌های تاریخ

خیلی‌‌ها بلیط هواپیما قبرس را به‌قصد آشنایی با اماکن تاریخی این کشور تهیه‌کرده و معمولاً هم به تماشای مکان‌‌های مشهوری مثل ویرانه‌‌های سالامیس، بندر و قلعه لارناکا، آرامگاه خاله سلطان و غیره می‌روند. اما تاریخ قبرس آن‌قدر غنی هست که فقط به 3 یا 4 مکان محدود نشود. در مطلبی که اکنون پیش روی شما قرارگرفته، سعی کرده­ایم مکان‌‌های تاریخی متنوع‌تری از قبرس را گرد هم بیاوریم تا این بار بلیط هواپیما قبرس، تجربه جذاب­تری از پیشینه شگفت‌انگیز این کشور را به شما القا کند. با ما همراه باشید و آماده پرسه زدن در کوچه پس کوچه تاریخ پرآوازه قبرس شوید.

بلیط هواپیما قبرس

1کورایون باستانی

شهر کورایون گل سرسبد همه مکان‌‌های تاریخی در قبرس است. شهر جادویی و بسیار قدیمی ‌که از تمام قسمت‌‌هایش می‌توان بوی تاریخ را حس کرد. اگر هنگام خرید بلیط هواپیما قبرس قصد رفتن به کورایون را داشتید، حتماً به تماشای تئاتر، خانه Eustolios و کلیسای بیزانته در این شهر بروید. چراکه این اماکن به شکل اعجاب‌آوری زیبا بوده و داستان بی‌انتهایی از تاریخ را می‌توانند برایتان نقل کنند.

بلیط هواپیما قبرس

2افسانه‌ای به نام قلعه هیلاریون

یکی از قلعه‌‌های بی‌نظیر و شگفت‌آور مدیترانه­ای قلعه هیلاریون می‌باشد که با خرید بلیط هواپیما قبرس و سفر به این کشور در مقابل چشمان شما قد علم خواهد کرد. نقش این قلعه در داستان‌‌های اساطیری و افسانه‌‌های ملل مختلف انکارناپذیر است. محیط بی‌نظیر این قلعه بهترین مکان برای گردشگران علاقه­مند به ماجراجویی می‌باشد. اگر فقط فرصت بازدید از یک قلعه را در قبرس داشتید، انتخاب اول و آخرتان را به قلعه هیلاریون محدود کنید.

بلیط هواپیما قبرس

3جزیره کارپاس و صحنه‌‌های باورنشدنی

چه ازلحاظ زیبایی عینی و چه از حیث اهمیت تاریخی، جزیره کارپاس باورنکردنی است. سواحل طلایی و تپه‌‌های کوتاه و بلند، این جزیره را منحصربه‌فرد کرده‌اند. قدم زدن در این جزیره و کشف اسرار پنهان آن، فعلی است که فاعلش از هرلحظه آن لذت برده و عاشقانه آن را ادامه می‌دهد و برای خودش خاطره می‌سازد.

بلیط هواپیما قبرس

4قلعه کولوسی، یکی از زیباترین‌ها

اگر رقابتی بین زیباترین قلعه‌‌های قبرس برگزار شود مطمئن باشید که قلعه کولوسی حتماً جزو سه قلعه برتر این کشور خواهد بود. قلعه استوار و محکمی ‌که اهمیت فوق­العاده‌ای در جنگ‌‌های صلیبی سرزمین مقدس ایفا می‌کرد و به همین دلیل امروزه تاریخ‌شناسان علاقه ویژه‌ای به آن دارند. بعید است هنگام خرید بلیط هواپیما قبرس، کسی در مورد قلعه کولوسی از اهالی این کشور بپرسد و چشمان آن‌ها برق نزند.

بلیط هواپیما قبرس

5کیپ گرکو شمارا عاشق خود می‌کند

باوجود شلوغی‌‌های برخی از نقاط تاریخی و دیدنی قبرس، جاهایی هم هست که زیبایی‌‌های تاریخ و طبیعت را در آرامش و سکوت کامل تقدیمتان می‌دارند. جاهایی مثل کیپ گرکو که به طرز حیرت‌انگیزی زیباست و از زیبایی دم می‌زند. پارک جنگلی کیپ گرکو را که ببینید دیگر هیچ آرزویی در دل نخواهید داشت. بس که این پارک بی‌نظیر است.

بلیط هواپیما قبرس

6روستای وصف‌ناپذیر ترودوس

در دل کوه‌های ترودوس، روستای چشم‌نوازی قرارگرفته که دیوارهای نقاشی شده خانه‌‌هایش از قرون وسطی حکایت می‌کنند. روستای ترودوس دارای کلیساهایی تاریخی بسیاری است که نام 9 عدد از آن‌ها در لیست میراث فرهنگی یونسکو دیده می‌شود. اگر بلیط هواپیما قبرس خریدید، سعی کنید تک‌تک این کلیساها را ببینید. چراکه هرکدام سرگذشت خاص خود را دارند. اما اگر زمان سفر برای این کار شمارا یاری نکرد، تماشای کلیسای Archangelos Michail را به‌هیچ‌وجه از دست ندهید.

بلیط هواپیما قبرس

7خانه دایونیسوس، عروس تاریخ

خانه دایونیسوس که بخشی از منطقه باستانی پافوس به حساب می‌رود، با کف موزاییک باستانی خود شهرت جهانی به دست آورده است. خرابه‌‌های باقی‌مانده در این خانه، پیچیدگی‌‌های هنری قرون گذشته را کاملاً به‌وضوح می‌کشند. ضمناً، نام این خانه الهام گرفته از خدای اسطوره‌ای یونانی‌‌ها یعنی دایونیسوس می‌باشد.

بلیط هواپیما قبرس

8سورپرایزهای موزه قبرس

بااین‌همه مکان تاریخی و دیدنی‌‌های متنوع حتماً باید منتظر سورپرایزهای فراوانی در موزه قبرس باشیم. این موزه در شهر نیکوزیا واقع‌شده و آثار زیبای عثمانی در آن دل از همه بینندگان می‌ربایند. مجسمه‌‌هایی موسوم به terracotta votive که در این موزه هستند قدمتی بیش از 1300 سال دارند و همین‌‌ها هستند که خرید بلیط هواپیما قبرس را برای هر گردشگری الزامی‌ می‌کنند.

بلیط هواپیمای ارزان قبرس

9کایرنا، شهری شگفتی‌ها

یکی از بهترین ثمرات خرید بلیط هواپیما قبرس، پدید آمدن فرصتی برای تماشای یک شهر بی‌نظیر به نام کایرنا می‌باشد. از قلعه و لب دریای این شهر گرفته تا کافه‌‌ها و فضای کل کایرنا، همه‌جا می‌تواند سوژه مناسبی برای آموختن نکات تاریخی مهم باشد. به شرطی که چشمتان را بازکنید و به‌خوبی همه‌جا را ببینید. نه‌اینکه بی‌تفاوت از کنار چنین شهر زیبایی بگذرید.

بلیط هواپیمای ارزان قبرس

10قبرسِ دوست‌داشتنی

همان‌طور که می‌بینید جای‌جای قبرس پرشده از اماکنی که تاریخ، طبیعت و زیبایی را به هم گرده زده­اند. این‌هایی که در این مطلب اسمشان را آوردیم فقط یک بخش بسیار کوچکی از دریای بی‌کران زیبایی‌‌ها در قبرس می‌باشند و این یعنی جذابیت خرید بلیط هواپیما قبرس چیزی نیست که با چند کلمه ساده بتوان آن را تعریف کرد.

برای خرید بلیط هواپیما قبرس به وبسایت سفرستان مراجعه کنید.

گردآوری: خدمات بلیط هواپیما خارجی

منبع: planetware.com

2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید